
- Kazanma Oranı
- 50.1%
- Maçlar
- 2.727
- KDA
- 2.56
Apollo vs Tayf vs Tayf
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 35.170
- Surum
- 6860
- Son Güncelleme
- 7 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Apollo vs Tayf eşleşmesi 2.727 maçta %50.1 vs %49.9 kazanma oranıyla son derece yakındır. Tayf öldür-ölüm oranında hafif bir avantaja sahiptir. Bireysel beceri ve konumlandırma, bu dengeli eşleşmede kahraman seçiminden daha fazla sonucu belirleyecektir.
Apollo Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Apollo'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Apollo vs Tayf eşleşmesini kim kazanır?

Apollo vs Tayf Eşleşme özeti
The Apollo vs Tayf matchup in Deadlock is bireysel becerinin belirleyici faktör olduğu son derece yakın bir eşleşme. Based on 2.727 recent matches analyzed, Apollo wins with a 50.1% win rate compared to Tayf's 49.9%, giving Apollo a 0.2 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Tayf consistently outperforms. Both Apollo and Tayf have roughly equal chances of winning. Focus on outplaying your opponent through superior positioning, ability usage, and map awareness rather than relying on any inherent hero advantage.
Apollo vs Tayf Savaş analizi
Tayf achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Apollo in the Apollo vs Tayf matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that Tayf holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 2.727 competitive matches, Tayf players can approach duels against Apollo with confidence, while Apollo players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.
Apollo vs Tayf Ekonomi analizi
Tayf vastly out-earns Apollo by 2.613 souls on average. This substantial economic gap means Tayf will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Tayf secures more last hits (71.0 vs 51.4), while Tayf leads in denies (2.8 vs 1.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Apollo vs Tayf için önerilen eşyalar
Apollo Build vs Tayf







This winning build for Apollo against Tayf focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 50.1% win rate against Tayf, these 7 items help Apollo press the advantage and close out games efficiently. Yayılan İşkence, Boyun Eğmez, Ganimet Avcısı, and 4 more items, totaling approximately 22.400 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Tayf Build vs Apollo







Tayf's counter-build against Apollo attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Tayf players typically prioritize items that help them survive and scale. Büyülü Coşkunluk, Can Çalma Mermileri, Kâhin Zırhı, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Knowing Tayf's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 2.727 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Apollo vs Tayf eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Apollo etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Apollo Deadlock'ta 26 kahramana karşı avantajlı ve 17 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Apollo'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 57.6% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 39.8% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.71% | 4.531 | 2.55 | 5.1 | 5.5 | 23.792 | 33.943 | |
| 45.04% | 3.837 | 2.41 | 5.0 | 5.7 | 24.395 | 34.338 | |
| 52.83% | 3.797 | 2.53 | 5.5 | 6.0 | 25.701 | 34.112 | |
| 53.74% | 3.714 | 2.56 | 5.4 | 5.8 | 25.331 | 34.766 | |
| 39.76% | 3.637 | 2.35 | 5.2 | 6.0 | 23.766 | 34.157 | |
| 49.33% | 3.420 | 2.58 | 4.9 | 5.4 | 26.165 | 33.749 | |
| 49.28% | 3.383 | 2.40 | 5.6 | 6.4 | 25.720 | 34.046 | |
| 48.71% | 3.369 | 2.58 | 5.6 | 5.8 | 25.058 | 34.146 | |
| 51.45% | 3.207 | 2.65 | 5.5 | 5.7 | 24.988 | 34.308 | |
| 52.71% | 2.986 | 2.63 | 5.4 | 5.8 | 25.938 | 34.829 | |
| 49.15% | 2.879 | 2.53 | 5.3 | 5.8 | 25.823 | 34.645 | |
| 54.85% | 2.853 | 2.67 | 5.2 | 5.5 | 24.070 | 34.563 | |
| 52.06% | 2.833 | 2.64 | 5.4 | 5.7 | 24.306 | 34.148 | |
| 56.39% | 2.800 | 2.60 | 5.7 | 6.0 | 25.354 | 34.541 | |
| 50.94% | 2.762 | 2.60 | 5.4 | 5.8 | 25.437 | 34.411 | |
| 50.09% | 2.727 | 2.56 | 5.4 | 5.8 | 24.778 | 34.016 | |
| 50.02% | 2.667 | 2.50 | 5.2 | 5.8 | 24.629 | 34.054 | |
| 41.37% | 2.654 | 2.42 | 4.9 | 5.6 | 22.716 | 34.830 | |
| 44.93% | 2.573 | 2.58 | 5.3 | 5.7 | 24.269 | 34.757 | |
| 47.68% | 2.475 | 2.57 | 5.4 | 5.8 | 25.606 | 34.615 | |
| 50.55% | 2.471 | 2.43 | 5.4 | 5.9 | 23.753 | 34.408 | |
| 54.69% | 2.401 | 2.68 | 5.6 | 5.8 | 25.301 | 34.523 | |
| 55.81% | 2.351 | 2.78 | 5.8 | 5.6 | 25.547 | 34.914 | |
| 53.81% | 2.347 | 2.72 | 5.5 | 5.5 | 24.893 | 33.912 | |
| 53.43% | 2.175 | 2.63 | 5.6 | 5.9 | 25.958 | 33.940 | |
| 48.27% | 2.076 | 2.43 | 5.0 | 5.8 | 25.440 | 34.580 | |
| 54.60% | 1.936 | 2.52 | 5.6 | 6.0 | 25.587 | 34.973 | |
| 49.70% | 1.835 | 2.55 | 5.4 | 5.8 | 26.154 | 34.844 | |
| 48.23% | 1.756 | 2.60 | 5.2 | 5.6 | 25.426 | 34.502 | |
| 54.19% | 1.707 | 2.64 | 5.4 | 5.6 | 24.513 | 34.417 | |
| 52.45% | 1.594 | 2.73 | 5.5 | 5.7 | 25.393 | 35.352 | |
| 49.40% | 1.504 | 2.53 | 4.7 | 5.3 | 22.984 | 33.723 | |
| 51.89% | 1.484 | 2.50 | 5.5 | 6.0 | 26.172 | 33.740 | |
| 49.47% | 1.403 | 2.63 | 5.0 | 5.2 | 23.669 | 34.311 | |
| 54.45% | 1.383 | 2.81 | 5.5 | 5.4 | 24.320 | 33.715 | |
| 52.25% | 1.334 | 2.58 | 5.6 | 6.0 | 25.970 | 34.344 | |
| 56.53% | 1.325 | 2.75 | 5.3 | 5.5 | 24.727 | 34.788 | |
| 44.93% | 1.311 | 2.32 | 4.7 | 5.7 | 22.859 | 32.863 | |
| 57.22% | 1.302 | 2.83 | 5.3 | 5.2 | 24.446 | 33.836 | |
| 49.03% | 1.283 | 2.58 | 5.1 | 5.5 | 25.962 | 33.978 | |
| 51.46% | 1.265 | 2.53 | 5.1 | 5.8 | 24.850 | 34.215 | |
| 57.64% | 1.185 | 2.63 | 5.1 | 5.5 | 24.999 | 34.714 | |
| 56.12% | 948 | 2.72 | 5.2 | 5.5 | 23.649 | 34.526 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Apollo Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Apollo'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Apollo'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 57.6% kazanma oranı elde eder. Apollo bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Apollo'nin en zor eşleşmesi nedir?
Apollo'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 39.8% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Apollo, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Apollo'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Apollo'nin Deadlock'ta 26 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 17 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Apollo'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Apollo'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Apollo'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Apollo'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
