
- Winrate
- 52.0%
- Mecze
- 2008
- KDA
- 3.23
Salomon vs Żmyja vs Żmyja
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 25 151
- Wersja
- 6785
- Ostatnia aktualizacja
- 16 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Salomon utrzymuje 52.0% procent wygranych przewagi nad Żmyja na podstawie 2008 meczów Deadlock. Salomon średnio osiąga -1861 więcej wartości netto, co przekłada się na wcześniejsze power spike'i przedmiotów. Graj wokół przewagi ekonomicznej, aby zmaksymalizować to starcie.
Analiza matchupu Salomon
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Salomon radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Salomon vs Żmyja?

Salomon vs Żmyja Podsumowanie starcia
The Salomon vs Żmyja matchup in Deadlock is umiarkowanie korzystne starcie. Based on 2008 recent matches analyzed, Salomon wins with a 52.0% win rate compared to Żmyja's 48.0%, giving Salomon a 4.0 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Żmyja consistently outperforms. Salomon holds a meaningful advantage in this matchup. Żmyja players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Salomon vs Żmyja Analiza walki
Salomon edges out Żmyja in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 2008 matches analyzed, this Salomon vs Żmyja matchup remains contestable for both sides. Żmyja shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Żmyja's favor.
Salomon vs Żmyja Analiza ekonomiczna
Żmyja generates approximately 1861 more souls than Salomon on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Żmyja a mid-game advantage. Salomon secures more last hits (78.5 vs 67.4), while Żmyja leads in denies (2.3 vs 1.1). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Salomon vs Żmyja
Salomon Build vs Żmyja







This winning build for Salomon against Żmyja focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 52.0% win rate against Żmyja, these 7 items help Salomon press the advantage and close out games efficiently. Wampiryczne Pięści, Skrzydła Serafina, Mistyczne Spowolnienie, and 4 more items, totaling approximately 22 799 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Żmyja Build vs Salomon







Żmyja's counter-build against Salomon attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Żmyja players typically prioritize items that help them survive and scale. Nie do Powstrzymania, Uciszacz, Wampiryczny Wybuch, and 4 more items, totaling approximately 48 399 souls Knowing Żmyja's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Salomon vs Żmyja na podstawie danych o współczynniku wygranych z 2008 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Salomon
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Salomon ma korzystne starcia przeciwko 19 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 21 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Salomon jest przeciwko Miraż z 54.9% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 37.0% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 36.99% | 11 195 | 2.84 | 3.4 | 4.9 | 26 185 | 35 840 | |
| 39.67% | 9752 | 2.78 | 3.2 | 4.8 | 25 339 | 34 980 | |
| 43.25% | 7473 | 2.90 | 3.7 | 5.2 | 27 440 | 35 761 | |
| 40.00% | 6657 | 2.83 | 3.5 | 4.9 | 26 022 | 36 033 | |
| 51.04% | 5637 | 2.96 | 4.0 | 5.4 | 28 303 | 36 668 | |
| 39.25% | 5635 | 2.98 | 3.8 | 5.0 | 27 438 | 35 863 | |
| 50.36% | 5479 | 3.08 | 4.0 | 5.1 | 29 340 | 36 479 | |
| 51.71% | 5365 | 3.08 | 3.8 | 5.0 | 28 069 | 36 364 | |
| 50.97% | 5242 | 2.96 | 3.8 | 5.2 | 28 023 | 36 052 | |
| 47.49% | 5134 | 2.83 | 3.7 | 5.3 | 27 347 | 36 068 | |
| 48.14% | 5062 | 3.09 | 4.0 | 5.1 | 28 705 | 36 885 | |
| 44.92% | 4708 | 3.12 | 3.9 | 5.0 | 27 575 | 36 402 | |
| 46.18% | 4658 | 2.69 | 3.7 | 5.4 | 25 746 | 35 903 | |
| 47.87% | 4510 | 2.90 | 4.0 | 5.6 | 28 799 | 36 332 | |
| 44.61% | 4490 | 2.97 | 3.9 | 5.1 | 27 905 | 36 022 | |
| 51.87% | 4110 | 3.17 | 4.0 | 5.0 | 27 986 | 36 439 | |
| 49.65% | 3601 | 2.94 | 3.7 | 5.2 | 27 661 | 36 205 | |
| 54.42% | 3519 | 3.25 | 4.0 | 4.9 | 27 609 | 36 587 | |
| 47.03% | 3506 | 3.03 | 3.9 | 5.0 | 29 756 | 35 938 | |
| 53.38% | 3490 | 3.04 | 4.2 | 5.4 | 29 173 | 36 783 | |
| 54.62% | 3429 | 3.27 | 4.0 | 4.9 | 28 085 | 36 542 | |
| 47.62% | 3402 | 3.01 | 3.9 | 5.2 | 28 632 | 36 149 | |
| 45.53% | 3400 | 3.02 | 3.8 | 5.0 | 28 818 | 35 944 | |
| 47.36% | 3275 | 2.97 | 4.0 | 5.3 | 29 381 | 36 206 | |
| 46.18% | 3231 | 2.93 | 4.0 | 5.4 | 29 756 | 36 719 | |
| 51.89% | 3220 | 3.01 | 4.2 | 5.4 | 29 095 | 36 686 | |
| 51.28% | 3097 | 3.03 | 4.2 | 5.4 | 28 895 | 36 169 | |
| 53.12% | 2997 | 3.29 | 4.0 | 4.8 | 28 349 | 36 694 | |
| 47.19% | 2772 | 2.97 | 4.0 | 5.3 | 29 660 | 37 089 | |
| 51.38% | 2760 | 3.11 | 4.1 | 5.2 | 28 449 | 37 538 | |
| 48.07% | 2461 | 2.96 | 4.1 | 5.4 | 30 152 | 36 427 | |
| 49.20% | 2384 | 2.81 | 3.7 | 5.2 | 26 982 | 36 621 | |
| 44.20% | 2274 | 2.81 | 3.6 | 5.2 | 28 375 | 35 604 | |
| 54.05% | 2126 | 3.19 | 4.0 | 4.9 | 28 898 | 36 336 | |
| 54.40% | 2057 | 3.52 | 3.9 | 4.3 | 26 614 | 36 085 | |
| 52.04% | 2039 | 2.95 | 4.0 | 5.5 | 28 620 | 36 867 | |
| 51.99% | 2008 | 3.23 | 4.1 | 4.9 | 27 725 | 36 206 | |
| 50.56% | 1707 | 3.24 | 3.6 | 4.5 | 26 549 | 36 277 | |
| 54.86% | 1699 | 3.19 | 3.9 | 4.8 | 28 261 | 36 482 | |
| 52.93% | 1313 | 3.19 | 3.9 | 5.0 | 28 443 | 36 282 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Salomon Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Salomon w Deadlock?
Najlepszy matchup Salomon to przeciwko Miraż, osiągając 54.9% wskaźnik wygranych. Salomon wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Salomon?
Najtrudniejszy matchup Salomon to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 37.0% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Salomon powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Salomon?
Salomon ma 19 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 21 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Salomon w trudnych matchupach?
Grając Salomon w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Salomon?
Kluczowe statystyki w matchupach Salomon to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
