
Cho'Gathvs Hecarim
Cho'Gath vs Hecarim to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Hecarim wygrywa z 66.7% win rate (+33.3%) przeciwko Cho'Gath na podstawie 9 gier. Hecarim holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Cho'Gath, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Cho'Gath vs Hecarim.
Cho'Gath Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Cho'Gath performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the Cho'Gath vs Hecarim Matchup?

Podsumowanie starcia Cho'Gath vs Hecarim
Starcie Cho'Gath vs Hecarim to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 9 ostatnich meczów, Hecarim wygrywa ze współczynnikiem wygranych 66.7% w porównaniu do 33.3% Cho'Gath, dając Hecarim przewagę 33.3 punktów procentowych. Hecarim dominuje na każdym etapie — od wczesnego liniowania po późne walki zespołowe. Ta stała przewaga utrudnia graczom Cho'Gath znalezienie korzystnych okien, więc strategie zależne od zespołu i unikanie konfrontacji solo są niezbędne. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy kontrola tłumu, gdzie Cho'Gath prowadzi o 0.8s CC/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Hecarim ma silną przewagę w tym starciu. Gracze Cho'Gath powinni grać defensywnie, priorytetyzować bezpieczne farmienie pod wieżą i szukać okazji stworzonych przez presję dżungli lub gdy Hecarim się rozciąga. Unikaj przedłużonych wymian i czekaj na walki zespołowe gdzie pozycjonowanie i koordynacja mają większe znaczenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Analiza fazy liniowania Cho'Gath vs Hecarim
Hecarim jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Cho'Gath, wygrywając 4 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Hecarim ma przewagi w farmienie, obrażenia, dochód złota i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Best Cho'Gath Build Against Hecarim
Buty Prędkości to optymalny wybór butów przeciwko Hecarim, zapewniający mobilność i statystyki, których Cho'Gath najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Cho'Gath przeciwko Hecarim to Jak'Sho Zmienny, Szczelinotwórca i Pancerz Umrzyka. Ta kombinacja daje Cho'Gath efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Cho'Gath vs Hecarim.
Early Game vs Late Game
Hecarim dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 57.1% — 14.3 punktów procentowych przewagi nad Cho'Gath. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Hecarim może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.
Hecarim jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 100.0% — 100.0 punktów powyżej Cho'Gath. Przedłużone gry mocno faworyzują Hecarim, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.
Hecarim utrzymuje przewagę na każdym etapie gry, czyniąc to konsekwentnie korzystnym starciem od linii po późne walki zespołowe. Gracze Cho'Gath powinni szukać outplayów, strategii zależnych od zespołu i picków zamiast polegać na skalowaniu aby wygrać to starcie.
Best Cho'Gath Runes Against Hecarim
Konfiguracja run Determinacja i Inspiracja daje Cho'Gath najlepsze narzędzia do rywalizacji z Hecarim w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.
