
- Winrate
- 55.1%
- Mecze
- 1432
- KDA
- 2.83
Victor vs Siwy Szpon vs Siwy Szpon
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 14 076
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Victor dominuje Siwy Szpon z imponującym 55.1% procent wygranych w Deadlock. W 1432 grach Victor średnio uzyskuje 7.4 zabójstw i 416 więcej obrażeń gracza na mecz. To sprzyjające starcie pozwala na grę agresywną i wczesne możliwości walki.
Analiza matchupu Victor
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Victor radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Victor vs Siwy Szpon?

Victor vs Siwy Szpon Podsumowanie starcia
The Victor vs Siwy Szpon matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 1432 recent matches analyzed, Victor wins with a 55.1% win rate compared to Siwy Szpon's 44.9%, giving Victor a 10.2 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Victor consistently outperforms. Victor has overwhelming statistical superiority in this matchup. Siwy Szpon should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Victor vs Siwy Szpon Analiza walki
Victor edges out Siwy Szpon in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 1432 matches analyzed, this Victor vs Siwy Szpon matchup remains contestable for both sides. Siwy Szpon shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Siwy Szpon's favor.
Victor vs Siwy Szpon Analiza ekonomiczna
Victor vastly out-earns Siwy Szpon by 3546 souls on average. This substantial economic gap means Victor will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Victor secures more last hits (95.8 vs 86.0), while Victor leads in denies (2.9 vs 2.6). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Victor vs Siwy Szpon
Victor Build vs Siwy Szpon







This winning build for Victor against Siwy Szpon focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 55.1% win rate against Siwy Szpon, these 7 items help Victor press the advantage and close out games efficiently. Mistyczny Pogłos, Duchowe Spalenie, Plaga, and 4 more items, totaling approximately 44 800 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Siwy Szpon Build vs Victor







Siwy Szpon's counter-build against Victor attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Siwy Szpon players typically prioritize items that help them survive and scale. Promień Ratunkowy, Wieczny Dar, Mistyczny Pogłos, and 4 more items, totaling approximately 29 199 souls Knowing Siwy Szpon's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Victor vs Siwy Szpon na podstawie danych o współczynniku wygranych z 1432 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Victor
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Victor ma korzystne starcia przeciwko 33 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 7 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Victor jest przeciwko Sinclair z 59.1% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Prozalia z 44.6% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.93% | 13 677 | 2.86 | 7.3 | 6.3 | 36 218 | 42 113 | |
| 53.15% | 8959 | 2.86 | 7.1 | 6.3 | 35 677 | 41 827 | |
| 47.99% | 6003 | 2.86 | 7.6 | 6.5 | 37 192 | 41 933 | |
| 53.24% | 4491 | 2.88 | 7.6 | 6.4 | 36 972 | 42 427 | |
| 56.78% | 4350 | 3.00 | 7.8 | 6.4 | 37 472 | 42 580 | |
| 45.98% | 3980 | 2.83 | 7.7 | 6.6 | 36 357 | 42 300 | |
| 50.51% | 3928 | 2.82 | 7.6 | 6.5 | 36 516 | 42 069 | |
| 47.23% | 3896 | 2.87 | 7.7 | 6.5 | 36 984 | 42 162 | |
| 44.59% | 3774 | 2.70 | 7.4 | 6.6 | 35 598 | 41 801 | |
| 51.75% | 3594 | 2.92 | 7.6 | 6.4 | 37 571 | 42 534 | |
| 50.17% | 3588 | 2.98 | 7.5 | 6.2 | 36 908 | 42 053 | |
| 55.12% | 3478 | 2.98 | 7.7 | 6.3 | 37 754 | 42 150 | |
| 50.93% | 3316 | 2.83 | 7.7 | 6.7 | 37 226 | 41 686 | |
| 51.54% | 3310 | 2.69 | 7.2 | 6.6 | 34 620 | 41 303 | |
| 55.65% | 3301 | 2.83 | 7.6 | 6.6 | 38 012 | 42 123 | |
| 55.43% | 2854 | 2.89 | 7.8 | 6.6 | 37 344 | 41 976 | |
| 53.95% | 2851 | 3.07 | 7.9 | 6.2 | 37 516 | 42 500 | |
| 55.56% | 2725 | 2.91 | 7.9 | 6.6 | 37 736 | 41 850 | |
| 58.70% | 2499 | 3.22 | 7.9 | 6.1 | 37 323 | 43 180 | |
| 51.54% | 2493 | 2.91 | 7.8 | 6.5 | 38 909 | 42 107 | |
| 50.31% | 2395 | 2.84 | 7.6 | 6.5 | 39 247 | 42 245 | |
| 53.68% | 2349 | 2.94 | 7.8 | 6.5 | 38 207 | 41 673 | |
| 52.01% | 2317 | 2.88 | 7.7 | 6.6 | 37 067 | 41 534 | |
| 49.31% | 2241 | 2.93 | 7.4 | 6.3 | 37 170 | 41 475 | |
| 54.56% | 2216 | 3.10 | 8.3 | 6.4 | 40 577 | 43 396 | |
| 57.69% | 2177 | 3.12 | 7.7 | 6.2 | 37 661 | 43 277 | |
| 57.65% | 2097 | 3.10 | 8.0 | 6.3 | 38 709 | 43 490 | |
| 52.95% | 2049 | 2.80 | 7.3 | 6.5 | 36 914 | 42 213 | |
| 52.86% | 1990 | 2.92 | 7.6 | 6.4 | 38 938 | 42 446 | |
| 56.78% | 1946 | 2.96 | 7.3 | 6.2 | 35 590 | 42 203 | |
| 53.11% | 1465 | 2.97 | 7.7 | 6.3 | 35 930 | 41 704 | |
| 55.10% | 1432 | 2.83 | 7.4 | 6.3 | 36 399 | 42 351 | |
| 59.11% | 1411 | 3.16 | 7.7 | 6.1 | 37 765 | 42 988 | |
| 46.40% | 1401 | 2.77 | 7.1 | 6.3 | 38 685 | 41 273 | |
| 53.75% | 1360 | 2.85 | 7.7 | 6.6 | 37 558 | 42 155 | |
| 58.03% | 1239 | 2.99 | 7.4 | 6.3 | 37 186 | 43 428 | |
| 55.58% | 1200 | 3.03 | 7.7 | 6.3 | 38 117 | 42 759 | |
| 52.13% | 1176 | 2.94 | 7.7 | 6.2 | 36 054 | 42 449 | |
| 55.95% | 1008 | 2.95 | 7.8 | 6.5 | 37 452 | 42 060 | |
| 55.57% | 646 | 2.94 | 5.9 | 5.1 | 28 202 | 37 231 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Victor Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Victor w Deadlock?
Najlepszy matchup Victor to przeciwko Sinclair, osiągając 59.1% wskaźnik wygranych. Victor wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Victor?
Najtrudniejszy matchup Victor to przeciwko Prozalia, z tylko 44.6% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Victor powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Victor?
Victor ma 33 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 7 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Victor w trudnych matchupach?
Grając Victor w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Victor?
Kluczowe statystyki w matchupach Victor to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
