
- Kazanma Oranı
- 50.0%
- Maçlar
- 1.584
- KDA
- 2.69
Sıska vs Yamato vs Yamato
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 24.780
- Surum
- 6860
- Son Güncelleme
- 7 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Sıska vs Yamato eşleşmesi 1.584 maçta %50.0 vs %50.0 kazanma oranıyla son derece yakındır. Yamato öldür-ölüm oranında hafif bir avantaja sahiptir. Bireysel beceri ve konumlandırma, bu dengeli eşleşmede kahraman seçiminden daha fazla sonucu belirleyecektir.
Sıska Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Sıska'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Sıska vs Yamato eşleşmesini kim kazanır?

Sıska vs Yamato Eşleşme özeti
The Sıska vs Yamato matchup in Deadlock is bireysel becerinin belirleyici faktör olduğu son derece yakın bir eşleşme. Based on 1.584 recent matches analyzed, Sıska wins with a 50.0% win rate compared to Yamato's 50.0%, giving Sıska a 0.0 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Sıska consistently outperforms. Both Sıska and Yamato have roughly equal chances of winning. Focus on outplaying your opponent through superior positioning, ability usage, and map awareness rather than relying on any inherent hero advantage.
Sıska vs Yamato Savaş analizi
Sıska claims 4 out of 5 combat metrics in the Sıska vs Yamato matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. Our analysis of 1.584 ranked games reveals Sıska consistently outperforms Yamato in direct combat scenarios. While Yamato manages to win one metric, the overall picture favors Sıska in fights. Yamato players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Sıska dominates.
Sıska vs Yamato Ekonomi analizi
Sıska generates approximately 673 more souls than Yamato on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Sıska a mid-game advantage. Sıska secures more last hits (67.7 vs 50.0), while Sıska leads in denies (1.8 vs 1.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Sıska vs Yamato için önerilen eşyalar
Sıska Build vs Yamato







This winning build for Sıska against Yamato focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 50.0% win rate against Yamato, these 7 items help Sıska press the advantage and close out games efficiently. Buz Tılsımı, Şanslı Atış, Sihirli Halı, and 4 more items, totaling approximately 38.799 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Yamato Build vs Sıska







