
- Współczynnik wygranych
- 49.1%
- Współczynnik wyboru
- 2.6%
- Ban rate
- 10.5%
Nocturne vs Master Yi
- Patch
- 26.20
- Gry
- 3359
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 15 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Nocturne vs Master Yi to a decisive matchup w LoL patch 26.20. Master Yi wygrywa z 53.9% win rate (+7.9%) przeciwko Nocturne na podstawie 165 gier. Nocturne wins the early laning phase while Master Yi scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Nocturne, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Nocturne vs Master Yi.
Analiza matchupu Nocturne
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Nocturne radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.


Kto wygrywa: Nocturne vs Master Yi?
Nocturne wygrywa 45.5% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 37.9% a 53.3% (zakres 95%).
- Oczekiwany
- 47.3% Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla)
- Efekt pojedynku
- −1.8 pkt Zaobserwowany minus oczekiwany
- Próba
- Gry: 156 Linia: Dżungla
- vs patch 26.19
- −3.0 pkt W granicach zwykłych wahań między patchami
Linia: Dżungla · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 9 paź – 11 paź
Najważniejsze wnioski
- Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Master Yi – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Nocturne wygrywa 45.5% z 156 gier (zakres 95% 37.9–53.3%).
- Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla) przewidują 47.3% dla bohatera Nocturne; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
- Master Yi zwykle wygrywa linię: średnio 228 złota przewagi nad bohaterem Nocturne w 15. minucie (gry z zapisem stanu w 15. minucie: 155).
- Gracze bohatera Nocturne znacznie rzadziej wybierają Obuwie Merkurego w pojedynku z bohaterem Master Yi: 24.3% w pozostałych grach (linia: Dżungla), 9.6% tutaj.
Jak to obliczamy
Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.
Gra liczy się tylko wtedy, gdy Nocturne i Master Yi grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.
Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.
Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.
„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Nocturne w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).
Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.
Nocturne vs Master Yi – statystyki fazy linii
W 15. minucie
Średnie z całej gry
Nocturne vs Master Yi – wskaźnik wygranych według długości gry
Wskaźnik wygranych bohatera Nocturne przeciwko bohaterowi Master Yi według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.
Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Nocturne przeciwko bohaterowi Master Yi w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.
Nocturne vs Master Yi – skoki siły
Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.
- Linia (15 min)Master YiNocturne – złoto w 15. min: −228
- Pierwszy przedmiotWyrównaneNocturne: 0.2 min · Master Yi: 0.2 min
- Gry poniżej 20 minZa mało danych
- Gry 20–30 minWyrównaneNocturne wygrywa 50.0% z 64 gier
- Gry 30+ minWyrównaneNocturne wygrywa 39.2% z 79 gier
Nocturne vs Master Yi: co się zmienia
Wybory, których gracze bohatera Nocturne dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Dżungla).
Obuwie MerkuregoButyZwykle24.3%vs Master Yi9.6%−14.7 pkt
PancerniakiButyZwykle37.5%vs Master Yi46.2%+8.6 pkt44.4% wygranych tutaj
Czarny TasakPrzedmiotZwykle20.7%vs Master Yi13.5%−7.2 pkt47.6% wygranych tutaj
Anioł StróżPrzedmiotZwykle15.0%vs Master Yi9.0%−6.1 pkt

Pisklę Podmuszka + Mikstura Zdrowia + Totem UkryciaPrzedmioty startoweZwykle6.6%vs Master Yi10.9%+4.3 pkt
Zwykle4.7%vs Master Yi9.0%+4.3 pkt
Błysk + PorażenieCzary przywoływaczaZwykle97.3%vs Master Yi94.2%−3.1 pkt45.6% wygranych tutaj
Nocturne vs Master Yi – najlepszy build
Zwykły build: Nocturne (Dżungla)
Wskaźnik wygranych 56.1% · gry: 437
Przeciwko: Master Yi
Wskaźnik wygranych 45.8% · gry: 24
Ograniczona próba: dokładnie ten rdzeń ukończono w 24 z 101 gier, więc traktuj to jako obserwację, a nie rekomendację.
- Nocturne zwykle najpierw kończy Szczeniak Żaroszpona, po 0.2 min (mediana z 118 gier).
- Master Yi zwykle najpierw kończy Pisklę Podmuszka, po 0.2 min (mediana z 84 gier).
- Priorytet umiejętności: Q > E > W — taki sam jak zwykle.
Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.
Nocturne vs Master Yi – najlepsze runy
Zaplanuj draft z Nocturne w Laboratorium draftu
Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.
- Pełna plansza draftu 5v5
- Win rate'y matchupów na liniach
- Podpowiedzi picków i banów

Dane matchupow Nocturne dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Nocturne, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Nocturne, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Inne pojedynki: Nocturne
Najtrudniejsze dla: Nocturne
Najłatwiejsze dla: Nocturne
Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Nocturne vs Master Yi – FAQ – patch 26.20
Kto wygrywa: Nocturne vs Master Yi?
Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Master Yi – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Nocturne wygrywa 45.5% z 156 gier (zakres 95% 37.9–53.3%).
Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Nocturne przeciwko bohaterowi Master Yi?
Nocturne wygrywa 45.5% z 156 gier przeciwko bohaterowi Master Yi (linia: Dżungla, patch 26.20; zakres 95% 37.9–53.3%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla) można by oczekiwać 47.3%.
Czy Nocturne kontruje bohatera Master Yi?
Nie jednoznacznie. Nocturne wygrywa 45.5% z 156 gier przeciwko bohaterowi Master Yi, a zakres 95% (37.9–53.3%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.
Kto wygrywa linię: Nocturne czy Master Yi?
Master Yi zwykle wygrywa linię: średnio 228 złota przewagi nad bohaterem Nocturne w 15. minucie (gry z zapisem stanu w 15. minucie: 155).
Czy Nocturne lepiej skaluje się niż Master Yi?
Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.
Kiedy Master Yi ma największą przewagę nad bohaterem Nocturne?
Master Yi ma mierzalną przewagę w: Linia (15 min).
Jaki build dla bohatera Nocturne przeciwko bohaterowi Master Yi?
Najskuteczniejszy rdzeń bohatera Nocturne przeciwko bohaterowi Master Yi to Woltaiczny Cyklomiecz, Bluźniercza Hydra, Aksjomatyczny Łuk (45.8% w 24 grach). Największa zmiana przeciwko bohaterowi Master Yi: Obuwie Merkurego (zwykle 24.3%, tutaj 9.6%).
Jakie runy dla bohatera Nocturne przeciwko bohaterowi Master Yi?
Zdobywca (Precyzja + Dominacja) — 56.7% w 30 grach przeciwko bohaterowi Master Yi. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Master Yi: Błysk + Porażenie (zwykle 97.3%, tutaj 94.2%).

