Smolder, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
51.8%
Współczynnik wyboru
3.4%
Ban rate
2.5%

Smolder vs Yunara

Smolder Tier SStrzelecMag
Patch
26.22
Gry
2096
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
6 lis 2026 UTC

Smolder vs Yunara to a decisive matchup w LoL patch 26.22. Smolder wygrywa z 59.3% win rate (+18.6%) przeciwko Yunara na podstawie 86 gier. Smolder holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Smolder, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Smolder vs Yunara.

Analiza matchupu Smolder

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Smolder radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Porównaj z przeciwnikiem
Smolder
Smolder
61.3%
VS
Yunara
38.7%
Yunara

Kto wygrywa: Smolder vs Yunara?

Faworyt: SmolderNiska pewność

Smolder wygrywa 61.3% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 50.3% a 71.2% (zakres 95%).

Oczekiwany
55.7%
Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dolna)
Efekt pojedynku
+5.6 pkt
Zaobserwowany minus oczekiwany
Próba
Gry: 80
Linia: Dolna
vs patch 26.21
+11.6 pkt
W granicach zwykłych wahań między patchami

Linia: Dolna · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.22 · 4 lis – 6 lis

Najważniejsze wnioski

  • Smolder jest faworytem tego pojedynku: Smolder wygrywa 61.3% z 80 gier, a cały zakres 95% (50.3–71.2%) leży po tej samej stronie 50%.
  • Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Dolna) przewidują 55.7% dla bohatera Smolder; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
  • Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 244, co mieści się w granicach błędu (gry: 80).
  • Gracze bohatera Smolder znacznie częściej wybierają Ostrze Dorana + Mikstura Zdrowia + Totem Ukrycia w pojedynku z bohaterem Yunara: 26.9% w pozostałych grach (linia: Dolna), 37.5% tutaj.
Jak to obliczamy

Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.

Gra liczy się tylko wtedy, gdy Smolder i Yunara grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.

Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.

Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.

„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Smolder w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).

Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.

Smolder vs Yunara – statystyki fazy linii

SmolderYunara

W 15. minucie

Różnica złota
−244
W granicach błędu
Zakres 95%: od −548 do +59
Różnica XP
+72
W granicach błędu
Zakres 95%: od −124 do +268
Różnica CS
−2.8
W granicach błędu
Zakres 95%: od −8.1 do +2.6
2.51
Zabójstwa przed 15. min
2.76
2.29
Śmierci przed 15. min
2.46
0.09
Solo zabójstwa przed 15. min
0.10
10.0%
Pierwsza krew
11.3%

Średnie z całej gry

7.3
CS / min
7.5
1019
DMG / min
939
14 397
Złoto / grę
15 017
197
Leczenie / min
234
421
Zredukowane DMG / min
466
0.4
CC / min
0.3

Smolder vs Yunara – wskaźnik wygranych według długości gry

Wskaźnik wygranych bohatera Smolder przeciwko bohaterowi Yunara według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.

Za mało gier
Poniżej 20 min
Gry: 5
Za mało gier
20–25 min
Gry: 6
48.0%
25–30 min
Gry: 25
77.8%
30–35 min
Gry: 27
Za mało gier
35+ min
Gry: 17
Smolder vs YunaraZakres 95%Smolder zwykle (Dolna)

Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Smolder przeciwko bohaterowi Yunara w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Smolder vs Yunara – skoki siły

Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.

  1. Linia (15 min)WyrównaneSmolder – złoto w 15. min: −244
  2. Pierwszy przedmiotWyrównaneSmolder: 11.4 min · Yunara: 11.5 min
  3. Gry poniżej 20 minZa mało danych
  4. Gry 20–30 minZa mało danych
  5. Gry 30+ minSmolderSmolder wygrywa 68.2% z 44 gier

Smolder vs Yunara: co się zmienia

Wybory, których gracze bohatera Smolder dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Dolna).

