
- Winrate
- 47.1%
- Mecze
- 1313
- KDA
- 2.43
Konstabl vs Salomon vs Salomon
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 4711
- Wersja
- 6785
- Ostatnia aktualizacja
- 16 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Konstabl napotyka wyzwanie z 47.1% procent wygranych przeciwko Salomon w tym starciu Deadlock. Dane z 1313 gier pokazują, że Konstabl średnio napotyka 1.2 więcej śmierci. Skoncentruj się na bezpiecznym farmieniu, koordynacji drużyny i unikaniu starć 1v1.
Analiza matchupu Konstabl
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Konstabl radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Konstabl vs Salomon?

Konstabl vs Salomon Podsumowanie starcia
The Konstabl vs Salomon matchup in Deadlock is umiarkowanie korzystne starcie. Based on 1313 recent matches analyzed, Salomon wins with a 52.9% win rate compared to Konstabl's 47.1%, giving Salomon a 5.9 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Konstabl consistently outperforms. Salomon holds a meaningful advantage in this matchup. Konstabl players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Konstabl vs Salomon Analiza walki
Salomon edges out Konstabl in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 1313 matches analyzed, this Konstabl vs Salomon matchup remains contestable for both sides. Konstabl shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Konstabl's favor.
Konstabl vs Salomon Analiza ekonomiczna
Konstabl generates approximately 1548 more souls than Salomon on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Konstabl a mid-game advantage. Salomon secures more last hits (80.2 vs 72.5), while Konstabl leads in denies (2.2 vs 1.2). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Konstabl vs Salomon
Konstabl Build vs Salomon







This optimized build for Konstabl against Salomon is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 52.9% win rate disadvantage against Salomon, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Mistyczna Wrażliwość, Wiedźmia Kolczuga, Naboje Wysysające, and 4 more items, totaling approximately 40 000 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Salomon Build vs Konstabl







Salomon's recommended build against Konstabl leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Salomon, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Szklane Działo, Amulet Pokrzepienia, Nieugięty, and 4 more items, totaling approximately 25 600 souls Understanding Salomon's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Konstabl vs Salomon na podstawie danych o współczynniku wygranych z 1313 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Konstabl
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Konstabl ma korzystne starcia przeciwko 8 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 32 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Konstabl jest przeciwko Miraż z 54.3% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 38.5% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38.52% | 3990 | 2.35 | 5.9 | 6.7 | 28 209 | 38 752 | |
| 41.30% | 2896 | 2.33 | 5.8 | 6.8 | 28 662 | 38 603 | |
| 41.53% | 2256 | 2.33 | 6.3 | 7.2 | 29 942 | 38 948 | |
| 49.86% | 1763 | 2.48 | 6.3 | 6.9 | 29 735 | 39 402 | |
| 50.06% | 1628 | 2.45 | 6.4 | 7.0 | 29 456 | 39 151 | |
| 39.57% | 1549 | 2.46 | 6.4 | 6.8 | 28 628 | 38 520 | |
| 44.61% | 1549 | 2.42 | 6.4 | 7.0 | 29 295 | 39 095 | |
| 40.72% | 1454 | 2.48 | 6.5 | 6.9 | 29 714 | 39 160 | |
| 39.15% | 1405 | 2.26 | 5.9 | 7.0 | 27 515 | 38 386 | |
| 43.20% | 1405 | 2.24 | 6.1 | 7.1 | 27 596 | 38 303 | |
| 48.40% | 1343 | 2.44 | 6.7 | 7.1 | 31 529 | 39 956 | |
| 46.23% | 1326 | 2.34 | 6.2 | 7.0 | 29 774 | 39 386 | |
| 47.07% | 1313 | 2.43 | 5.5 | 6.2 | 26 235 | 37 830 | |
| 42.84% | 1305 | 2.34 | 6.2 | 6.9 | 28 781 | 38 032 | |
| 45.26% | 1266 | 2.37 | 6.6 | 7.3 | 30 435 | 38 522 | |
| 48.56% | 1254 | 2.45 | 6.2 | 7.0 | 29 986 | 38 669 | |
| 46.22% | 1205 | 2.53 | 6.6 | 6.9 | 29 993 | 39 114 | |
| 50.72% | 1110 | 2.46 | 6.6 | 7.2 | 30 057 | 38 755 | |
| 44.39% | 1034 | 2.39 | 6.5 | 7.1 | 31 730 | 38 902 | |
| 44.50% | 1000 | 2.40 | 6.2 | 7.0 | 30 155 | 38 877 | |
| 51.52% | 920 | 2.64 | 6.5 | 6.7 | 29 840 | 39 717 | |
| 51.31% | 918 | 2.49 | 6.4 | 7.0 | 29 659 | 38 636 | |
| 45.08% | 914 | 2.38 | 6.6 | 7.3 | 30 560 | 38 908 | |
| 42.29% | 901 | 2.39 | 6.2 | 6.9 | 30 126 | 38 457 | |
| 51.40% | 891 | 2.46 | 6.3 | 6.9 | 28 977 | 39 174 | |
| 39.98% | 878 | 2.32 | 6.0 | 7.0 | 30 217 | 38 391 | |
| 44.56% | 864 | 2.36 | 6.3 | 7.1 | 30 488 | 38 244 | |
| 51.32% | 834 | 2.53 | 6.4 | 7.0 | 30 009 | 38 406 | |
| 44.15% | 786 | 2.33 | 6.3 | 7.2 | 30 086 | 38 787 | |
| 51.76% | 767 | 2.66 | 6.6 | 6.7 | 30 739 | 40 687 | |
| 49.61% | 762 | 2.58 | 6.4 | 6.8 | 30 371 | 40 178 | |
| 43.11% | 747 | 2.40 | 6.5 | 7.2 | 31 865 | 39 929 | |
| 45.30% | 596 | 2.30 | 6.2 | 6.9 | 28 725 | 38 739 | |
| 47.39% | 593 | 2.37 | 6.6 | 7.2 | 31 102 | 39 704 | |
| 42.96% | 540 | 2.35 | 5.9 | 6.8 | 30 164 | 37 492 | |
| 48.32% | 536 | 2.58 | 6.4 | 6.7 | 28 398 | 38 274 | |
| 48.24% | 512 | 2.40 | 6.4 | 7.0 | 30 895 | 38 947 | |
| 54.34% | 484 | 2.64 | 6.4 | 6.5 | 29 359 | 40 284 | |
| 48.32% | 476 | 2.60 | 6.6 | 6.6 | 29 394 | 39 904 | |
| 46.93% | 424 | 2.45 | 6.1 | 6.8 | 28 926 | 38 625 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Konstabl Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Konstabl w Deadlock?
Najlepszy matchup Konstabl to przeciwko Miraż, osiągając 54.3% wskaźnik wygranych. Konstabl wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Konstabl?
Najtrudniejszy matchup Konstabl to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 38.5% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Konstabl powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Konstabl?
Konstabl ma 8 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 32 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Konstabl w trudnych matchupach?
Grając Konstabl w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Konstabl?
Kluczowe statystyki w matchupach Konstabl to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
