
- Winrate
- 49.4%
- Mecze
- 3268
- KDA
- 2.74
Abrams vs Złuda vs Złuda
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 13 766
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Starcie Abrams vs Złuda jest niezwykle bliskie z 49.4% vs 50.6% procent wygranych w 3268 meczach. Złuda ma niewielką przewagę w kill-death ratio. Indywidualna umiejętność i pozycjonowanie określą wynik bardziej niż wybór bohatera w tym wyrównaniu starciu.
Analiza matchupu Abrams
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Abrams radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Abrams vs Złuda?

Abrams vs Złuda Podsumowanie starcia
The Abrams vs Złuda matchup in Deadlock is relatywnie zbalansowane starcie z lekką przewagą. Based on 3268 recent matches analyzed, Złuda wins with a 50.6% win rate compared to Abrams's 49.4%, giving Złuda a 1.2 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Złuda consistently outperforms. Złuda has a small statistical advantage, but Abrams can absolutely win through smart play. The margin is thin enough that jungle rotations, team coordination, and mechanical outplays will often determine the outcome more than champion select.
Abrams vs Złuda Analiza walki
Złuda achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Abrams in the Abrams vs Złuda matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that Złuda holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 3268 competitive matches, Złuda players can approach duels against Abrams with confidence, while Abrams players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.
Abrams vs Złuda Analiza ekonomiczna
Złuda vastly out-earns Abrams by 2910 souls on average. This substantial economic gap means Złuda will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Złuda secures more last hits (101.1 vs 76.0), while Złuda leads in denies (3.8 vs 2.9). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Abrams vs Złuda
Abrams Build vs Złuda







This optimized build for Abrams against Złuda is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 50.6% win rate disadvantage against Złuda, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Plaga, Kolos, Wiedźmia Kolczuga, and 4 more items, totaling approximately 44 800 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Złuda Build vs Abrams







Złuda's recommended build against Abrams leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Złuda, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Przedłużacz Czasu Trwania, Okaleczający Strzał w Głowę, Święta Bariera, and 4 more items, totaling approximately 36 800 souls Understanding Złuda's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Abrams vs Złuda na podstawie danych o współczynniku wygranych z 3268 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Abrams
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Abrams ma korzystne starcia przeciwko 28 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 12 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Abrams jest przeciwko Srebrna z 58.1% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Krypta z 43.9% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45.81% | 13 576 | 2.65 | 6.7 | 7.1 | 28 881 | 39 033 | |
| 51.49% | 8759 | 2.69 | 6.6 | 7.1 | 28 918 | 38 894 | |
| 47.36% | 5190 | 2.66 | 7.0 | 7.3 | 29 865 | 38 702 | |
| 51.31% | 4428 | 2.72 | 7.0 | 7.2 | 30 575 | 39 404 | |
| 52.46% | 4348 | 2.71 | 6.8 | 7.2 | 29 670 | 39 351 | |
| 54.14% | 4265 | 2.72 | 7.0 | 7.3 | 30 105 | 39 607 | |
| 52.40% | 4223 | 2.67 | 7.2 | 7.5 | 31 281 | 39 354 | |
| 43.88% | 4216 | 2.59 | 6.9 | 7.4 | 28 869 | 39 174 | |
| 51.36% | 4040 | 2.67 | 6.9 | 7.3 | 29 861 | 39 317 | |
| 44.22% | 4028 | 2.50 | 6.6 | 7.4 | 28 312 | 38 794 | |
| 52.28% | 3353 | 2.75 | 6.9 | 7.1 | 30 499 | 38 774 | |
| 44.94% | 3353 | 2.73 | 7.1 | 7.2 | 29 626 | 39 116 | |
| 49.39% | 3268 | 2.74 | 7.0 | 7.1 | 29 535 | 38 733 | |
| 53.65% | 3027 | 2.81 | 7.2 | 7.1 | 30 107 | 39 538 | |
| 49.63% | 2964 | 2.62 | 7.1 | 7.5 | 30 385 | 38 439 | |
| 53.05% | 2937 | 2.72 | 7.1 | 7.2 | 30 317 | 38 809 | |
| 57.80% | 2912 | 2.91 | 7.3 | 7.0 | 30 150 | 39 826 | |
| 51.33% | 2776 | 2.52 | 6.8 | 7.5 | 28 365 | 38 806 | |
| 58.06% | 2697 | 2.73 | 7.1 | 7.4 | 29 663 | 38 901 | |
| 50.21% | 2663 | 2.63 | 6.7 | 7.2 | 29 660 | 38 546 | |
| 50.87% | 2528 | 2.71 | 7.1 | 7.3 | 30 397 | 38 703 | |
| 48.46% | 2493 | 2.61 | 6.9 | 7.4 | 31 391 | 38 999 | |
| 46.18% | 2445 | 2.53 | 6.7 | 7.4 | 30 051 | 38 677 | |
| 54.06% | 2412 | 2.74 | 7.0 | 7.3 | 30 380 | 38 783 | |
| 47.57% | 2323 | 2.71 | 6.7 | 7.0 | 29 734 | 38 254 | |
| 56.38% | 2281 | 2.84 | 7.1 | 7.1 | 30 651 | 40 141 | |
| 55.58% | 2168 | 2.75 | 6.9 | 7.1 | 29 466 | 39 346 | |
| 51.16% | 2152 | 2.64 | 6.9 | 7.4 | 30 616 | 38 945 | |
| 51.46% | 2050 | 2.69 | 7.2 | 7.4 | 32 143 | 39 966 | |
| 55.00% | 2042 | 2.91 | 7.4 | 7.1 | 31 242 | 40 649 | |
| 56.34% | 1578 | 2.93 | 7.1 | 6.9 | 30 090 | 39 835 | |
| 53.87% | 1576 | 2.69 | 6.9 | 7.2 | 29 840 | 39 575 | |
| 51.26% | 1463 | 2.63 | 7.1 | 7.5 | 30 654 | 39 157 | |
| 56.94% | 1354 | 2.71 | 6.7 | 7.1 | 29 055 | 39 853 | |
| 50.30% | 1354 | 2.75 | 6.9 | 7.0 | 28 721 | 38 247 | |
| 46.05% | 1329 | 2.57 | 6.5 | 7.2 | 31 137 | 38 106 | |
| 54.14% | 1232 | 2.83 | 6.7 | 6.8 | 29 792 | 39 008 | |
| 48.45% | 1096 | 2.68 | 6.8 | 6.9 | 28 990 | 39 098 | |
| 53.86% | 1010 | 2.70 | 7.1 | 7.2 | 29 799 | 39 165 | |
| 50.96% | 730 | 2.59 | 4.9 | 5.5 | 22 446 | 35 716 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Abrams Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Abrams w Deadlock?
Najlepszy matchup Abrams to przeciwko Srebrna, osiągając 58.1% wskaźnik wygranych. Abrams wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Abrams?
Najtrudniejszy matchup Abrams to przeciwko Krypta, z tylko 43.9% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Abrams powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Abrams?
Abrams ma 28 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 12 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Abrams w trudnych matchupach?
Grając Abrams w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Abrams?
Kluczowe statystyki w matchupach Abrams to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
