
Morgana vs Malzahar to a moderate matchup w LoL patch 26.17. Morgana wygrywa z 52.0% win rate (+4.0%) przeciwko Malzahar na podstawie 25 gier. Malzahar wins the early laning phase while Morgana scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Morgana, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Morgana vs Malzahar.
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Morgana radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Starcie Morgana vs Malzahar to umiarkowane starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 25 ostatnich meczów, Morgana wygrywa ze współczynnikiem wygranych 52.0% w porównaniu do 48.0% Malzahar, dając Morgana przewagę 4.0 punktów procentowych. Dynamika faz gry odgrywa tu kluczową rolę: Malzahar kontroluje wczesną fazę liniowania, ale Morgana skaluje się lepiej w miarę przedłużania się gry. Starcie zmienia się dramatycznie w zależności od długości gry — Malzahar musi wykorzystać przewagi zanim Morgana osiągnie swoje szczyty mocy, podczas gdy Morgana powinien skupić się na bezpiecznym farmieniu i osiągnięciu kluczowych punktów przedmiotów. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy sustain, gdzie Morgana prowadzi o 191 HP/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Morgana ma statystyczną przewagę, ale margines jest wystarczająco bliski, że szanowanie mocnych stron Malzahar jest ważne. Wymieniaj się gdy cooldowny są korzystne, śledź wrogiego dżunglera i buduj w kierunku swoich najsilniejszych skoków przedmiotowych aby przekształcić niewielką przewagę w decydujące prowadzenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Malzahar jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Morgana, wygrywając 4 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Malzahar ma przewagi w farmienie, obrażenia, dochód złota i kontrola tłumu, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Buty Miotacza Zaklęć to optymalny wybór butów przeciwko Malzahar, zapewniający mobilność i statystyki, których Morgana najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Morgana przeciwko Malzahar to Maska Otchłani, Echo Luden i Udręka Liandry'ego. Ta kombinacja daje Morgana efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build działa wyjątkowo dobrze, osiągając współczynnik wygranych 100.0% w 1 grach — znacznie powyżej średniej i czyniąc go najlepszą ścieżką przedmiotów przeciwko Malzahar. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Morgana vs Malzahar.
Malzahar dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 75.0% — 50.0 punktów procentowych przewagi nad Morgana. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Malzahar może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.
Morgana jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 76.9% — 53.8 punktów powyżej Malzahar. Przedłużone gry mocno faworyzują Morgana, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.
To starcie charakteryzuje się dramatyczną zmianą mocy: Malzahar musi agresywnie wykorzystać swoją wczesną przewagę i zakończyć grę zanim Morgana osiągnie swoje punkty skalowania. Jeśli Morgana przetrwa fazę liniowania bez zbyt dużego opóźnienia, starcie obraca się na jego korzyść. Kontrola Smoka i Herolda Rift są kluczowe — drużyna która zabezpieczy wczesne cele może snowballować lub kupić czas na skalowanie.
Granie z Czarnoksięstwo głównymi i Dominacja pobocznymi pozwala Morgana wykorzystać swoją przewagę przeciwko Malzahar, wzmacniając mocne strony które czynią to starcie korzystnym.