Dane matchupow Cho'Gath dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Cho'Gath, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Cho'Gath, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.60% | 173 | 6.1 | 722 | 11,812 | 60.3% | 47.6% | |
| 45.19% | 135 | 6.3 | 813 | 11,210 | 37.9% | 52.2% | |
| 48.70% | 115 | 5.6 | 804 | 12,110 | 61.1% | 43.0% | |
| 45.36% | 97 | 5.5 | 782 | 10,700 | 42.1% | 47.5% | |
| 48.24% | 85 | 5.8 | 881 | 12,094 | 46.3% | 50.0% | |
| 53.25% | 77 | 6.0 | 861 | 11,861 | 53.3% | 53.2% | |
| 36.84% | 76 | 6.2 | 814 | 11,563 | 33.3% | 38.8% | |
| 38.67% | 75 | 5.8 | 797 | 12,011 | 41.4% | 37.0% | |
| 45.71% | 70 | 6.2 | 1,089 | 12,206 | 43.3% | 47.5% | |
| 59.70% | 67 | 6.2 | 756 | 10,687 | 69.7% | 50.0% | |
| 51.61% | 62 | 4.8 | 783 | 11,345 | 44.4% | 57.1% | |
| 38.98% | 59 | 5.2 | 1,013 | 10,531 | 29.6% | 46.9% | |
| 46.43% | 56 | 5.9 | 786 | 10,198 | 50.0% | 42.9% | |
| 50.00% | 56 | 6.1 | 836 | 11,553 | 60.0% | 44.4% | |
| 58.18% | 55 | 6.5 | 969 | 11,947 | 64.0% | 53.3% | |
| 31.48% | 54 | 6.2 | 810 | 12,185 | 31.6% | 31.4% | |
| 36.73% | 50 | 5.5 | 693 | 9,022 | 32.1% | 42.9% | |
| 44.90% | 49 | 5.5 | 746 | 11,279 | 30.4% | 57.7% | |
| 46.81% | 47 | 6.0 | 747 | 11,255 | 38.5% | 57.1% | |
| 36.36% | 44 | 5.0 | 677 | 10,534 | 40.0% | 33.3% | |
| 48.78% | 41 | 6.0 | 805 | 12,392 | 37.5% | 56.0% | |
| 51.22% | 41 | 5.9 | 685 | 11,588 | 50.0% | 51.9% | |
| 39.02% | 41 | 6.2 | 929 | 12,530 | 35.7% | 40.7% | |
| 48.78% | 41 | 5.3 | 749 | 11,197 | 52.9% | 45.8% | |
| 51.28% | 39 | 3.1 | 763 | 11,520 | 52.6% | 50.0% | |
| 44.74% | 38 | 5.8 | 847 | 10,204 | 45.0% | 44.4% | |
| 44.74% | 38 | 5.9 | 802 | 10,555 | 36.8% | 52.6% | |
| 54.05% | 37 | 5.9 | 829 | 11,789 | 53.3% | 54.5% | |
| 43.24% | 37 | 4.5 | 876 | 12,202 | 44.4% | 42.1% | |
| 61.11% | 36 | 6.0 | 891 | 11,564 | 64.3% | 59.1% | |
| 55.56% | 36 | 5.8 | 783 | 12,708 | 41.7% | 62.5% | |
| 48.57% | 35 | 5.8 | 818 | 11,278 | 50.0% | 47.4% | |
| 51.52% | 33 | 6.3 | 780 | 10,493 | 40.0% | 69.2% | |
| 45.45% | 33 | 5.3 | 825 | 12,274 | 35.7% | 52.6% | |
| 39.39% | 33 | 6.2 | 790 | 11,582 | 30.8% | 45.0% | |
| 41.94% | 31 | 6.5 | 670 | 12,153 | 50.0% | 36.8% | |
| 50.00% | 30 | 5.1 | 744 | 12,261 | 54.5% | 47.4% | |
| 46.67% | 30 | 4.3 | 774 | 10,588 | 50.0% | 42.9% | |
| 53.33% | 30 | 4.0 | 659 | 10,979 | 46.1% | 58.8% | |
| 50.00% | 30 | 5.4 | 737 | 12,392 | 72.7% | 36.8% | |
| 63.33% | 30 | 5.3 | 957 | 11,399 | 50.0% | 70.0% | |
| 53.33% | 30 | 6.5 | 821 | 11,227 | 66.7% | 40.0% | |
| 56.67% | 30 | 6.0 | 861 | 12,686 | 71.4% | 43.8% | |
| 39.29% | 28 | 1.9 | 728 | 12,506 | 25.0% | 45.0% | |
| 51.85% | 27 | 5.5 | 800 | 12,045 | 61.5% | 42.9% | |
| 57.69% | 26 | 6.4 | 902 | 12,828 | 55.6% | 58.8% | |
| 46.15% | 26 | 4.6 | 855 | 12,974 | 25.0% | 55.6% | |
| 60.00% | 25 | 5.1 | 900 | 10,720 | 64.3% | 54.5% | |
| 48.00% | 25 | 6.5 | 983 | 13,003 | 37.5% | 52.9% | |
| 44.00% | 25 | 2.6 | 743 | 11,972 | 33.3% | 50.0% | |
| 37.50% | 24 | 4.3 | 764 | 11,252 | 22.2% | 46.7% | |
| 62.50% | 24 | 6.5 | 860 | 11,803 | 50.0% | 71.4% | |
| 47.83% | 23 | 6.1 | 776 | 10,991 | 45.5% | 50.0% | |
| 59.09% | 22 | 5.7 | 806 | 12,009 | 33.3% | 68.8% | |
| 47.62% | 21 | 1.6 | 770 | 11,199 | 44.4% | 50.0% | |
| 52.38% | 21 | 4.6 | 762 | 11,979 | 30.0% | 72.7% | |
| 71.43% | 21 | 5.2 | 775 | 11,353 | 63.6% | 80.0% | |
| 47.62% | 21 | 5.7 | 821 | 11,429 | 25.0% | 61.5% | |
