
- Współczynnik wygranych
- 50.2%
- Współczynnik wyboru
- 4.6%
- Ban rate
- 20.9%
Malzahar Build na Arenę, ulepszenia i duety
- Patch
- 26.20
- Gry
- 8176
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 16 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Statystyki Malzahar w trybie Arena z patcha 26.20 pokazują Malzahar z 14.2% win rate oraz średnie miejsce 3.54 w trybie Arena. Odkryj najlepszych partnerów duo, augmenty i buildy Arena Malzahar aby dominować metę.
Wydajnosc Malzahar w Arenie
Malzahar Tier FStatystyki walki
Najlepsi partnerzy Malzahar w Arenie w Patchu 16.20
Odkryj najlepiej dzialajace wzmocnienia Areny dla Malzahar w League of Legends Patch 16.20. Najsilniejsze wybory wzmocnien to Piekielny Przewodnik, Magiczny Pocisk, Niezwykła Nikczemność, ktore zapewniaja znaczne przewagi w walce 3v3v3v3v3v3. Gdy zaoferowano Ci pryzmatyczne wzmocnienia, priorytetyzuj Piekielny Przewodnik. W przypadku zlotych wzmocnien, Magiczny Pocisk dobrze synergizuje z zestawem umiejetnosci Malzahar. Uzyj filtrow rzadkosci ponizej, aby znalezc najlepsze srebrne, zlote i pryzmatyczne wzmocnienia do swoich gier Arena z Malzahar.
Twoje efekty przedmiotów i obrażenia w czasie mogą trafić krytycznie. Zyskujesz 25% szansy na trafienie krytyczne.
Zwiększa obrażenia twoich ulepszeń i przedmiotów o ?.
Twoje umiejętności mogą trafiać krytycznie.Zyskujesz ?% szansy na trafienie krytyczne.
Twoje umiejętności nakładają kumulujące się w nieskończoność podpalenie, które zadaje obrażenia magiczne w czasie.Twoje efekty podpalenia skracają czas odnowienia twoich umiejętności podstawowych.
Trafienie wrogów umiejętnościami tworzy podmuch, który zadaje obrażenia magiczne na obszarze pomiędzy tobą a celem.
Zyskujesz przyspieszenie umiejętności równe 20% twojej mocy umiejętności.
Zadawanie obrażeń umiejętnością wystrzeliwuje następującą liczbę magicznych pocisków: 3. Każdy pocisk zadaje obrażenia nieuchronne równe określonemu procentowi maksymalnego zdrowia.
Na początku każdej rundy zyskujesz 1 pkt. tarczy za każdy(-e) 1 pkt. mocy umiejętności.
Po użyciu swojej superumiejętności naznaczasz wszystkich wrogich bohaterów symbolem śmierci.Gdy są oni oznaczeni, zachowujesz zadane im obrażenia i detonujesz je, gdy oznaczenie dobiega końca.
Zdobywasz losowe pryzmatyczne ulepszenie.
Zyskujesz runy kluczowe Pierwsze Uderzenie i Mroczne Żniwa.
Zwiększasz swoje maksymalne zdrowie o wartość równą połowie twojej many.
Twoje efekty spowalniające zmniejszają prędkość ruchu o dodatkowe 0 jedn.
Trafienia wrogich bohaterów umiejętnościami zapewniają ci stałą Przeklętą Moc. Zyskujesz siłę adaptacyjną zależną od twojej Przeklętej Mocy.
Zmniejszasz się do maleńkich rozmiarów, zyskujesz prędkość ruchu i zadajesz bohaterom obrażenia dodatkowe w zależności od tego, o ile są od ciebie więksi.
Zyskujesz 1 pkt. mocy umiejętności, gdy trafisz wroga umiejętnością.Jeśli wzięte po rundzie 4, zapewnia 40 pkt. mocy umiejętności.
Twoje przywołańce zyskują 35% rozmiaru, zdrowia i obrażeń.
