
- Winrate
- 54.7%
- Mecze
- 2135
- KDA
- 3.49
Kelvin vs Tułacz vs Tułacz
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 7326
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 14 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Kelvin utrzymuje 54.7% procent wygranych przewagi nad Tułacz na podstawie 2135 meczów Deadlock. Kelvin średnio osiąga 22 więcej wartości netto, co przekłada się na wcześniejsze power spike'i przedmiotów. Graj wokół przewagi ekonomicznej, aby zmaksymalizować to starcie.
Analiza matchupu Kelvin
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Kelvin radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Kelvin vs Tułacz?

Kelvin vs Tułacz Podsumowanie starcia
The Kelvin vs Tułacz matchup in Deadlock is znacząca statystyczna przewaga. Based on 2135 recent matches analyzed, Kelvin wins with a 54.7% win rate compared to Tułacz's 45.3%, giving Kelvin a 9.4 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where Kelvin consistently outperforms. Kelvin dominates this matchup statistically. Kelvin can play aggressively and look for solo kills, while Tułacz should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.
Kelvin vs Tułacz Analiza walki
Kelvin edges out Tułacz in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 2135 matches analyzed, this Kelvin vs Tułacz matchup remains contestable for both sides. Tułacz shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Tułacz's favor.
Kelvin vs Tułacz Analiza ekonomiczna
Kelvin and Tułacz have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Kelvin secures more last hits (78.5 vs 68.9), while Kelvin leads in denies (2.8 vs 2.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Kelvin vs Tułacz
Kelvin Build vs Tułacz







This winning build for Kelvin against Tułacz focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 54.7% win rate against Tułacz, these 7 items help Kelvin press the advantage and close out games efficiently. Duchowe Spalenie, Transcendentne Odnowienie, Rosnąca Podatność, and 4 more items, totaling approximately 41 600 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Tułacz Build vs Kelvin







Tułacz's counter-build against Kelvin attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Tułacz players typically prioritize items that help them survive and scale. Amunicja Antyduchowa, Szklane Działo, Szał Bitewny, and 4 more items, totaling approximately 40 000 souls Knowing Tułacz's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Kelvin vs Tułacz na podstawie danych o współczynniku wygranych z 2135 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Kelvin
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Kelvin ma korzystne starcia przeciwko 34 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 6 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Kelvin jest przeciwko Portier z 60.5% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Prozalia z 46.6% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.55% | 6217 | 3.50 | 4.5 | 5.2 | 27 131 | 39 599 | |
| 53.98% | 5821 | 3.54 | 4.6 | 5.4 | 27 359 | 39 660 | |
| 46.59% | 2760 | 3.26 | 4.5 | 5.6 | 26 671 | 39 287 | |
| 48.80% | 2717 | 3.37 | 4.8 | 5.7 | 27 953 | 39 150 | |
| 55.24% | 2623 | 3.49 | 4.7 | 5.5 | 28 273 | 39 834 | |
| 53.24% | 2577 | 3.40 | 5.0 | 5.7 | 28 401 | 40 459 | |
| 58.63% | 2417 | 3.47 | 5.0 | 5.8 | 29 415 | 40 001 | |
| 55.48% | 2352 | 3.64 | 4.8 | 5.3 | 28 878 | 39 477 | |
| 54.67% | 2290 | 3.52 | 4.8 | 5.5 | 28 244 | 40 344 | |
| 50.34% | 2217 | 3.61 | 5.0 | 5.3 | 28 361 | 40 213 | |
| 54.71% | 2135 | 3.49 | 5.1 | 5.7 | 28 899 | 39 670 | |
| 53.48% | 1928 | 3.14 | 5.0 | 6.0 | 27 178 | 39 614 | |
| 56.51% | 1927 | 3.41 | 4.7 | 5.6 | 28 126 | 40 210 | |
| 51.07% | 1913 | 3.41 | 4.7 | 5.5 | 27 410 | 39 071 | |
| 47.56% | 1905 | 3.54 | 4.8 | 5.4 | 27 923 | 39 897 | |
| 52.97% | 1748 | 3.59 | 4.8 | 5.3 | 27 961 | 39 615 | |
| 58.05% | 1628 | 3.65 | 5.0 | 5.4 | 28 149 | 40 203 | |
| 52.77% | 1624 | 3.51 | 4.8 | 5.6 | 27 929 | 39 482 | |
| 55.12% | 1493 | 3.44 | 5.0 | 5.6 | 28 193 | 39 513 | |
| 49.83% | 1439 | 3.34 | 4.8 | 5.6 | 29 734 | 39 453 | |
| 58.37% | 1427 | 3.54 | 5.0 | 5.6 | 28 315 | 40 037 | |
| 53.60% | 1401 | 3.48 | 4.9 | 5.5 | 29 544 | 39 666 | |
| 48.64% | 1394 | 3.48 | 4.6 | 5.3 | 28 291 | 38 514 | |
| 54.35% | 1378 | 3.44 | 5.2 | 5.8 | 29 751 | 39 681 | |
| 60.55% | 1341 | 3.83 | 5.1 | 5.3 | 30 058 | 41 552 | |
| 53.95% | 1329 | 3.47 | 4.9 | 5.7 | 29 574 | 39 498 | |
| 57.10% | 1296 | 3.55 | 4.6 | 5.4 | 27 760 | 39 949 | |
| 54.31% | 1254 | 3.57 | 4.8 | 5.4 | 28 684 | 39 921 | |
| 57.49% | 1242 | 3.74 | 4.9 | 5.4 | 28 733 | 41 146 | |
| 55.65% | 1238 | 3.78 | 4.9 | 5.3 | 29 820 | 41 205 | |
| 53.66% | 1202 | 3.53 | 4.8 | 5.5 | 29 480 | 39 832 | |
| 57.06% | 1048 | 3.59 | 5.0 | 5.6 | 28 524 | 39 601 | |
| 55.03% | 974 | 3.87 | 4.6 | 4.9 | 27 159 | 39 221 | |
| 57.20% | 944 | 3.50 | 4.7 | 5.4 | 27 308 | 39 800 | |
| 55.50% | 854 | 3.72 | 5.1 | 5.3 | 27 417 | 39 388 | |
| 56.76% | 828 | 3.57 | 4.8 | 5.3 | 28 994 | 40 157 | |
| 56.00% | 816 | 3.59 | 4.9 | 5.3 | 28 108 | 40 118 | |
| 55.24% | 773 | 3.59 | 4.7 | 5.1 | 26 655 | 39 417 | |
| 56.99% | 551 | 3.58 | 4.8 | 5.3 | 27 681 | 39 243 | |
| 55.35% | 533 | 3.96 | 3.5 | 3.7 | 21 153 | 35 439 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Kelvin Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Kelvin w Deadlock?
Najlepszy matchup Kelvin to przeciwko Portier, osiągając 60.5% wskaźnik wygranych. Kelvin wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Kelvin?
Najtrudniejszy matchup Kelvin to przeciwko Prozalia, z tylko 46.6% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Kelvin powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Kelvin?
Kelvin ma 34 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 6 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Kelvin w trudnych matchupach?
Grając Kelvin w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Kelvin?
Kluczowe statystyki w matchupach Kelvin to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
