
Annie vs Fizz to a decisive matchup w LoL patch 26.17. Fizz wygrywa z 53.9% win rate (+7.7%) przeciwko Annie na podstawie 39 gier. Fizz wins the early laning phase while Annie scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Annie, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Annie vs Fizz.
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Annie radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Starcie Annie vs Fizz to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 39 ostatnich meczów, Fizz wygrywa ze współczynnikiem wygranych 53.9% w porównaniu do 46.1% Annie, dając Fizz przewagę 7.7 punktów procentowych. Dynamika faz gry odgrywa tu kluczową rolę: Fizz kontroluje wczesną fazę liniowania, ale Annie skaluje się lepiej w miarę przedłużania się gry. Starcie zmienia się dramatycznie w zależności od długości gry — Fizz musi wykorzystać przewagi zanim Annie osiągnie swoje szczyty mocy, podczas gdy Annie powinien skupić się na bezpiecznym farmieniu i osiągnięciu kluczowych punktów przedmiotów. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy kontrola tłumu, gdzie Annie prowadzi o 0.6s CC/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Fizz ma silną przewagę w tym starciu. Gracze Annie powinni grać defensywnie, priorytetyzować bezpieczne farmienie pod wieżą i szukać okazji stworzonych przez presję dżungli lub gdy Fizz się rozciąga. Unikaj przedłużonych wymian i czekaj na walki zespołowe gdzie pozycjonowanie i koordynacja mają większe znaczenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Fizz jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Annie, wygrywając 3 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Fizz ma przewagi w farmienie, dochód złota i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Buty Miotacza Zaklęć to optymalny wybór butów przeciwko Fizz, zapewniający mobilność i statystyki, których Annie najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Annie przeciwko Fizz to Płomień Cienia, Hextechowy Pas Rakietowy i Złowrogość. Ta kombinacja daje Annie efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build działa wyjątkowo dobrze, osiągając współczynnik wygranych 66.7% w 3 grach — znacznie powyżej średniej i czyniąc go najlepszą ścieżką przedmiotów przeciwko Fizz. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Annie vs Fizz.
Fizz dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 58.8% — 17.6 punktów procentowych przewagi nad Annie. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Fizz może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.
Późna gra (25+ minut) jest równo zbalansowana, z Annie na 50.0% współczynnika wygranych — tylko 0.0 punktów przed Fizz. Wykonanie walk zespołowych i gra makro decydują o zwycięzcy na tym etapie, nie przewaga starcia bohaterów.
Dynamika mocy zmienia się w miarę postępu gry — Fizz ma przewagę wcześnie, ale Annie stopniowo przejmuje kontrolę. Jednak marginesy są wystarczająco wąskie, że każdy bohater może wygrać na każdym etapie przy odpowiednich zagraniach. Skup się na braniu przewag gdy je masz zamiast czekać na konkretną fazę gry.
Konfiguracja run Dominacja i Czarnoksięstwo daje Annie najlepsze narzędzia do rywalizacji z Fizz w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.