Zamienia dodatkowe obrażenia od ataku na moc umiejętności. Zyskujesz 15% mocy umiejętności.
Zyskujesz 60 pkt. mocy umiejętności.
Natychmiast: Otrzymujesz Absurdalnie Wielką Różdżkę.Wymaganie: Bądź w posiadaniu Zabójczego Kapelusza Rabadona i Klepsydry Zhonyi.Nagroda: Zdobywasz Wiedźmi Kapelusz Woogleta.
Znajdz najlepszych partnerow do gry w trio z Malzahar w trybie Arena 3v3 League of Legends. Najsilniejszym partnerem duetowym jest Sett, osiagajac 27.8% wspolczynnik wygranych i 2.9 srednie miejsce w parze. Inni partnerzy o wysokiej synergii to Zed and Tristana, obaj oferujacy lepsze wspolczynniki miejsc w porownaniu ze srednia solo Malzahar wynoszaca 3.5. 9 bohaterów podnosi win rate Malzahar powyżej bazowego 14.2%. Porownaj wspolczynniki wygranych, wspolczynniki top 2, wspolczynniki top 4 i roznice miejsc, aby znalezc idealny sklad duetu Areny.
Partner | Tier | Wsp. wygranych | Rozn. WR | Top 2 | Top 4 | Sr. miejsce | Rozn. miejsca | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tier A | 27.8% | +13.6% | 50.0% | 75.0% | 2.9 | +0.6 | 72 | |
| Tier C | 20.7% | +6.5% | 37.9% | 75.9% | 3.1 | +0.4 | 58 | |
| Tier A | 27.3% | +13.1% | 45.5% | 63.6% | 3.2 | +0.4 | 44 | |
| Tier D | 13.0% | -1.1% | 34.8% | 73.9% | 3.3 | +0.2 | 46 | |
| Tier C | 19.2% | +5.1% | 38.5% | 69.2% | 3.4 | +0.2 | 52 | |
| Tier D | 11.1% | -3.1% | 37.0% | 66.7% | 3.4 | +0.1 | 54 | |
| Tier C | 17.4% | +3.2% | 26.1% | 73.9% | 3.4 | +0.1 | 46 | |
| Tier C | 18.2% | +4.0% | 27.3% | 68.2% | 3.5 | -0.0 | 44 | |
| Tier C | 16.7% | +2.5% | 30.0% | 63.3% | 3.6 | -0.1 | 60 | |
| Tier C | 20.8% | +6.6% | 25.0% | 70.8% | 3.6 | -0.1 | 48 |
Zoptymalizuj itemizacje Areny Malzahar z buildami o najwyzszym wspolczynniku wygranych dla Patchu 16.20. Najlepiej dzialajacy build zawiera Płaszcz Piromanty, Cierpienie Liandry'ego, Płomień Cienia jako kluczowe przedmioty, osiagajac 28.6% wspolczynnik wygranych i 2.3 srednie miejsce. Sorcerer's Shoes to zalecany wybor butow dla tego buildu. Top 3 buildow osiaga srednio 19.9% wspolczynnik wygranych, co znaczaco wplywa na Twoj sukces w Arenie. Kazdy build pokazuje kluczowe przedmioty, opcje sytuacyjne, wspolczynnik wygranych w porownaniu z bazowa wartoscia Malzahar oraz wspolczynniki top 4, aby pomoc Ci awansowac w rankingu Areny.
Zaplanuj rozgrywkę Areny z Malzahar
Asystent Areny pokazuje wskaźniki miejsc i statystyki każdego bohatera, najlepsze augmenty, planer augmentów slot po slocie oraz najsilniejsze duety i drużyny patcha.
- Wskaźniki miejsc i statystyki
- Planer slotów augmentów
- Najlepsze duety i drużyny

Czy Malzahar jest dobry w trybie Arena?
