
- Winrate
- 44.4%
- Mecze
- 646
- KDA
- 2.92
Salomon vs Victor vs Victor
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 47 498
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Victor twardo neutralizuje Salomon z zaledwie 44.4% procent wygranych w 646 meczach. Victor uzyskuje 2.6 więcej zabójstw średnio. Stając w obliczu tego countera, priorytetuj przedmioty defensywne, grę drużynową i unikaj przedłużonych wymiany.
Analiza matchupu Salomon
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Salomon radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Salomon vs Victor?

Salomon vs Victor Podsumowanie starcia
The Salomon vs Victor matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 646 recent matches analyzed, Victor wins with a 55.6% win rate compared to Salomon's 44.4%, giving Victor a 11.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Victor consistently outperforms. Victor has overwhelming statistical superiority in this matchup. Salomon should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Salomon vs Victor Analiza walki
Victor claims 4 out of 5 combat metrics in the Salomon vs Victor matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, damage output. Our analysis of 646 ranked games reveals Victor consistently outperforms Salomon in direct combat scenarios. While Salomon manages to win one metric, the overall picture favors Victor in fights. Salomon players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Victor dominates.
Salomon vs Victor Analiza ekonomiczna
Victor vastly out-earns Salomon by 3587 souls on average. This substantial economic gap means Victor will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.
Polecane przedmioty dla Salomon vs Victor
Salomon Build vs Victor







This optimized build for Salomon against Victor is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 55.6% win rate disadvantage against Victor, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Zaciekłość, Tłumiciel, Setup Bishop, and 4 more items, totaling approximately 13 600 souls The build emphasizes early power spikes with cost-efficient items, allowing you to stay relevant even when Victor has an inherent advantage.
Victor Build vs Salomon







Victor's recommended build against Salomon leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Victor, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Uciszacz, Nieskończone Naboje, Orzeźwiacz, and 4 more items, totaling approximately 38 799 souls Understanding Victor's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Salomon vs Victor na podstawie danych o współczynniku wygranych z 646 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Salomon
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Salomon ma korzystne starcia przeciwko 21 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 19 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Salomon jest przeciwko Miraż z 57.3% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 33.3% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40.86% | 3174 | 2.85 | 2.7 | 4.1 | 21 691 | 33 443 | |
| 33.29% | 3088 | 2.73 | 2.7 | 4.2 | 21 534 | 33 377 | |
| 43.24% | 1767 | 2.92 | 3.0 | 4.3 | 22 405 | 33 206 | |
| 37.18% | 1751 | 2.83 | 2.9 | 4.1 | 21 697 | 33 717 | |
| 36.99% | 1322 | 3.02 | 3.0 | 4.0 | 22 574 | 33 410 | |
| 51.14% | 1269 | 3.21 | 3.1 | 4.1 | 23 574 | 33 576 | |
| 52.59% | 1255 | 3.21 | 3.2 | 4.1 | 23 395 | 33 641 | |
| 51.66% | 1237 | 2.94 | 3.1 | 4.5 | 23 632 | 33 756 | |
| 50.78% | 1225 | 3.05 | 3.4 | 4.6 | 24 730 | 33 971 | |
| 50.08% | 1222 | 3.09 | 3.0 | 4.2 | 24 621 | 33 936 | |
| 47.61% | 1153 | 3.21 | 3.2 | 4.1 | 23 568 | 34 120 | |
| 46.29% | 1145 | 3.32 | 3.1 | 3.9 | 22 364 | 33 600 | |
| 42.21% | 1033 | 2.65 | 3.0 | 4.5 | 21 009 | 33 000 | |
| 52.25% | 976 | 3.29 | 3.2 | 4.2 | 23 068 | 33 755 | |
| 43.99% | 957 | 3.09 | 3.2 | 4.2 | 23 341 | 33 347 | |
| 43.29% | 947 | 2.78 | 3.4 | 5.0 | 24 277 | 33 928 | |
| 50.29% | 855 | 3.26 | 3.2 | 4.0 | 25 106 | 33 424 | |
| 54.90% | 847 | 3.35 | 3.4 | 4.1 | 23 597 | 34 183 | |
| 51.48% | 812 | 3.03 | 3.1 | 4.4 | 23 012 | 33 026 | |
| 53.49% | 787 | 3.40 | 3.3 | 4.1 | 23 654 | 34 048 | |
| 52.91% | 773 | 3.44 | 3.3 | 3.9 | 23 752 | 33 588 | |
| 45.84% | 770 | 2.86 | 3.1 | 4.6 | 24 340 | 33 481 | |
| 53.41% | 747 | 3.15 | 3.6 | 4.7 | 25 837 | 34 577 | |
| 49.04% | 730 | 3.17 | 3.4 | 4.3 | 25 344 | 33 855 | |
| 44.63% | 726 | 3.05 | 3.1 | 4.2 | 24 223 | 33 470 | |
| 50.22% | 685 | 3.19 | 3.4 | 4.3 | 23 744 | 34 643 | |
| 52.98% | 672 | 3.07 | 3.5 | 4.7 | 25 647 | 34 818 | |
| 54.45% | 663 | 3.78 | 3.4 | 3.6 | 22 940 | 34 244 | |
| 44.43% | 646 | 2.92 | 3.3 | 4.7 | 25 217 | 33 644 | |
| 49.11% | 621 | 3.18 | 3.3 | 4.4 | 25 177 | 34 059 | |
| 54.16% | 613 | 3.16 | 3.3 | 4.5 | 24 128 | 33 719 | |
| 48.56% | 554 | 2.87 | 2.9 | 4.3 | 22 058 | 33 445 | |
| 44.65% | 533 | 2.70 | 2.8 | 4.4 | 23 326 | 32 942 | |
| 48.55% | 517 | 2.96 | 3.3 | 4.6 | 24 888 | 32 605 | |
| 55.99% | 509 | 3.47 | 3.1 | 3.8 | 24 108 | 33 341 | |
| 50.71% | 495 | 3.35 | 3.3 | 4.0 | 23 110 | 33 720 | |
| 47.84% | 462 | 3.26 | 2.8 | 3.5 | 21 714 | 32 835 | |
| 54.69% | 426 | 3.02 | 3.2 | 4.8 | 24 218 | 34 442 | |
| 57.29% | 391 | 3.41 | 3.4 | 3.9 | 23 874 | 33 736 | |
| 54.10% | 305 | 3.53 | 3.1 | 3.8 | 23 135 | 32 989 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Salomon Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Salomon w Deadlock?
Najlepszy matchup Salomon to przeciwko Miraż, osiągając 57.3% wskaźnik wygranych. Salomon wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Salomon?
Najtrudniejszy matchup Salomon to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 33.3% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Salomon powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Salomon?
Salomon ma 21 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 19 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Salomon w trudnych matchupach?
Grając Salomon w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Salomon?
Kluczowe statystyki w matchupach Salomon to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
