Xerath, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
50.2%
Współczynnik wyboru
3.4%
Ban rate
7.1%

Xerath Build do ARAM i statystyki

Xerath Tier BMagWsparcie
Patch
26.20
Gry
4449
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
13 paź 2026 UTC

Statystyki Xerath ARAM z patcha 26.20 pokazują Xerath z 53.1% win rate i miejsce #52 w trybie ARAM. Odkryj najlepszych sojuszników, kontry i buildy ARAM Xerath aby dominować na Wyjącej Otchłani.

Wydajność Xerath w ARAM

Xerath Tier C
53.1%Wygrane
0.9%Wybieralność
#52Pozycja wg wygranych
143Mecze

Statystyki walki

9.8Zabojstwa
7.6Śmierci
24.8Asysty

Statystyki obrażeń

28 441Zadane
18 704Otrzymane
12 448Zloto

Statystyki użyteczności

1453Leczenie
0Tarcze
Xerath jest ranga konkurencyjna bohaterem w trybie ARAM League of Legends ze współczynnikiem 53.1% wygranych i współczynnikiem 0.9% wybieralności. Xerath zajmuje #52 pozycję wśród wszystkich bohaterów ARAM. Pod względem stylu gry Xerath wyróżnia się w przetrwaniu.
Mała próbaNa podstawie 143 meczów. Próba jest niewielka, więc liczby pokazują raczej kierunek niż wiarygodną wartość.

📊Profil stylu gry Xerath w ARAM

Zobacz, jak Xerath wypada w porównaniu ze wszystkimi innymi bohaterami w ARAM. Wyższe percentyle wskazują na silniejszą wydajność w każdej kategorii.

⚔️Zadający obrażeniaTop 38%

Xerath zadaje ponadprzeciętne obrażenia, plasując się w górnej połowie wszystkich bohaterów ARAM.

🛡️Tank / Pierwsza LiniaDolne 1%

Xerath najlepiej grać z bezpiecznej odległości, unikając bezpośrednich konfrontacji.

💚Uzdrowiciel / WsparcieDolne 2%

Xerath polega na współdrużynikach w kwestii leczenia i regeneracji w przedłużonych walkach.

💀KDA / PrzeżywalnośćTop 9%

Xerath utrzymuje wyjątkowe KDA, ginąc rzadziej i zdobywając więcej zabójstw niż 91% bohaterów.

Analiza stylu gry

Na podstawie danych z 143 meczów ARAM, Xerath najlepiej gra jako stabilny wykonawca. Z elitarnymi statystykami w swojej głównej roli Xerath ma ogromny wpływ, gdy jest prawidłowo grany.

Aby zoptymalizować build Xerath w ARAM na patcha 16.20, postaw na przedmioty o najwyższym współczynniku zwycięstw. Najlepiej działający build zawiera Echo Luden, Płomień Cienia, Skupienie Horyzontalne jako kluczowe przedmioty, osiągając 80.0% współczynnik wygranych. Sorcerer's Shoes to rekomendowany wybór butów dla tego buildu. Najlepsze 3 buildów osiągają średnio 58.1% współczynnik wygranych. Na bieżąco dostosowuj swój build do drużyny przeciwnika w trakcie gry.

Pozycja
Kluczowe przedmioty
Sytuacyjne
Buty
Tier
Wygrane
Różnica WR
Mecze
1
Echo Luden - Core item 1 for Xerath ARAM buildPłomień Cienia - Core item 2 for Xerath ARAM buildSkupienie Horyzontalne - Core item 3 for Xerath ARAM build
Zabójczy Kapelusz Rabadona - Situational item option for Xerath ARAM buildKostur Pustki - Situational item option for Xerath ARAM build
Sorcerer's Shoes - Recommended boots for Xerath ARAM build
Tier B80.0%+26.9%10
2
Echo Luden - Core item 1 for Xerath ARAM buildPrzepływ Burzy - Core item 2 for Xerath ARAM buildPłomień Cienia - Core item 3 for Xerath ARAM build
Skupienie Horyzontalne - Situational item option for Xerath ARAM buildZabójczy Kapelusz Rabadona - Situational item option for Xerath ARAM buildKostur Pustki - Situational item option for Xerath ARAM build
Sorcerer's Shoes - Recommended boots for Xerath ARAM build
Tier C50.0%-3.1%14
3
Echo Luden - Core item 1 for Xerath ARAM buildPłomień Cienia - Core item 2 for Xerath ARAM buildZabójczy Kapelusz Rabadona - Core item 3 for Xerath ARAM build
-
Sorcerer's Shoes - Recommended boots for Xerath ARAM build
Tier F44.4%-8.7%9
4
Echo Luden - Core item 1 for Xerath ARAM buildPrzepływ Burzy - Core item 2 for Xerath ARAM buildSkupienie Horyzontalne - Core item 3 for Xerath ARAM build
Kostur Pustki - Situational item option for Xerath ARAM buildZabójczy Kapelusz Rabadona - Situational item option for Xerath ARAM build
Sorcerer's Shoes - Recommended boots for Xerath ARAM build
Tier F16.7%-36.5%6
MetaBot Desktop

Opanuj Xerath w Wyjącej Otchłani

Kompan ARAM pokazuje win rate każdego bohatera w Wyjącej Otchłani, statystyki walki, obrażeń i złota, jego pozycję na tle całej listy oraz wygrywające buildy, sojuszników i matchupy.

