
Viego vs Volibear to a decisive matchup w LoL patch 26.17. Volibear wygrywa z 52.9% win rate (+5.9%) przeciwko Viego na podstawie 51 gier. Viego wins the early laning phase while Volibear scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Viego, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Viego vs Volibear.
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Viego radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Starcie Viego vs Volibear to umiarkowane starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 51 ostatnich meczów, Volibear wygrywa ze współczynnikiem wygranych 52.9% w porównaniu do 47.1% Viego, dając Volibear przewagę 5.9 punktów procentowych. Dynamika faz gry odgrywa tu kluczową rolę: Viego kontroluje wczesną fazę liniowania, ale Volibear skaluje się lepiej w miarę przedłużania się gry. Starcie zmienia się dramatycznie w zależności od długości gry — Viego musi wykorzystać przewagi zanim Volibear osiągnie swoje szczyty mocy, podczas gdy Volibear powinien skupić się na bezpiecznym farmieniu i osiągnięciu kluczowych punktów przedmiotów. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy kontrola tłumu, gdzie Volibear prowadzi o 0.4s CC/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Chociaż Volibear jest lekko faworyzowany, Viego absolutnie może wygrać tę linię poprzez inteligentne wzorce wymian i zarządzanie falami. Skup się na graniu wokół swoich cooldownów, ustępując CS tylko gdy konieczne, i kapitalizuj na błędach Volibear. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Volibear jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Viego, wygrywając 3 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Volibear ma przewagi w farmienie, kontrola tłumu i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Obuwie Merkurego to optymalny wybór butów przeciwko Volibear, zapewniający mobilność i statystyki, których Viego najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Viego przeciwko Volibear to Kolekcjoner, Nieśmiertelny Łuklerz i Pogromca Krakenów. Ta kombinacja daje Viego efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build ma współczynnik wygranych 33.3% w 3 grach. Choć ogólne starcie może być trudne, ta ścieżka przedmiotów daje Viego najlepszą szansę na rywalizację z Volibear. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Viego vs Volibear.
Wczesna gra (pierwsze 15 minut) to rzut monetą między Viego a Volibear, z Viego trzymającym minimalną przewagę współczynnika wygranych 50.0% (+0.0%). Indywidualne umiejętności i bliskość dżungli będą ważniejsze niż przewaga bohatera we wczesnej fazie liniowania.
Volibear jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 55.2% — 10.3 punktów powyżej Viego. Przedłużone gry mocno faworyzują Volibear, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.
Dynamika mocy zmienia się w miarę postępu gry — Viego ma przewagę wcześnie, ale Volibear stopniowo przejmuje kontrolę. Jednak marginesy są wystarczająco wąskie, że każdy bohater może wygrać na każdym etapie przy odpowiednich zagraniach. Skup się na braniu przewag gdy je masz zamiast czekać na konkretną fazę gry.
Konfiguracja run Dominacja i Precyzja daje Viego najlepsze narzędzia do rywalizacji z Volibear w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.
Dane matchupow Viego dla patcha 26.17 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Viego, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Viego, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 48.29% | 263 | 1.0 | 719 | 13 618 | 50.5% | 46.7% | |
