
Karthusvs Quinn
Karthus vs Quinn to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Karthus wygrywa z 54.5% win rate (+9.1%) przeciwko Quinn na podstawie 11 gier. Karthus holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Karthus, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Karthus vs Quinn.
Karthus Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Karthus performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the Karthus vs Quinn Matchup?

Podsumowanie starcia Karthus vs Quinn
Starcie Karthus vs Quinn to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 11 ostatnich meczów, Karthus wygrywa ze współczynnikiem wygranych 54.5% w porównaniu do 45.5% Quinn, dając Karthus przewagę 9.1 punktów procentowych. Karthus dominuje na każdym etapie — od wczesnego liniowania po późne walki zespołowe. Ta stała przewaga utrudnia graczom Quinn znalezienie korzystnych okien, więc strategie zależne od zespołu i unikanie konfrontacji solo są niezbędne. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy zadawane obrażenia, gdzie Karthus prowadzi o 404 DMG/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Gracze Karthus mogą pewnie wybierać przeciwko Quinn i grać agresywnie od poziomu 1. Staraj się ustanowić dominację na linii wcześnie poprzez korzystne wymiany i odsuwaj Quinn od CS kiedy tylko możliwe. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Analiza fazy liniowania Karthus vs Quinn
Quinn jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Karthus, wygrywając 4 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Quinn ma przewagi w farmienie, dochód złota, kontrola tłumu i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Best Karthus Build Against Quinn
Ioniańskie Buty Jasności Umysłu to optymalny wybór butów przeciwko Quinn, zapewniający mobilność i statystyki, których Karthus najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Karthus przeciwko Quinn to Klepsydra Zhonyi, Złowrogość i Wykradacz Dusz Mejai. Ta kombinacja daje Karthus efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build działa wyjątkowo dobrze, osiągając współczynnik wygranych 100.0% w 1 grach — znacznie powyżej średniej i czyniąc go najlepszą ścieżką przedmiotów przeciwko Quinn. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Karthus vs Quinn.
Early Game vs Late Game
Karthus dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 60.0% — 20.0 punktów procentowych przewagi nad Quinn. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Karthus może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.
Późna gra (25+ minut) jest równo zbalansowana, z Karthus na 50.0% współczynnika wygranych — tylko 0.0 punktów przed Quinn. Wykonanie walk zespołowych i gra makro decydują o zwycięzcy na tym etapie, nie przewaga starcia bohaterów.
Karthus utrzymuje przewagę na każdym etapie gry, czyniąc to konsekwentnie korzystnym starciem od linii po późne walki zespołowe. Gracze Quinn powinni szukać outplayów, strategii zależnych od zespołu i picków zamiast polegać na skalowaniu aby wygrać to starcie.
Best Karthus Runes Against Quinn
Granie z Czarnoksięstwo głównymi i Dominacja pobocznymi pozwala Karthus wykorzystać swoją przewagę przeciwko Quinn, wzmacniając mocne strony które czynią to starcie korzystnym.
Dane matchupow Karthus dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Karthus, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Karthus, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53.70% | 54 | 6.7 | 1,334 | 14,541 | 50.0% | 55.9% | |
| 51.16% | 43 | 1.2 | 1,048 | 11,958 | 50.0% | 52.2% | |
| 58.14% | 43 | 6.7 | 1,208 | 12,831 | 73.7% | 45.8% | |
| 40.48% | 42 | 6.5 | 1,296 | 13,127 | 41.2% | 40.0% | |
