
Dr Mundovs Ahri
Dr Mundo vs Ahri to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Dr Mundo wygrywa z 80.0% win rate (+60.0%) przeciwko Ahri na podstawie 5 gier. Dr Mundo holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Dr Mundo, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Dr Mundo vs Ahri.
Dr Mundo Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Dr Mundo performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the Dr Mundo vs Ahri Matchup?

Podsumowanie starcia Dr Mundo vs Ahri
Starcie Dr Mundo vs Ahri to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 5 ostatnich meczów, Dr Mundo wygrywa ze współczynnikiem wygranych 80.0% w porównaniu do 20.0% Ahri, dając Dr Mundo przewagę 60.0 punktów procentowych. Dr Mundo dominuje na każdym etapie — od wczesnego liniowania po późne walki zespołowe. Ta stała przewaga utrudnia graczom Ahri znalezienie korzystnych okien, więc strategie zależne od zespołu i unikanie konfrontacji solo są niezbędne. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy sustain, gdzie Dr Mundo prowadzi o 1,660 HP/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Gracze Dr Mundo mogą pewnie wybierać przeciwko Ahri i grać agresywnie od poziomu 1. Staraj się ustanowić dominację na linii wcześnie poprzez korzystne wymiany i odsuwaj Ahri od CS kiedy tylko możliwe. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Analiza fazy liniowania Dr Mundo vs Ahri
Ahri jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Dr Mundo, wygrywając 3 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Ahri ma przewagi w farmienie, obrażenia i kontrola tłumu, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Best Dr Mundo Build Against Ahri
Żwawy Marsz to optymalny wybór butów przeciwko Ahri, zapewniający mobilność i statystyki, których Dr Mundo najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Dr Mundo przeciwko Ahri to Kolosalna Hydra, Plemienna Zbroja i Kolczasta Kolczuga. Ta kombinacja daje Dr Mundo efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build działa wyjątkowo dobrze, osiągając współczynnik wygranych 100.0% w 1 grach — znacznie powyżej średniej i czyniąc go najlepszą ścieżką przedmiotów przeciwko Ahri. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Dr Mundo vs Ahri.
Early Game vs Late Game
Dr Mundo dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 100.0% — 100.0 punktów procentowych przewagi nad Ahri. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Dr Mundo może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.
Dr Mundo jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 66.7% — 33.3 punktów powyżej Ahri. Przedłużone gry mocno faworyzują Dr Mundo, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.
Dr Mundo utrzymuje przewagę na każdym etapie gry, czyniąc to konsekwentnie korzystnym starciem od linii po późne walki zespołowe. Gracze Ahri powinni szukać outplayów, strategii zależnych od zespołu i picków zamiast polegać na skalowaniu aby wygrać to starcie.
Best Dr Mundo Runes Against Ahri
Granie z Determinacja głównymi i Inspiracja pobocznymi pozwala Dr Mundo wykorzystać swoją przewagę przeciwko Ahri, wzmacniając mocne strony które czynią to starcie korzystnym.
