
Ezrealvs Quinn
Ezreal vs Quinn to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Ezreal wygrywa z 55.6% win rate (+11.1%) przeciwko Quinn na podstawie 9 gier. Ezreal holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Ezreal, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Ezreal vs Quinn.
Ezreal Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Ezreal performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the Ezreal vs Quinn Matchup?

Podsumowanie starcia Ezreal vs Quinn
Starcie Ezreal vs Quinn to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 9 ostatnich meczów, Ezreal wygrywa ze współczynnikiem wygranych 55.6% w porównaniu do 44.4% Quinn, dając Ezreal przewagę 11.1 punktów procentowych. Ezreal dominuje na każdym etapie — od wczesnego liniowania po późne walki zespołowe. Ta stała przewaga utrudnia graczom Quinn znalezienie korzystnych okien, więc strategie zależne od zespołu i unikanie konfrontacji solo są niezbędne. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy kontrola tłumu, gdzie Quinn prowadzi o 0.9s CC/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Gracze Ezreal mogą pewnie wybierać przeciwko Quinn i grać agresywnie od poziomu 1. Staraj się ustanowić dominację na linii wcześnie poprzez korzystne wymiany i odsuwaj Quinn od CS kiedy tylko możliwe. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Analiza fazy liniowania Ezreal vs Quinn
Quinn jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Ezreal, wygrywając 4 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Quinn ma przewagi w obrażenia, dochód złota, kontrola tłumu i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Best Ezreal Build Against Quinn
Nieśmiertelna Ścieżka to optymalny wybór butów przeciwko Quinn, zapewniający mobilność i statystyki, których Ezreal najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Ezreal przeciwko Quinn to Płomień Cienia, Zmora Licza i Zabójczy Kapelusz Rabadona. Ta kombinacja daje Ezreal efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Ezreal vs Quinn.
Early Game vs Late Game
Ezreal dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 100.0% — 100.0 punktów procentowych przewagi nad Quinn. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Ezreal może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.
Późna gra (25+ minut) jest równo zbalansowana, z Ezreal na 50.0% współczynnika wygranych — tylko 0.0 punktów przed Quinn. Wykonanie walk zespołowych i gra makro decydują o zwycięzcy na tym etapie, nie przewaga starcia bohaterów.
Ezreal utrzymuje przewagę na każdym etapie gry, czyniąc to konsekwentnie korzystnym starciem od linii po późne walki zespołowe. Gracze Quinn powinni szukać outplayów, strategii zależnych od zespołu i picków zamiast polegać na skalowaniu aby wygrać to starcie.
Best Ezreal Runes Against Quinn
Granie z Precyzja głównymi i Inspiracja pobocznymi pozwala Ezreal wykorzystać swoją przewagę przeciwko Quinn, wzmacniając mocne strony które czynią to starcie korzystnym.
Dane matchupow Ezreal dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Ezreal, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Ezreal, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.82% | 815 | 6.6 | 983 | 12,937 | 44.6% | 41.6% | |
| 46.95% | 771 | 6.8 | 940 | 12,972 | 49.3% | 45.1% | |
| 45.62% | 673 | 6.8 | 927 | 12,867 | 49.3% | 42.7% | |
| 44.31% | 501 | 6.6 | 954 | 12,843 | 47.9% | 41.7% | |
| 52.61% | 498 | 6.8 | 958 | 12,767 | 56.9% | 48.6% | |
