
- Kazanma Oranı
- 40.3%
- Maçlar
- 3.346
- KDA
- 2.63
Sıska vs Graves vs Graves
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 10.186
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 13 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Graves 3.346 maçta sadece %40.3 kazanma oranıyla Sıska'e güç karşı çıkar. Graves ortalama %0.2 daha fazla ölüm alır. Bu karşı çıkanlara karşı yüzleşirken, savunmacı öğeleri, takım oyunu öncelendirin ve uzun çatışmalardan kaçının.
Sıska Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Sıska'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Sıska vs Graves eşleşmesini kim kazanır?

Sıska vs Graves Eşleşme özeti
The Sıska vs Graves matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 3.346 recent matches analyzed, Graves wins with a 59.7% win rate compared to Sıska's 40.3%, giving Graves a 19.5 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Graves consistently outperforms. Graves has overwhelming statistical superiority in this matchup. Sıska should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Sıska vs Graves Savaş analizi
Graves achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Sıska in the Sıska vs Graves matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that Graves holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 3.346 competitive matches, Graves players can approach duels against Sıska with confidence, while Sıska players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.
Sıska vs Graves Ekonomi analizi
Graves generates approximately 626 more souls than Sıska on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Graves a mid-game advantage. Sıska secures more last hits (94.7 vs 77.1), while Graves leads in denies (4.2 vs 2.5). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Sıska vs Graves için önerilen eşyalar
Sıska Build vs Graves







This optimized build for Sıska against Graves is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 59.7% win rate disadvantage against Graves, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Kefen Yırtan, Büyülü Coşkunluk, Ruhani Değişim, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Graves Build vs Sıska







Graves's recommended build against Sıska leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Graves, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Mistik Patlama, Deşici Mermiler, İyileştiren Yumruk, and 4 more items, totaling approximately 10.400 souls Understanding Graves's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 3.346 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Sıska vs Graves eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Sıska etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Sıska Deadlock'ta 5 kahramana karşı avantajlı ve 35 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Sıska'in en güçlü eşleşmesi Balçık'a karşı 53.0% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 38.6% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38.59% | 8.394 | 2.66 | 5.5 | 6.3 | 34.311 | 40.904 | |
| 47.07% | 7.653 | 2.75 | 5.6 | 6.3 | 34.744 | 41.134 | |
| 41.72% | 4.643 | 2.68 | 5.9 | 6.5 | 35.589 | 40.801 | |
| 47.48% | 3.850 | 2.64 | 5.8 | 6.7 | 36.071 | 41.943 | |
| 46.37% | 3.621 | 2.69 | 5.7 | 6.4 | 35.142 | 40.927 | |
| 39.20% | 3.485 | 2.57 | 5.5 | 6.5 | 33.787 | 40.964 | |
| 40.26% | 3.346 | 2.63 | 5.6 | 6.5 | 34.469 | 40.934 | |
| 49.07% | 3.232 | 2.76 | 6.0 | 6.5 | 36.731 | 41.106 | |
| 45.68% | 3.229 | 2.71 | 5.9 | 6.5 | 35.398 | 41.336 | |
| 48.31% | 3.225 | 2.73 | 5.6 | 6.4 | 35.069 | 40.684 | |
| 45.39% | 3.181 | 2.72 | 5.7 | 6.4 | 35.786 | 41.224 | |
| 44.11% | 3.081 | 2.59 | 5.9 | 6.9 | 35.898 | 40.809 | |
| 42.97% | 2.730 | 2.65 | 5.7 | 6.4 | 34.371 | 40.533 | |
| 42.86% | 2.681 | 2.45 | 5.6 | 6.8 | 32.839 | 40.373 | |
| 40.68% | 2.677 | 2.61 | 5.6 | 6.6 | 34.517 | 40.996 | |
| 46.71% | 2.526 | 2.64 | 5.5 | 6.6 | 33.965 | 40.659 | |
| 45.77% | 2.176 | 2.65 | 5.7 | 6.7 | 35.411 | 40.589 | |
| 49.95% | 2.150 | 2.80 | 5.9 | 6.4 | 35.354 | 41.878 | |
| 51.03% | 2.130 | 2.73 | 5.9 | 6.7 | 35.351 | 41.315 | |
| 43.81% | 2.123 | 2.57 | 5.5 | 6.6 | 35.822 | 41.181 | |
| 42.35% | 2.097 | 2.58 | 5.7 | 6.6 | 35.529 | 40.896 | |
| 47.90% | 2.071 | 2.72 | 5.9 | 6.6 | 36.413 | 40.921 | |
| 45.00% | 2.042 | 2.63 | 5.8 | 6.7 | 36.467 | 41.056 | |
| 50.77% | 2.017 | 2.75 | 5.9 | 6.5 | 35.991 | 41.606 | |
| 49.11% | 1.910 | 2.74 | 5.9 | 6.6 | 35.619 | 41.056 | |
| 41.27% | 1.902 | 2.67 | 5.5 | 6.3 | 35.324 | 40.050 | |
| 40.25% | 1.841 | 2.53 | 5.6 | 6.7 | 37.391 | 41.362 | |
| 49.78% | 1.786 | 2.73 | 5.8 | 6.5 | 35.602 | 41.268 | |
| 48.58% | 1.688 | 2.78 | 6.0 | 6.6 | 37.044 | 42.101 | |
| 47.25% | 1.528 | 2.65 | 5.8 | 6.7 | 36.351 | 40.922 | |
| 47.16% | 1.514 | 2.68 | 6.0 | 6.7 | 35.934 | 41.369 | |
| 49.18% | 1.348 | 2.59 | 5.6 | 6.7 | 34.252 | 41.508 | |
| 48.80% | 1.289 | 2.90 | 5.9 | 6.2 | 35.724 | 41.637 | |
| 42.51% | 1.242 | 2.65 | 5.6 | 6.4 | 37.355 | 40.957 | |
| 45.10% | 1.193 | 2.78 | 5.6 | 6.3 | 34.644 | 41.271 | |
| 52.95% | 1.137 | 2.69 | 5.6 | 6.5 | 35.865 | 41.198 | |
| 50.97% | 1.136 | 2.77 | 5.7 | 6.3 | 35.552 | 41.835 | |
| 46.56% | 915 | 2.71 | 5.4 | 6.2 | 33.960 | 41.381 | |
| 50.93% | 807 | 2.72 | 5.6 | 6.4 | 33.580 | 40.030 | |
| 49.78% | 685 | 2.85 | 4.1 | 4.6 | 26.906 | 36.524 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Sıska Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Sıska'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Sıska'nin en iyi eşleşmesi Balçık'e karşıdır, 53.0% kazanma oranı elde eder. Sıska bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Sıska'nin en zor eşleşmesi nedir?
Sıska'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 38.6% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Sıska, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Sıska'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Sıska'nin Deadlock'ta 5 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 35 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Sıska'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Sıska'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Sıska'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Sıska'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
