
- Kazanma Oranı
- 51.7%
- Maçlar
- 3.225
- KDA
- 3.63
Rem vs Sıska vs Sıska
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 16.091
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 13 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Rem 3.225 Deadlock maçına dayanarak Sıska'ye karşı %51.7 kazanma oranı avantajı korur. Rem ortalama %34 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.
Rem Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Rem'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Rem vs Sıska eşleşmesini kim kazanır?

Rem vs Sıska Eşleşme özeti
The Rem vs Sıska matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 3.225 recent matches analyzed, Rem wins with a 51.7% win rate compared to Sıska's 48.3%, giving Rem a 3.4 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Sıska consistently outperforms. Rem holds a meaningful advantage in this matchup. Sıska players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Rem vs Sıska Savaş analizi
Sıska edges out Rem in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 3.225 matches analyzed, this Rem vs Sıska matchup remains contestable for both sides. Rem shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Rem's favor.
Rem vs Sıska Ekonomi analizi
Rem and Sıska have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Sıska secures more last hits (93.5 vs 74.2), while Sıska leads in denies (2.8 vs 2.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Rem vs Sıska için önerilen eşyalar
Rem Build vs Sıska







This winning build for Rem against Sıska focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 51.7% win rate against Sıska, these 7 items help Rem press the advantage and close out games efficiently. Mistik Titreşimler, Artan Hassasiyet, Kırılgan Kudret, and 4 more items, totaling approximately 39.200 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Sıska Build vs Rem







Sıska's counter-build against Rem attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Sıska players typically prioritize items that help them survive and scale. Şanslı Atış, Kefen Yırtan, Büyülü Coşkunluk, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Knowing Sıska's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 3.225 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Rem vs Sıska eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Rem etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Rem Deadlock'ta 12 kahramana karşı avantajlı ve 28 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Rem'in en güçlü eşleşmesi Paradoks'a karşı 53.2% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 40.4% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.35% | 15.650 | 3.44 | 3.1 | 5.0 | 18.928 | 39.236 | |
| 47.51% | 11.230 | 3.45 | 3.1 | 5.1 | 18.725 | 39.332 | |
| 41.54% | 7.812 | 3.23 | 3.1 | 5.2 | 18.355 | 38.751 | |
| 42.36% | 7.437 | 3.31 | 3.3 | 5.4 | 19.426 | 38.973 | |
| 40.44% | 6.746 | 3.42 | 3.3 | 5.1 | 19.480 | 39.110 | |
| 50.40% | 6.089 | 3.54 | 3.4 | 5.2 | 19.625 | 39.861 | |
| 46.94% | 5.801 | 3.47 | 3.3 | 5.2 | 19.693 | 39.704 | |
| 49.34% | 5.426 | 3.41 | 3.3 | 5.3 | 19.584 | 39.215 | |
| 46.84% | 5.412 | 3.33 | 3.2 | 5.4 | 19.212 | 39.636 | |
| 46.59% | 5.330 | 3.20 | 3.2 | 5.4 | 18.380 | 38.959 | |
| 47.38% | 5.194 | 3.36 | 3.4 | 5.4 | 19.802 | 39.034 | |
| 48.08% | 5.100 | 3.45 | 3.2 | 5.1 | 19.659 | 39.654 | |
| 40.54% | 4.892 | 3.36 | 3.2 | 5.2 | 18.748 | 39.268 | |
| 49.04% | 4.492 | 3.53 | 3.3 | 5.1 | 19.327 | 39.600 | |
| 46.52% | 4.484 | 3.49 | 3.3 | 5.1 | 19.344 | 39.017 | |
| 53.21% | 4.097 | 3.76 | 3.4 | 4.9 | 19.646 | 40.036 | |
| 52.43% | 4.038 | 3.58 | 3.5 | 5.2 | 19.837 | 39.639 | |
| 45.38% | 3.920 | 3.27 | 3.2 | 5.3 | 20.330 | 39.166 | |
| 44.65% | 3.886 | 3.47 | 3.2 | 5.0 | 19.797 | 38.763 | |
| 48.75% | 3.682 | 3.46 | 3.3 | 5.3 | 19.374 | 39.328 | |
| 48.49% | 3.673 | 3.34 | 3.2 | 5.2 | 19.324 | 39.276 | |
| 50.87% | 3.607 | 3.56 | 3.4 | 5.2 | 20.085 | 40.162 | |
| 44.88% | 3.478 | 3.30 | 3.3 | 5.3 | 20.130 | 39.268 | |
| 49.13% | 3.458 | 3.37 | 3.4 | 5.4 | 19.283 | 38.854 | |
| 47.72% | 3.353 | 3.39 | 3.3 | 5.3 | 19.937 | 39.158 | |
| 47.48% | 3.229 | 3.54 | 3.4 | 5.2 | 20.242 | 40.013 | |
| 51.69% | 3.225 | 3.63 | 3.4 | 5.1 | 19.914 | 40.717 | |
| 49.08% | 3.146 | 3.33 | 3.3 | 5.3 | 19.201 | 38.795 | |
| 51.22% | 3.124 | 3.59 | 3.4 | 5.1 | 19.493 | 40.008 | |
| 52.46% | 2.577 | 3.54 | 3.3 | 5.0 | 19.551 | 40.394 | |
| 47.55% | 2.528 | 3.45 | 3.2 | 5.2 | 20.227 | 39.729 | |
| 51.18% | 2.466 | 3.72 | 3.4 | 5.0 | 19.861 | 40.090 | |
| 49.37% | 2.449 | 3.35 | 3.3 | 5.4 | 19.764 | 39.576 | |
| 44.52% | 2.352 | 3.41 | 3.1 | 5.1 | 19.917 | 38.802 | |
| 52.53% | 2.157 | 3.60 | 3.3 | 5.0 | 19.744 | 39.396 | |
| 50.56% | 1.956 | 3.64 | 3.4 | 5.0 | 19.091 | 38.994 | |
| 52.36% | 1.948 | 3.67 | 3.4 | 4.9 | 20.453 | 40.461 | |
| 49.83% | 1.812 | 3.66 | 3.2 | 4.8 | 18.961 | 40.039 | |
| 50.81% | 1.364 | 3.40 | 3.4 | 5.3 | 19.141 | 39.314 | |
| 49.92% | 1.222 | 4.08 | 2.4 | 3.4 | 15.128 | 35.552 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Rem Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Rem'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Rem'nin en iyi eşleşmesi Paradoks'e karşıdır, 53.2% kazanma oranı elde eder. Rem bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Rem'nin en zor eşleşmesi nedir?
Rem'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 40.4% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Rem, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Rem'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Rem'nin Deadlock'ta 12 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 28 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Rem'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Rem'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Rem'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Rem'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
