
- Winrate
- 42.6%
- Mecze
- 1354
- KDA
- 2.76
Sinclair vs Infernus vs Infernus
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 12 960
- Wersja
- 6860
- Ostatnia aktualizacja
- 7 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Infernus twardo neutralizuje Sinclair z zaledwie 42.6% procent wygranych w 1354 meczach. Infernus uzyskuje 1.6 więcej zabójstw średnio. Stając w obliczu tego countera, priorytetuj przedmioty defensywne, grę drużynową i unikaj przedłużonych wymiany.
Analiza matchupu Sinclair
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Sinclair radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Sinclair vs Infernus?

Sinclair vs Infernus Podsumowanie starcia
The Sinclair vs Infernus matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 1354 recent matches analyzed, Infernus wins with a 57.4% win rate compared to Sinclair's 42.6%, giving Infernus a 14.8 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Infernus consistently outperforms. Infernus has overwhelming statistical superiority in this matchup. Sinclair should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Sinclair vs Infernus Analiza walki
Infernus claims 4 out of 5 combat metrics in the Sinclair vs Infernus matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, damage output. Our analysis of 1354 ranked games reveals Infernus consistently outperforms Sinclair in direct combat scenarios. While Sinclair manages to win one metric, the overall picture favors Infernus in fights. Sinclair players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Infernus dominates.
Sinclair vs Infernus Analiza ekonomiczna
Infernus generates approximately 1160 more souls than Sinclair on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Infernus a mid-game advantage. Infernus secures more last hits (56.4 vs 49.8), while Infernus leads in denies (1.6 vs 1.2). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Sinclair vs Infernus
Sinclair Build vs Infernus







This optimized build for Sinclair against Infernus is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 57.4% win rate disadvantage against Infernus, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Kevlar Wróżbity, Mistyczny Pogłos, Duchowe Spalenie, and 4 more items, totaling approximately 19 200 souls The build emphasizes early power spikes with cost-efficient items, allowing you to stay relevant even when Infernus has an inherent advantage.
Infernus Build vs Sinclair







Infernus's recommended build against Sinclair leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Infernus, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Amulet Pokrzepienia, Zardzewiała Lufa, Naboje Wysysające, and 4 more items, totaling approximately 16 800 souls Understanding Infernus's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Sinclair vs Infernus na podstawie danych o współczynniku wygranych z 1354 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Sinclair
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Sinclair ma korzystne starcia przeciwko 1 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 42 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Sinclair jest przeciwko Mina z 50.4% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Krypta z 33.6% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 37.06% | 1843 | 2.74 | 3.5 | 4.5 | 22 333 | 34 468 | |
| 34.91% | 1813 | 2.58 | 3.6 | 4.5 | 21 763 | 34 089 | |
| 45.34% | 1727 | 2.88 | 4.1 | 4.6 | 25 521 | 34 712 | |
| 45.42% | 1726 | 2.89 | 3.4 | 4.2 | 25 147 | 33 966 | |
| 33.57% | 1716 | 2.67 | 3.7 | 4.6 | 23 299 | 34 271 | |
| 46.12% | 1481 | 2.86 | 4.0 | 4.6 | 24 326 | 34 907 | |
| 41.05% | 1481 | 2.72 | 3.9 | 4.8 | 23 533 | 34 646 | |
| 43.86% | 1359 | 2.83 | 3.8 | 4.7 | 23 012 | 34 990 | |
| 42.61% | 1354 | 2.76 | 3.9 | 4.6 | 23 425 | 34 611 | |
| 38.51% | 1319 | 2.59 | 3.9 | 5.1 | 23 851 | 34 569 | |
| 42.25% | 1304 | 2.80 | 4.0 | 4.8 | 24 840 | 35 112 | |
| 45.36% | 1272 | 2.94 | 4.0 | 4.5 | 23 835 | 34 310 | |
| 33.92% | 1250 | 2.68 | 3.3 | 4.3 | 21 527 | 34 031 | |
| 41.23% | 1215 | 2.98 | 3.8 | 4.4 | 24 446 | 34 892 | |
| 43.39% | 1203 | 2.85 | 4.1 | 4.7 | 24 359 | 35 408 | |
| 43.07% | 1198 | 2.82 | 3.9 | 4.6 | 23 924 | 34 387 | |
| 44.20% | 1156 | 2.90 | 3.9 | 4.5 | 24 367 | 34 765 | |
| 50.35% | 1146 | 2.92 | 4.3 | 4.9 | 24 665 | 35 461 | |
| 44.66% | 1133 | 2.87 | 3.8 | 4.5 | 22 761 | 34 514 | |
| 42.59% | 1080 | 2.52 | 3.7 | 4.9 | 22 163 | 34 504 | |
| 41.65% | 1066 | 2.81 | 4.0 | 4.7 | 25 648 | 35 304 | |
| 45.36% | 1056 | 2.77 | 4.1 | 4.9 | 24 315 | 34 662 | |
| 49.64% | 985 | 3.01 | 3.9 | 4.4 | 22 984 | 34 483 | |
| 44.86% | 983 | 2.89 | 3.8 | 4.5 | 22 912 | 33 450 | |
| 43.02% | 974 | 2.78 | 3.3 | 4.3 | 22 890 | 34 710 | |
| 43.88% | 948 | 2.83 | 4.1 | 4.8 | 24 053 | 34 477 | |
| 45.87% | 909 | 2.96 | 4.1 | 4.7 | 24 280 | 34 560 | |
| 44.15% | 854 | 2.83 | 3.7 | 4.6 | 24 451 | 34 280 | |
| 38.45% | 801 | 2.85 | 3.7 | 4.4 | 24 048 | 34 627 | |
| 47.01% | 785 | 2.82 | 4.0 | 4.7 | 24 545 | 35 508 | |
| 40.96% | 769 | 2.72 | 3.4 | 4.3 | 22 646 | 34 355 | |
| 44.52% | 739 | 3.08 | 4.0 | 4.5 | 24 338 | 35 587 | |
| 44.02% | 727 | 2.72 | 3.9 | 4.6 | 23 296 | 35 337 | |
| 43.08% | 701 | 2.67 | 3.8 | 4.8 | 24 097 | 34 489 | |
| 40.47% | 635 | 2.81 | 3.9 | 4.5 | 25 096 | 34 464 | |
| 47.22% | 629 | 2.86 | 3.7 | 4.3 | 24 013 | 34 445 | |
| 37.14% | 622 | 2.84 | 3.4 | 4.1 | 22 408 | 35 098 | |
| 35.28% | 618 | 2.44 | 3.2 | 4.6 | 21 334 | 32 903 | |
| 49.67% | 608 | 3.28 | 4.2 | 4.3 | 24 709 | 36 573 | |
| 41.40% | 587 | 2.83 | 3.8 | 4.5 | 24 520 | 34 754 | |
| 47.67% | 537 | 3.06 | 3.9 | 4.3 | 22 994 | 35 514 | |
| 43.93% | 519 | 2.70 | 4.1 | 5.0 | 24 219 | 34 863 | |
| 49.38% | 484 | 2.99 | 3.7 | 4.3 | 24 655 | 35 583 | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Sinclair Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Sinclair w Deadlock?
Najlepszy matchup Sinclair to przeciwko Mina, osiągając 50.4% wskaźnik wygranych. Sinclair wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Sinclair?
Najtrudniejszy matchup Sinclair to przeciwko Krypta, z tylko 33.6% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Sinclair powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Sinclair?
Sinclair ma 1 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 42 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Sinclair w trudnych matchupach?
Grając Sinclair w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Sinclair?
Kluczowe statystyki w matchupach Sinclair to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
