
- Współczynnik wygranych
- 50.5%
- Współczynnik wyboru
- 14.1%
Odcięcie Działanie i wartości runy
- Patch
- 26.20
- Gry z runą
- 92 192
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 15 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
- Drzewo run
- Precyzja · Rząd 3
- Współczynnik wygranych
- 50.5%+0.6 vs średnia rzędu
- Współczynnik wyboru
- 14.1%
- Najlepszy bohater
- Syndra · 56.5%
- Najczęściej gra
- Jinx
- Główna aleja
- ADC · 53%
Jak działa runa Odcięcie
Precyzja · Rząd 3Odcięcie sprawia, że zadajesz o 8% więcej obrażeń bohaterom powyżej 60% zdrowia.
- Premia działa, dopóki cel ma ponad 60% zdrowia, więc wzmacnia początek każdej walki.
- Najmocniejsza przeciw tankom i bruiserom z dużą ilością zdrowia, którzy dłużej pozostają powyżej progu.
- Wybierz ją zamiast Ostatecznego Ciosu, gdy inicjujesz jako pierwszy lub grasz przeciw drużynie z kilkoma wytrzymałymi frontlinerami.
Ten sam rząd w ścieżce Precyzja:
Ostateczny Cios
Ostatni Bastion
Wartości runy Odcięcie
Patch 26.20Wszystkie wartości z opisu runy Odcięcie w jednym miejscu.
- Zwiększenie obrażeń
- 8%
Czy runa Odcięcie jest dobra w patchu 26.20?
Patch 26.20Runa Odcięcie to w tym patchu solidny wybór z 50.5% zwycięstw w 92 192 grach. To 0.6 pkt powyżej średniej jej rzędu (49.9%).
- Tier
- A
- Współczynnik wygranych
- 50.5%vs rząd +0.6
- Współczynnik wyboru
- 14.1%
- Gry z runą
- 92 192Duża próba
Najlepsze aleje dla runy Odcięcie
Wszystkie rangiRuna Odcięcie jest grana głównie na alei ADC (53% gier). Najczęściej wygrywa na alei Dżungla: 51.0%.
| Aleja | Współczynnik wygranych | Współczynnik wyboru | Udział | Gry |
|---|---|---|---|---|
| ADC | 50.4% | 37.1% | 53% | 48 585 |
| Mid | 50.7% | 14.2% | 20% | 18 564 |
| Top | 50.3% | 7.3% | 10% | 9498 |
| Dżungla | 51.0% | 6.8% | 10% | 8838 |
| Support | 49.7% | 5.1% | 7% | 6682 |
Najlepsi bohaterowie dla runy Odcięcie
Wszystkie rangiSyndra prowadzi z 56.5% zwycięstw z runą Odcięcie; w tym patchu bierze ją 130 bohaterów.
SyndraMid56.5% 428 gierS
BrandADC56.8% 347 gierS
EkkoMid54.0% 1327 gierS
ShacoDżungla54.0% 741 gierS
GangplankMid55.6% 277 gierS
LilliaDżungla54.6% 432 gierS
Zobacz wszystkie 227 kombinacji bohatera i alei dla runy Odcięcie →
Winrate runy Odcięcie według długości gry
Runa Odcięcie skaluje się: 50.7% w grach powyżej 35 minut wobec 50.3% w grach do 25.
Runy łączone z runą Odcięcie
Na najlepszych stronach run z runą Odcięcie najczęściej pojawia się Rozwój Myśli (44% stron).
Kto bierze runę Odcięcie
Bohaterowie z klasy Strzelec odpowiadają za 56% gier z runą Odcięcie.
- Strzelec · 56%
- Mag · 17%
- Wojownik · 12%
- Zabójca · 12%
- Wsparcie · 3%
- Tank · 0%
Zdobądź zwycięską przewagę
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
- Nakładki w grze
- Automatyczne śledzenie meczów
- Ekskluzywne narzędzia desktopowe
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Odcięcie – FAQ – patch 26.20
Co robi runa Odcięcie w League of Legends?
Odcięcie sprawia, że zadajesz o 8% więcej obrażeń bohaterom powyżej 60% zdrowia. Należy do ścieżki Precyzja (Rząd 3).
Jakie dokładne wartości ma runa Odcięcie?
Odcięcie: 8% (zwiększenie obrażeń). Nie ma czasu odnowienia.
Czy runa Odcięcie jest dobra w patchu 26.20?
Tak, to solidny wybór: 50.46% zwycięstw w 92 192 grach w patchu 26.20. Na tier liście run ma tier A. To 0.6 pkt powyżej średniej jej rzędu wynoszącej 49.9%.
Którzy bohaterowie powinni brać runę Odcięcie?
Według winrate z runą: Syndra (Mid), Brand (ADC), Ekko (Mid). Prowadzi Syndra z 56.5% w 428 grach. Najczęściej grana z nią: Jinx (ADC), Yunara (ADC), Ashe (ADC). Bohaterowie z klasy Strzelec to 56% jej gier.
Odcięcie czy Ostateczny Cios: co jest lepsze?
Na tych samych bohaterach runa Odcięcie wygrywa o 1.4 pkt częściej niż Ostateczny Cios (w 176 parach bohater-aleja). We wszystkich grach: Odcięcie 50.5%, Ostateczny Cios 49.1%.
Czy runa Odcięcie jest lepsza na początku czy pod koniec gry?
Pod koniec: runa Odcięcie wygrywa 50.7% gier dłuższych niż 35 minut wobec 50.3% gier kończących się do 25.