Dane matchupow Annie dla patcha 26.17 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Annie, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Annie, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43.90% | 82 | 5.7 | 948 | 11 587 | 32.4% | 53.3% | |
| 46.05% | 76 | 6.0 | 849 | 10 938 | 47.4% | 44.7% | |
| 49.02% | 51 | 5.5 | 1038 | 10 502 | 45.5% | 51.7% | |
| 36.36% | 44 | 3.6 | 667 | 9805 | 20.0% | 50.0% | |
| 40.91% | 44 | 5.8 | 815 | 11 193 | 28.6% | 52.2% | |
| 46.15% | 39 | 5.3 | 931 | 11 575 | 41.2% | 50.0% | |
| 50.00% | 36 | 5.5 | 896 | 11 739 | 44.4% | 55.6% | |
| 67.65% | 34 | 5.8 | 990 | 12 546 | 58.3% | 72.7% | |
| 48.48% | 33 | 5.5 | 928 | 10 893 | 56.3% | 41.2% | |
| 34.38% | 32 | 5.6 | 941 | 11 674 | 26.7% | 41.2% | |
| 46.88% | 32 | 5.6 | 848 | 12 130 | 30.0% | 54.5% | |
| 68.75% | 32 | 5.7 | 922 | 11 744 | 64.3% | 72.2% | |
| 45.16% | 31 | 5.4 | 714 | 10 935 | 36.4% | 50.0% | |
| 50.00% | 28 | 4.9 | 993 | 11 929 | 42.9% | 52.4% | |
| 69.57% | 23 | 5.3 | 822 | 11 535 | 33.3% | 92.9% | |
| 45.45% | 22 | 6.1 | 1002 | 11 060 | 33.3% | 60.0% | |
| 50.00% | 22 | 5.5 | 965 | 11 891 | 28.6% | 60.0% | |
| 61.90% | 21 | 5.9 | 972 | 12 365 | 45.5% | 80.0% | |
| 40.00% | 20 | 5.5 | 804 | 10 079 | 36.4% | 44.4% | |
| 40.00% | 20 | 5.5 | 889 | 12 121 | 20.0% | 46.7% | |
| 35.00% | 20 | 6.0 | 968 | 11 155 | 50.0% | 20.0% | |
| 45.00% | 20 | 5.3 | 815 | 11 176 | 50.0% | 41.7% | |
| 64.71% | 17 | 5.0 | 732 | 11 361 | 80.0% | 58.3% | |
| 43.75% | 16 | 5.3 | 877 | 9583 | 66.7% | 14.3% | |
| 50.00% | 16 | 6.0 | 758 | 10 237 | 55.6% | 42.9% | |
| 40.00% | 15 | 1.8 | 702 | 10 129 | 57.1% | 25.0% | |
| 53.33% | 15 | 6.0 | 900 | 12 806 | 75.0% | 45.5% | |
| 40.00% | 15 | 5.9 | 940 | 11 529 | 33.3% | 44.4% | |
| 57.14% | 14 | 5.5 | 947 | 11 286 | 50.0% | 60.0% | |
| 30.77% | 13 | 1.6 | 597 | 10 613 | 20.0% | 37.5% | |
| 50.00% | 12 | 5.9 | 960 | 12 695 | 100.0% | 45.5% | |
| 58.33% | 12 | 2.7 | 797 | 10 271 | 57.1% | 60.0% | |
| 41.67% | 12 | 5.2 | 840 | 9556 | 42.9% | 40.0% | |
| 75.00% | 12 | 6.2 | 1032 | 10 842 | 71.4% | 80.0% | |
| 50.00% | 12 | 3.0 | 774 | 9957 | 28.6% | 80.0% | |
| 41.67% | 12 | 5.8 | 829 | 11 809 | 20.0% | 57.1% | |
| 54.55% | 11 | 5.4 | 837 | 11 338 | 60.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 10 | 5.7 | 1259 | 9956 | 50.0% | 50.0% | |
| 60.00% | 10 | 4.4 | 908 | 11 629 | 66.7% | 57.1% | |
| 60.00% | 10 | 1.5 | 648 | 9698 | 40.0% | 80.0% | |
| 33.33% | 9 | 1.8 | 649 | 7260 | 40.0% | 25.0% | |
| 66.67% | 9 | 3.0 | 883 | 8827 | 80.0% | 50.0% | |
| 55.56% | 9 | 5.9 | 1064 | 12 742 | 100.0% | 20.0% | |
| 50.00% | 8 | 6.3 | 922 | 12 145 | 33.3% | 60.0% | |
| 62.50% | 8 | 4.1 | 854 | 12 610 | 0.0% | 71.4% | |
| 50.00% | 8 | 3.3 | 613 | 8127 | 42.9% | 100.0% | |
| 37.50% | 8 | 6.1 | 1094 | 12 394 | 33.3% | 40.0% | |
| 50.00% | 8 | 1.3 | 450 | 7206 | 57.1% | 0.0% | |
| 62.50% | 8 | 6.0 | 881 | 12 334 | 100.0% | 40.0% | |