| 48.94% | 235 | 1.0 | 705 | 13 549 | 52.4% | 46.2% | |
| 53.37% | 193 | 1.0 | 715 | 13 410 | 53.9% | 52.9% | |
| 52.15% | 186 | 0.9 | 710 | 13 468 | 60.0% | 44.0% | |
| 47.40% | 173 | 1.0 | 705 | 13 649 | 44.3% | 50.0% | |
| 46.51% | 172 | 1.1 | 772 | 13 241 | 42.0% | 51.2% | |
| 51.18% | 170 | 1.0 | 782 | 13 966 | 44.9% | 55.5% | |
| 46.30% | 162 | 1.1 | 753 | 13 584 | 39.7% | 51.1% | |
| 47.92% | 144 | 1.0 | 682 | 13 148 | 40.0% | 54.4% | |
| 52.14% | 140 | 1.1 | 699 | 14 609 | 58.7% | 48.9% | |
| 53.39% | 118 | 1.0 | 713 | 13 360 | 52.5% | 54.2% | |
| 53.54% | 99 | 1.1 | 733 | 13 644 | 58.5% | 50.0% | |
| 46.39% | 97 | 1.1 | 721 | 12 985 | 40.0% | 51.9% | |
| 54.17% | 96 | 1.0 | 685 | 13 346 | 60.0% | 50.0% | |
| 55.32% | 94 | 1.1 | 723 | 13 495 | 59.5% | 52.6% | |
| 51.06% | 94 | 0.9 | 661 | 14 119 | 46.1% | 54.5% | |
| 54.26% | 94 | 0.9 | 686 | 13 173 | 58.0% | 50.0% | |
| 38.20% | 89 | 0.9 | 714 | 13 894 | 50.0% | 30.9% | |
| 48.24% | 85 | 0.9 | 769 | 13 711 | 34.4% | 56.6% | |
| 52.44% | 82 | 0.9 | 767 | 13 902 | 47.4% | 56.8% | |
| 48.75% | 80 | 0.9 | 670 | 13 077 | 47.2% | 50.0% | |
| 60.00% | 75 | 0.9 | 838 | 14 957 | 46.9% | 69.8% | |
| 50.75% | 67 | 1.1 | 716 | 13 992 | 46.1% | 53.7% | |
| 55.22% | 67 | 1.0 | 716 | 13 683 | 46.9% | 62.9% | |
| 50.00% | 66 | 1.0 | 726 | 13 166 | 59.3% | 43.6% | |
| 50.79% | 63 | 1.1 | 754 | 13 401 | 60.0% | 42.4% | |
| 29.03% | 62 | 0.9 | 669 | 12 276 | 31.3% | 26.7% | |
| 33.33% | 57 | 1.0 | 629 | 13 452 | 33.3% | 33.3% | |
| 49.12% | 57 | 0.8 | 663 | 12 765 | 65.4% | 35.5% | |
| 47.27% | 55 | 1.0 | 694 | 13 204 | 53.3% | 40.0% | |
| 54.72% | 53 | 0.9 | 805 | 14 317 | 66.7% | 44.8% | |
| 55.77% | 52 | 1.1 | 772 | 14 685 | 50.0% | 59.4% | |
| 47.06% | 51 | 0.9 | 631 | 12 629 | 50.0% | 44.8% | |
| 54.90% | 51 | 0.9 | 740 | 12 824 | 44.8% | 68.2% | |
| 52.17% | 46 | 1.1 | 851 | 14 469 | 44.4% | 57.1% | |
| 30.43% | 46 | 1.3 | 785 | 13 480 | 35.0% | 26.9% | |
| 48.89% | 45 | 1.1 | 758 | 15 378 | 57.1% | 45.2% | |
| 47.62% | 42 | 1.1 | 778 | 13 148 | 45.0% | 50.0% | |
| 42.86% | 35 | 0.9 | 740 | 14 100 | 46.1% | 40.9% | |
| 61.76% | 34 | 1.2 | 739 | 14 109 | 46.7% | 73.7% | |
| 50.00% | 34 | 1.0 | 665 | 12 890 | 64.7% | 35.3% | |
| 50.00% | 34 | 1.1 | 655 | 13 671 | 46.1% | 52.4% | |
| 62.50% | 32 | 0.9 | 644 | 13 684 | 71.4% | 55.6% | |
| 54.84% | 31 | 1.4 | 743 | 14 812 | 57.1% | 52.9% | |
| 33.33% | 27 | 1.1 | 699 | 14 750 | 25.0% | 36.8% | |
| 51.85% | 27 | 1.8 | 659 | 12 734 | 53.9% | 50.0% | |
| 32.00% | 25 | 0.9 | 627 | 13 155 | 23.1% | 41.7% | |
| 52.00% | 25 | 0.8 | 846 | 14 004 | 44.4% | 56.3% | |
| 30.43% | 23 | 0.9 | 611 | 12 784 | 40.0% | 23.1% | |
| 52.17% | 23 | 1.6 | 672 | 12 576 | 46.1% | 60.0% | |
| 43.48% | 23 | 1.0 | 725 | 12 948 | 44.4% | 42.9% | |
| 56.52% | 23 | 0.9 | 638 | 12 233 | 61.5% | 50.0% | |
| 45.00% | 20 | 1.4 | 732 | 14 955 | 42.9% | 46.1% | |
| 63.16% | 19 | 1.1 | 678 | 13 524 | 55.6% | 70.0% | |
| 68.42% | 19 | 1.3 | 801 | 15 710 | 66.7% | 69.2% | |
| 36.84% | 19 | 0.9 | 588 | 10 972 | 30.0% | 44.4% | |
| 61.11% | 18 | 1.0 | 804 | 15 126 | 25.0% | 71.4% | |
| 58.82% | 17 | 1.7 | 608 | 11 998 | 54.5% | 66.7% | |
| 43.75% | 16 | 2.0 | 768 | 13 215 | 62.5% | 25.0% | |
| 53.33% | 15 | 1.0 | 926 | 12 752 | 42.9% | 62.5% | |
| 53.33% | 15 | 1.2 | 653 | 13 312 | 55.6% | 50.0% | |
| 42.86% | 14 | 1.6 | 816 | 11 580 | 25.0% | 66.7% | |
