Apollo
Kazanma Oranı
53.0%
Maçlar
3.777
KDA
2.52

Apollo vs Avcı vs Avcı

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
30.134
Surum
6860
Son Güncelleme
6 Kas 2026 UTC

Apollo 3.777 Deadlock maçına dayanarak Avcı'ye karşı %53.0 kazanma oranı avantajı korur. Apollo ortalama %-1.056 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.

Apollo Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Apollo'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Apollo - bu eşleşmede 53.0% kazanma oranı
Apollo
53.0% KO
VS
Avcı vs Apollo eşleşmesi - 47.0% kazanma oranı
Avcı
47.0% KO

Apollo vs Avcı eşleşmesini kim kazanır?

Apollo, Apollo vs Avcı eşleşmesini kazanır
Kazanan
Apollo
Maçlar: 3.777
53.0%
Kazanma Oranı
47.0%
5.6
Ort. Öldürme
6.0
6.1
Ort. Ölüm
5.6
9.7
Ort. Asist
9.1
35.119
Ort. Net Değer
36.175
26.014
Oyuncu Hasarı
27.252
3.795
Hedef Hasarı
5.665
51.3
Son Vuruş
65.5

Apollo vs Avcı Eşleşme özeti

The Apollo vs Avcı matchup in Deadlock is önemli bir istatistiksel avantaj. Based on 3.777 recent matches analyzed, Apollo wins with a 53.0% win rate compared to Avcı's 47.0%, giving Apollo a 6.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Avcı consistently outperforms. Apollo dominates this matchup statistically. Apollo can play aggressively and look for solo kills, while Avcı should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.

Apollo vs Avcı Savaş analizi

Avcı wins combat stats against Apollo in Deadlock

Avcı achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Apollo in the Apollo vs Avcı matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that Avcı holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 3.777 competitive matches, Avcı players can approach duels against Apollo with confidence, while Apollo players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.

KDA oranı
2.52Apollo
2.69Avcı
Avcı holds a moderate KDA edge in this matchup, recording 2.69 compared to Apollo's 2.52. While this 0.17 point difference indicates Avcı tends to come out ahead in engagements, the gap remains small enough that skilled Apollo players can overcome it through superior positioning, ability timing, or simply winning crucial duels. Apollo should focus on burst trade patterns and disengage before extended fights favor Avcı's superior sustain.
Ort. öldürme
5.6Apollo
6.0Avcı
Kill production between Apollo and Avcı is virtually identical, with Apollo averaging 5.6 kills per game and Avcı securing 6.0. This parity suggests both heroes are equally capable of finding frags in this matchup, and outcomes depend more heavily on objective play, ability usage, and team coordination than raw elimination numbers. Players should focus on impactful kills — lane denials, objective fights, and trading — rather than simply padding their kill count.
Ort. ölüm
6.1Apollo
5.6Avcı
Avcı survives longer in this matchup, dying 5.6 times per game compared to Apollo's 6.1 deaths. This 0.5 death difference per match means Avcı is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Apollo players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests Avcı's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
26.014Apollo
27.252Avcı
Avcı applies 1.237 more damage per game than Apollo in this matchup (27.252 vs 26.014). While not overwhelming, this gap compounds meaningfully over a full match: Avcı contributes noticeably more chip damage, assists, and near-kills that set up teammates. Apollo can close this gap through better trading patterns, ensuring their damage leads to actual eliminations rather than just tagging opponents who then escape or get healed.
Hedef hasarı
3.795Apollo
5.665Avcı
Avcı contributes 1.869 more objective damage than Apollo on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes. Teams with Avcı may want to prioritize objective-focused strategies. Apollo should focus on creating picks while Avcı pushes objectives.

Apollo vs Avcı Ekonomi analizi

Net değer
35.119Apollo
36.175Avcı
Son vuruşlar
51.3Apollo
65.5Avcı

Avcı generates approximately 1.056 more souls than Apollo on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Avcı a mid-game advantage. Avcı secures more last hits (65.5 vs 51.3), while Avcı leads in denies (2.1 vs 1.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Apollo vs Avcı için önerilen eşyalar

Apollo build for Avcı matchup

Apollo Build vs Avcı

This winning build for Apollo against Avcı focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 53.0% win rate against Avcı, these 7 items help Apollo press the advantage and close out games efficiently. İz Sürücü, Yakıcı Büyü, Artan Hassasiyet, and 4 more items, totaling approximately 34.400 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

Avcı build for Apollo matchup

Avcı Build vs Apollo

Avcı's counter-build against Apollo attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Avcı players typically prioritize items that help them survive and scale. Seraf Kanatları, Can Çalma Mermileri, Zayıflatan Kafadan Vuruş, and 4 more items, totaling approximately 41.598 souls Knowing Avcı's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Bu eşya buildleri, 3.777 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Apollo vs Avcı eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Apollo etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Apollo Deadlock'ta 24 kahramana karşı avantajlı ve 19 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Apollo'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 57.6% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 40.4% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Apollo matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
42.81%4.7612.525.35.824.81234.505
45.46%4.1182.405.26.025.28134.906
52.87%3.8682.525.86.326.89434.801
53.03%3.7772.525.66.126.01435.119
49.47%3.7702.575.15.727.39334.615
40.38%3.7622.345.46.324.41734.556
48.73%3.5482.585.96.126.21734.872
49.03%3.4432.415.86.626.52834.518
50.65%3.2462.605.76.025.69734.880
56.93%3.0322.596.06.326.54135.385
51.90%2.9982.565.56.026.48835.087
52.22%2.9972.645.65.925.27934.689
48.93%2.9572.445.46.225.97535.016
49.09%2.8562.555.66.025.55334.531
49.24%2.8432.515.46.026.35934.814
53.89%2.8392.635.45.724.71634.786
51.13%2.7772.585.66.026.15134.856
40.95%2.6842.405.15.823.57235.233
45.38%2.6312.535.56.025.27835.319
50.74%2.5622.395.66.224.44734.849
47.56%2.5252.535.56.126.52535.126
54.24%2.4522.655.86.126.03235.017
53.93%2.4292.685.65.825.70534.478
54.85%2.3522.746.15.926.48935.506
53.04%2.2722.625.86.126.82434.502
48.27%2.0762.435.26.026.12934.823
54.93%1.9682.535.86.226.40735.687
47.78%1.8442.515.66.126.84035.260
48.30%1.7622.585.45.926.16034.975
53.92%1.7082.585.55.925.20534.968
52.53%1.5782.695.75.926.05935.803
51.47%1.5662.485.76.327.16334.444
49.25%1.5372.545.05.624.07334.473
54.24%1.3812.745.75.725.15534.180
45.42%1.3542.314.96.024.02733.441
49.81%1.3452.595.05.423.97734.402
52.87%1.3432.595.96.226.92734.859
56.17%1.3282.705.55.725.66535.273
56.73%1.3012.785.45.425.17934.307
48.76%1.2882.595.35.726.56734.324
51.06%1.2282.535.35.925.55834.640
57.56%1.1902.635.35.725.71835.113
55.76%9722.675.45.824.56635.141
🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Apollo Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Apollo'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Apollo'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 57.6% kazanma oranı elde eder. Apollo bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Apollo'nin en zor eşleşmesi nedir?

Apollo'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 40.4% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Apollo, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Apollo'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Apollo'nin Deadlock'ta 24 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 19 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Apollo'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Apollo'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Apollo'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Apollo'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.