Annie, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
50.9%
Współczynnik wyboru
1.2%
Ban rate
0.9%

Annie vs Yone

Annie Tier CMagWsparcie
Patch
26.20
Gry
1613
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
12 paź 2026 UTC

Annie vs Yone to a decisive matchup w LoL patch 26.20. Annie wygrywa z 59.0% win rate (+18.1%) przeciwko Yone na podstawie 83 gier. Annie holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Annie, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Annie vs Yone.

Analiza matchupu Annie

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Annie radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Porównaj z przeciwnikiem
Annie
Annie
62.2%
VS
Yone
37.8%
Yone

Kto wygrywa: Annie vs Yone?

Faworyt: AnnieNiska pewność

Annie wygrywa 62.2% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 50.8% a 72.4% (zakres 95%).

Oczekiwany
48.2%
Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Środkowa)
Efekt pojedynku
+14.0 pkt
Zaobserwowany minus oczekiwany
Próba
Gry: 74
Linia: Środkowa
vs patch 26.19
+4.0 pkt
W granicach zwykłych wahań między patchami

Linia: Środkowa · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 9 paź – 11 paź

Spotkali się też na innej linii (Górna): liczba gier: 7, wskaźnik wygranych – Annie: 28.6%.

Najważniejsze wnioski

  • Annie jest faworytem tego pojedynku: Annie wygrywa 62.2% z 74 gier, a cały zakres 95% (50.8–72.4%) leży po tej samej stronie 50%.
  • To o 14.0 pkt lepiej dla bohatera Annie, niż przewidują ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Środkowa; 48.2%), więc to sam pojedynek sprzyja temu wyborowi — nie tylko siła bohatera.
  • Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 56, co mieści się w granicach błędu (gry: 72).
  • Gracze bohatera Annie znacznie częściej wybierają Czarnoksięstwo w pojedynku z bohaterem Yone: 66.1% w pozostałych grach (linia: Środkowa), 82.4% tutaj.
Jak to obliczamy

Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.

Gra liczy się tylko wtedy, gdy Annie i Yone grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.

Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.

Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.

„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Annie w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).

Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.

Annie vs Yone – statystyki fazy linii

AnnieYone

W 15. minucie

Różnica złota
−56
W granicach błędu
Zakres 95%: od −371 do +258
Różnica XP
+198
W granicach błędu
Zakres 95%: od −105 do +501
Różnica CS
−1.4
W granicach błędu
Zakres 95%: od −7.5 do +4.7
3.01
Zabójstwa przed 15. min
2.72
2.56
Śmierci przed 15. min
3.24
1.43
Solo zabójstwa przed 15. min
0.96
8.1%
Pierwsza krew
10.8%

Średnie z całej gry

5.6
CS / min
6.5
1027
DMG / min
929
12 484
Złoto / grę
13 501
89
Leczenie / min
312
510
Zredukowane DMG / min
1114
1.2
CC / min
0.8

Annie vs Yone – wskaźnik wygranych według długości gry

Wskaźnik wygranych bohatera Annie przeciwko bohaterowi Yone według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.

Za mało gier
Poniżej 20 min
Gry: 3
Za mało gier
20–25 min
Gry: 7
65.4%
25–30 min
Gry: 26
Za mało gier
30–35 min
Gry: 18
Za mało gier
35+ min
Gry: 20
Annie vs YoneZakres 95%Annie zwykle (Środkowa)

Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Annie przeciwko bohaterowi Yone w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Annie vs Yone – skoki siły

Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.

  1. Linia (15 min)WyrównaneAnnie – złoto w 15. min: −56
  2. Pierwszy przedmiotAnnieAnnie: 10.7 min · Yone: 13.1 min
  3. Gry poniżej 20 minZa mało danych
  4. Gry 20–30 minZa mało danych
  5. Gry 30+ minZa mało danych

Annie vs Yone: co się zmienia

Wybory, których gracze bohatera Annie dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Środkowa).