Dane matchupow Dr Mundo dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Dr Mundo, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Dr Mundo, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.38% | 147 | 6.3 | 871 | 11,050 | 56.3% | 49.4% | |
| 54.79% | 146 | 6.7 | 922 | 11,258 | 51.4% | 57.9% | |
| 45.83% | 144 | 6.7 | 833 | 10,623 | 39.1% | 52.0% | |
| 52.82% | 142 | 6.8 | 722 | 11,669 | 50.0% | 54.8% | |
| 56.30% | 119 | 6.5 | 1,024 | 11,328 | 51.0% | 60.0% | |
| 42.98% | 114 | 6.7 | 886 | 11,274 | 37.5% | 46.0% | |
| 32.65% | 98 | 6.5 | 783 | 10,418 | 32.1% | 33.3% | |
| 42.17% | 83 | 6.3 | 941 | 10,766 | 32.4% | 50.0% | |
| 51.32% | 76 | 6.5 | 969 | 10,785 | 62.8% | 36.4% | |
| 55.07% | 69 | 5.6 | 892 | 12,471 | 56.7% | 53.9% | |
| 43.48% | 69 | 6.3 | 770 | 10,783 | 35.5% | 50.0% | |
| 47.06% | 68 | 6.3 | 922 | 11,427 | 46.4% | 47.5% | |
| 51.56% | 64 | 6.9 | 1,115 | 11,588 | 33.3% | 67.7% | |
| 62.90% | 62 | 6.8 | 1,103 | 12,005 | 63.2% | 62.8% | |
| 42.11% | 57 | 7.2 | 860 | 11,537 | 37.9% | 46.4% | |
| 50.00% | 56 | 2.9 | 767 | 12,102 | 51.9% | 48.3% | |
| 50.00% | 56 | 7.2 | 881 | 13,593 | 56.3% | 47.5% | |
| 41.07% | 56 | 6.2 | 832 | 10,244 | 36.0% | 45.2% | |
| 43.64% | 55 | 2.4 | 785 | 11,787 | 52.0% | 36.7% | |
| 42.59% | 54 | 6.0 | 868 | 10,912 | 43.5% | 41.9% | |
| 53.70% | 54 | 6.7 | 1,054 | 11,896 | 50.0% | 55.6% | |
| 59.26% | 54 | 2.6 | 748 | 11,990 | 52.0% | 65.5% | |
| 49.06% | 53 | 5.2 | 830 | 11,063 | 44.4% | 53.9% | |
| 36.54% | 52 | 6.2 | 905 | 10,736 | 39.1% | 34.5% | |
| 66.00% | 50 | 6.2 | 1,091 | 11,678 | 73.9% | 59.3% | |
| 60.00% | 45 | 1.3 | 589 | 11,206 | 65.0% | 56.0% | |
| 54.55% | 44 | 6.4 | 1,204 | 10,546 | 53.9% | 55.6% | |
| 54.55% | 44 | 6.7 | 834 | 11,511 | 52.9% | 55.6% | |
| 47.73% | 44 | 4.1 | 939 | 11,578 | 47.6% | 47.8% | |
| 57.14% | 42 | 6.2 | 776 | 11,329 | 54.5% | 60.0% | |
| 33.33% | 42 | 7.1 | 825 | 11,649 | 25.0% | 40.9% | |
| 56.10% | 41 | 6.0 | 905 | 10,633 | 50.0% | 60.9% | |
| 37.50% | 40 | 2.9 | 796 | 11,628 | 31.3% | 41.7% | |
| 43.59% | 39 | 1.3 | 679 | 11,424 | 47.4% | 40.0% | |
| 41.03% | 39 | 7.6 | 955 | 12,185 | 38.5% | 42.3% | |
| 55.56% | 36 | 6.8 | 917 | 11,638 | 50.0% | 59.1% | |
| 50.00% | 36 | 6.2 | 851 | 11,956 | 64.3% | 40.9% | |
| 42.86% | 35 | 6.7 | 788 | 11,495 | 41.2% | 44.4% | |
| 61.76% | 34 | 5.2 | 802 | 11,771 | 71.4% | 55.0% | |
| 38.24% | 34 | 7.0 | 763 | 10,801 | 42.1% | 33.3% | |
| 44.12% | 34 | 6.7 | 789 | 11,351 | 43.8% | 44.4% | |
| 61.76% | 34 | 5.4 | 737 | 11,233 | 61.1% | 62.5% | |