| 71.43% | 7 | 4.9 | 1112 | 10 910 | 75.0% | 66.7% | |
| 85.71% | 7 | 1.6 | 502 | 8341 | 100.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 6 | 3.0 | 858 | 10 791 | 33.3% | 66.7% | |
| 100.00% | 6 | 1.8 | 665 | 10 283 | 100.0% | 100.0% | |
| 33.33% | 6 | 5.9 | 894 | 13 049 | 50.0% | 25.0% | |
| 83.33% | 6 | 1.3 | 579 | 7728 | 100.0% | 75.0% | |
| 66.67% | 6 | 1.3 | 610 | 10 597 | 100.0% | 60.0% | |
| 50.00% | 6 | 1.1 | 695 | 7383 | 100.0% | 0.0% | |
| 16.67% | 6 | 6.2 | 794 | 11 463 | 0.0% | 33.3% | |
| 60.00% | 5 | 2.2 | 679 | 11 493 | 50.0% | 66.7% | |
| 60.00% | 5 | 6.3 | 888 | 10 410 | 33.3% | 100.0% | |
| 80.00% | 5 | 6.2 | 1027 | 13 988 | 66.7% | 100.0% | |
| 40.00% | 5 | 6.5 | 785 | 10 782 | 33.3% | 50.0% | |
| 80.00% | 5 | 5.8 | 1209 | 17 945 | 0.0% | 80.0% | |
| 60.00% | 5 | 6.5 | 896 | 12 699 | 50.0% | 66.7% | |
| 20.00% | 5 | 5.4 | 1015 | 11 141 | 0.0% | 33.3% | |
| 60.00% | 5 | 4.4 | 855 | 9094 | 66.7% | 50.0% | |
| 80.00% | 5 | 6.4 | 976 | 13 484 | 50.0% | 100.0% | |
| 40.00% | 5 | 1.5 | 552 | 11 261 | 0.0% | 40.0% | |
| 40.00% | 5 | 3.1 | 759 | 7237 | 66.7% | 0.0% | |
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Fizz wygrywa matchup Annie vs Fizz ze wskaznikiem zwyciestwa 53.9% w porownaniu do 46.1% Annie, roznica 7.7 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 39 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.17.
We wczesnej grze Fizz ma przewage nad Annie z wskaznikiem zwyciestwa 58.8% versus 41.2%. Gracze Fizz powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
W poznej grze Annie przejmuje matchup Annie vs Fizz ze wskaznikiem zwyciestwa 50.0% w porownaniu do 50.0%. Annie skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Fizz wygrywa matchup przeciwko Annie ze wskaznikiem zwyciestwa 53.9% w patchu 26.17 League of Legends. Przewaga 7.7 punktow procentowych oznacza, ze Fizz jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 39 przeanalizowanych gier.
Najlepszy build Annie przeciwko Fizz zawiera Płomień Cienia, Hextechowy Pas Rakietowy, Złowrogość with Buty Miotacza Zaklęć. This build achieves a 66.7% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Najlepsze runy Annie przeciwko Fizz uzywaja drzewa glownego Dominacja z Czarnoksięstwo jako wtornym. This rune setup achieves a 57.1% win rate in the Annie vs Fizz matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Nie, Annie ma trudnosci przeciwko Fizz z zaledwie 46.1% wskaznikiem zwyciestwa. Fizz ma przewage w tym matchupie. Gracze Annie powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Fizz.
Grajac Annie przeciwko Fizz, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Fizz. Focus on safe farming — you outscale Fizz in the late game. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.
Aplikacja desktopowa działa tylko na Windowsie — wyślij sobie link i zainstaluj ją przy komputerze.