
- Współczynnik wygranych
- 46.8%
- Współczynnik wyboru
- 3.6%
- Ban rate
- 18.2%
Mel Build do ARAM i statystyki
- Patch
- 26.20
- Gry
- 4668
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Statystyki Mel ARAM z patcha 26.20 pokazują Mel z 48.9% win rate i miejsce #100 w trybie ARAM. Odkryj najlepszych sojuszników, kontry i buildy ARAM Mel aby dominować na Wyjącej Otchłani.
Wydajność Mel w ARAM
Mel Tier DStatystyki walki
Statystyki obrażeń
Statystyki użyteczności
📊Profil stylu gry Mel w ARAM
Zobacz, jak Mel wypada w porównaniu ze wszystkimi innymi bohaterami w ARAM. Wyższe percentyle wskazują na silniejszą wydajność w każdej kategorii.
Mel zadaje ponadprzeciętne obrażenia, plasując się w górnej połowie wszystkich bohaterów ARAM.
Mel najlepiej grać z bezpiecznej odległości, unikając bezpośrednich konfrontacji.
Mel polega na współdrużynikach w kwestii leczenia i regeneracji w przedłużonych walkach.
Mel utrzymuje wyjątkowe KDA, ginąc rzadziej i zdobywając więcej zabójstw niż 81% bohaterów.
Analiza stylu gry
Na podstawie danych z 174 meczów ARAM, Mel najlepiej gra jako carry obrażeniowy and stabilny wykonawca. Z elitarnymi statystykami w swojej głównej roli Mel ma ogromny wpływ, gdy jest prawidłowo grany.
Aby zoptymalizować build Mel w ARAM na patcha 16.20, postaw na przedmioty o najwyższym współczynniku zwycięstw. Najlepiej działający build zawiera Echo Luden, Udręka Liandry'ego, Przepływ Burzy jako kluczowe przedmioty, osiągając 60.0% współczynnik wygranych. Sorcerer's Shoes to rekomendowany wybór butów dla tego buildu. Najlepsze 3 buildów osiągają średnio 49.4% współczynnik wygranych. Na bieżąco dostosowuj swój build do drużyny przeciwnika w trakcie gry.
Opanuj Mel w Wyjącej Otchłani
Kompan ARAM pokazuje win rate każdego bohatera w Wyjącej Otchłani, statystyki walki, obrażeń i złota, jego pozycję na tle całej listy oraz wygrywające buildy, sojuszników i matchupy.
- Win rate i tier w ARAM
- Percentyle na tle całej listy
- Buildy, sojusznicy i matchupy

Bohaterowie, którzy najlepiej synergizują z Mel w ARAM. Granie z tymi współdrużynikami zwiększa Twój współczynnik wygranych.
Bohater | Wygrane | Różnica WR |
|---|---|---|
| 83.3% | +34.5% | |
| 81.8% | +33.0% | |
| 80.0% | +31.1% | |
| 80.0% | +31.1% | |
| 75.0% | +26.1% |
Bohaterowie, którzy kontrują Mel w ARAM. Bądź ostrożny, gdy mierzysz się z tymi przeciwnikami na Wyjącej Otchłani.
Czy Mel Jest Dobry w ARAM?
Mel jest obecnie championem tieru D w ARAM (Patch 16.20), co czyni go wymagajacy wybor.48.9% wygrane Pozycja #100 wśród wszystkich championów,Mel napotyka pewne wyzwania w trybie ARAM.
Analiza Wydajnosci ARAM dla Mel
W ARAM, Mel średnio ma 13.9/8.8/20.1 KDA w 174 przeanalizowanych meczach. Ten styl gry poke i zadajacy obrazenia świetnie zadaje obrażenia, plasując się w top 26.739999999999995% dealerów obrażeń ARAM. Mel utrzymuje doskonałą przeżywalność, plasując się w top 18.599999999999994% KDA.
Z 1.1% wskaźnikiem wyboru, Mel widzi bardziej wyspecjalizowane użycie. Skup się na optymalnych buildach poniżej, aby zmaksymalizować potencjał Mel.
Najlepsi Bohaterowie do Gry z Mel
Skład drużyny ma znaczenie w ARAM. Mel świetnie współpracuje z Twisted Fate, osiągając połączony 83.3% wygrane będąc w tej samej drużynie.
Inni silni sojusznicy to Malphite (81.8% wskaźnik wygranych) Xayah (80.0% wygrane).. Szukaj tych synergii, gdy twoja drużyna losuje championów.
