
- Współczynnik wygranych
- 49.2%
- Współczynnik wyboru
- 2.2%
- Ban rate
- 3.4%
Renekton Matchupy
- Patch
- 26.20
- Gry
- 4370
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 17 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Dane matchupów Renekton dla League of Legends patch 26.20. Win rate, statystyki wydajności i najlepsze buildy dla każdego matchupu Renekton. Dowiedz się kogo Renekton pokonuje i komu przegrywa na linii.
Analiza matchupu Renekton
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Renekton radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Zaplanuj draft z Renekton w Laboratorium draftu
Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.
- Pełna plansza draftu 5v5
- Win rate'y matchupów na liniach
- Podpowiedzi picków i banów

Dane matchupow Renekton dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Renekton, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Renekton, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51.48% | 237 | 6.6 | 987 | 12 848 | 56.6% | 47.8% | |
| 49.56% | 226 | 6.4 | 838 | 11 942 | 51.5% | 48.0% | |
| 49.49% | 198 | 6.9 | 882 | 12 972 | 52.3% | 47.3% | |
| 56.12% | 196 | 7.0 | 858 | 12 600 | 56.4% | 55.8% | |
| 49.73% | 187 | 6.7 | 873 | 11 781 | 53.9% | 45.8% | |
| 49.41% | 170 | 6.4 | 793 | 11 621 | 50.6% | 48.4% | |
| 54.14% | 133 | 6.6 | 798 | 12 136 | 49.2% | 58.6% | |
| 41.35% | 133 | 6.7 | 821 | 12 253 | 33.3% | 45.9% | |
| 48.39% | 124 | 6.4 | 681 | 12 122 | 50.0% | 47.1% | |
| 42.62% | 122 | 6.8 | 892 | 12 079 | 40.4% | 44.6% | |
| 43.86% | 114 | 6.7 | 798 | 11 917 | 40.9% | 45.7% | |
| 38.05% | 113 | 6.0 | 737 | 10 786 | 32.8% | 44.2% | |
| 48.54% | 103 | 6.6 | 776 | 12 470 | 51.3% | 46.9% | |
| 42.00% | 100 | 6.7 | 912 | 11 491 | 40.0% | 43.6% | |
| 54.74% | 95 | 6.8 | 851 | 12 236 | 47.8% | 61.2% | |
| 53.25% | 77 | 7.2 | 912 | 12 934 | 52.9% | 53.5% | |
| 58.11% | 74 | 7.0 | 845 | 11 376 | 51.1% | 70.4% | |
| 36.49% | 74 | 6.2 | 937 | 12 276 | 26.1% | 41.2% | |
| 57.53% | 73 | 7.0 | 906 | 13 293 | 66.7% | 50.0% | |
| 39.73% | 73 | 6.8 | 878 | 12 012 | 39.4% | 40.0% | |
| 46.38% | 69 | 6.9 | 861 | 11 948 | 41.9% | 50.0% | |
| 52.24% | 67 | 6.9 | 1120 | 11 518 | 58.1% | 47.2% | |
| 43.94% | 66 | 6.6 | 805 | 12 578 | 58.3% | 35.7% | |
| 46.03% | 63 | 7.0 | 924 | 13 164 | 59.3% | 36.1% | |
| 46.77% | 62 | 6.2 | 919 | 11 641 | 48.3% | 45.5% | |
| 43.55% | 62 | 6.3 | 775 | 12 048 | 39.3% | 47.1% | |
| 47.37% | 57 | 6.6 | 824 | 12 567 | 33.3% | 55.6% | |
| 56.14% | 57 | 7.1 | 903 | 12 130 | 60.0% | 51.9% | |
| 39.29% | 56 | 6.6 | 857 | 11 220 | 48.1% | 31.0% | |
| 56.36% | 55 | 7.0 | 850 | 12 105 | 62.1% | 50.0% | |
| 50.98% | 51 | 6.6 | 759 | 11 521 | 52.2% | 50.0% | |
| 44.90% | 49 | 6.7 | 849 | 11 476 | 48.0% | 41.7% | |
| 50.00% | 48 | 6.6 | 935 | 12 123 | 47.6% | 51.9% | |
| 48.89% | 45 | 5.9 | 669 | 11 500 | 33.3% | 59.3% | |
| 47.62% | 42 | 6.8 | 795 | 12 399 | 41.2% | 52.0% | |
| 39.47% | 38 | 7.1 | 785 | 12 231 | 50.0% | 30.0% | |
| 50.00% | 38 | 6.6 | 916 | 11 895 | 52.6% | 47.4% | |
| 45.95% | 37 | 6.8 | 849 | 12 950 | 58.8% | 35.0% | |
| 65.71% | 35 | 7.3 | 1065 | 12 970 | 66.7% | 65.0% | |
| 52.94% | 34 | 6.5 | 770 | 12 544 | 36.4% | 60.9% | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Matchupy Renekton - Czesto zadawane pytania
Jakie sa najlepsze matchupy Renekton w League of Legends?
Najlepsze matchupy Renekton w patchu 26.20 to Sett, Mordekaiser, and Yone. Renekton ma najwyzsze wskazniki zwyciestwa przeciwko tym czempionom i moze dominowac na linii, gdy sie z nimi mierzy. Wybierz dowolnego przeciwnika z tabeli matchupow, aby zobaczyc szczegolowe statystyki.
Jakie sa najgorsze matchupy Renekton?
Najgorsze matchupy Renekton to Nautilus, Kog'Maw, and Poppy. Ci czempioni maja korzystne wskazniki zwyciestwa przeciwko Renekton i moga wykorzystac slabosci Renekton na linii. Kliknij nazwe czempiona w tabeli, aby zobaczyc pelny rozklad matchupu.
Jak sprawdzic dane matchupow Renekton?
Mozesz sprawdzic dane matchupow Renekton wlasnie tutaj na tej stronie. Tabela matchupow pokazuje wskazniki zwyciestwa i statystyki przeciwko kazdemu czempionowi. Kliknij dowolna nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build, runy, statystyki linii i analize early vs late game dla tego konkretnego matchupu Renekton.
Kogo kontruje Renekton w League of Legends?
Renekton kontruje Sett, Mordekaiser, and Yone w patchu 26.20. To sa najbardziej korzystne matchupy Renekton, gdzie Renekton ma najwyzsze wskazniki zwyciestwa i najsilniejsza wydajnosc na linii. Uzyj selektora matchupow powyzej, aby zbadac dowolny konkretny matchup Renekton w szczegolach.
Kto kontruje Renekton na linii?
Nautilus, Kog'Maw, and Poppy kontruja Renekton na linii w patchu 26.20. Ci czempioni maja najlepsze wskazniki zwyciestwa przeciwko Renekton. Sprawdz zakladke kontr lub kliknij czempiona w tabeli, aby zobaczyc szczegolowe strategie matchupow i polecane buildy.