
- Współczynnik wygranych
- 49.7%
- Współczynnik wyboru
- 3.5%
- Ban rate
- 22.9%
Shaco Build na Arenę, ulepszenia i duety
- Patch
- 26.20
- Gry
- 4560
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 13 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Statystyki Shaco w trybie Arena z patcha 26.20 pokazują Shaco z 12.2% win rate oraz średnie miejsce 3.76 w trybie Arena. Odkryj najlepszych partnerów duo, augmenty i buildy Arena Shaco aby dominować metę.
Wydajnosc Shaco w Arenie
Shaco Tier FStatystyki walki
Odkryj najlepiej dzialajace wzmocnienia Areny dla Shaco w League of Legends Patch 16.20. Najsilniejsze wybory wzmocnien to Wyższa Szkoła Błaznowania, Skoczność, Piekielny Przewodnik, ktore zapewniaja znaczne przewagi w walce 3v3v3v3v3v3. Shaco ma 2 wzmocnien S-tier, ktore dramatycznie poprawiaja wspolczynniki miejsc. Gdy zaoferowano Ci pryzmatyczne wzmocnienia, priorytetyzuj Wyższa Szkoła Błaznowania. W przypadku zlotych wzmocnien, Transmutacja: Pryzmatyczne dobrze synergizuje z zestawem umiejetnosci Shaco. Uzyj filtrow rzadkosci ponizej, aby znalezc najlepsze srebrne, zlote i pryzmatyczne wzmocnienia do swoich gier Arena z Shaco.
Zmniejszasz się do maleńkich rozmiarów, zyskujesz prędkość ruchu i zadajesz bohaterom obrażenia dodatkowe w zależności od tego, o ile są od ciebie więksi.
Co rundę oznaczasz wrogiego bohatera. Ten bohater otrzymuje 15% dodatkowych obrażeń i przyznaje +150 szt. złota po zabiciu.
Twoje umiejętności doskoku, skoku, mignięcia i teleportacji zyskują 75 jedn. przyspieszenia umiejętności.
Zadawanie obrażeń umiejętnością wystrzeliwuje następującą liczbę magicznych pocisków: 3. Każdy pocisk zadaje obrażenia nieuchronne równe określonemu procentowi maksymalnego zdrowia.
Zyskujesz czar przywoływacza Podstęp.Podstęp: Teleportujesz się i zyskujesz niewidzialność. Twój następny atak po zyskaniu niewidzialności zadaje dodatkowe obrażenia fizyczne.Gdy zginiesz, przy tobie pojawia się eksplodujące pudło, które zadaje dużą ilość obrażeń magicznych oraz przestrasza pobliskich wrogów.
Twoje umiejętności nakładają kumulujące się w nieskończoność podpalenie, które zadaje obrażenia magiczne w czasie.Twoje efekty podpalenia skracają czas odnowienia twoich umiejętności podstawowych.
Zyskujesz przyspieszenie umiejętności równe 20% twojej mocy umiejętności.
Twoje umiejętności mogą trafiać krytycznie.Zyskujesz ?% szansy na trafienie krytyczne.
Gdy wyjdziesz z ukrycia, eksplodujesz i zadajesz ? pkt. obrażeń magicznych. Twoje klony i pułapki robią to samo przy śmierci.
Zdobywasz losowe pryzmatyczne ulepszenie.
Twoje efekty przedmiotów i obrażenia w czasie mogą trafić krytycznie. Zyskujesz 25% szansy na trafienie krytyczne.
Zyskujesz runy kluczowe Pierwsze Uderzenie i Mroczne Żniwa.
Twoja umiejętność ? zyskuje 100 jedn. przyspieszenia umiejętności.
Zyskujesz czar przywoływacza Zniknięcie.Zniknięcie zapewnia ci niewidzialność.
Zyskujesz 60 pkt. mocy umiejętności.
Zyskujesz 1 pkt. mocy umiejętności, gdy trafisz wroga umiejętnością.Jeśli wzięte po rundzie 4, zapewnia 40 pkt. mocy umiejętności.