Malzahar jest obecnie oceniany jako bohater F-tier w trybie Arena League of Legends dla Patchu 16.20, co czyni go trudnym bohaterem do odniesienia sukcesu w formacie 3v3v3v3v3v3. Z 14.2% wspolczynnikiem wygranych (zakonczenia na 1. miejscu) i 66.9% wspolczynnikiem top 4, Malzahar napotyka pewne trudnosci w aktualnej mecie Areny.
Analiza wydajnosci Malzahar w Arenie
W unikalnym formacie 3v3v3v3v3v3 Areny, Malzahar osiaga srednie plasowanie 3.5 w 1,248 przeanalizowanych meczach. Ten zbalansowany styl gry zapewnia elastycznosc w walce.
Wspolczynnik top 2 wynoszacy 30.7% wskazuje na pole do poprawy w zabezpieczaniu miejsc podium. Gracze chcacy wspinac sie w rankingu Areny powinni skupic sie na optymalnym wyborze wzmocnien i synergiach duetowych, aby zmaksymalizowac konsekwencje plasowania.
Najlepsi bohaterowie do gry w parze z Malzahar
Sklad duetu jest kluczowy w Arenie, a Malzahar doskonale synergizuje z Sett, osiagajac laczny wspolczynnik wygranych 27.8% i srednie plasowanie 2.9. To polaczenie poprawia podstawowa wydajnosc Malzahar o +13.6%.
Inni silni partnerzy duetowi to Zed (20.7% wspolczynnik wygranych) i Tristana (27.3% wspolczynnik wygranych). Malzahar ma doskonala elastycznosc duetowa z 9+ partnerami, ktorzy podniesza wspolczynnik wygranych powyzej podstawy.
Przewodnik po priorytetach wzmocnien Malzahar
Wybor wzmocnien moze zdecydowac o sukcesie lub porazce w Arenie. Dla Malzahar najlepiej dzialajacym wzmocnieniem jest Piekielny Przewodnik, ktore gracze wybieraja w 32.5% gier.
Gdy oferowane sa Pryzmatyczne wzmocnienia, priorytetyzuj Piekielny Przewodnik dla maksymalnego efektu. Zlote wzmocnienia jak Magiczny Pocisk zapewniaja stala wartosc przez cala gre. Uzyj listy tier wzmocnien powyzej, aby zidentyfikowac, ktore wzmocnienia priorytetyzowac w kazdej rundzie wyboru.
Optymalna sciezka buildu Malzahar w Arenie
Najlepszy build pod wzgledem wygranych dla Malzahar w Arenie zawiera Płaszcz Piromanty, Cierpienie Liandry'ego, Płomień Cienia jako glowne przedmioty, osiagajac wspolczynnik wygranych 28.6%. Sorcerer's Shoes to zalecany wybor butow, zapewniajacy mobilnosc i statystyki w walkach Areny.
Przyspieszony dochod zlota w Arenie oznacza osiagniecie pelnego buildu szybciej niz na Summoner's Rift. Skup sie na ukonczeniu glownych przedmiotow przed przejsciem do opcji sytuacyjnych. Buildy wymienione powyzej sa posortowane wedlug sredniego plasowania, pomagajac zidentyfikowac, ktore kombinacje przedmiotow prowadza do najwyzszych zakonczeni w aktualnym patchu.
Wskazowki do gry Malzahar w Arenie
Koordynuj sie z partnerem, aby pokryc slabosci Malzahar. Elastyczni partnerzy dobrze wspolpracuja z Twoim zbalansowanym zestawem umiejetnosci.
Priorytetyzuj wzmocnienia S-tier i A-tier, gdy sa oferowane. Wspolczynnik top 4 Malzahar wynoszacy 66.9% moze byc znacznie poprawiony dzieki optymalnemu wyborowi wzmocnien w kazdej rundzie.
Rownowaz agresje z przetrwaniem. Wszechstronny zestaw umiejetnosci Malzahar pozwala adaptowac sie do roznych sytuacji bojowych.