  • Czarnoksięstwo
    CzarnoksięstwoDrzewko dodatkowe
    Zwykle
    66.1%
    vs Yone
    82.4%
    +16.3 pkt68.9% wygranych tutaj
  • Bezwzględny Łowca
    Zwykle
    56.1%
    vs Yone
    71.6%
    +15.5 pkt64.2% wygranych tutaj
  • Siła adaptacyjna (atak)
    Siła adaptacyjna (atak)Odłamek statystyk
    Zwykle
    69.5%
    vs Yone
    83.8%
    +14.3 pkt64.5% wygranych tutaj
  • Prędkość ataku (atak)
    Prędkość ataku (atak)Odłamek statystyk
    Zwykle
    25.5%
    vs Yone
    12.2%
    −13.3 pkt
  • Dostawa Ciastek
    Zwykle
    10.8%
    vs Yone
    poniżej 2%
    −10.8 pkt
  • Elektryzacja
    ElektryzacjaKluczowa runa
    Zwykle
    74.4%
    vs Yone
    85.1%
    +10.8 pkt68.3% wygranych tutaj
  • Siła adaptacyjna (elastyczny)
    Siła adaptacyjna (elastyczny)Odłamek statystyk
    Zwykle
    82.2%
    vs Yone
    91.9%
    +9.7 pkt64.7% wygranych tutaj
  • Odcięcie
    Zwykle
    13.5%
    vs Yone
    4.1%
    −9.5 pkt

Annie vs Yone – najlepszy build

Zwykły build: Annie (Środkowa)

Wskaźnik wygranych 57.8% · gry: 102

Przeciwko: Yone

Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 9 z 43 gier Annie przeciw Yone miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Annie.

  • Annie zwykle najpierw kończy Złowrogość, po 10.7 min (mediana z 52 gier).
  • Yone zwykle najpierw kończy Nieśmiertelny Łuklerz, po 13.1 min (mediana z 34 gier).
  • Priorytet umiejętności: Q > W > E — taki sam jak zwykle.

Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.

Annie vs Yone – najlepsze runy

Zwykłe runy: Annie (Środkowa)

ElektryzacjaElektryzacja
Dominacja
Cios Poniżej PasaMakabryczne PamiątkiBezwzględny Łowca
Czarnoksięstwo
Całkowite SkupienieAksjomatyczny Adept Arkanów
Siła adaptacyjna (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 51.1% · gry: 503

Przeciwko: Yone

ElektryzacjaElektryzacja
Dominacja
Cios Poniżej PasaMakabryczne PamiątkiBezwzględny Łowca
Czarnoksięstwo
Całkowite SkupienieAksjomatyczny Adept Arkanów
Siła adaptacyjna (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 64.7% · gry: 34

MetaBot Desktop

Zaplanuj draft z Annie w Laboratorium draftu

Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.

  • Pełna plansza draftu 5v5
  • Win rate'y matchupów na liniach
  • Podpowiedzi picków i banów
Laboratorium draftu w MetaBot Desktop

Dane matchupow Annie dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Annie, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Annie, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Inne pojedynki: Annie

Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Annie vs Yone – FAQ – patch 26.20

Kto wygrywa: Annie vs Yone?

Annie jest faworytem tego pojedynku: Annie wygrywa 62.2% z 74 gier, a cały zakres 95% (50.8–72.4%) leży po tej samej stronie 50%.

Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Annie przeciwko bohaterowi Yone?

Annie wygrywa 62.2% z 74 gier przeciwko bohaterowi Yone (linia: Środkowa, patch 26.20; zakres 95% 50.8–72.4%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Środkowa) można by oczekiwać 48.2%.

Czy Annie kontruje bohatera Yone?

Tak. Annie wygrywa 62.2% z 74 gier przeciwko bohaterowi Yone na patchu 26.20, a cały zakres 95% leży powyżej 50%.

Kto wygrywa linię: Annie czy Yone?

Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 56, co mieści się w granicach błędu (gry: 72).

Czy Annie lepiej skaluje się niż Yone?

Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.

Kiedy Yone ma największą przewagę nad bohaterem Annie?

Na obecnych danych nie ma etapu gry, w którym przewaga bohatera Yone nad bohaterem Annie wykraczałaby poza granice błędu.

Jaki build dla bohatera Annie przeciwko bohaterowi Yone?

Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Annie (linia: Środkowa): Przepływ Burzy, Płomień Cienia, Złowrogość.

Jakie runy dla bohatera Annie przeciwko bohaterowi Yone?

Elektryzacja (Dominacja + Czarnoksięstwo) — 64.7% w 34 grach przeciwko bohaterowi Yone. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Yone: Czarnoksięstwo (zwykle 66.1%, tutaj 82.4%).