Dane matchupow Morgana dla patcha 26.17 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Morgana, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Morgana, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54.49% | 356 | 1.9 | 554 | 9841 | 51.1% | 56.6% | |
| 48.54% | 309 | 1.8 | 566 | 9658 | 47.7% | 49.2% | |
| 48.00% | 250 | 1.6 | 591 | 9305 | 49.6% | 46.7% | |
| 54.50% | 211 | 1.7 | 607 | 9733 | 57.5% | 52.1% | |
| 51.38% | 181 | 1.7 | 614 | 9571 | 57.9% | 46.7% | |
| 47.47% | 158 | 1.8 | 592 | 9799 | 52.3% | 44.1% | |
| 49.19% | 124 | 1.7 | 570 | 9729 | 41.8% | 55.1% | |
| 49.15% | 118 | 1.8 | 553 | 9804 | 47.8% | 50.0% | |
| 44.07% | 118 | 1.8 | 565 | 9778 | 45.3% | 43.1% | |
| 54.39% | 114 | 1.6 | 543 | 8468 | 55.0% | 53.7% | |
| 47.12% | 104 | 1.9 | 626 | 10 495 | 38.2% | 51.4% | |
| 51.02% | 98 | 1.7 | 655 | 9561 | 48.9% | 52.8% | |
| 52.13% | 94 | 1.6 | 576 | 9732 | 45.8% | 58.7% | |
| 55.56% | 90 | 1.6 | 520 | 8991 | 60.9% | 50.0% | |
| 51.16% | 86 | 1.6 | 640 | 9964 | 50.0% | 51.9% | |
| 48.84% | 86 | 2.6 | 623 | 9415 | 37.2% | 60.5% | |
| 47.62% | 84 | 1.8 | 603 | 10 316 | 50.0% | 45.8% | |
| 55.42% | 83 | 1.9 | 482 | 9355 | 54.0% | 56.5% | |
| 46.99% | 83 | 2.3 | 589 | 9475 | 44.1% | 49.0% | |
| 52.50% | 80 | 1.6 | 527 | 9605 | 64.7% | 43.5% | |
| 50.00% | 78 | 2.0 | 602 | 9835 | 44.4% | 54.8% | |
| 58.67% | 75 | 1.9 | 757 | 9689 | 50.0% | 66.7% | |
| 35.21% | 71 | 1.6 | 566 | 9761 | 46.4% | 27.9% | |
| 51.43% | 70 | 1.8 | 582 | 9819 | 53.9% | 50.0% | |
| 49.23% | 65 | 1.6 | 652 | 10 553 | 56.0% | 45.0% | |
| 55.36% | 56 | 1.7 | 555 | 9938 | 47.1% | 59.0% | |
| 56.36% | 55 | 1.8 | 586 | 10 113 | 52.2% | 59.4% | |
| 42.59% | 54 | 1.5 | 498 | 9020 | 30.0% | 50.0% | |
| 47.17% | 53 | 1.6 | 630 | 9777 | 50.0% | 45.2% | |
| 60.78% | 51 | 1.7 | 635 | 9703 | 63.2% | 59.4% | |
| 60.00% | 45 | 2.1 | 580 | 10 367 | 66.7% | 57.6% | |
| 56.10% | 41 | 1.5 | 612 | 9523 | 50.0% | 60.0% | |
| 62.50% | 40 | 2.7 | 699 | 11 162 | 83.3% | 53.6% | |
| 45.00% | 40 | 1.9 | 591 | 9882 | 42.1% | 47.6% | |
| 37.84% | 37 | 2.4 | 603 | 10 463 | 41.7% | 36.0% | |
| 50.00% | 36 | 1.8 | 656 | 9539 | 55.6% | 44.4% | |
| 69.70% | 33 | 1.9 | 614 | 10 898 | 75.0% | 66.7% | |
| 58.06% | 31 | 1.8 | 632 | 10 163 | 78.6% | 41.2% | |
| 58.06% | 31 | 5.3 | 783 | 9706 | 58.8% | 57.1% | |
| 63.33% | 30 | 1.9 | 648 | 10 404 | 53.9% | 70.6% | |
| 51.72% | 29 | 5.7 | 880 | 12 144 | 62.5% | 47.6% | |
| 51.72% | 29 | 2.1 | 540 | 10 483 | 42.9% | 60.0% | |
| 52.00% | 25 | 5.6 | 714 | 10 536 | 25.0% | 76.9% | |
| 58.33% | 24 | 3.8 | 798 | 11 345 | 62.5% | 56.3% | |
| 62.50% | 24 | 2.5 | 529 | 10 253 | 50.0% | 71.4% | |
| 54.55% | 22 | 1.4 | 603 | 11 172 | 20.0% | 64.7% | |
| 45.00% | 20 | 2.4 | 588 | 9938 | 50.0% | 40.0% | |
| 50.00% | 18 | 1.5 | 609 | 9390 | 33.3% | 58.3% | |
| 61.11% | 18 | 5.4 | 789 | 12 543 | 50.0% | 66.7% | |
