Sylas, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
48.8%
Współczynnik wyboru
5.5%
Ban rate
11.4%

Sylas vs Bel'Veth

Sylas Tier DMagZabójca
Patch
26.20
Gry
7221
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
15 paź 2026 UTC

Sylas vs Bel'Veth to a decisive matchup w LoL patch 26.20. Bel'Veth wygrywa z 52.8% win rate (+5.6%) przeciwko Sylas na podstawie 36 gier. Sylas wins the early laning phase while Bel'Veth scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Sylas, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Sylas vs Bel'Veth.

Analiza matchupu Sylas

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Sylas radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Porównaj z przeciwnikiem
Sylas
Sylas
44.1%
VS
Bel'Veth
55.9%
Bel'Veth

Kto wygrywa: Sylas vs Bel'Veth?

Lekka przewaga: Bel'VethNiska pewność

Sylas wygrywa 44.1% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 28.9% a 60.5% (zakres 95%).

Oczekiwany
47.3%
Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla)
Efekt pojedynku
−3.2 pkt
Zaobserwowany minus oczekiwany
Próba
Gry: 34
Linia: Dżungla
vs patch 26.19
—
Za mało gier na obu patchach

Linia: Dżungla · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 10 paź – 11 paź

Najważniejsze wnioski

  • Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Bel'Veth – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Sylas wygrywa 44.1% z 34 gier (zakres 95% 28.9–60.5%).
  • Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla) przewidują 47.3% dla bohatera Sylas; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
  • Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 183, co mieści się w granicach błędu (gry: 34).
  • Gracze bohatera Sylas znacznie częściej wybierają Szczeniak Żaroszpona + Mikstura Zdrowia + Totem Ukrycia w pojedynku z bohaterem Bel'Veth: 26.5% w pozostałych grach (linia: Dżungla), 47.1% tutaj.
Jak to obliczamy

Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.

Gra liczy się tylko wtedy, gdy Sylas i Bel'Veth grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.

Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.

Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.

„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Sylas w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).

Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.

Sylas vs Bel'Veth – statystyki fazy linii

SylasBel'Veth

W 15. minucie

Różnica złota
−183
W granicach błędu
Zakres 95%: od −607 do +241
Różnica XP
−235
W granicach błędu
Zakres 95%: od −540 do +70
Różnica CS
−7.9
Przewaga: Bel'Veth
Zakres 95%: od −13.5 do −2.3
2.85
Zabójstwa przed 15. min
2.41
2.59
Śmierci przed 15. min
1.97
0.15
Solo zabójstwa przed 15. min
0.29
5.9%
Pierwsza krew
2.9%

Średnie z całej gry

0.8
CS / min
1.4
650
DMG / min
766
11 460
Złoto / grę
13 620
522
Leczenie / min
587
879
Zredukowane DMG / min
1154
0.8
CC / min
0.7

Sylas vs Bel'Veth – wskaźnik wygranych według długości gry

Wskaźnik wygranych bohatera Sylas przeciwko bohaterowi Bel'Veth według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.

Za mało gier
Poniżej 20 min
Gry: 4
Za mało gier
20–25 min
Gry: 11
Za mało gier
25–30 min
Gry: 6
Za mało gier
30–35 min
Gry: 8
Za mało gier
35+ min
Gry: 5
Sylas vs Bel'VethZakres 95%Sylas zwykle (Dżungla)

Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Sylas przeciwko bohaterowi Bel'Veth w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Sylas vs Bel'Veth – skoki siły

Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.

  1. Linia (15 min)WyrównaneSylas – złoto w 15. min: −183
  2. Pierwszy przedmiotWyrównaneSylas: 0.2 min · Bel'Veth: 0.2 min
  3. Gry poniżej 20 minZa mało danych
  4. Gry 20–30 minZa mało danych
  5. Gry 30+ minZa mało danych

Sylas vs Bel'Veth: co się zmienia

Wybory, których gracze bohatera Sylas dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Dżungla).