Twoje ataki zadają dodatkowe obrażenia fizyczne równe 75% twojej mocy umiejętności.
Po użyciu umiejętności doskoku, skoku, mignięcia lub teleportacji lub zaprzestaniu ukrywania się zyskujesz ? jedn. prędkości ruchu na ? sek.
Znajdz najlepszych partnerow do gry w trio z Shaco w trybie Arena 3v3 League of Legends. Najsilniejszym partnerem duetowym jest Jinx, osiagajac 32.3% wspolczynnik wygranych i 3.0 srednie miejsce w parze. Inni partnerzy o wysokiej synergii to Heimerdinger and Zyra, obaj oferujacy lepsze wspolczynniki miejsc w porownaniu ze srednia solo Shaco wynoszaca 3.8. 10 bohaterów podnosi win rate Shaco powyżej bazowego 12.2%. Porownaj wspolczynniki wygranych, wspolczynniki top 2, wspolczynniki top 4 i roznice miejsc, aby znalezc idealny sklad duetu Areny.
Partner | Tier | Wsp. wygranych | Rozn. WR | Top 2 | Top 4 | Sr. miejsce | Rozn. miejsca | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tier A | 32.3% | +20.0% | 41.9% | 77.4% | 3.0 | +0.8 | 62 | |
| Tier C | 20.4% | +8.2% | 36.4% | 75.0% | 3.3 | +0.5 | 88 | |
| Tier C | 20.0% | +7.8% | 37.1% | 65.7% | 3.3 | +0.4 | 70 | |
| Tier F | 8.3% | -3.9% | 37.5% | 62.5% | 3.5 | +0.3 | 48 | |
| Tier F | 8.3% | -3.9% | 25.0% | 75.0% | 3.5 | +0.3 | 48 | |
| Tier C | 16.0% | +3.8% | 32.0% | 64.0% | 3.5 | +0.2 | 50 | |
| Tier A | 28.0% | +15.8% | 36.0% | 60.0% | 3.6 | +0.1 | 50 | |
| Tier C | 15.4% | +3.2% | 30.8% | 65.4% | 3.6 | +0.1 | 52 | |
| Tier D | 11.8% | -0.5% | 26.5% | 61.8% | 3.7 | +0.1 | 68 | |
| Tier C | 16.0% | +3.8% | 28.0% | 68.0% | 3.7 | +0.1 | 50 |
Zoptymalizuj itemizacje Areny Shaco z buildami o najwyzszym wspolczynniku wygranych dla Patchu 16.20. Najlepiej dzialajacy build zawiera Mroczne Ostrze Draktharru, Woltaiczny Cyklomiecz, Kolekcjoner jako kluczowe przedmioty, osiagajac 60.0% wspolczynnik wygranych i 2.6 srednie miejsce. Berserker's Greaves to zalecany wybor butow dla tego buildu. Top 3 buildow osiaga srednio 23.0% wspolczynnik wygranych, co znaczaco wplywa na Twoj sukces w Arenie. Kazdy build pokazuje kluczowe przedmioty, opcje sytuacyjne, wspolczynnik wygranych w porownaniu z bazowa wartoscia Shaco oraz wspolczynniki top 4, aby pomoc Ci awansowac w rankingu Areny.
Zaplanuj rozgrywkę Areny z Shaco
Asystent Areny pokazuje wskaźniki miejsc i statystyki każdego bohatera, najlepsze augmenty, planer augmentów slot po slocie oraz najsilniejsze duety i drużyny patcha.
- Wskaźniki miejsc i statystyki
- Planer slotów augmentów
- Najlepsze duety i drużyny

Czy Shaco jest dobry w trybie Arena?
Shaco jest obecnie oceniany jako bohater F-tier w trybie Arena League of Legends dla Patchu 16.20, co czyni go trudnym bohaterem do odniesienia sukcesu w formacie 3v3v3v3v3v3. Z 12.2% wspolczynnikiem wygranych (zakonczenia na 1. miejscu) i 61.0% wspolczynnikiem top 4, Shaco napotyka pewne trudnosci w aktualnej mecie Areny.