| 75.00% | 16 | 2.3 | 636 | 10 284 | 62.5% | 87.5% | |
| 60.00% | 15 | 4.4 | 759 | 11 161 | 80.0% | 50.0% | |
| 46.67% | 15 | 1.4 | 584 | 10 599 | 20.0% | 60.0% | |
| 57.14% | 14 | 4.7 | 804 | 12 033 | 75.0% | 50.0% | |
| 53.85% | 13 | 4.4 | 638 | 10 725 | 50.0% | 57.1% | |
| 30.77% | 13 | 5.4 | 663 | 8404 | 22.2% | 50.0% | |
| 15.38% | 13 | 3.2 | 773 | 9126 | 0.0% | 28.6% | |
| 46.15% | 13 | 4.3 | 759 | 11 589 | 100.0% | 30.0% | |
| 58.33% | 12 | 5.8 | 778 | 11 557 | 50.0% | 62.5% | |
| 50.00% | 12 | 1.8 | 643 | 10 080 | 50.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 12 | 3.1 | 693 | 9321 | 71.4% | 20.0% | |
| 58.33% | 12 | 6.0 | 905 | 10 761 | 75.0% | 50.0% | |
| 81.82% | 11 | 1.4 | 597 | 8216 | 100.0% | 50.0% | |
| 54.55% | 11 | 3.7 | 715 | 10 520 | 40.0% | 66.7% | |
| 36.36% | 11 | 1.4 | 753 | 13 349 | 0.0% | 44.4% | |
| 45.45% | 11 | 2.3 | 791 | 11 272 | 50.0% | 40.0% | |
| 60.00% | 10 | 1.5 | 575 | 10 755 | 50.0% | 66.7% | |
| 60.00% | 10 | 0.8 | 561 | 11 932 | 100.0% | 50.0% | |
| 40.00% | 10 | 3.0 | 535 | 8195 | 33.3% | 50.0% | |
| 30.00% | 10 | 1.1 | 610 | 10 981 | 16.7% | 50.0% | |
| 50.00% | 10 | 4.8 | 875 | 10 342 | 66.7% | 42.9% | |
| 90.00% | 10 | 3.9 | 791 | 11 483 | 100.0% | 83.3% | |
| 60.00% | 10 | 5.4 | 696 | 10 306 | 60.0% | 60.0% | |
| 44.44% | 9 | 3.8 | 759 | 10 215 | 60.0% | 25.0% | |
| 88.89% | 9 | 3.3 | 825 | 12 068 | 75.0% | 100.0% | |
| 22.22% | 9 | 5.3 | 705 | 9519 | 33.3% | 16.7% | |
| 77.78% | 9 | 4.6 | 784 | 12 958 | 100.0% | 71.4% | |
| 77.78% | 9 | 2.7 | 671 | 12 163 | 100.0% | 66.7% | |
| 66.67% | 9 | 1.9 | 645 | 11 429 | 50.0% | 71.4% | |
| 66.67% | 9 | 5.8 | 750 | 11 016 | 50.0% | 80.0% | |
| 22.22% | 9 | 1.4 | 613 | 11 347 | 40.0% | 0.0% | |
| 50.00% | 8 | 2.6 | 754 | 10 539 | 100.0% | 33.3% | |
| 37.50% | 8 | 1.4 | 616 | 10 757 | 100.0% | 0.0% | |
| 25.00% | 8 | 1.1 | 760 | 11 890 | 33.3% | 20.0% | |
| 75.00% | 8 | 5.7 | 681 | 10 840 | 66.7% | 80.0% | |
| 75.00% | 8 | 4.5 | 689 | 9809 | 100.0% | 60.0% | |
| 50.00% | 8 | 2.1 | 779 | 13 404 | 100.0% | 20.0% | |
| 87.50% | 8 | 1.9 | 636 | 11 186 | 100.0% | 83.3% | |
| 57.14% | 7 | 1.6 | 666 | 12 399 | 100.0% | 40.0% | |
| 57.14% | 7 | 1.3 | 800 | 11 914 | 100.0% | 40.0% | |
| 42.86% | 7 | 1.1 | 555 | 13 396 | 100.0% | 33.3% | |
| 57.14% | 7 | 4.9 | 660 | 8476 | 40.0% | 100.0% | |
| 42.86% | 7 | 3.2 | 814 | 11 986 | 40.0% | 50.0% | |
| 28.57% | 7 | 2.3 | 678 | 10 254 | 40.0% | 0.0% | |
| 14.29% | 7 | 4.8 | 785 | 11 157 | 25.0% | 0.0% | |
| 50.00% | 6 | 1.1 | 829 | 11 031 | 33.3% | 66.7% | |
| 100.00% | 6 | 2.2 | 655 | 12 461 | 100.0% | 100.0% | |
| 50.00% | 6 | 2.3 | 771 | 13 039 | 0.0% | 75.0% | |
| 50.00% | 6 | 3.3 | 688 | 10 701 | 50.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 6 | 5.4 | 715 | 10 588 | 66.7% | 33.3% | |
| 66.67% | 6 | 1.6 | 585 | 12 064 | 100.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 6 | 4.9 | 626 | 10 447 | 50.0% | 50.0% | |
