Varus, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
48.9%
Współczynnik wyboru
1.8%
Ban rate
0.5%

Varus vs Twitch

Varus Tier FStrzelecMag
Patch
26.20
Gry
2384
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
15 paź 2026 UTC

Varus vs Twitch to a decisive matchup w LoL patch 26.20. Twitch wygrywa z 61.2% win rate (+22.4%) przeciwko Varus na podstawie 49 gier. Twitch holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Varus, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Varus vs Twitch.

Analiza matchupu Varus

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Varus radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Porównaj z przeciwnikiem
Varus
Varus
38.3%
VS
Twitch
61.7%
Twitch

Kto wygrywa: Varus vs Twitch?

Lekka przewaga: TwitchNiska pewność

Varus wygrywa 38.3% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 25.8% a 52.6% (zakres 95%).

Oczekiwany
48.9%
Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dolna)
Efekt pojedynku
−10.7 pkt
Zaobserwowany minus oczekiwany
Próba
Gry: 47
Linia: Dolna
vs patch 26.19
—
Za mało gier na obu patchach

Linia: Dolna · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 10 paź – 11 paź

Najważniejsze wnioski

  • Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Twitch – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Varus wygrywa 38.3% z 47 gier (zakres 95% 25.8–52.6%).
  • Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Dolna) przewidują 48.9% dla bohatera Varus; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
  • Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 173, co mieści się w granicach błędu (gry: 45).
  • Gracze bohatera Varus znacznie rzadziej wybierają Ostatni Przystanek w pojedynku z bohaterem Twitch: 47.9% w pozostałych grach (linia: Dolna), 29.8% tutaj.
Jak to obliczamy

Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.

Gra liczy się tylko wtedy, gdy Varus i Twitch grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.

Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.

Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.

„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Varus w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).

Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.

Varus vs Twitch – statystyki fazy linii

VarusTwitch

W 15. minucie

Różnica złota
+173
W granicach błędu
Zakres 95%: od −342 do +688
Różnica XP
+90
W granicach błędu
Zakres 95%: od −186 do +365
Różnica CS
+3.7
W granicach błędu
Zakres 95%: od −4.0 do +11.4
3.31
Zabójstwa przed 15. min
3.78
3.29
Śmierci przed 15. min
2.73
0.21
Solo zabójstwa przed 15. min
0.26
10.6%
Pierwsza krew
14.9%

Średnie z całej gry

6.1
CS / min
6.0
798
DMG / min
1019
12 674
Złoto / grę
13 854
126
Leczenie / min
129
429
Zredukowane DMG / min
385
0.9
CC / min
0.3

Varus vs Twitch – wskaźnik wygranych według długości gry

Wskaźnik wygranych bohatera Varus przeciwko bohaterowi Twitch według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.

Za mało gier
Poniżej 20 min
Gry: 7
Za mało gier
20–25 min
Gry: 8
Za mało gier
25–30 min
Gry: 10
Za mało gier
30–35 min
Gry: 10
Za mało gier
35+ min
Gry: 12
Varus vs TwitchZakres 95%Varus zwykle (Dolna)

Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Varus przeciwko bohaterowi Twitch w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Varus vs Twitch – skoki siły

Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.

  1. Linia (15 min)WyrównaneVarus – złoto w 15. min: +173
  2. Pierwszy przedmiotVarusVarus: 11.5 min · Twitch: 12.2 min
  3. Gry poniżej 20 minZa mało danych
  4. Gry 20–30 minZa mało danych
  5. Gry 30+ minZa mało danych

Varus vs Twitch: co się zmienia

Wybory, których gracze bohatera Varus dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Dolna).