| 60.00% | 20 | 4.3 | 814 | 11,598 | 55.6% | 63.6% | |
| 55.00% | 20 | 5.2 | 702 | 11,567 | 57.1% | 53.9% | |
| 30.00% | 20 | 1.9 | 621 | 13,706 | 50.0% | 25.0% | |
| 57.89% | 19 | 1.8 | 681 | 12,504 | 40.0% | 77.8% | |
| 68.42% | 19 | 5.1 | 648 | 11,289 | 71.4% | 66.7% | |
| 47.37% | 19 | 6.3 | 742 | 10,832 | 62.5% | 36.4% | |
| 31.58% | 19 | 6.3 | 767 | 11,697 | 20.0% | 44.4% | |
| 50.00% | 18 | 2.9 | 694 | 10,209 | 30.0% | 75.0% | |
| 47.06% | 17 | 1.5 | 756 | 11,484 | 28.6% | 60.0% | |
| 58.82% | 17 | 7.1 | 907 | 12,983 | 77.8% | 37.5% | |
| 31.25% | 16 | 5.6 | 836 | 11,683 | 28.6% | 33.3% | |
| 50.00% | 16 | 2.0 | 801 | 10,663 | 57.1% | 44.4% | |
| 37.50% | 16 | 1.1 | 534 | 9,959 | 30.0% | 50.0% | |
| 43.75% | 16 | 5.0 | 728 | 9,418 | 45.5% | 40.0% | |
| 31.25% | 16 | 6.1 | 843 | 12,792 | 20.0% | 36.4% | |
| 66.67% | 15 | 5.7 | 744 | 10,563 | 85.7% | 50.0% | |
| 46.67% | 15 | 5.7 | 805 | 11,880 | 66.7% | 33.3% | |
| 60.00% | 15 | 0.9 | 741 | 12,744 | 57.1% | 62.5% | |
| 57.14% | 14 | 3.1 | 684 | 12,152 | 0.0% | 66.7% | |
| 21.43% | 14 | 5.7 | 720 | 10,848 | 14.3% | 28.6% | |
| 35.71% | 14 | 4.6 | 682 | 9,795 | 42.9% | 28.6% | |
| 28.57% | 14 | 6.3 | 771 | 9,416 | 0.0% | 50.0% | |
| 28.57% | 14 | 1.6 | 683 | 11,498 | 40.0% | 22.2% | |
| 64.29% | 14 | 6.3 | 892 | 14,105 | 33.3% | 72.7% | |
| 53.85% | 13 | 6.5 | 710 | 12,101 | 60.0% | 50.0% | |
| 53.85% | 13 | 1.9 | 518 | 10,388 | 83.3% | 28.6% | |
| 38.46% | 13 | 1.6 | 713 | 12,464 | 0.0% | 50.0% | |
| 46.15% | 13 | 1.9 | 535 | 8,786 | 62.5% | 20.0% | |
| 46.15% | 13 | 2.4 | 555 | 10,713 | 33.3% | 57.1% | |
| 30.77% | 13 | 5.3 | 756 | 11,317 | 25.0% | 33.3% | |
| 58.33% | 12 | 5.9 | 741 | 9,944 | 80.0% | 42.9% | |
| 58.33% | 12 | 6.9 | 750 | 10,158 | 50.0% | 66.7% | |
| 25.00% | 12 | 2.3 | 599 | 10,961 | 40.0% | 14.3% | |
| 16.67% | 12 | 1.8 | 628 | 10,810 | 0.0% | 22.2% | |
| 72.73% | 11 | 1.0 | 721 | 11,267 | 71.4% | 75.0% | |
| 27.27% | 11 | 2.4 | 539 | 10,441 | 25.0% | 28.6% | |
| 54.55% | 11 | 4.1 | 871 | 12,593 | 66.7% | 50.0% | |
| 27.27% | 11 | 5.6 | 730 | 11,057 | 25.0% | 28.6% | |
| 63.64% | 11 | 3.1 | 862 | 11,519 | 60.0% | 66.7% | |
| 45.45% | 11 | 6.2 | 694 | 10,179 | 50.0% | 40.0% | |
| 50.00% | 10 | 1.9 | 579 | 9,299 | 66.7% | 25.0% | |
| 60.00% | 10 | 3.8 | 752 | 11,372 | 80.0% | 40.0% | |
| 60.00% | 10 | 6.3 | 778 | 13,182 | 100.0% | 50.0% | |
| 0.00% | 10 | 5.5 | 664 | 11,241 | 0.0% | 0.0% | |
| 60.00% | 10 | 2.6 | 496 | 9,374 | 60.0% | 60.0% | |
| 11.11% | 9 | 3.0 | 581 | 9,898 | 20.0% | 0.0% | |
| 33.33% | 9 | 1.6 | 695 | 13,294 | 33.3% | 33.3% | |
| 55.56% | 9 | 5.7 | 765 | 12,062 | 60.0% | 50.0% | |
| 33.33% | 9 | 0.7 | 556 | 9,797 | 42.9% | 0.0% | |
| 44.44% | 9 | 6.1 | 685 | 11,612 | 0.0% | 66.7% | |
| 50.00% | 8 | 3.3 | 702 | 10,713 | 20.0% | 100.0% | |
| 50.00% | 8 | 6.3 | 649 | 12,441 | 33.3% | 60.0% | |
| 50.00% | 8 | 1.3 | 476 | 9,603 | 20.0% | 100.0% | |
| 12.50% | 8 | 6.4 | 709 | 11,892 | 33.3% | 0.0% | |
| 42.86% | 7 | 5.5 | 763 | 8,036 | 75.0% | 0.0% | |
| 42.86% | 7 | 3.3 | 874 | 12,911 | 0.0% | 50.0% | |
| 71.43% | 7 | 6.2 | 945 | 9,400 | 75.0% | 66.7% | |
| 42.86% | 7 | 4.0 | 1,041 | 13,476 | 0.0% | 60.0% | |
| 57.14% | 7 | 1.5 | 529 | 9,063 | 75.0% | 33.3% | |