| 20.00% | 5 | 2.7 | 585 | 8957 | 33.3% | 0.0% | |
| 60.00% | 5 | 1.9 | 592 | 11 043 | 100.0% | 50.0% | |
| 80.00% | 5 | 1.5 | 659 | 9775 | 100.0% | 66.7% | |
| 40.00% | 5 | 6.6 | 744 | 10 213 | 33.3% | 50.0% | |
| 40.00% | 5 | 3.5 | 521 | 6617 | 33.3% | 50.0% | |
| 80.00% | 5 | 1.1 | 774 | 10 902 | 100.0% | 66.7% | |
| 60.00% | 5 | 1.6 | 636 | 11 514 | 0.0% | 60.0% | |
| 20.00% | 5 | 0.9 | 741 | 11 127 | 33.3% | 0.0% | |
| 40.00% | 5 | 1.2 | 727 | 11 405 | 50.0% | 33.3% | |
| 40.00% | 5 | 5.7 | 880 | 11 937 | 0.0% | 50.0% | |
| 80.00% | 5 | 4.3 | 731 | 10 911 | 100.0% | 50.0% | |
| 80.00% | 5 | 0.4 | 649 | 8791 | 66.7% | 100.0% | |
| 40.00% | 5 | 4.9 | 695 | 11 171 | 50.0% | 33.3% | |
| 20.00% | 5 | 4.4 | 448 | 7722 | 33.3% | 0.0% | |
| 40.00% | 5 | 5.3 | 790 | 10 091 | 66.7% | 0.0% | |
| 60.00% | 5 | 4.6 | 654 | 11 065 | 100.0% | 0.0% | |
| 60.00% | 5 | 5.6 | 993 | 11 898 | 100.0% | 50.0% | |
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Morgana wygrywa matchup Morgana vs Malzahar ze wskaznikiem zwyciestwa 52.0% w porownaniu do 48.0% Malzahar, roznica 4.0 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 25 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.17.
We wczesnej grze Malzahar ma przewage nad Morgana z wskaznikiem zwyciestwa 75.0% versus 25.0%. Gracze Malzahar powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
W poznej grze Morgana przejmuje matchup Morgana vs Malzahar ze wskaznikiem zwyciestwa 76.9% w porownaniu do 23.1%. Morgana skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Morgana wygrywa matchup przeciwko Malzahar ze wskaznikiem zwyciestwa 52.0% w patchu 26.17 League of Legends. Przewaga 4.0 punktow procentowych oznacza, ze Morgana jest moderately faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 25 przeanalizowanych gier.
Najlepszy build Morgana przeciwko Malzahar zawiera Maska Otchłani, Echo Luden, Udręka Liandry'ego with Buty Miotacza Zaklęć. This build achieves a 100.0% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Najlepsze runy Morgana przeciwko Malzahar uzywaja drzewa glownego Czarnoksięstwo z Dominacja jako wtornym. This rune setup achieves a 57.1% win rate in the Morgana vs Malzahar matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Tak, Morgana ma korzystny matchup przeciwko Malzahar ze wskaznikiem zwyciestwa 52.0%. Morgana has a solid advantage over Malzahar na linii na podstawie aktualnych danych patcha 26.17.
Grajac Morgana przeciwko Malzahar, wykorzystaj swoje statystyczne przewagi, tradujac agresywnie podczas korzystnych okien. Play safe early and scale into your power spikes where you outperform Malzahar. Buduj polecane przedmioty i runy dla tego konkretnego matchupu, aby uzyskac najlepsze wyniki.
Aplikacja desktopowa działa tylko na Windowsie — wyślij sobie link i zainstaluj ją przy komputerze.