  • Ostatni Przystanek
    Zwykle
    47.9%
    vs Twitch
    29.8%
    −18.1 pkt
  • Zabójcze Tempo
    Zabójcze TempoKluczowa runa
    Zwykle
    64.8%
    vs Twitch
    46.8%
    −18.0 pkt36.4% wygranych tutaj
  • Q > W > E
    kolejność umiejętności Q > W > EPriorytet umiejętności
    Zwykle
    77.6%
    vs Twitch
    61.7%
    −15.9 pkt48.3% wygranych tutaj
  • Ostrze Gniewu Guinsoo
    Zwykle
    66.4%
    vs Twitch
    51.1%
    −15.4 pkt37.5% wygranych tutaj
  • Łuk DoranaMikstura ZdrowiaMikstura Zdrowia
    Łuk Dorana + Mikstura Zdrowia + Mikstura ZdrowiaPrzedmioty startowe
    Zwykle
    31.1%
    vs Twitch
    17.0%
    −14.1 pkt
  • W > Q > E
    kolejność umiejętności W > Q > EPriorytet umiejętności
    Zwykle
    10.1%
    vs Twitch
    21.3%
    +11.2 pkt
  • Opaska Przepływu Many
    Zwykle
    14.5%
    vs Twitch
    25.5%
    +11.1 pkt
  • Ezoteryczna Kometa
    Ezoteryczna KometaKluczowa runa
    Zwykle
    13.1%
    vs Twitch
    23.4%
    +10.3 pkt

Varus vs Twitch – najlepszy build

Zwykły build: Varus (Dolna)

Wskaźnik wygranych 56.2% · gry: 146

Przeciwko: Twitch

Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 3 z 26 gier Varus przeciw Twitch miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Varus.

  • Varus zwykle najpierw kończy Kosa Statikka, po 11.5 min (mediana z 25 gier).
  • Twitch zwykle najpierw kończy Kolekcjoner, po 12.2 min (mediana z 31 gier).
  • Priorytet umiejętności: Q > W > E — taki sam jak zwykle.

Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.

Varus vs Twitch – najlepsze runy

Zwykłe runy: Varus (Dolna)

Zabójcze TempoZabójcze Tempo
Precyzja
TriumfLegenda: ŻwawośćOdcięcie
Inspiracja
Zwrot GotówkiPotrójny Tonik
Prędkość ataku (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 58.8% · gry: 85

Przeciwko: Twitch

Za mało gier na stronę run dopasowaną do pojedynku — użyj zwykłej strony.

MetaBot Desktop

Zaplanuj draft z Varus w Laboratorium draftu

Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.

  • Pełna plansza draftu 5v5
  • Win rate'y matchupów na liniach
  • Podpowiedzi picków i banów
Laboratorium draftu w MetaBot Desktop

Dane matchupow Varus dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Varus, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Varus, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Inne pojedynki: Varus

Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Varus vs Twitch – FAQ – patch 26.20

Kto wygrywa: Varus vs Twitch?

Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Twitch – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Varus wygrywa 38.3% z 47 gier (zakres 95% 25.8–52.6%).

Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Varus przeciwko bohaterowi Twitch?

Varus wygrywa 38.3% z 47 gier przeciwko bohaterowi Twitch (linia: Dolna, patch 26.20; zakres 95% 25.8–52.6%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dolna) można by oczekiwać 48.9%.

Czy Varus kontruje bohatera Twitch?

Nie jednoznacznie. Varus wygrywa 38.3% z 47 gier przeciwko bohaterowi Twitch, a zakres 95% (25.8–52.6%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.

Kto wygrywa linię: Varus czy Twitch?

Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 173, co mieści się w granicach błędu (gry: 45).

Czy Varus lepiej skaluje się niż Twitch?

Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.

Kiedy Twitch ma największą przewagę nad bohaterem Varus?

Na obecnych danych nie ma etapu gry, w którym przewaga bohatera Twitch nad bohaterem Varus wykraczałaby poza granice błędu.

Jaki build dla bohatera Varus przeciwko bohaterowi Twitch?

Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Varus (linia: Dolna): Ostatni Przystanek, Ostrze Zniszczonego Króla, Ostrze Gniewu Guinsoo. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Twitch: Ostatni Przystanek (zwykle 47.9%, tutaj 29.8%).

Jakie runy dla bohatera Varus przeciwko bohaterowi Twitch?

Użyj zwykłej strony run bohatera Varus: Zabójcze Tempo (Precyzja + Inspiracja); za mało gier na stronę dopasowaną do pojedynku. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Twitch: Zabójcze Tempo (zwykle 64.8%, tutaj 46.8%).