  • Win rate i tier w ARAM
  • Percentyle na tle całej listy
  • Buildy, sojusznicy i matchupy
Kompan ARAM w MetaBot Desktop

Bohaterowie, którzy najlepiej synergizują z Xerath w ARAM. Granie z tymi współdrużynikami zwiększa Twój współczynnik wygranych.

Bohater
Wygrane
Różnica WR
Thresh - Best ARAM ally for XerathThresh83.3%+30.2%
Leona - Best ARAM ally for XerathLeona83.3%+30.2%
Darius - Best ARAM ally for XerathDarius83.3%+30.2%
Ahri - Best ARAM ally for XerathAhri83.3%+30.2%
Fizz - Best ARAM ally for XerathFizz80.0%+26.9%

Bohaterowie, którzy kontrują Xerath w ARAM. Bądź ostrożny, gdy mierzysz się z tymi przeciwnikami na Wyjącej Otchłani.

Bohater
Wygrane vs
Różnica WR
Fizz - Xerath ARAM counterFizz16.7%-36.5%
Thresh - Xerath ARAM counterThresh16.7%-36.5%
Morgana - Xerath ARAM counterMorgana16.7%-36.5%
Tristana - Xerath ARAM counterTristana18.2%-35.0%
Veigar - Xerath ARAM counterVeigar22.2%-30.9%

Bohaterowie, przeciwko ktorym Xerath radzi sobie najlepiej w ARAM. Celuj w te starcia dla wyzszych wskaznikow wygranych.

Bohater
Wygrane vs
Różnica WR
Zoe - Xerath beats in ARAMZoe85.7%+32.6%
Nautilus - Xerath beats in ARAMNautilus83.3%+30.2%
Jhin - Xerath beats in ARAMJhin83.3%+30.2%
Kennen - Xerath beats in ARAMKennen83.3%+30.2%
Ekko - Xerath beats in ARAMEkko80.0%+26.9%

Czy Xerath Jest Dobry w ARAM?

Xerath jest obecnie championem tieru C w ARAM (Patch 16.20), co czyni go sytuacyjny wybor.53.1% wygrane Pozycja #52 wśród wszystkich championów,Xerath radzi sobie ponadprzecietnie w trybie ARAM.

Analiza Wydajnosci ARAM dla Xerath

W ARAM, Xerath średnio ma 9.8/7.6/24.8 KDA w 143 przeanalizowanych meczach. Ten styl gry poke i zadajacy obrazenia świetnie zadaje obrażenia, plasując się w top 37.79% dealerów obrażeń ARAM. Xerath utrzymuje doskonałą przeżywalność, plasując się w top 8.719999999999999% KDA.

Z 0.9% wskaźnikiem wyboru, Xerath widzi bardziej wyspecjalizowane użycie. Ponadprzeciętna wydajność nagradza graczy, którzy opanowali zestaw Xerath.

Najlepsi Bohaterowie do Gry z Xerath

Skład drużyny ma znaczenie w ARAM. Xerath świetnie współpracuje z Thresh, osiągając połączony 83.3% wygrane będąc w tej samej drużynie.

Inni silni sojusznicy to Leona (83.3% wskaźnik wygranych) Darius (83.3% wygrane).. Szukaj tych synergii, gdy twoja drużyna losuje championów.

Kontrowanie Xerath w ARAM

Bądź ostrożny przeciwko Fizz, który kontruje Xerath z 16.7% wygrane przeciwko nim. Thresh and Morgana również stanowią wyzwanie.

Dostosuj pozycjonowanie i przedmioty przeciwko tym zagrożeniom.

Optymalna Sciezka Buildu ARAM dla Xerath

Build z najwyższym wskaźnikiem wygranych dla Xerath zawiera Echo Luden, Płomień Cienia, Skupienie Horyzontalne jako przedmioty podstawowe.80.0% wygrane. Sorcerer's Shoes jest zalecany dla mobilności.

Ponieważ ARAM to tryb ciągłych walk drużynowych na jednej linii, priorytetyzuj przedmioty zwiększające efektywność w walce natychmiast.