Ostateczny werdykt: Czy grac Malzahar w Arenie?
Malzahar napotyka wyzwania w aktualnej mecie Areny, ale pozostaje grywalny dla oddanych mainow. Sukces wymaga optymalnego wyboru wzmocnien, silnej synergii duetowej z partnerami jak Sett i opanowania zestawu umiejetnosci Malzahar. Rozwaz buildy i wzmocnienia powyzej, aby zmaksymalizowac swoj potencjal plasowania.
Te dane sa regularnie aktualizowane dla Patchu 16.20. Wroc po kazdym patchu, aby zobaczyc, jak zmiany balansu wplywaja na wydajnosc Malzahar w Arenie. Dla najdokladniejszych wynikow analizujemy 1,248 meczy, aby dostarczyc wiarygodne statystyki i rekomendacje.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ Malzahar w trybie Arena - Patch 16.20
Czy Malzahar jest dobry w trybie Arena?
Malzahar jest obecnie bohaterem poziomu F w trybie Arena z 14.2% współczynnikiem wygranych i 66.9% współczynnikiem top 4. Chociaż Malzahar napotyka wyzwania w mecie, zaangażowani gracze mogą nadal odnieść sukces z optymalnymi buildami i partnerami duo.
Kto jest najlepszym partnerem duetowym dla Malzahar w Arenie?
Najlepszym partnerem duo dla Malzahar w Arenie jest Sett, osiągając 27.8% współczynnik wygranych i 2.9 średnią pozycję razem. Inni silni partnerzy to Zed and Tristana.
Jakie sa najlepsze wzmocnienia dla Malzahar w Arenie?
Najlepiej działającym augmentem dla Malzahar jest Piekielny Przewodnik z 32.5% współczynnikiem wyboru. Priorytetyzuj Pryzmatyczne i Złote augmenty, które synergizują z zestawem Malzahar.
Jaki jest najlepszy build dla Malzahar w Arenie?
Build z najwyższym współczynnikiem wygranych dla Malzahar w Arenie zawiera Płaszcz Piromanty, Cierpienie Liandry'ego, Płomień Cienia jako podstawowe przedmioty, osiągając 28.6% współczynnik wygranych. Sorcerer's Shoes jest zalecanym wyborem butów. Przyspieszony dochód złota w Arenie pozwala ukończyć buildy szybciej niż na Summoner's Rift.
Jaki jest wspolczynnik wygranych Malzahar w Arenie?
Malzahar ma 14.2% współczynnik wygranych (1. miejsce) w trybie Arena dla Patcha 16.20. Współczynnik top 2 wynosi 30.7%, a top 4 to 66.9%, ze średnią pozycją 3.5 w 1,248 przeanalizowanych meczach.
Jaki tier ma Malzahar w Arenie?
Malzahar jest oceniany jako poziom F w trybie Arena dla Patcha 16.20. Bohaterowie niższego poziomu napotykają wyzwania, ale nadal mogą odnieść sukces dzięki mistrzostwa i dobrej synergii trio. Poziomy są obliczane na podstawie współczynnika wygranych, top 4 i średniej pozycji.
Jak grac Malzahar w Arenie?
Aby skutecznie grać Malzahar w Arenie: 1) Graj z Sett dla najlepszych wyników. 2) Priorytetyzuj Piekielny Przewodnik, gdy jest oferowany. 3) Buduj Płaszcz Piromanty wcześnie dla skoków mocy. 4) Dostosuj swój styl gry w zależności od partnera i przeciwników.
Jakie sa najlepsze i najgorsze starcia Malzahar w Arenie?
Wydajność Malzahar znacznie się różni w zależności od wyboru partnera duo. Partnerstwo z Sett poprawia współczynnik wygranych do 27.8%. Kluczem do sukcesu jest wybór partnerów, którzy uzupełniają wszechstronny zestaw Malzahar i wybór augmentów, które wzmacniają waszą kompozycję duo.