| 57.50% | 40 | 1.5 | 1,233 | 15,078 | 57.1% | 57.7% | |
| 38.46% | 39 | 1.3 | 1,197 | 12,448 | 26.3% | 50.0% | |
| 60.53% | 38 | 6.5 | 1,267 | 14,330 | 71.4% | 54.2% | |
| 50.00% | 36 | 1.4 | 1,149 | 13,024 | 52.9% | 47.4% | |
| 55.56% | 36 | 6.7 | 1,460 | 14,986 | 58.3% | 54.2% | |
| 45.71% | 35 | 1.5 | 1,097 | 13,801 | 60.0% | 40.0% | |
| 34.29% | 35 | 1.4 | 1,055 | 12,462 | 33.3% | 35.0% | |
| 58.82% | 34 | 1.3 | 1,143 | 14,808 | 61.5% | 57.1% | |
| 40.63% | 32 | 1.2 | 947 | 12,752 | 42.9% | 38.9% | |
| 46.88% | 32 | 6.6 | 1,374 | 14,562 | 45.5% | 47.6% | |
| 41.38% | 29 | 1.9 | 1,257 | 15,098 | 14.3% | 50.0% | |
| 53.57% | 28 | 6.5 | 1,370 | 14,144 | 69.2% | 40.0% | |
| 50.00% | 24 | 1.5 | 1,259 | 15,577 | 83.3% | 38.9% | |
| 75.00% | 24 | 1.2 | 1,011 | 12,786 | 77.8% | 73.3% | |
| 34.78% | 23 | 1.5 | 1,116 | 12,544 | 30.0% | 38.5% | |
| 47.83% | 23 | 2.4 | 1,093 | 11,868 | 56.3% | 28.6% | |
| 40.91% | 22 | 1.6 | 1,185 | 12,564 | 30.0% | 50.0% | |
| 42.86% | 21 | 1.3 | 1,179 | 14,310 | 28.6% | 50.0% | |
| 71.43% | 21 | 6.6 | 1,478 | 16,886 | 75.0% | 69.2% | |
| 60.00% | 20 | 1.1 | 1,186 | 13,656 | 37.5% | 75.0% | |
| 45.00% | 20 | 1.6 | 1,083 | 11,552 | 50.0% | 40.0% | |
| 35.00% | 20 | 1.3 | 1,045 | 11,401 | 25.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 20 | 4.1 | 1,211 | 12,621 | 55.6% | 45.5% | |
| 47.37% | 19 | 6.5 | 1,244 | 15,447 | 60.0% | 42.9% | |
| 42.11% | 19 | 1.4 | 1,346 | 14,538 | 25.0% | 54.5% | |
| 42.11% | 19 | 1.5 | 1,242 | 13,668 | 28.6% | 50.0% | |
| 52.63% | 19 | 2.2 | 1,181 | 14,281 | 71.4% | 41.7% | |
| 50.00% | 18 | 1.5 | 1,087 | 12,343 | 50.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 18 | 1.3 | 1,230 | 14,057 | 50.0% | 50.0% | |
| 77.78% | 18 | 1.3 | 1,087 | 12,114 | 100.0% | 42.9% | |
| 55.56% | 18 | 4.2 | 1,240 | 14,435 | 60.0% | 53.9% | |
| 43.75% | 16 | 6.3 | 1,121 | 14,285 | 40.0% | 45.5% | |
| 53.33% | 15 | 4.1 | 1,368 | 16,832 | 50.0% | 54.5% | |
| 80.00% | 15 | 2.0 | 994 | 11,186 | 90.0% | 60.0% | |
| 26.67% | 15 | 1.3 | 1,179 | 12,851 | 20.0% | 30.0% | |
| 60.00% | 15 | 1.5 | 1,108 | 12,626 | 83.3% | 44.4% | |
| 35.71% | 14 | 6.3 | 1,318 | 13,132 | 33.3% | 40.0% | |
| 57.14% | 14 | 2.3 | 1,157 | 15,247 | 0.0% | 66.7% | |
| 38.46% | 13 | 2.0 | 1,238 | 14,094 | 33.3% | 40.0% | |
| 76.92% | 13 | 2.1 | 1,285 | 13,530 | 85.7% | 66.7% | |
| 66.67% | 12 | 1.8 | 1,187 | 13,324 | 80.0% | 57.1% | |
| 58.33% | 12 | 1.3 | 1,396 | 13,145 | 60.0% | 57.1% | |
| 50.00% | 12 | 7.0 | 1,302 | 13,897 | 66.7% | 33.3% | |
| 58.33% | 12 | 6.6 | 1,388 | 13,327 | 50.0% | 62.5% | |
| 41.67% | 12 | 6.4 | 1,235 | 13,142 | 20.0% | 57.1% | |
| 45.45% | 11 | 5.8 | 954 | 13,053 | 33.3% | 50.0% | |
| 81.82% | 11 | 1.7 | 1,194 | 14,612 | 75.0% | 85.7% | |
| 54.55% | 11 | 1.3 | 1,279 | 14,661 | 60.0% | 50.0% | |
| 45.45% | 11 | 7.1 | 1,080 | 11,401 | 40.0% | 50.0% | |
| 36.36% | 11 | 1.8 | 1,020 | 13,234 | 14.3% | 75.0% | |
| 70.00% | 10 | 6.4 | 1,036 | 11,954 | 100.0% | 57.1% | |
| 50.00% | 10 | 2.4 | 1,343 | 13,760 | 25.0% | 66.7% | |
| 30.00% | 10 | 1.2 | 1,127 | 12,918 | 20.0% | 40.0% | |
| 70.00% | 10 | 5.7 | 1,177 | 12,265 | 66.7% | 71.4% | |
| 22.22% | 9 | 2.1 | 1,346 | 14,600 | 0.0% | 50.0% | |
| 22.22% | 9 | 2.2 | 1,130 | 15,204 | 100.0% | 12.5% | |
| 66.67% | 9 | 6.9 | 1,100 | 14,977 | 66.7% | 66.7% | |
| 33.33% | 9 | 6.8 | 1,133 | 11,312 | 25.0% | 40.0% | |
| 55.56% | 9 | 7.2 | 1,134 | 11,626 | 80.0% | 25.0% | |
| 22.22% | 9 | 6.7 | 1,294 | 15,753 | 0.0% | 28.6% | |
| 37.50% | 8 | 4.6 | 1,301 | 11,126 | 25.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 8 | 5.0 | 1,422 | 13,059 | 33.3% | 60.0% | |
| 12.50% | 8 | 5.9 | 1,335 | 15,242 | 0.0% | 12.5% | |