Yamato's counter-build against Sıska attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Yamato players typically prioritize items that help them survive and scale. Cadı Zırhı, Şifalı Madalyon, Avcı Aurası, and 4 more items, totaling approximately 19.200 souls Knowing Yamato's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 1.584 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Sıska vs Yamato eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Sıska etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Sıska Deadlock'ta 13 kahramana karşı avantajlı ve 30 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Sıska'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 56.0% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 36.5% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39.52% | 3.057 | 2.55 | 4.0 | 5.0 | 26.396 | 35.219 | |
| 40.00% | 2.960 | 2.42 | 3.9 | 5.2 | 26.643 | 35.532 | |
| 44.45% | 2.855 | 2.65 | 4.5 | 5.3 | 28.516 | 35.896 | |
| 49.37% | 2.775 | 2.71 | 4.3 | 5.1 | 28.239 | 35.866 | |
| 49.28% | 2.709 | 2.69 | 4.6 | 5.3 | 29.593 | 36.044 | |
| 44.99% | 2.676 | 2.68 | 4.1 | 4.9 | 29.714 | 34.897 | |
| 36.52% | 2.533 | 2.50 | 4.3 | 5.4 | 27.751 | 35.990 | |
| 45.70% | 2.490 | 2.50 | 4.6 | 5.7 | 28.741 | 35.665 | |
| 46.42% | 2.441 | 2.62 | 4.4 | 5.4 | 27.932 | 35.964 | |
| 48.96% | 2.253 | 2.71 | 4.5 | 5.1 | 27.698 | 36.133 | |
| 49.88% | 2.137 | 2.64 | 4.4 | 5.3 | 27.503 | 36.006 | |
| 48.38% | 2.127 | 2.64 | 4.3 | 5.1 | 27.827 | 35.869 | |
| 43.49% | 2.127 | 2.59 | 4.3 | 5.2 | 28.480 | 35.310 | |
| 37.76% | 2.116 | 2.47 | 4.1 | 5.2 | 26.133 | 36.177 | |
| 47.99% | 2.086 | 2.71 | 4.4 | 5.0 | 28.361 | 35.419 | |
| 45.45% | 2.068 | 2.73 | 4.5 | 5.1 | 28.004 | 35.812 | |
| 48.91% | 1.969 | 2.69 | 4.5 | 5.4 | 29.551 | 36.763 | |
| 41.87% | 1.961 | 2.63 | 4.3 | 5.2 | 27.797 | 36.221 | |
| 51.11% | 1.943 | 2.74 | 4.3 | 5.1 | 27.285 | 35.958 | |
| 42.86% | 1.906 | 2.57 | 4.4 | 5.3 | 28.412 | 35.886 | |
| 44.71% | 1.823 | 2.39 | 4.2 | 5.4 | 25.193 | 35.034 | |
| 51.68% | 1.782 | 2.77 | 4.5 | 5.2 | 28.287 | 36.517 | |
| 50.82% | 1.702 | 2.80 | 4.4 | 5.1 | 29.401 | 36.639 | |
| 53.86% | 1.697 | 2.87 | 4.7 | 5.1 | 28.386 | 36.649 | |
| 47.55% | 1.594 | 2.67 | 4.6 | 5.4 | 28.933 | 35.937 | |
| 45.39% | 1.584 | 2.55 | 4.0 | 5.1 | 28.811 | 35.801 | |
| 50.00% | 1.584 | 2.69 | 4.8 | 5.5 | 29.242 | 36.286 | |
| 44.20% | 1.491 | 2.73 | 4.3 | 4.9 | 28.095 | 35.231 | |
| 41.96% | 1.442 | 2.57 | 4.4 | 5.5 | 29.626 | 36.806 | |
| 50.11% | 1.403 | 2.61 | 4.5 | 5.3 | 28.631 | 36.206 | |
| 50.94% | 1.219 | 2.63 | 4.5 | 5.2 | 27.296 | 36.174 | |
| 44.61% | 1.159 | 2.50 | 3.9 | 5.0 | 26.356 | 35.087 | |
| 45.87% | 1.090 | 2.64 | 4.2 | 5.1 | 28.134 | 35.708 | |
| 51.99% | 1.054 | 3.03 | 4.5 | 4.6 | 27.643 | 35.916 | |
| 49.33% | 1.052 | 2.68 | 4.6 | 5.2 | 29.176 | 35.623 | |
| 46.19% | 1.050 | 2.67 | 4.0 | 4.8 | 27.090 | 36.628 | |
| 43.86% | 1.001 | 2.51 | 4.3 | 5.3 | 29.327 | 36.102 | |
| 51.35% | 999 | 2.78 | 4.1 | 4.8 | 27.306 | 35.353 | |
| 43.98% | 989 | 2.56 | 4.0 | 5.2 | 27.613 | 34.872 | |
| 52.39% | 985 | 2.81 | 4.5 | 5.0 | 28.360 | 36.205 | |
| 50.56% | 983 | 2.69 | 4.7 | 5.4 | 29.521 | 36.846 | |
| 56.02% | 971 | 2.80 | 4.2 | 4.9 | 28.418 | 36.799 | |
| 55.48% | 739 | 2.91 | 4.5 | 5.0 | 27.116 | 36.554 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Sıska Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Sıska'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Sıska'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 56.0% kazanma oranı elde eder. Sıska bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Sıska'nin en zor eşleşmesi nedir?
Sıska'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 36.5% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Sıska, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Sıska'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Sıska'nin Deadlock'ta 13 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 30 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Sıska'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Sıska'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Sıska'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Sıska'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