Kontrowanie Mel w ARAM
Bądź ostrożny przeciwko Kog'Maw, który kontruje Mel z 0.0% wygrane przeciwko nim. Jhin and Master Yi również stanowią wyzwanie.
Dostosuj pozycjonowanie i przedmioty przeciwko tym zagrożeniom.
Optymalna Sciezka Buildu ARAM dla Mel
Build z najwyższym wskaźnikiem wygranych dla Mel zawiera Echo Luden, Udręka Liandry'ego, Przepływ Burzy jako przedmioty podstawowe.60.0% wygrane. Sorcerer's Shoes jest zalecany dla mobilności.
Ponieważ ARAM to tryb ciągłych walk drużynowych na jednej linii, priorytetyzuj przedmioty zwiększające efektywność w walce natychmiast.
Wskazowki do Gry Mel w ARAM
Zostań na maksymalnym zasięgu, aby bezpiecznie zadawać obrażenia. Pozycjonuj się za frontline i uważaj na flanki.
Buduj przedmioty na obrażenia wcześnie w ARAM dla maksymalnego wpływu. Rushuj Echo Luden dla pierwszego dużego power spike'a.
Szukaj okazji do poke'owania między falami. Mądrze używaj relikwii zdrowia i angażuj, gdy wrogowie są niski.
Ostateczny Werdykt: Czy Powinienes Grac Mel w ARAM?
Mel ma trudności w ARAM, ale może odnieść sukces z Twisted Fate.
Dane oparte na Patchu 16.20. Sprawdzaj regularnie, ponieważ wydajność Mel może się zmieniać wraz z aktualizacjami balansu. Analiza oparta na 174 meczach.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ Mel w ARAM - Patch 16.20
Czy Mel jest dobry w ARAM-ie?
Mel ma na patchu 16.20 dopiero 174 przeanalizowanych meczów w ARAM-ie, co nie wystarcza jeszcze do porównania z innymi bohaterami. Zmierzony współczynnik zwycięstw to 48.9% — potraktuj to jako pierwszy sygnał, nie werdykt.
Jaki jest najlepszy build ARAM dla Mel?
Build ARAM o najwyższym współczynniku zwycięstw dla Mel opiera się na Echo Luden, Udręka Liandry'ego, Przepływ Burzy jako przedmiotach kluczowych i osiąga 60.0% wygranych. Zalecane buty to Sorcerer's Shoes. ARAM to jedna ciągła walka, więc przedmioty dające natychmiastową siłę wyprzedzają te nastawione na skalowanie.
Z jakimi bohaterami Mel dobrze współgra w ARAM-ie?
Najlepszym sojusznikiem Mel w ARAM-ie jest Twisted Fate — 83.3% wygranych, gdy grają w jednej drużynie. Inni mocni sojusznicy to Malphite, Xayah. Wypatruj tych bohaterów po swojej stronie, żeby zwiększyć szanse.
Kto kontruje Mel w ARAM-ie?
Kog'Maw jest największą kontrą na Mel w ARAM-ie i wygrywa 0.0% starć przeciwko niemu. Inne trudne starcia to Jhin, Master Yi. Zmień pozycjonowanie i build, gdy trafisz na tych bohaterów.
Jaki jest współczynnik zwycięstw Mel w ARAM-ie?
Mel ma 48.9% współczynnika zwycięstw w ARAM-ie na patchu 16.20, co daje mu #100 miejsce wśród wszystkich bohaterów. Wybieralność wynosi 1.1% na 174 przeanalizowanych meczów.
Na jakim poziomie jest Mel w ARAM-ie?
Mel nie ma jeszcze dość meczów ARAM na patchu 16.20, żeby przyznać mu poziom. Zmierzony współczynnik zwycięstw to 48.9% na 174 przeanalizowanych meczów — zbyt mało gier, by porównać go z innymi bohaterami.
Runy i obrażenia Mel w ARAM
Najczęstsza strona run ARAM dla Mel zaczyna się od Ezoteryczna Kometa: 25% gier, 63,6% zwycięstw w 44 grach.
- Obrażenia na minutę
- 1639
- Złoto na minutę
- 735
- Leczenie na minutę
- 96
- KDA
- 3,84
Najczęściej grana strona run
Próbki ARAM są dużo mniejsze niż w rankingowych; strony run poniżej 30 gier nie są pokazywane.