
- Winrate
- 38.7%
- Mecze
- 5870
- KDA
- 2.75
Sinclair vs Szczurzy Król vs Szczurzy Król
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 5927
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Szczurzy Król twardo neutralizuje Sinclair z zaledwie 38.7% procent wygranych w 5870 meczach. Szczurzy Król uzyskuje 0.6 więcej zabójstw średnio. Stając w obliczu tego countera, priorytetuj przedmioty defensywne, grę drużynową i unikaj przedłużonych wymiany.
Analiza matchupu Sinclair
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Sinclair radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Sinclair vs Szczurzy Król?

Sinclair vs Szczurzy Król Podsumowanie starcia
The Sinclair vs Szczurzy Król matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 5870 recent matches analyzed, Szczurzy Król wins with a 61.3% win rate compared to Sinclair's 38.7%, giving Szczurzy Król a 22.7 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Szczurzy Król consistently outperforms. Szczurzy Król has overwhelming statistical superiority in this matchup. Sinclair should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Sinclair vs Szczurzy Król Analiza walki
Szczurzy Król achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Sinclair in the Sinclair vs Szczurzy Król matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that Szczurzy Król holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 5870 competitive matches, Szczurzy Król players can approach duels against Sinclair with confidence, while Sinclair players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.
Sinclair vs Szczurzy Król Analiza ekonomiczna
Szczurzy Król generates approximately 1659 more souls than Sinclair on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Szczurzy Król a mid-game advantage. Szczurzy Król secures more last hits (103.0 vs 80.0), while Szczurzy Król leads in denies (2.3 vs 2.2). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Sinclair vs Szczurzy Król
Sinclair Build vs Szczurzy Król







This optimized build for Sinclair against Szczurzy Król is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 61.3% win rate disadvantage against Szczurzy Król, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Duchowe Spalenie, Kevlar Wróżbity, Mistyczny Pogłos, and 4 more items, totaling approximately 41 600 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Szczurzy Król Build vs Sinclair







Szczurzy Król's recommended build against Sinclair leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Szczurzy Król, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Dodatkowa Regeneracja, Potworne Kule, Szczęśliwy Strzał, and 4 more items, totaling approximately 24 000 souls Understanding Szczurzy Król's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Sinclair vs Szczurzy Król na podstawie danych o współczynniku wygranych z 5870 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Sinclair
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Sinclair ma korzystne starcia przeciwko 5 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 35 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Sinclair jest przeciwko Konstabl z 51.6% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Krypta z 37.6% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38.67% | 5870 | 2.75 | 4.5 | 5.7 | 26 819 | 38 457 | |
| 46.38% | 4556 | 2.79 | 4.5 | 5.8 | 27 011 | 38 644 | |
| 40.06% | 3238 | 2.67 | 4.8 | 6.1 | 27 486 | 38 002 | |
| 37.64% | 2593 | 2.67 | 4.7 | 5.9 | 27 559 | 38 607 | |
| 39.11% | 2572 | 2.63 | 4.6 | 5.9 | 26 812 | 38 741 | |
| 47.44% | 2521 | 2.72 | 5.0 | 6.2 | 28 573 | 39 055 | |
| 45.24% | 2520 | 2.67 | 4.7 | 6.2 | 27 535 | 39 118 | |
| 49.27% | 2478 | 2.76 | 5.1 | 6.1 | 29 892 | 38 880 | |
| 48.82% | 2466 | 2.89 | 5.1 | 5.9 | 29 088 | 38 982 | |
| 47.03% | 2439 | 2.78 | 5.0 | 6.0 | 28 611 | 39 124 | |
| 45.74% | 2184 | 2.72 | 4.9 | 6.1 | 28 161 | 39 050 | |
| 44.12% | 2117 | 2.57 | 5.0 | 6.5 | 28 341 | 38 468 | |
| 43.50% | 1968 | 2.51 | 4.9 | 6.4 | 27 076 | 38 531 | |
| 42.44% | 1897 | 2.78 | 5.0 | 6.0 | 29 946 | 39 420 | |
| 43.17% | 1888 | 2.75 | 5.1 | 6.1 | 28 985 | 39 087 | |
| 45.54% | 1827 | 2.83 | 5.1 | 6.0 | 29 041 | 39 063 | |
| 50.06% | 1662 | 2.90 | 5.0 | 6.0 | 28 788 | 39 978 | |
| 44.67% | 1661 | 2.78 | 5.2 | 6.1 | 28 759 | 38 569 | |
| 46.02% | 1582 | 2.61 | 5.0 | 6.5 | 27 919 | 38 466 | |
| 43.66% | 1578 | 2.66 | 5.0 | 6.3 | 29 309 | 38 719 | |
| 50.29% | 1541 | 2.67 | 5.4 | 6.6 | 29 849 | 39 891 | |
| 43.69% | 1467 | 2.58 | 4.6 | 6.2 | 27 505 | 38 711 | |
| 49.97% | 1461 | 2.74 | 5.1 | 6.2 | 29 031 | 38 972 | |
| 40.89% | 1411 | 2.67 | 5.1 | 6.2 | 30 735 | 39 156 | |
| 44.74% | 1397 | 2.66 | 4.6 | 6.1 | 28 706 | 38 440 | |
| 39.50% | 1362 | 2.69 | 4.7 | 6.0 | 28 525 | 37 812 | |
| 49.15% | 1347 | 2.92 | 5.3 | 5.8 | 28 528 | 39 624 | |
| 44.36% | 1330 | 2.69 | 5.0 | 6.3 | 29 233 | 38 856 | |
| 50.61% | 1306 | 2.87 | 5.0 | 6.0 | 29 798 | 40 761 | |
| 51.20% | 1289 | 3.05 | 5.2 | 5.9 | 29 688 | 40 085 | |
| 47.07% | 1213 | 2.78 | 5.1 | 6.2 | 30 521 | 39 880 | |
| 48.24% | 1051 | 2.73 | 5.0 | 6.2 | 27 927 | 38 173 | |
| 49.54% | 983 | 2.79 | 5.2 | 6.1 | 28 181 | 39 455 | |
| 44.97% | 974 | 2.70 | 4.7 | 5.8 | 28 256 | 37 607 | |
| 48.07% | 855 | 2.78 | 4.9 | 6.0 | 29 092 | 39 154 | |
| 45.50% | 844 | 2.78 | 5.1 | 6.0 | 27 467 | 38 243 | |
| 49.80% | 735 | 2.83 | 4.8 | 5.8 | 28 506 | 39 500 | |
| 42.00% | 669 | 2.75 | 4.5 | 5.5 | 26 599 | 37 737 | |
| 45.55% | 663 | 3.00 | 3.4 | 4.0 | 21 722 | 35 127 | |
| 51.59% | 502 | 2.89 | 5.2 | 5.9 | 29 620 | 39 732 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Sinclair Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Sinclair w Deadlock?
Najlepszy matchup Sinclair to przeciwko Konstabl, osiągając 51.6% wskaźnik wygranych. Sinclair wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Sinclair?
Najtrudniejszy matchup Sinclair to przeciwko Krypta, z tylko 37.6% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Sinclair powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Sinclair?
Sinclair ma 5 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 35 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Sinclair w trudnych matchupach?
Grając Sinclair w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Sinclair?
Kluczowe statystyki w matchupach Sinclair to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