| 42.86% | 14 | 1.1 | 833 | 15 775 | 0.0% | 54.5% | |
| 61.54% | 13 | 2.4 | 795 | 13 263 | 60.0% | 66.7% | |
| 54.55% | 11 | 0.8 | 500 | 12 880 | 60.0% | 50.0% | |
| 30.00% | 10 | 5.3 | 864 | 13 093 | 20.0% | 40.0% | |
| 22.22% | 9 | 1.1 | 634 | 11 354 | 14.3% | 50.0% | |
| 33.33% | 9 | 2.4 | 740 | 15 369 | 66.7% | 16.7% | |
| 37.50% | 8 | 4.4 | 735 | 11 389 | 40.0% | 33.3% | |
| 62.50% | 8 | 0.7 | 748 | 11 445 | 50.0% | 100.0% | |
| 62.50% | 8 | 1.1 | 851 | 13 738 | 0.0% | 100.0% | |
| 57.14% | 7 | 3.6 | 664 | 14 113 | 0.0% | 66.7% | |
| 71.43% | 7 | 1.0 | 810 | 14 341 | 66.7% | 75.0% | |
| 57.14% | 7 | 5.7 | 747 | 11 470 | 40.0% | 100.0% | |
| 57.14% | 7 | 0.9 | 791 | 16 025 | 66.7% | 50.0% | |
| 42.86% | 7 | 0.8 | 706 | 11 437 | 33.3% | 50.0% | |
| 42.86% | 7 | 2.8 | 651 | 11 321 | 100.0% | 20.0% | |
| 16.67% | 6 | 2.6 | 556 | 12 485 | 0.0% | 25.0% | |
| 50.00% | 6 | 3.4 | 571 | 11 740 | 66.7% | 33.3% | |
| 83.33% | 6 | 3.6 | 746 | 12 638 | 100.0% | 66.7% | |
| 60.00% | 5 | 4.4 | 1288 | 16 794 | 66.7% | 50.0% | |
| 80.00% | 5 | 5.4 | 722 | 14 075 | 100.0% | 66.7% | |
| 60.00% | 5 | 6.3 | 633 | 12 711 | 100.0% | 33.3% | |
| 60.00% | 5 | 1.1 | 721 | 15 416 | 0.0% | 75.0% | |
| 40.00% | 5 | 3.6 | 678 | 7899 | 66.7% | 0.0% | |
| 40.00% | 5 | 1.2 | 662 | 14 117 | 0.0% | 50.0% | |
| 60.00% | 5 | 6.4 | 753 | 13 032 | 50.0% | 66.7% | |
| 40.00% | 5 | 5.2 | 810 | 13 059 | 33.3% | 50.0% | |
| 40.00% | 5 | 3.9 | 880 | 12 714 | 0.0% | 66.7% | |
| 80.00% | 5 | 2.8 | 776 | 15 279 | 100.0% | 66.7% | |
| 20.00% | 5 | 6.6 | 778 | 12 476 | 50.0% | 0.0% | |
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Volibear wygrywa matchup Viego vs Volibear ze wskaznikiem zwyciestwa 52.9% w porownaniu do 47.1% Viego, roznica 5.9 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 51 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.17.
We wczesnej grze Viego ma przewage nad Volibear z wskaznikiem zwyciestwa 50.0% versus 50.0%. Gracze Viego powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
W poznej grze Volibear przejmuje matchup Viego vs Volibear ze wskaznikiem zwyciestwa 55.2% w porownaniu do 44.8%. Volibear skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Volibear wygrywa matchup przeciwko Viego ze wskaznikiem zwyciestwa 52.9% w patchu 26.17 League of Legends. Przewaga 5.9 punktow procentowych oznacza, ze Volibear jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 51 przeanalizowanych gier.
Najlepszy build Viego przeciwko Volibear zawiera Kolekcjoner, Nieśmiertelny Łuklerz, Pogromca Krakenów with Obuwie Merkurego. This build achieves a 33.3% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Najlepsze runy Viego przeciwko Volibear uzywaja drzewa glownego Dominacja z Precyzja jako wtornym. This rune setup achieves a 69.2% win rate in the Viego vs Volibear matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Nie, Viego ma trudnosci przeciwko Volibear z zaledwie 47.1% wskaznikiem zwyciestwa. Volibear ma przewage w tym matchupie. Gracze Viego powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Volibear.
Grajac Viego przeciwko Volibear, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Volibear. Look for jungle assistance and team-dependent plays since Volibear has the statistical advantage at most stages. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.
Aplikacja desktopowa działa tylko na Windowsie — wyślij sobie link i zainstaluj ją przy komputerze.