  • Ostrze DoranaMikstura ZdrowiaTotem Ukrycia
    Ostrze Dorana + Mikstura Zdrowia + Totem UkryciaPrzedmioty startowe
    Zwykle
    26.9%
    vs Yunara
    37.5%
    +10.6 pkt66.7% wygranych tutaj
  • Prędkość ruchu (elastyczny)
    Prędkość ruchu (elastyczny)Odłamek statystyk
    Zwykle
    86.9%
    vs Yunara
    77.5%
    −9.4 pkt64.5% wygranych tutaj
  • Płaszcz Nimbu
    Zwykle
    85.2%
    vs Yunara
    76.3%
    −8.9 pkt65.6% wygranych tutaj
  • Nadchodząca Burza
    Zwykle
    92.9%
    vs Yunara
    85.0%
    −7.9 pkt63.2% wygranych tutaj
  • Poparzenie
    Zwykle
    2.8%
    vs Yunara
    10.0%
    +7.2 pkt

Smolder vs Yunara – najlepszy build

Zwykły build: Smolder (Dolna)

Wskaźnik wygranych 61.6% · gry: 292

Przeciwko: Yunara

Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 14 z 63 gier Smolder przeciw Yunara miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Smolder.

  • Smolder zwykle najpierw kończy Złodziej Esencji, po 11.4 min (mediana z 67 gier).
  • Yunara zwykle najpierw kończy Nieokiełznane Strzały Yun Tal, po 11.5 min (mediana z 50 gier).
  • Priorytet umiejętności: Q > W > E — taki sam jak zwykle.

Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.

Smolder vs Yunara – najlepsze runy

Zwykłe runy: Smolder (Dolna)

Ognisty DotykOgnisty Dotyk
Czarnoksięstwo
Płaszcz NimbuChyżośćNadchodząca Burza
Inspiracja
Kosmiczna PrzenikliwośćMagiczne Obuwie
Siła adaptacyjna (atak)Prędkość ruchu (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 57.2% · gry: 367

Przeciwko: Yunara

Ognisty DotykOgnisty Dotyk
Czarnoksięstwo
Płaszcz NimbuChyżośćNadchodząca Burza
Inspiracja
Spec od WszystkiegoMagiczne Obuwie
Siła adaptacyjna (atak)Prędkość ruchu (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 65.7% · gry: 35

MetaBot Desktop

Zaplanuj draft z Smolder w Laboratorium draftu

Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.

  • Pełna plansza draftu 5v5
  • Win rate'y matchupów na liniach
  • Podpowiedzi picków i banów
Laboratorium draftu w MetaBot Desktop

Dane matchupow Smolder dla patcha 26.22 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Smolder, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Smolder, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Inne pojedynki: Smolder

Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.

🔍

Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.

Zgłoś problem

Smolder vs Yunara – FAQ – patch 26.22

Kto wygrywa: Smolder vs Yunara?

Smolder jest faworytem tego pojedynku: Smolder wygrywa 61.3% z 80 gier, a cały zakres 95% (50.3–71.2%) leży po tej samej stronie 50%.

Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Smolder przeciwko bohaterowi Yunara?

Smolder wygrywa 61.3% z 80 gier przeciwko bohaterowi Yunara (linia: Dolna, patch 26.22; zakres 95% 50.3–71.2%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dolna) można by oczekiwać 55.7%.

Czy Smolder kontruje bohatera Yunara?

Tak. Smolder wygrywa 61.3% z 80 gier przeciwko bohaterowi Yunara na patchu 26.22, a cały zakres 95% leży powyżej 50%.

Kto wygrywa linię: Smolder czy Yunara?

Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 244, co mieści się w granicach błędu (gry: 80).

Czy Smolder lepiej skaluje się niż Yunara?

Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.

Kiedy Yunara ma największą przewagę nad bohaterem Smolder?

Na obecnych danych nie ma etapu gry, w którym przewaga bohatera Yunara nad bohaterem Smolder wykraczałaby poza granice błędu.

Jaki build dla bohatera Smolder przeciwko bohaterowi Yunara?

Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Smolder (linia: Dolna): Złodziej Esencji, Włócznia Shojin, Ognista Armata. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Yunara: Ostrze Dorana + Mikstura Zdrowia + Totem Ukrycia (zwykle 26.9%, tutaj 37.5%).

Jakie runy dla bohatera Smolder przeciwko bohaterowi Yunara?

Ognisty Dotyk (Czarnoksięstwo + Inspiracja) — 65.7% w 35 grach przeciwko bohaterowi Yunara. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Yunara: Prędkość ruchu (elastyczny) (zwykle 86.9%, tutaj 77.5%).