| 50.00% | 454 | 6.4 | 941 | 12,948 | 55.3% | 46.2% | |
| 51.75% | 315 | 6.8 | 1,010 | 13,652 | 54.9% | 49.5% | |
| 50.59% | 255 | 6.8 | 974 | 13,007 | 53.8% | 47.8% | |
| 52.99% | 234 | 6.9 | 925 | 12,137 | 54.6% | 51.3% | |
| 46.35% | 192 | 6.7 | 947 | 13,271 | 53.3% | 41.7% | |
| 41.76% | 182 | 6.6 | 954 | 13,046 | 45.1% | 39.0% | |
| 51.16% | 172 | 6.5 | 921 | 12,948 | 62.7% | 42.3% | |
| 38.60% | 171 | 6.4 | 967 | 13,020 | 39.2% | 38.0% | |
| 44.30% | 158 | 6.4 | 978 | 13,135 | 52.5% | 39.2% | |
| 47.40% | 154 | 6.7 | 915 | 12,333 | 54.4% | 40.0% | |
| 49.65% | 143 | 6.8 | 990 | 13,521 | 58.6% | 43.5% | |
| 53.49% | 129 | 6.9 | 1,016 | 13,557 | 50.0% | 56.0% | |
| 40.34% | 119 | 6.6 | 976 | 13,354 | 40.4% | 40.3% | |
| 48.70% | 115 | 7.1 | 966 | 13,118 | 54.7% | 43.5% | |
| 45.37% | 108 | 6.6 | 1,019 | 13,219 | 46.5% | 44.6% | |
| 48.48% | 99 | 6.9 | 916 | 12,133 | 48.9% | 48.1% | |
| 34.33% | 67 | 7.0 | 1,054 | 13,883 | 37.9% | 31.6% | |
| 40.32% | 62 | 6.5 | 857 | 11,874 | 41.4% | 39.4% | |
| 41.67% | 60 | 6.8 | 859 | 11,044 | 28.1% | 57.1% | |
| 54.24% | 59 | 6.8 | 942 | 13,017 | 40.0% | 64.7% | |
| 36.36% | 55 | 6.3 | 961 | 13,196 | 27.3% | 42.4% | |
| 25.93% | 54 | 6.4 | 901 | 12,628 | 29.2% | 23.3% | |
| 56.86% | 51 | 6.8 | 922 | 12,421 | 47.8% | 64.3% | |
| 57.14% | 49 | 6.5 | 984 | 11,774 | 56.0% | 58.3% | |
| 59.57% | 47 | 6.2 | 915 | 12,762 | 47.4% | 67.9% | |
| 63.64% | 44 | 6.6 | 1,033 | 12,875 | 69.6% | 57.1% | |
| 36.59% | 41 | 6.9 | 853 | 11,819 | 31.3% | 40.0% | |
| 50.00% | 40 | 6.5 | 923 | 13,186 | 46.7% | 52.0% | |
| 50.00% | 36 | 6.3 | 819 | 12,567 | 43.8% | 55.0% | |
| 52.94% | 34 | 5.8 | 971 | 11,715 | 62.5% | 44.4% | |
| 41.18% | 34 | 6.6 | 904 | 12,850 | 37.5% | 42.3% | |
| 48.48% | 33 | 7.5 | 1,046 | 12,229 | 56.3% | 41.2% | |
| 53.13% | 32 | 6.7 | 1,005 | 14,246 | 54.5% | 52.4% | |
| 48.39% | 31 | 7.1 | 953 | 12,654 | 53.3% | 43.8% | |
| 51.72% | 29 | 6.7 | 1,074 | 12,559 | 80.0% | 36.8% | |
| 38.46% | 26 | 6.5 | 981 | 11,438 | 28.6% | 50.0% | |
| 33.33% | 24 | 6.8 | 1,094 | 13,978 | 33.3% | 33.3% | |
| 55.00% | 20 | 5.5 | 1,188 | 12,364 | 75.0% | 41.7% | |
| 44.44% | 18 | 6.2 | 1,027 | 12,243 | 54.5% | 28.6% | |
| 29.41% | 17 | 5.5 | 1,030 | 12,245 | 30.0% | 28.6% | |
| 43.75% | 16 | 5.1 | 806 | 12,388 | 60.0% | 36.4% | |
| 43.75% | 16 | 7.0 | 985 | 12,216 | 50.0% | 37.5% | |
| 43.75% | 16 | 7.1 | 891 | 11,416 | 42.9% | 44.4% | |
| 46.67% | 15 | 6.2 | 1,096 | 9,953 | 60.0% | 20.0% | |
| 26.67% | 15 | 6.6 | 1,002 | 11,774 | 27.3% | 25.0% | |
| 35.71% | 14 | 5.9 | 936 | 12,970 | 33.3% | 36.4% | |
| 46.15% | 13 | 6.3 | 1,158 | 13,299 | 40.0% | 50.0% | |
| 46.15% | 13 | 6.3 | 1,109 | 12,334 | 12.5% | 100.0% | |
| 38.46% | 13 | 6.9 | 942 | 12,568 | 37.5% | 40.0% | |
| 38.46% | 13 | 5.2 | 939 | 12,184 | 20.0% | 50.0% | |
| 30.77% | 13 | 6.6 | 1,067 | 12,653 | 50.0% | 14.3% | |
| 41.67% | 12 | 7.1 | 898 | 13,545 | 50.0% | 37.5% | |
| 45.45% | 11 | 5.8 | 769 | 10,896 | 66.7% | 37.5% | |
| 27.27% | 11 | 6.6 | 967 | 12,075 | 20.0% | 33.3% | |
| 30.00% | 10 | 6.2 | 996 | 12,788 | 0.0% | 42.9% | |
| 60.00% | 10 | 2.3 | 894 | 11,894 | 40.0% | 80.0% | |
| 50.00% | 10 | 6.5 | 1,193 | 14,225 | 66.7% | 42.9% | |
| 70.00% | 10 | 7.6 | 1,022 | 11,493 | 100.0% | 40.0% | |
| 40.00% | 10 | 5.7 | 882 | 12,137 | 40.0% | 40.0% | |
| 22.22% | 9 | 3.9 | 747 | 12,627 | 50.0% | 0.0% | |
| 55.56% | 9 | 6.8 | 851 | 14,008 | 100.0% | 50.0% | |
| 66.67% | 9 | 5.2 | 1,164 | 12,984 | 100.0% | 50.0% | |