| 51.52% | 33 | 1.3 | 751 | 12,110 | 57.1% | 47.4% | |
| 59.38% | 32 | 1.6 | 666 | 12,570 | 66.7% | 55.0% | |
| 62.50% | 32 | 6.2 | 1,131 | 11,992 | 54.5% | 66.7% | |
| 43.75% | 32 | 3.1 | 663 | 10,980 | 38.5% | 47.4% | |
| 46.88% | 32 | 0.8 | 607 | 10,660 | 30.8% | 57.9% | |
| 34.48% | 29 | 1.8 | 667 | 11,959 | 41.7% | 29.4% | |
| 51.72% | 29 | 7.0 | 796 | 12,072 | 72.7% | 38.9% | |
| 62.96% | 27 | 7.1 | 979 | 11,381 | 71.4% | 53.9% | |
| 53.85% | 26 | 2.8 | 759 | 12,321 | 63.6% | 46.7% | |
| 60.00% | 25 | 5.7 | 980 | 11,994 | 50.0% | 66.7% | |
| 52.00% | 25 | 6.4 | 927 | 12,051 | 55.6% | 50.0% | |
| 58.33% | 24 | 6.3 | 925 | 13,548 | 75.0% | 55.0% | |
| 37.50% | 24 | 2.9 | 651 | 10,878 | 41.7% | 33.3% | |
| 41.67% | 24 | 6.0 | 912 | 9,717 | 50.0% | 33.3% | |
| 65.22% | 23 | 6.6 | 905 | 12,677 | 62.5% | 66.7% | |
| 65.22% | 23 | 6.4 | 700 | 9,924 | 72.7% | 58.3% | |
| 60.87% | 23 | 6.3 | 870 | 11,322 | 50.0% | 66.7% | |
| 42.86% | 21 | 1.4 | 576 | 9,757 | 53.9% | 25.0% | |
| 61.11% | 18 | 1.0 | 620 | 11,401 | 55.6% | 66.7% | |
| 50.00% | 18 | 3.2 | 939 | 11,494 | 40.0% | 62.5% | |
| 52.94% | 17 | 6.5 | 845 | 11,069 | 62.5% | 44.4% | |
| 47.06% | 17 | 1.3 | 700 | 12,651 | 42.9% | 50.0% | |
| 58.82% | 17 | 2.6 | 993 | 12,286 | 77.8% | 37.5% | |
| 41.18% | 17 | 6.5 | 831 | 9,428 | 36.4% | 50.0% | |
| 70.59% | 17 | 3.2 | 1,014 | 12,747 | 75.0% | 66.7% | |
| 31.25% | 16 | 6.5 | 935 | 9,272 | 18.2% | 60.0% | |
| 40.00% | 15 | 3.1 | 868 | 11,646 | 33.3% | 44.4% | |
| 42.86% | 14 | 1.7 | 665 | 10,440 | 42.9% | 42.9% | |
| 57.14% | 14 | 6.0 | 972 | 11,469 | 60.0% | 55.6% | |
| 50.00% | 14 | 2.3 | 697 | 11,648 | 62.5% | 33.3% | |
| 38.46% | 13 | 7.5 | 816 | 11,962 | 20.0% | 50.0% | |
| 66.67% | 12 | 1.2 | 705 | 12,701 | 50.0% | 83.3% | |
| 54.55% | 11 | 2.9 | 818 | 12,241 | 0.0% | 75.0% | |
| 36.36% | 11 | 6.4 | 1,006 | 14,731 | 0.0% | 40.0% | |
| 72.73% | 11 | 1.0 | 669 | 11,197 | 66.7% | 80.0% | |
| 63.64% | 11 | 1.1 | 685 | 13,524 | 100.0% | 55.6% | |
| 40.00% | 10 | 0.8 | 499 | 11,794 | 0.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 10 | 6.9 | 876 | 12,215 | 50.0% | 50.0% | |
| 60.00% | 10 | 6.4 | 831 | 11,334 | 60.0% | 60.0% | |
| 44.44% | 9 | 1.8 | 578 | 11,209 | 50.0% | 40.0% | |
| 66.67% | 9 | 1.0 | 617 | 10,068 | 50.0% | 80.0% | |
| 44.44% | 9 | 1.7 | 680 | 12,976 | 66.7% | 33.3% | |
| 55.56% | 9 | 2.9 | 692 | 13,141 | 60.0% | 50.0% | |
| 62.50% | 8 | 6.8 | 1,345 | 11,776 | 50.0% | 75.0% | |
| 75.00% | 8 | 2.0 | 678 | 11,128 | 66.7% | 80.0% | |