  • Szczeniak ŻaroszponaMikstura ZdrowiaTotem Ukrycia
    Szczeniak Żaroszpona + Mikstura Zdrowia + Totem UkryciaPrzedmioty startowe
    Zwykle
    26.5%
    vs Bel'Veth
    47.1%
    +20.6 pkt
  • Płomień Cienia
    Zwykle
    37.7%
    vs Bel'Veth
    17.6%
    −20.1 pkt
  • Obuwie Maga
    Zwykle
    55.2%
    vs Bel'Veth
    73.5%
    +18.3 pkt44.0% wygranych tutaj
  • Ostateczny Cios
    Zwykle
    2.1%
    vs Bel'Veth
    11.8%
    +9.7 pkt
  • Prędkość ataku (atak)
    Prędkość ataku (atak)Odłamek statystyk
    Zwykle
    2.6%
    vs Bel'Veth
    8.8%
    +6.2 pkt

Sylas vs Bel'Veth – najlepszy build

Zwykły build: Sylas (Dżungla)

Wskaźnik wygranych 87.1% · gry: 31

Przeciwko: Bel'Veth

Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 9 z 17 gier Sylas przeciw Bel'Veth miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Sylas.

  • Sylas zwykle najpierw kończy Szczeniak Żaroszpona, po 0.2 min (mediana z 27 gier).
  • Bel'Veth zwykle najpierw kończy Pisklę Podmuszka, po 0.2 min (mediana z 23 gier).
  • Priorytet umiejętności: W > E > Q — taki sam jak zwykle.

Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.

Sylas vs Bel'Veth – najlepsze runy

Zwykłe runy: Sylas (Dżungla)

ZdobywcaZdobywca
Precyzja
TriumfLegenda: PrzyspieszenieOstatni Bastion
Inspiracja
Kosmiczna PrzenikliwośćZwrot Gotówki
Siła adaptacyjna (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 64.9% · gry: 37

Przeciwko: Bel'Veth

Za mało gier na stronę run dopasowaną do pojedynku — użyj zwykłej strony.

MetaBot Desktop

Zaplanuj draft z Sylas w Laboratorium draftu

Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.

  • Pełna plansza draftu 5v5
  • Win rate'y matchupów na liniach
  • Podpowiedzi picków i banów
Laboratorium draftu w MetaBot Desktop

Dane matchupow Sylas dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Sylas, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Sylas, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Inne pojedynki: Sylas

Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Sylas vs Bel'Veth – FAQ – patch 26.20

Kto wygrywa: Sylas vs Bel'Veth?

Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Bel'Veth – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Sylas wygrywa 44.1% z 34 gier (zakres 95% 28.9–60.5%).

Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Sylas przeciwko bohaterowi Bel'Veth?

Sylas wygrywa 44.1% z 34 gier przeciwko bohaterowi Bel'Veth (linia: Dżungla, patch 26.20; zakres 95% 28.9–60.5%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla) można by oczekiwać 47.3%.

Czy Sylas kontruje bohatera Bel'Veth?

Nie jednoznacznie. Sylas wygrywa 44.1% z 34 gier przeciwko bohaterowi Bel'Veth, a zakres 95% (28.9–60.5%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.

Kto wygrywa linię: Sylas czy Bel'Veth?

Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 183, co mieści się w granicach błędu (gry: 34).

Czy Sylas lepiej skaluje się niż Bel'Veth?

Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.

Kiedy Bel'Veth ma największą przewagę nad bohaterem Sylas?

Na obecnych danych nie ma etapu gry, w którym przewaga bohatera Bel'Veth nad bohaterem Sylas wykraczałaby poza granice błędu.

Jaki build dla bohatera Sylas przeciwko bohaterowi Bel'Veth?

Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Sylas (linia: Dżungla): Szczelinotwórca, Hextechowy Pas Rakietowy, Wykradacz Dusz Mejai. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Bel'Veth: Szczeniak Żaroszpona + Mikstura Zdrowia + Totem Ukrycia (zwykle 26.5%, tutaj 47.1%).

Jakie runy dla bohatera Sylas przeciwko bohaterowi Bel'Veth?

Użyj zwykłej strony run bohatera Sylas: Zdobywca (Precyzja + Inspiracja); za mało gier na stronę dopasowaną do pojedynku. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Bel'Veth: Ostateczny Cios (zwykle 2.1%, tutaj 11.8%).