Wskazowki do Gry Xerath w ARAM

🎯
Pozycjonowanie w Walkach Druzunowych

Zostań na maksymalnym zasięgu, aby bezpiecznie zadawać obrażenia. Pozycjonuj się za frontline i uważaj na flanki.

💰
Priorytet Przedmiotow

Buduj przedmioty na obrażenia wcześnie w ARAM dla maksymalnego wpływu. Rushuj Echo Luden dla pierwszego dużego power spike'a.

❄️
Strategia Specyficzna dla ARAM

Szukaj okazji do poke'owania między falami. Mądrze używaj relikwii zdrowia i angażuj, gdy wrogowie są niski.

Ostateczny Werdykt: Czy Powinienes Grac Xerath w ARAM?

Xerath jest przecietny w ARAM (53.1% wskaźnik wygranych). Może dobrze działać przy dobrej realizacji.

Dane oparte na Patchu 16.20. Sprawdzaj regularnie, ponieważ wydajność Xerath może się zmieniać wraz z aktualizacjami balansu. Analiza oparta na 143 meczach.

Podobni Bohaterowie Middle w ARAM

Ci bohaterowie grają na tej samej linii co Xerath w Szczelinie Przywołującego i dobrze radzą sobie w ARAM. Jeśli lubisz grać Xerath, możesz również świetnie radzić sobie z tymi wyborami na Wyjącej Otchłani.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ Xerath w ARAM - Patch 16.20

Czy Xerath jest dobry w ARAM-ie?

Xerath ma na patchu 16.20 dopiero 143 przeanalizowanych meczów w ARAM-ie, co nie wystarcza jeszcze do porównania z innymi bohaterami. Zmierzony współczynnik zwycięstw to 53.1% — potraktuj to jako pierwszy sygnał, nie werdykt.

Jaki jest najlepszy build ARAM dla Xerath?

Build ARAM o najwyższym współczynniku zwycięstw dla Xerath opiera się na Echo Luden, Płomień Cienia, Skupienie Horyzontalne jako przedmiotach kluczowych i osiąga 80.0% wygranych. Zalecane buty to Sorcerer's Shoes. ARAM to jedna ciągła walka, więc przedmioty dające natychmiastową siłę wyprzedzają te nastawione na skalowanie.

Z jakimi bohaterami Xerath dobrze współgra w ARAM-ie?

Najlepszym sojusznikiem Xerath w ARAM-ie jest Thresh — 83.3% wygranych, gdy grają w jednej drużynie. Inni mocni sojusznicy to Leona, Darius. Wypatruj tych bohaterów po swojej stronie, żeby zwiększyć szanse.

Kto kontruje Xerath w ARAM-ie?

Fizz jest największą kontrą na Xerath w ARAM-ie i wygrywa 16.7% starć przeciwko niemu. Inne trudne starcia to Thresh, Morgana. Zmień pozycjonowanie i build, gdy trafisz na tych bohaterów.

Jaki jest współczynnik zwycięstw Xerath w ARAM-ie?

Xerath ma 53.1% współczynnika zwycięstw w ARAM-ie na patchu 16.20, co daje mu #52 miejsce wśród wszystkich bohaterów. Wybieralność wynosi 0.9% na 143 przeanalizowanych meczów.

Na jakim poziomie jest Xerath w ARAM-ie?

Xerath nie ma jeszcze dość meczów ARAM na patchu 16.20, żeby przyznać mu poziom. Zmierzony współczynnik zwycięstw to 53.1% na 143 przeanalizowanych meczów — zbyt mało gier, by porównać go z innymi bohaterami.

Runy i obrażenia Xerath w ARAM

Najczęstsza strona run ARAM dla Xerath zaczyna się od Mroczne Żniwa: 24% gier, 60,0% zwycięstw w 35 grach.

Obrażenia na minutę
1564
Złoto na minutę
685
Leczenie na minutę
80
KDA
4,57

Najczęściej grana strona run

Mroczne ŻniwaCios Poniżej PasaMakabryczne PamiątkiSuperłowca
CzarnoksięstwoOpaska Przepływu ManyTranscendencja
Siła adaptacyjna (atak) · Siła adaptacyjna (elastyczny) · Skalujące się zdrowie (obrona)
60.0% · 35 gier · 24%

Druga strona run

Ezoteryczna KometaOpaska Przepływu ManyTranscendencjaPoparzenie
PrecyzjaOstateczny CiosRozwój Myśli
Siła adaptacyjna (atak) · Siła adaptacyjna (elastyczny) · Skalujące się zdrowie (obrona)
48.8% · 43 gier · 30%

Próbki ARAM są dużo mniejsze niż w rankingowych; strony run poniżej 30 gier nie są pokazywane.