
- Winrate
- 53.9%
- Mecze
- 2839
- KDA
- 2.63
Apollo vs Kosa vs Kosa
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 30 134
- Wersja
- 6860
- Ostatnia aktualizacja
- 6 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Apollo utrzymuje 53.9% procent wygranych przewagi nad Kosa na podstawie 2839 meczów Deadlock. Apollo średnio osiąga 72 więcej wartości netto, co przekłada się na wcześniejsze power spike'i przedmiotów. Graj wokół przewagi ekonomicznej, aby zmaksymalizować to starcie.
Analiza matchupu Apollo
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Apollo radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Apollo vs Kosa?

Apollo vs Kosa Podsumowanie starcia
The Apollo vs Kosa matchup in Deadlock is znacząca statystyczna przewaga. Based on 2839 recent matches analyzed, Apollo wins with a 53.9% win rate compared to Kosa's 46.1%, giving Apollo a 7.8 percentage point advantage. Apollo dominates this matchup statistically. Apollo can play aggressively and look for solo kills, while Kosa should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.
Apollo vs Kosa Analiza walki
Kosa claims 4 out of 5 combat metrics in the Apollo vs Kosa matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. Our analysis of 2839 ranked games reveals Kosa consistently outperforms Apollo in direct combat scenarios. While Apollo manages to win one metric, the overall picture favors Kosa in fights. Apollo players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Kosa dominates.
Apollo vs Kosa Analiza ekonomiczna
Apollo and Kosa have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.
Polecane przedmioty dla Apollo vs Kosa
Apollo Build vs Kosa







This winning build for Apollo against Kosa focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 53.9% win rate against Kosa, these 7 items help Apollo press the advantage and close out games efficiently. Seans Uzdrowienia, Kolekcjoner Trofeów, Duchowe Spalenie, and 4 more items, totaling approximately 23 200 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Kosa Build vs Apollo







Kosa's counter-build against Apollo attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Kosa players typically prioritize items that help them survive and scale. Mistyczny Pogłos, Wieczny Dar, Impuls Męki, and 4 more items, totaling approximately 39 599 souls Knowing Kosa's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Apollo vs Kosa na podstawie danych o współczynniku wygranych z 2839 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Apollo
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Apollo ma korzystne starcia przeciwko 24 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 19 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Apollo jest przeciwko Miraż z 57.6% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Krypta z 40.4% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.81% | 4761 | 2.52 | 5.3 | 5.8 | 24 812 | 34 505 | |
| 45.46% | 4118 | 2.40 | 5.2 | 6.0 | 25 281 | 34 906 | |
| 52.87% | 3868 | 2.52 | 5.8 | 6.3 | 26 894 | 34 801 | |
| 53.03% | 3777 | 2.52 | 5.6 | 6.1 | 26 014 | 35 119 | |
| 49.47% | 3770 | 2.57 | 5.1 | 5.7 | 27 393 | 34 615 | |
| 40.38% | 3762 | 2.34 | 5.4 | 6.3 | 24 417 | 34 556 | |
| 48.73% | 3548 | 2.58 | 5.9 | 6.1 | 26 217 | 34 872 | |
| 49.03% | 3443 | 2.41 | 5.8 | 6.6 | 26 528 | 34 518 | |
| 50.65% | 3246 | 2.60 | 5.7 | 6.0 | 25 697 | 34 880 | |
| 56.93% | 3032 | 2.59 | 6.0 | 6.3 | 26 541 | 35 385 | |
| 51.90% | 2998 | 2.56 | 5.5 | 6.0 | 26 488 | 35 087 | |
| 52.22% | 2997 | 2.64 | 5.6 | 5.9 | 25 279 | 34 689 | |
| 48.93% | 2957 | 2.44 | 5.4 | 6.2 | 25 975 | 35 016 | |
| 49.09% | 2856 | 2.55 | 5.6 | 6.0 | 25 553 | 34 531 | |
| 49.24% | 2843 | 2.51 | 5.4 | 6.0 | 26 359 | 34 814 | |
| 53.89% | 2839 | 2.63 | 5.4 | 5.7 | 24 716 | 34 786 | |
| 51.13% | 2777 | 2.58 | 5.6 | 6.0 | 26 151 | 34 856 | |
| 40.95% | 2684 | 2.40 | 5.1 | 5.8 | 23 572 | 35 233 | |
| 45.38% | 2631 | 2.53 | 5.5 | 6.0 | 25 278 | 35 319 | |
| 50.74% | 2562 | 2.39 | 5.6 | 6.2 | 24 447 | 34 849 | |
| 47.56% | 2525 | 2.53 | 5.5 | 6.1 | 26 525 | 35 126 | |
| 54.24% | 2452 | 2.65 | 5.8 | 6.1 | 26 032 | 35 017 | |
| 53.93% | 2429 | 2.68 | 5.6 | 5.8 | 25 705 | 34 478 | |
| 54.85% | 2352 | 2.74 | 6.1 | 5.9 | 26 489 | 35 506 | |
| 53.04% | 2272 | 2.62 | 5.8 | 6.1 | 26 824 | 34 502 | |
| 48.27% | 2076 | 2.43 | 5.2 | 6.0 | 26 129 | 34 823 | |
| 54.93% | 1968 | 2.53 | 5.8 | 6.2 | 26 407 | 35 687 | |
| 47.78% | 1844 | 2.51 | 5.6 | 6.1 | 26 840 | 35 260 | |
| 48.30% | 1762 | 2.58 | 5.4 | 5.9 | 26 160 | 34 975 | |
| 53.92% | 1708 | 2.58 | 5.5 | 5.9 | 25 205 | 34 968 | |
| 52.53% | 1578 | 2.69 | 5.7 | 5.9 | 26 059 | 35 803 | |
| 51.47% | 1566 | 2.48 | 5.7 | 6.3 | 27 163 | 34 444 | |
| 49.25% | 1537 | 2.54 | 5.0 | 5.6 | 24 073 | 34 473 | |
| 54.24% | 1381 | 2.74 | 5.7 | 5.7 | 25 155 | 34 180 | |
| 45.42% | 1354 | 2.31 | 4.9 | 6.0 | 24 027 | 33 441 | |
| 49.81% | 1345 | 2.59 | 5.0 | 5.4 | 23 977 | 34 402 | |
| 52.87% | 1343 | 2.59 | 5.9 | 6.2 | 26 927 | 34 859 | |
| 56.17% | 1328 | 2.70 | 5.5 | 5.7 | 25 665 | 35 273 | |
| 56.73% | 1301 | 2.78 | 5.4 | 5.4 | 25 179 | 34 307 | |
| 48.76% | 1288 | 2.59 | 5.3 | 5.7 | 26 567 | 34 324 | |
| 51.06% | 1228 | 2.53 | 5.3 | 5.9 | 25 558 | 34 640 | |
| 57.56% | 1190 | 2.63 | 5.3 | 5.7 | 25 718 | 35 113 | |
| 55.76% | 972 | 2.67 | 5.4 | 5.8 | 24 566 | 35 141 | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Apollo Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Apollo w Deadlock?
Najlepszy matchup Apollo to przeciwko Miraż, osiągając 57.6% wskaźnik wygranych. Apollo wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Apollo?
Najtrudniejszy matchup Apollo to przeciwko Krypta, z tylko 40.4% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Apollo powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Apollo?
Apollo ma 24 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 19 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Apollo w trudnych matchupach?
Grając Apollo w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Apollo?
Kluczowe statystyki w matchupach Apollo to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
