Talon, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
49.6%
Współczynnik wyboru
2.2%
Ban rate
3.1%

Talon vs Sylas

Talon Tier DZabójca
Patch
26.20
Gry
2896
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
15 paź 2026 UTC

Talon vs Sylas to a very close matchup w LoL patch 26.20. Talon wygrywa z 50.0% win rate (+0.0%) przeciwko Sylas na podstawie 84 gier. Sylas wins the early laning phase while Talon scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Talon, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Talon vs Sylas.

Analiza matchupu Talon

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Talon radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Porównaj z przeciwnikiem
Talon
Talon
45.8%
VS
Sylas
54.2%
Sylas

Kto wygrywa: Talon vs Sylas?

Lekka przewaga: SylasNiska pewność

Talon wygrywa 45.8% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 33.7% a 58.3% (zakres 95%).

Oczekiwany
50.9%
Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla)
Efekt pojedynku
−5.2 pkt
Zaobserwowany minus oczekiwany
Próba
Gry: 59
Linia: Dżungla
vs patch 26.19
+1.3 pkt
W granicach zwykłych wahań między patchami

Linia: Dżungla · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 9 paź – 11 paź

Spotkali się też na innej linii (Środkowa): liczba gier: 22, wskaźnik wygranych – Talon: 54.5%.

Najważniejsze wnioski

  • Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Sylas – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Talon wygrywa 45.8% z 59 gier (zakres 95% 33.7–58.3%).
  • Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla) przewidują 50.9% dla bohatera Talon; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
  • Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 331, co mieści się w granicach błędu (gry: 57).
  • Gracze bohatera Talon znacznie częściej wybierają Szczeniak Żaroszpona w pojedynku z bohaterem Sylas: 8.5% w pozostałych grach (linia: Dżungla), 16.9% tutaj.
Jak to obliczamy

Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.

Gra liczy się tylko wtedy, gdy Talon i Sylas grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.

Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.

Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.

„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Talon w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).

Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.

Talon vs Sylas – statystyki fazy linii

TalonSylas

W 15. minucie

Różnica złota
+331
W granicach błędu
Zakres 95%: od −11 do +672
Różnica XP
+451
Przewaga: Talon
Zakres 95%: od +126 do +775
Różnica CS
+11.2
Przewaga: Talon
Zakres 95%: od +4.8 do +17.6
3.04
Zabójstwa przed 15. min
2.75
1.98
Śmierci przed 15. min
2.04
0.24
Solo zabójstwa przed 15. min
0.24
6.8%
Pierwsza krew
6.8%

Średnie z całej gry

1.2
CS / min
0.8
828
DMG / min
620
13 306
Złoto / grę
11 651
458
Leczenie / min
499
620
Zredukowane DMG / min
776
0.3
CC / min
0.7

Talon vs Sylas – wskaźnik wygranych według długości gry

Wskaźnik wygranych bohatera Talon przeciwko bohaterowi Sylas według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.

Za mało gier
Poniżej 20 min
Gry: 7
Za mało gier
20–25 min
Gry: 8
Za mało gier
25–30 min
Gry: 21
Za mało gier
30–35 min
Gry: 15
Za mało gier
35+ min
Gry: 8
Talon vs SylasZakres 95%Talon zwykle (Dżungla)

Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Talon przeciwko bohaterowi Sylas w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Talon vs Sylas – skoki siły

Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.

  1. Linia (15 min)WyrównaneTalon – złoto w 15. min: +331
  2. Pierwszy przedmiotWyrównaneTalon: 0.2 min · Sylas: 0.2 min
  3. Gry poniżej 20 minZa mało danych
  4. Gry 20–30 minZa mało danych
  5. Gry 30+ minZa mało danych

Talon vs Sylas: co się zmienia

Wybory, których gracze bohatera Talon dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Dżungla).

Talon vs Sylas – najlepszy build

Zwykły build: Talon (Dżungla)

Wskaźnik wygranych 78.3% · gry: 23

Przeciwko: Sylas

Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 10 z 43 gier Talon przeciw Sylas miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Talon.

  • Talon zwykle najpierw kończy Pisklę Podmuszka, po 0.2 min (mediana z 39 gier).
  • Sylas zwykle najpierw kończy Szczeniak Żaroszpona, po 0.2 min (mediana z 36 gier).
  • Priorytet umiejętności: W > Q > E — taki sam jak zwykle.

Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.

Talon vs Sylas – najlepsze runy

Zwykłe runy: Talon (Dżungla)

Zwinne NogiZwinne Nogi
Precyzja
TriumfLegenda: ŻwawośćOstateczny Cios
Inspiracja
Kosmiczna PrzenikliwośćMagiczne Obuwie
Siła adaptacyjna (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 51.3% · gry: 710

Przeciwko: Sylas

Zwinne NogiZwinne Nogi
Precyzja
TriumfLegenda: ŻwawośćOstateczny Cios
Inspiracja
Kosmiczna PrzenikliwośćMagiczne Obuwie
Siła adaptacyjna (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 40.9% · gry: 22

MetaBot Desktop

Zaplanuj draft z Talon w Laboratorium draftu

Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.

  • Pełna plansza draftu 5v5
  • Win rate'y matchupów na liniach
  • Podpowiedzi picków i banów
Laboratorium draftu w MetaBot Desktop

Dane matchupow Talon dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Talon, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Talon, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Inne pojedynki: Talon

Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Talon vs Sylas – FAQ – patch 26.20

Kto wygrywa: Talon vs Sylas?

Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Sylas – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Talon wygrywa 45.8% z 59 gier (zakres 95% 33.7–58.3%).

Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Talon przeciwko bohaterowi Sylas?

Talon wygrywa 45.8% z 59 gier przeciwko bohaterowi Sylas (linia: Dżungla, patch 26.20; zakres 95% 33.7–58.3%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla) można by oczekiwać 50.9%.

Czy Talon kontruje bohatera Sylas?

Nie jednoznacznie. Talon wygrywa 45.8% z 59 gier przeciwko bohaterowi Sylas, a zakres 95% (33.7–58.3%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.

Kto wygrywa linię: Talon czy Sylas?

Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 331, co mieści się w granicach błędu (gry: 57).

Czy Talon lepiej skaluje się niż Sylas?

Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.

Kiedy Sylas ma największą przewagę nad bohaterem Talon?

Na obecnych danych nie ma etapu gry, w którym przewaga bohatera Sylas nad bohaterem Talon wykraczałaby poza granice błędu.

Jaki build dla bohatera Talon przeciwko bohaterowi Sylas?

Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Talon (linia: Dżungla): Woltaiczny Cyklomiecz, Wężowy Kieł, Uraza Seryldy. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Sylas: Szczeniak Żaroszpona (zwykle 8.5%, tutaj 16.9%).

Jakie runy dla bohatera Talon przeciwko bohaterowi Sylas?

Zwinne Nogi (Precyzja + Inspiracja) — 40.9% w 22 grach przeciwko bohaterowi Sylas.