
- Współczynnik wygranych
- 51.8%
- Współczynnik wyboru
- 4.4%
- Ban rate
- 7.0%
Garen Matchupy
- Patch
- 26.20
- Gry
- 5744
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 13 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Dane matchupów Garen dla League of Legends patch 26.20. Win rate, statystyki wydajności i najlepsze buildy dla każdego matchupu Garen. Dowiedz się kogo Garen pokonuje i komu przegrywa na linii.
Analiza matchupu Garen
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Garen radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Zaplanuj draft z Garen w Laboratorium draftu
Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.
- Pełna plansza draftu 5v5
- Win rate'y matchupów na liniach
- Podpowiedzi picków i banów

Dane matchupow Garen dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Garen, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Garen, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51.36% | 257 | 6.8 | 854 | 12 886 | 46.0% | 55.6% | |
| 50.60% | 251 | 6.4 | 741 | 11 860 | 52.6% | 48.9% | |
| 61.16% | 242 | 6.8 | 785 | 12 663 | 63.5% | 59.1% | |
| 50.21% | 233 | 6.6 | 690 | 12 581 | 45.5% | 53.1% | |
| 56.16% | 203 | 7.1 | 984 | 13 022 | 62.5% | 51.3% | |
| 54.19% | 203 | 7.1 | 824 | 13 065 | 59.4% | 49.5% | |
| 57.65% | 196 | 7.3 | 902 | 13 358 | 61.4% | 54.6% | |
| 53.80% | 158 | 7.0 | 833 | 13 235 | 54.2% | 53.5% | |
| 53.57% | 140 | 7.1 | 732 | 13 258 | 53.7% | 53.5% | |
| 44.09% | 127 | 6.9 | 787 | 12 084 | 48.4% | 40.0% | |
| 58.06% | 124 | 6.7 | 865 | 12 877 | 46.4% | 67.7% | |
| 46.77% | 124 | 7.0 | 778 | 12 265 | 45.0% | 48.4% | |
| 56.03% | 116 | 7.3 | 909 | 13 106 | 60.0% | 52.5% | |
| 50.93% | 108 | 7.3 | 889 | 12 570 | 46.7% | 56.3% | |
| 43.40% | 106 | 6.6 | 881 | 12 549 | 38.6% | 46.8% | |
| 55.24% | 105 | 7.2 | 822 | 13 035 | 58.5% | 51.9% | |
| 42.31% | 104 | 6.9 | 652 | 11 785 | 36.8% | 48.9% | |
| 49.51% | 103 | 7.0 | 878 | 12 640 | 49.0% | 50.0% | |
| 48.04% | 102 | 6.9 | 757 | 12 108 | 40.4% | 54.5% | |
| 48.04% | 102 | 7.0 | 858 | 13 080 | 61.2% | 35.9% | |
| 41.24% | 97 | 7.0 | 671 | 12 464 | 47.5% | 36.8% | |
| 36.84% | 95 | 6.4 | 935 | 12 005 | 47.5% | 29.1% | |
| 50.54% | 93 | 7.0 | 784 | 12 478 | 52.2% | 48.9% | |
| 56.04% | 91 | 6.8 | 748 | 12 696 | 74.4% | 42.3% | |
| 48.24% | 85 | 7.0 | 885 | 13 567 | 61.3% | 40.7% | |
| 56.79% | 81 | 6.5 | 773 | 12 401 | 65.7% | 50.0% | |
| 48.75% | 80 | 6.7 | 717 | 12 264 | 41.7% | 54.5% | |
| 51.28% | 78 | 7.5 | 1155 | 13 174 | 63.9% | 40.5% | |
| 59.74% | 77 | 6.9 | 926 | 14 109 | 75.0% | 51.0% | |
| 42.11% | 76 | 7.2 | 818 | 11 890 | 39.5% | 45.5% | |
| 64.00% | 75 | 7.5 | 846 | 13 707 | 65.6% | 62.8% | |
| 46.48% | 71 | 8.0 | 858 | 13 445 | 51.6% | 42.5% | |
| 55.07% | 69 | 6.5 | 657 | 13 567 | 45.0% | 59.2% | |
| 57.35% | 68 | 7.2 | 1086 | 13 374 | 64.5% | 51.4% | |
| 65.67% | 67 | 7.0 | 845 | 12 246 | 71.0% | 58.6% | |
| 42.42% | 66 | 6.7 | 660 | 12 332 | 41.4% | 43.2% | |
| 59.32% | 59 | 7.3 | 952 | 13 054 | 79.3% | 40.0% | |
| 58.00% | 50 | 7.0 | 906 | 12 968 | 53.9% | 62.5% | |
| 66.00% | 50 | 7.1 | 1039 | 14 159 | 77.8% | 59.4% | |
| 48.00% | 50 | 7.3 | 742 | 12 331 | 51.9% | 43.5% | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Matchupy Garen - Czesto zadawane pytania
Jakie sa najlepsze matchupy Garen w League of Legends?
Najlepsze matchupy Garen w patchu 26.20 to Sett, Mordekaiser, and Darius. Garen ma najwyzsze wskazniki zwyciestwa przeciwko tym czempionom i moze dominowac na linii, gdy sie z nimi mierzy. Wybierz dowolnego przeciwnika z tabeli matchupow, aby zobaczyc szczegolowe statystyki.
Jakie sa najgorsze matchupy Garen?
Najgorsze matchupy Garen to Morgana, Ryze, and Smolder. Ci czempioni maja korzystne wskazniki zwyciestwa przeciwko Garen i moga wykorzystac slabosci Garen na linii. Kliknij nazwe czempiona w tabeli, aby zobaczyc pelny rozklad matchupu.
Jak sprawdzic dane matchupow Garen?
Mozesz sprawdzic dane matchupow Garen wlasnie tutaj na tej stronie. Tabela matchupow pokazuje wskazniki zwyciestwa i statystyki przeciwko kazdemu czempionowi. Kliknij dowolna nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build, runy, statystyki linii i analize early vs late game dla tego konkretnego matchupu Garen.
Kogo kontruje Garen w League of Legends?
Garen kontruje Sett, Mordekaiser, and Darius w patchu 26.20. To sa najbardziej korzystne matchupy Garen, gdzie Garen ma najwyzsze wskazniki zwyciestwa i najsilniejsza wydajnosc na linii. Uzyj selektora matchupow powyzej, aby zbadac dowolny konkretny matchup Garen w szczegolach.
Kto kontruje Garen na linii?
Morgana, Ryze, and Smolder kontruja Garen na linii w patchu 26.20. Ci czempioni maja najlepsze wskazniki zwyciestwa przeciwko Garen. Sprawdz zakladke kontr lub kliknij czempiona w tabeli, aby zobaczyc szczegolowe strategie matchupow i polecane buildy.