Analiza wydajnosci Shaco w Arenie
W unikalnym formacie 3v3v3v3v3v3 Areny, Shaco osiaga srednie plasowanie 3.8 w 1,365 przeanalizowanych meczach. Ten zbalansowany styl gry zapewnia elastycznosc w walce.
Wspolczynnik top 2 wynoszacy 27.3% wskazuje na pole do poprawy w zabezpieczaniu miejsc podium. Gracze chcacy wspinac sie w rankingu Areny powinni skupic sie na optymalnym wyborze wzmocnien i synergiach duetowych, aby zmaksymalizowac konsekwencje plasowania.
Najlepsi bohaterowie do gry w parze z Shaco
Sklad duetu jest kluczowy w Arenie, a Shaco doskonale synergizuje z Jinx, osiagajac laczny wspolczynnik wygranych 32.3% i srednie plasowanie 3.0. To polaczenie poprawia podstawowa wydajnosc Shaco o +20.0%.
Inni silni partnerzy duetowi to Heimerdinger (20.4% wspolczynnik wygranych) i Zyra (20.0% wspolczynnik wygranych). Shaco ma doskonala elastycznosc duetowa z 10+ partnerami, ktorzy podniesza wspolczynnik wygranych powyzej podstawy.
Przewodnik po priorytetach wzmocnien Shaco
Wybor wzmocnien moze zdecydowac o sukcesie lub porazce w Arenie. Dla Shaco najlepiej dzialajacym wzmocnieniem jest Wyższa Szkoła Błaznowania, ktore gracze wybieraja w 14.4% gier. Shaco ma 2 opcji wzmocnien S-tier, ktore dramatycznie poprawiaja wspolczynniki plasowania.
Gdy oferowane sa Pryzmatyczne wzmocnienia, priorytetyzuj Wyższa Szkoła Błaznowania dla maksymalnego efektu. Zlote wzmocnienia jak Transmutacja: Pryzmatyczne zapewniaja stala wartosc przez cala gre. Uzyj listy tier wzmocnien powyzej, aby zidentyfikowac, ktore wzmocnienia priorytetyzowac w kazdej rundzie wyboru.
Optymalna sciezka buildu Shaco w Arenie
Najlepszy build pod wzgledem wygranych dla Shaco w Arenie zawiera Mroczne Ostrze Draktharru, Woltaiczny Cyklomiecz, Kolekcjoner jako glowne przedmioty, osiagajac wspolczynnik wygranych 60.0%. Berserker's Greaves to zalecany wybor butow, zapewniajacy mobilnosc i statystyki w walkach Areny.
Przyspieszony dochod zlota w Arenie oznacza osiagniecie pelnego buildu szybciej niz na Summoner's Rift. Skup sie na ukonczeniu glownych przedmiotow przed przejsciem do opcji sytuacyjnych. Buildy wymienione powyzej sa posortowane wedlug sredniego plasowania, pomagajac zidentyfikowac, ktore kombinacje przedmiotow prowadza do najwyzszych zakonczeni w aktualnym patchu.
Wskazowki do gry Shaco w Arenie
Koordynuj sie z partnerem, aby pokryc slabosci Shaco. Elastyczni partnerzy dobrze wspolpracuja z Twoim zbalansowanym zestawem umiejetnosci.
Priorytetyzuj wzmocnienia S-tier i A-tier, gdy sa oferowane. Wspolczynnik top 4 Shaco wynoszacy 61.0% moze byc znacznie poprawiony dzieki optymalnemu wyborowi wzmocnien w kazdej rundzie.
Rownowaz agresje z przetrwaniem. Wszechstronny zestaw umiejetnosci Shaco pozwala adaptowac sie do roznych sytuacji bojowych.
Ostateczny werdykt: Czy grac Shaco w Arenie?
