Sıska
Kazanma Oranı
55.3%
Maçlar
935
KDA
2.80

Sıska vs Vaha vs Vaha

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
21.583
Surum
6860
Son Güncelleme
6 Kas 2026 UTC

Sıska Deadlock'ta etkileyici %55.3 kazanma oranıyla Vaha'yi domineer eder. 935 oyunda, Sıska ortalama %4.3 öldürme ve maç başına %4.756 daha fazla oyuncu hasarı alır. Bu uygun eşleşme agresif oyun ve erken savaş fırsatlarına izin verir.

Sıska Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Sıska'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Sıska - bu eşleşmede 55.3% kazanma oranı
Sıska
55.3% KO
VS
Vaha vs Sıska eşleşmesi - 44.7% kazanma oranı
Vaha
44.7% KO

Sıska vs Vaha eşleşmesini kim kazanır?

Sıska, Sıska vs Vaha eşleşmesini kazanır
Kazanan
Sıska
Maçlar: 935
55.3%
Kazanma Oranı
44.7%
4.3
Ort. Öldürme
5.0
5.0
Ort. Ölüm
4.4
9.6
Ort. Asist
9.4
36.742
Ort. Net Değer
36.349
28.496
Oyuncu Hasarı
23.739
4.300
Hedef Hasarı
3.498
65.5
Son Vuruş
51.3

Sıska vs Vaha Eşleşme özeti

The Sıska vs Vaha matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 935 recent matches analyzed, Sıska wins with a 55.3% win rate compared to Vaha's 44.7%, giving Sıska a 10.6 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Sıska consistently outperforms. Sıska has overwhelming statistical superiority in this matchup. Vaha should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.

Sıska vs Vaha Savaş analizi

Vaha wins combat stats against Sıska in Deadlock

Vaha edges out Sıska in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. With only a 3-2 margin based on 935 matches analyzed, this Sıska vs Vaha matchup remains contestable for both sides. Sıska shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Sıska's favor.

KDA oranı
2.80Sıska
3.24Vaha
Vaha demonstrates noticeably stronger kill-death-assist performance against Sıska, maintaining a 3.24 KDA versus 2.80. This 0.44 point gap reflects Vaha's superior ability to secure eliminations while avoiding death in these head-to-head encounters. Sıska players facing Vaha should prioritize team coordination over solo aggression — look for 2v1 situations, coordinate ability usage with teammates, and focus on trading rather than taking isolated duels where Vaha's statistical advantage becomes most pronounced.
Ort. öldürme
4.3Sıska
5.0Vaha
Vaha secures approximately 0.7 more kills per match than Sıska in this head-to-head (5.0 vs 4.3). Over the course of a typical match, this translates to Vaha contributing several additional eliminations to their team's efforts. The gap indicates Vaha's playstyle or kit provides slightly better kill-securing opportunities, though Sıska can compensate through superior objective focus, team fight positioning, or clutch performances.
Ort. ölüm
5.0Sıska
4.4Vaha
Vaha survives longer in this matchup, dying 4.4 times per game compared to Sıska's 5.0 deaths. This 0.5 death difference per match means Vaha is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Sıska players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests Vaha's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
28.496Sıska
23.739Vaha
Sıska significantly outdamages Vaha in head-to-head encounters, posting 28.496 average damage versus 23.739. This 4.756 damage advantage means Sıska consistently wins the damage exchange in fights, either securing kills outright or leaving opponents weak for teammates to clean up. Vaha players should avoid prolonged fights with Sıska — instead, look for quick picks with burst damage or rely on ability damage and team crossfires to compensate.
Hedef hasarı
4.300Sıska
3.498Vaha
Objective damage contribution is similar between Sıska (4.300) and Vaha (3.498). Neither hero has a distinct advantage when it comes to taking towers, walkers, or the patron. Team coordination will be more important than hero selection for objective control.

Sıska vs Vaha Ekonomi analizi

Net değer
36.742Sıska
36.349Vaha
Son vuruşlar
65.5Sıska
51.3Vaha

Sıska and Vaha have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Sıska secures more last hits (65.5 vs 51.3), while Vaha leads in denies (1.8 vs 1.7). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Sıska vs Vaha için önerilen eşyalar

Sıska build for Vaha matchup

Sıska Build vs Vaha

This winning build for Sıska against Vaha focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 55.3% win rate against Vaha, these 7 items help Sıska press the advantage and close out games efficiently. Paslı Namlu, Mermi Dayanıklılığı, Toksik Mermiler, and 4 more items, totaling approximately 20.000 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

Vaha build for Sıska matchup

Vaha Build vs Sıska

Vaha's counter-build against Sıska attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Vaha players typically prioritize items that help them survive and scale. Dev, Şarj Edici Mermiler, Sakatlayan Kafadan Vuruş, and 4 more items, totaling approximately 36.800 souls Knowing Vaha's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Bu eşya buildleri, 935 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Sıska vs Vaha eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Sıska etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Sıska Deadlock'ta 11 kahramana karşı avantajlı ve 32 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Sıska'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 55.3% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 37.1% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Sıska matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
39.15%3.1422.554.25.227.50935.903
40.27%2.9872.444.25.427.54636.083
45.17%2.8252.694.45.231.13635.980
44.62%2.8152.634.75.529.48836.542
49.57%2.7702.694.55.329.03136.327
49.43%2.6972.644.75.530.19936.382
37.13%2.5532.514.55.628.58436.522
45.56%2.4432.484.75.929.50336.109
46.49%2.4052.624.55.528.55836.339
46.04%2.2202.624.65.329.62236.088
48.18%2.2022.664.75.328.68536.751
49.47%2.1632.614.65.528.32136.583
45.04%2.0982.704.75.328.99936.502
38.48%2.0842.444.25.426.94736.650
48.23%2.0632.644.55.329.02336.631
43.50%2.0552.584.45.428.89035.526
50.66%1.9562.684.55.428.21836.496
42.23%1.9182.624.55.428.80336.785
49.42%1.8982.684.65.530.16637.205
42.43%1.8502.534.55.529.21636.252
44.08%1.8062.364.35.626.04435.672
50.76%1.7202.734.75.529.15836.843
50.41%1.7102.734.75.430.26737.172
52.41%1.6412.844.85.329.04937.010
49.62%1.5802.684.95.629.90536.743
47.47%1.5782.644.75.629.82236.445
44.73%1.5272.504.25.429.53536.183
41.61%1.4542.524.65.730.74737.455
43.73%1.4202.694.45.028.50835.510
50.86%1.3982.614.65.529.38336.919
51.49%1.2062.654.75.428.24736.683
44.34%1.1142.514.05.126.90535.553
48.56%1.0752.634.75.530.38136.268
51.06%1.0382.934.64.928.06036.173
45.47%1.0382.604.35.328.80236.288
46.60%1.0002.654.15.027.72036.852
43.57%9962.564.25.428.77735.453
43.60%9682.464.35.529.43236.031
49.53%9612.644.85.630.35437.244
50.47%9592.744.45.128.56636.239
51.21%9532.724.75.429.42536.918
55.29%9352.804.35.028.49636.742
54.53%7172.864.55.127.54236.758
🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Sıska Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Sıska'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Sıska'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 55.3% kazanma oranı elde eder. Sıska bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Sıska'nin en zor eşleşmesi nedir?

Sıska'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 37.1% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Sıska, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Sıska'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Sıska'nin Deadlock'ta 11 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 32 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Sıska'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Sıska'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Sıska'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Sıska'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.