| 33.33% | 9 | 5.7 | 882 | 10,421 | 0.0% | 75.0% | |
| 22.22% | 9 | 5.7 | 1,068 | 15,190 | 50.0% | 14.3% | |
| 55.56% | 9 | 7.0 | 984 | 12,808 | 40.0% | 75.0% | |
| 77.78% | 9 | 6.5 | 979 | 13,372 | 100.0% | 66.7% | |
| 37.50% | 8 | 6.2 | 751 | 10,951 | 25.0% | 50.0% | |
| 37.50% | 8 | 6.9 | 915 | 11,182 | 60.0% | 0.0% | |
| 50.00% | 8 | 6.7 | 1,295 | 14,193 | 66.7% | 40.0% | |
| 57.14% | 7 | 6.9 | 846 | 13,623 | 100.0% | 40.0% | |
| 0.00% | 7 | 5.5 | 687 | 10,462 | 0.0% | 0.0% | |
| 57.14% | 7 | 6.4 | 915 | 11,447 | 60.0% | 50.0% | |
| 33.33% | 6 | 6.2 | 858 | 12,883 | 0.0% | 40.0% | |
| 33.33% | 6 | 4.7 | 798 | 12,022 | 100.0% | 20.0% | |
| 16.67% | 6 | 2.5 | 854 | 10,010 | 33.3% | 0.0% | |
| 16.67% | 6 | 3.1 | 828 | 11,123 | 25.0% | 0.0% | |
| 60.00% | 5 | 2.1 | 831 | 9,991 | 100.0% | 50.0% | |
| 60.00% | 5 | 5.5 | 1,122 | 15,964 | 100.0% | 50.0% | |
| 60.00% | 5 | 6.7 | 1,000 | 12,824 | 100.0% | 0.0% | |
| 0.00% | 5 | 8.1 | 1,175 | 11,030 | 0.0% | 0.0% | |
| 60.00% | 5 | 5.9 | 958 | 12,086 | 50.0% | 66.7% | |
| 60.00% | 5 | 7.6 | 871 | 13,463 | 0.0% | 75.0% | |
| 20.00% | 5 | 2.9 | 716 | 7,602 | 0.0% | 100.0% | |
| 40.00% | 5 | 5.4 | 966 | 14,033 | 0.0% | 50.0% | |
| 20.00% | 5 | 6.8 | 976 | 11,754 | 0.0% | 50.0% | |
| 20.00% | 5 | 6.9 | 1,006 | 11,111 | 50.0% | 0.0% | |
| 80.00% | 5 | 5.8 | 1,217 | 13,130 | 100.0% | 75.0% | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Ezreal vs Quinn - Często Zadawane Pytania
Jak radzi sobie Ezreal przeciwko Quinn w League of Legends?
Ezreal wygrywa matchup Ezreal vs Quinn ze wskaznikiem zwyciestwa 55.6% w porownaniu do 44.4% Quinn, roznica 11.1 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 9 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.
Jak radzi sobie Ezreal przeciwko Quinn we wczesnej grze?
We wczesnej grze Ezreal ma przewage nad Quinn z wskaznikiem zwyciestwa 100.0% versus 0.0%. Gracze Ezreal powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
Jak radzi sobie Ezreal przeciwko Quinn w poznej grze?
W poznej grze Ezreal przejmuje matchup Ezreal vs Quinn ze wskaznikiem zwyciestwa 50.0% w porownaniu do 50.0%. Ezreal skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Kto wygrywa matchup Ezreal vs Quinn?
Ezreal wygrywa matchup przeciwko Quinn ze wskaznikiem zwyciestwa 55.6% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 11.1 punktow procentowych oznacza, ze Ezreal jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 9 przeanalizowanych gier.
Jaki jest najlepszy build Ezreal przeciwko Quinn?
Najlepszy build Ezreal przeciwko Quinn zawiera Płomień Cienia, Zmora Licza, Zabójczy Kapelusz Rabadona with Nieśmiertelna Ścieżka. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Jakie sa najlepsze runy Ezreal przeciwko Quinn?
Najlepsze runy Ezreal przeciwko Quinn uzywaja drzewa glownego Precyzja z Inspiracja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Ezreal vs Quinn matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Czy Ezreal kontruje Quinn?
Tak, Ezreal ma korzystny matchup przeciwko Quinn ze wskaznikiem zwyciestwa 55.6%. Ezreal strongly counters Quinn na linii na podstawie aktualnych danych patcha 26.10.
Jak grac Ezreal przeciwko Quinn?
Grajac Ezreal przeciwko Quinn, wykorzystaj swoje statystyczne przewagi, tradujac agresywnie podczas korzystnych okien. You have early game priority — look for kills and zone control before first recall. Buduj polecane przedmioty i runy dla tego konkretnego matchupu, aby uzyskac najlepsze wyniki.
