
- Winrate
- 54.5%
- Mecze
- 663
- KDA
- 3.78
Salomon vs Sinclair vs Sinclair
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 47 498
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Salomon utrzymuje 54.5% procent wygranych przewagi nad Sinclair na podstawie 663 meczów Deadlock. Salomon średnio osiąga -883 więcej wartości netto, co przekłada się na wcześniejsze power spike'i przedmiotów. Graj wokół przewagi ekonomicznej, aby zmaksymalizować to starcie.
Analiza matchupu Salomon
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Salomon radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Salomon vs Sinclair?

Salomon vs Sinclair Podsumowanie starcia
The Salomon vs Sinclair matchup in Deadlock is znacząca statystyczna przewaga. Based on 663 recent matches analyzed, Salomon wins with a 54.5% win rate compared to Sinclair's 45.5%, giving Salomon a 8.9 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where Salomon consistently outperforms. Salomon dominates this matchup statistically. Salomon can play aggressively and look for solo kills, while Sinclair should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.
Salomon vs Sinclair Analiza walki
Salomon edges out Sinclair in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 663 matches analyzed, this Salomon vs Sinclair matchup remains contestable for both sides. Sinclair shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Sinclair's favor.
Salomon vs Sinclair Analiza ekonomiczna
Sinclair generates approximately 883 more souls than Salomon on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Sinclair a mid-game advantage. Salomon secures more last hits (53.2 vs 46.6), while Sinclair leads in denies (0.9 vs 0.5). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Salomon vs Sinclair
Salomon Build vs Sinclair







This winning build for Salomon against Sinclair focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 54.5% win rate against Sinclair, these 7 items help Salomon press the advantage and close out games efficiently. Szarża Wręcz, Obronny Stróż, Promień Ratunkowy, and 4 more items, totaling approximately 20 800 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Sinclair Build vs Salomon







Sinclair's counter-build against Salomon attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Sinclair players typically prioritize items that help them survive and scale. Amunicja Antyduchowa, Wirowa Sieć, Większa Ekspansja, and 4 more items, totaling approximately 24 000 souls Knowing Sinclair's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Salomon vs Sinclair na podstawie danych o współczynniku wygranych z 663 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Salomon
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Salomon ma korzystne starcia przeciwko 21 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 19 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Salomon jest przeciwko Miraż z 57.3% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 33.3% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40.86% | 3174 | 2.85 | 2.7 | 4.1 | 21 691 | 33 443 | |
| 33.29% | 3088 | 2.73 | 2.7 | 4.2 | 21 534 | 33 377 | |
| 43.24% | 1767 | 2.92 | 3.0 | 4.3 | 22 405 | 33 206 | |
| 37.18% | 1751 | 2.83 | 2.9 | 4.1 | 21 697 | 33 717 | |
| 36.99% | 1322 | 3.02 | 3.0 | 4.0 | 22 574 | 33 410 | |
| 51.14% | 1269 | 3.21 | 3.1 | 4.1 | 23 574 | 33 576 | |
| 52.59% | 1255 | 3.21 | 3.2 | 4.1 | 23 395 | 33 641 | |
| 51.66% | 1237 | 2.94 | 3.1 | 4.5 | 23 632 | 33 756 | |
| 50.78% | 1225 | 3.05 | 3.4 | 4.6 | 24 730 | 33 971 | |
| 50.08% | 1222 | 3.09 | 3.0 | 4.2 | 24 621 | 33 936 | |
| 47.61% | 1153 | 3.21 | 3.2 | 4.1 | 23 568 | 34 120 | |
| 46.29% | 1145 | 3.32 | 3.1 | 3.9 | 22 364 | 33 600 | |
| 42.21% | 1033 | 2.65 | 3.0 | 4.5 | 21 009 | 33 000 | |
| 52.25% | 976 | 3.29 | 3.2 | 4.2 | 23 068 | 33 755 | |
| 43.99% | 957 | 3.09 | 3.2 | 4.2 | 23 341 | 33 347 | |
| 43.29% | 947 | 2.78 | 3.4 | 5.0 | 24 277 | 33 928 | |
| 50.29% | 855 | 3.26 | 3.2 | 4.0 | 25 106 | 33 424 | |
| 54.90% | 847 | 3.35 | 3.4 | 4.1 | 23 597 | 34 183 | |
| 51.48% | 812 | 3.03 | 3.1 | 4.4 | 23 012 | 33 026 | |
| 53.49% | 787 | 3.40 | 3.3 | 4.1 | 23 654 | 34 048 | |
| 52.91% | 773 | 3.44 | 3.3 | 3.9 | 23 752 | 33 588 | |
| 45.84% | 770 | 2.86 | 3.1 | 4.6 | 24 340 | 33 481 | |
| 53.41% | 747 | 3.15 | 3.6 | 4.7 | 25 837 | 34 577 | |
| 49.04% | 730 | 3.17 | 3.4 | 4.3 | 25 344 | 33 855 | |
| 44.63% | 726 | 3.05 | 3.1 | 4.2 | 24 223 | 33 470 | |
| 50.22% | 685 | 3.19 | 3.4 | 4.3 | 23 744 | 34 643 | |
| 52.98% | 672 | 3.07 | 3.5 | 4.7 | 25 647 | 34 818 | |
| 54.45% | 663 | 3.78 | 3.4 | 3.6 | 22 940 | 34 244 | |
| 44.43% | 646 | 2.92 | 3.3 | 4.7 | 25 217 | 33 644 | |
| 49.11% | 621 | 3.18 | 3.3 | 4.4 | 25 177 | 34 059 | |
| 54.16% | 613 | 3.16 | 3.3 | 4.5 | 24 128 | 33 719 | |
| 48.56% | 554 | 2.87 | 2.9 | 4.3 | 22 058 | 33 445 | |
| 44.65% | 533 | 2.70 | 2.8 | 4.4 | 23 326 | 32 942 | |
| 48.55% | 517 | 2.96 | 3.3 | 4.6 | 24 888 | 32 605 | |
| 55.99% | 509 | 3.47 | 3.1 | 3.8 | 24 108 | 33 341 | |
| 50.71% | 495 | 3.35 | 3.3 | 4.0 | 23 110 | 33 720 | |
| 47.84% | 462 | 3.26 | 2.8 | 3.5 | 21 714 | 32 835 | |
| 54.69% | 426 | 3.02 | 3.2 | 4.8 | 24 218 | 34 442 | |
| 57.29% | 391 | 3.41 | 3.4 | 3.9 | 23 874 | 33 736 | |
| 54.10% | 305 | 3.53 | 3.1 | 3.8 | 23 135 | 32 989 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Salomon Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Salomon w Deadlock?
Najlepszy matchup Salomon to przeciwko Miraż, osiągając 57.3% wskaźnik wygranych. Salomon wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Salomon?
Najtrudniejszy matchup Salomon to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 33.3% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Salomon powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Salomon?
Salomon ma 21 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 19 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Salomon w trudnych matchupach?
Grając Salomon w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Salomon?
Kluczowe statystyki w matchupach Salomon to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