| 57.14% | 7 | 2.2 | 562 | 10,907 | 100.0% | 40.0% | |
| 42.86% | 7 | 5.7 | 773 | 13,336 | 25.0% | 66.7% | |
| 28.57% | 7 | 6.6 | 710 | 11,734 | 25.0% | 33.3% | |
| 85.71% | 7 | 7.1 | 747 | 10,040 | 100.0% | 66.7% | |
| 85.71% | 7 | 5.3 | 815 | 8,440 | 75.0% | 100.0% | |
| 33.33% | 6 | 6.6 | 1,002 | 12,387 | 33.3% | 33.3% | |
| 16.67% | 6 | 5.9 | 595 | 9,252 | 25.0% | 0.0% | |
| 50.00% | 6 | 1.9 | 665 | 11,978 | 50.0% | 50.0% | |
| 16.67% | 6 | 6.8 | 475 | 10,208 | 0.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 6 | 1.8 | 627 | 14,895 | 50.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 6 | 3.8 | 616 | 9,233 | 66.7% | 33.3% | |
| 60.00% | 5 | 3.6 | 874 | 10,936 | 50.0% | 66.7% | |
| 100.00% | 5 | 3.8 | 655 | 13,195 | 100.0% | 100.0% | |
| 60.00% | 5 | 2.3 | 623 | 13,519 | 100.0% | 50.0% | |
| 100.00% | 5 | 2.3 | 736 | 14,727 | 0.0% | 100.0% | |
| 80.00% | 5 | 2.1 | 511 | 11,867 | 100.0% | 75.0% | |
| 80.00% | 5 | 4.0 | 991 | 11,526 | 100.0% | 50.0% | |
| 80.00% | 5 | 1.7 | 781 | 10,452 | 100.0% | 75.0% | |
| 40.00% | 5 | 4.4 | 883 | 10,298 | 50.0% | 0.0% | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Cho'Gath vs Hecarim - Często Zadawane Pytania
Jak radzi sobie Cho'Gath przeciwko Hecarim w League of Legends?
Hecarim wygrywa matchup Cho'Gath vs Hecarim ze wskaznikiem zwyciestwa 66.7% w porownaniu do 33.3% Cho'Gath, roznica 33.3 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 9 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.
Jak radzi sobie Cho'Gath przeciwko Hecarim we wczesnej grze?
We wczesnej grze Hecarim ma przewage nad Cho'Gath z wskaznikiem zwyciestwa 57.1% versus 42.9%. Gracze Hecarim powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
Jak radzi sobie Cho'Gath przeciwko Hecarim w poznej grze?
W poznej grze Hecarim przejmuje matchup Cho'Gath vs Hecarim ze wskaznikiem zwyciestwa 100.0% w porownaniu do 0.0%. Hecarim skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Kto wygrywa matchup Cho'Gath vs Hecarim?
Hecarim wygrywa matchup przeciwko Cho'Gath ze wskaznikiem zwyciestwa 66.7% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 33.3 punktow procentowych oznacza, ze Hecarim jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 9 przeanalizowanych gier.
Jaki jest najlepszy build Cho'Gath przeciwko Hecarim?
Najlepszy build Cho'Gath przeciwko Hecarim zawiera Jak'Sho Zmienny, Szczelinotwórca, Pancerz Umrzyka with Buty Prędkości. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Jakie sa najlepsze runy Cho'Gath przeciwko Hecarim?
Najlepsze runy Cho'Gath przeciwko Hecarim uzywaja drzewa glownego Determinacja z Inspiracja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Cho'Gath vs Hecarim matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Czy Cho'Gath kontruje Hecarim?
Nie, Cho'Gath ma trudnosci przeciwko Hecarim z zaledwie 33.3% wskaznikiem zwyciestwa. Hecarim ma przewage w tym matchupie. Gracze Cho'Gath powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Hecarim.
Jak grac Cho'Gath przeciwko Hecarim?
Grajac Cho'Gath przeciwko Hecarim, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Hecarim. Look for jungle assistance and team-dependent plays since Hecarim has the statistical advantage at most stages. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.