Shaco napotyka wyzwania w aktualnej mecie Areny, ale pozostaje grywalny dla oddanych mainow. Sukces wymaga optymalnego wyboru wzmocnien, silnej synergii duetowej z partnerami jak Jinx i opanowania zestawu umiejetnosci Shaco. Rozwaz buildy i wzmocnienia powyzej, aby zmaksymalizowac swoj potencjal plasowania.
Te dane sa regularnie aktualizowane dla Patchu 16.20. Wroc po kazdym patchu, aby zobaczyc, jak zmiany balansu wplywaja na wydajnosc Shaco w Arenie. Dla najdokladniejszych wynikow analizujemy 1,365 meczy, aby dostarczyc wiarygodne statystyki i rekomendacje.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ Shaco w trybie Arena - Patch 16.20
Czy Shaco jest dobry w trybie Arena?
Shaco jest obecnie bohaterem poziomu F w trybie Arena z 12.2% współczynnikiem wygranych i 61.0% współczynnikiem top 4. Chociaż Shaco napotyka wyzwania w mecie, zaangażowani gracze mogą nadal odnieść sukces z optymalnymi buildami i partnerami duo.
Kto jest najlepszym partnerem duetowym dla Shaco w Arenie?
Najlepszym partnerem duo dla Shaco w Arenie jest Jinx, osiągając 32.3% współczynnik wygranych i 3.0 średnią pozycję razem. Inni silni partnerzy to Heimerdinger and Zyra.
Jakie sa najlepsze wzmocnienia dla Shaco w Arenie?
Najlepiej działającym augmentem dla Shaco jest Wyższa Szkoła Błaznowania z 14.4% współczynnikiem wyboru. Shaco ma 2 augmentów poziomu S: Pogromca Olbrzymów, Augment 1325. Priorytetyzuj Pryzmatyczne i Złote augmenty, które synergizują z zestawem Shaco.
Jaki jest najlepszy build dla Shaco w Arenie?
Build z najwyższym współczynnikiem wygranych dla Shaco w Arenie zawiera Mroczne Ostrze Draktharru, Woltaiczny Cyklomiecz, Kolekcjoner jako podstawowe przedmioty, osiągając 60.0% współczynnik wygranych. Berserker's Greaves jest zalecanym wyborem butów. Przyspieszony dochód złota w Arenie pozwala ukończyć buildy szybciej niż na Summoner's Rift.
Jaki jest wspolczynnik wygranych Shaco w Arenie?
Shaco ma 12.2% współczynnik wygranych (1. miejsce) w trybie Arena dla Patcha 16.20. Współczynnik top 2 wynosi 27.3%, a top 4 to 61.0%, ze średnią pozycją 3.8 w 1,365 przeanalizowanych meczach.
Jaki tier ma Shaco w Arenie?
Shaco jest oceniany jako poziom F w trybie Arena dla Patcha 16.20. Bohaterowie niższego poziomu napotykają wyzwania, ale nadal mogą odnieść sukces dzięki mistrzostwa i dobrej synergii trio. Poziomy są obliczane na podstawie współczynnika wygranych, top 4 i średniej pozycji.
Jak grac Shaco w Arenie?
Aby skutecznie grać Shaco w Arenie: 1) Graj z Jinx dla najlepszych wyników. 2) Priorytetyzuj Wyższa Szkoła Błaznowania, gdy jest oferowany. 3) Buduj Mroczne Ostrze Draktharru wcześnie dla skoków mocy. 4) Dostosuj swój styl gry w zależności od partnera i przeciwników.
Jakie sa najlepsze i najgorsze starcia Shaco w Arenie?
Wydajność Shaco znacznie się różni w zależności od wyboru partnera duo. Partnerstwo z Jinx poprawia współczynnik wygranych do 32.3%. Kluczem do sukcesu jest wybór partnerów, którzy uzupełniają wszechstronny zestaw Shaco i wybór augmentów, które wzmacniają waszą kompozycję duo.