| 62.50% | 8 | 5.1 | 1,260 | 13,707 | 33.3% | 80.0% | |
| 50.00% | 8 | 6.6 | 1,181 | 14,003 | 0.0% | 57.1% | |
| 62.50% | 8 | 5.9 | 1,181 | 13,999 | 100.0% | 57.1% | |
| 75.00% | 8 | 4.1 | 1,111 | 10,853 | 75.0% | 75.0% | |
| 37.50% | 8 | 5.3 | 1,116 | 10,640 | 20.0% | 66.7% | |
| 25.00% | 8 | 6.6 | 1,559 | 12,581 | 20.0% | 33.3% | |
| 50.00% | 8 | 2.2 | 1,108 | 12,447 | 33.3% | 60.0% | |
| 62.50% | 8 | 2.0 | 1,142 | 12,801 | 60.0% | 66.7% | |
| 42.86% | 7 | 4.0 | 1,141 | 13,407 | 33.3% | 50.0% | |
| 42.86% | 7 | 6.5 | 1,692 | 12,879 | 0.0% | 50.0% | |
| 28.57% | 7 | 6.3 | 1,353 | 14,445 | 0.0% | 40.0% | |
| 57.14% | 7 | 2.1 | 1,276 | 16,607 | 50.0% | 60.0% | |
| 71.43% | 7 | 6.9 | 1,631 | 17,197 | 33.3% | 100.0% | |
| 33.33% | 6 | 6.4 | 1,325 | 13,927 | 33.3% | 33.3% | |
| 33.33% | 6 | 6.9 | 947 | 12,884 | 0.0% | 40.0% | |
| 50.00% | 6 | 1.9 | 1,177 | 12,942 | 50.0% | 50.0% | |
| 66.67% | 6 | 2.3 | 1,109 | 12,999 | 50.0% | 75.0% | |
| 33.33% | 6 | 6.9 | 1,156 | 11,251 | 20.0% | 100.0% | |
| 83.33% | 6 | 2.3 | 1,076 | 13,887 | 66.7% | 100.0% | |
| 80.00% | 5 | 3.4 | 1,156 | 14,206 | 50.0% | 100.0% | |
| 60.00% | 5 | 3.4 | 1,498 | 14,271 | 50.0% | 66.7% | |
| 40.00% | 5 | 2.5 | 937 | 10,527 | 33.3% | 50.0% | |
| 40.00% | 5 | 3.9 | 1,517 | 15,501 | 0.0% | 50.0% | |
| 40.00% | 5 | 1.1 | 1,094 | 13,003 | 50.0% | 33.3% | |
| 60.00% | 5 | 2.7 | 1,405 | 16,087 | 0.0% | 100.0% | |
| 20.00% | 5 | 6.3 | 1,452 | 11,571 | 0.0% | 33.3% | |
| 60.00% | 5 | 6.9 | 1,144 | 10,504 | 66.7% | 50.0% | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Karthus vs Quinn - Często Zadawane Pytania
Jak radzi sobie Karthus przeciwko Quinn w League of Legends?
Karthus wygrywa matchup Karthus vs Quinn ze wskaznikiem zwyciestwa 54.5% w porownaniu do 45.5% Quinn, roznica 9.1 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 11 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.
Jak radzi sobie Karthus przeciwko Quinn we wczesnej grze?
We wczesnej grze Karthus ma przewage nad Quinn z wskaznikiem zwyciestwa 60.0% versus 40.0%. Gracze Karthus powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
Jak radzi sobie Karthus przeciwko Quinn w poznej grze?
W poznej grze Karthus przejmuje matchup Karthus vs Quinn ze wskaznikiem zwyciestwa 50.0% w porownaniu do 50.0%. Karthus skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Kto wygrywa matchup Karthus vs Quinn?
Karthus wygrywa matchup przeciwko Quinn ze wskaznikiem zwyciestwa 54.5% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 9.1 punktow procentowych oznacza, ze Karthus jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 11 przeanalizowanych gier.
Jaki jest najlepszy build Karthus przeciwko Quinn?
Najlepszy build Karthus przeciwko Quinn zawiera Klepsydra Zhonyi, Złowrogość, Wykradacz Dusz Mejai with Ioniańskie Buty Jasności Umysłu. This build achieves a 100.0% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Jakie sa najlepsze runy Karthus przeciwko Quinn?
Najlepsze runy Karthus przeciwko Quinn uzywaja drzewa glownego Czarnoksięstwo z Dominacja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Karthus vs Quinn matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Czy Karthus kontruje Quinn?
Tak, Karthus ma korzystny matchup przeciwko Quinn ze wskaznikiem zwyciestwa 54.5%. Karthus strongly counters Quinn na linii na podstawie aktualnych danych patcha 26.10.
Jak grac Karthus przeciwko Quinn?
Grajac Karthus przeciwko Quinn, wykorzystaj swoje statystyczne przewagi, tradujac agresywnie podczas korzystnych okien. You have early game priority — look for kills and zone control before first recall. Buduj polecane przedmioty i runy dla tego konkretnego matchupu, aby uzyskac najlepsze wyniki.