| 37.50% | 8 | 4.6 | 602 | 8,447 | 40.0% | 33.3% | |
| 50.00% | 8 | 4.4 | 872 | 12,573 | 0.0% | 80.0% | |
| 42.86% | 7 | 1.9 | 850 | 13,782 | 50.0% | 40.0% | |
| 16.67% | 6 | 0.8 | 545 | 9,845 | 0.0% | 25.0% | |
| 33.33% | 6 | 2.2 | 736 | 12,113 | 33.3% | 33.3% | |
| 33.33% | 6 | 3.8 | 699 | 9,260 | 50.0% | 25.0% | |
| 100.00% | 6 | 5.8 | 897 | 12,127 | 100.0% | 100.0% | |
| 33.33% | 6 | 6.3 | 675 | 8,665 | 33.3% | 33.3% | |
| 50.00% | 6 | 7.1 | 744 | 11,425 | 25.0% | 100.0% | |
| 40.00% | 5 | 2.6 | 786 | 11,671 | 33.3% | 50.0% | |
| 60.00% | 5 | 6.7 | 1,151 | 13,564 | 50.0% | 66.7% | |
| 40.00% | 5 | 6.5 | 722 | 10,621 | 0.0% | 66.7% | |
| 60.00% | 5 | 3.3 | 540 | 10,152 | 66.7% | 50.0% | |
| 60.00% | 5 | 1.1 | 788 | 10,549 | 66.7% | 50.0% | |
| 40.00% | 5 | 3.0 | 719 | 11,633 | 0.0% | 50.0% | |
| 60.00% | 5 | 3.0 | 607 | 9,443 | 33.3% | 100.0% | |
| 80.00% | 5 | 6.9 | 1,015 | 13,103 | 100.0% | 66.7% | |
| 80.00% | 5 | 8.0 | 798 | 10,000 | 100.0% | 50.0% | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Dr Mundo vs Ahri - Często Zadawane Pytania
Jak radzi sobie Dr Mundo przeciwko Ahri w League of Legends?
Dr Mundo wygrywa matchup Dr Mundo vs Ahri ze wskaznikiem zwyciestwa 80.0% w porownaniu do 20.0% Ahri, roznica 60.0 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 5 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.
Jak radzi sobie Dr Mundo przeciwko Ahri we wczesnej grze?
We wczesnej grze Dr Mundo ma przewage nad Ahri z wskaznikiem zwyciestwa 100.0% versus 0.0%. Gracze Dr Mundo powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
Jak radzi sobie Dr Mundo przeciwko Ahri w poznej grze?
W poznej grze Dr Mundo przejmuje matchup Dr Mundo vs Ahri ze wskaznikiem zwyciestwa 66.7% w porownaniu do 33.3%. Dr Mundo skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Kto wygrywa matchup Dr Mundo vs Ahri?
Dr Mundo wygrywa matchup przeciwko Ahri ze wskaznikiem zwyciestwa 80.0% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 60.0 punktow procentowych oznacza, ze Dr Mundo jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 5 przeanalizowanych gier.
Jaki jest najlepszy build Dr Mundo przeciwko Ahri?
Najlepszy build Dr Mundo przeciwko Ahri zawiera Kolosalna Hydra, Plemienna Zbroja, Kolczasta Kolczuga with Żwawy Marsz. This build achieves a 100.0% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Jakie sa najlepsze runy Dr Mundo przeciwko Ahri?
Najlepsze runy Dr Mundo przeciwko Ahri uzywaja drzewa glownego Determinacja z Inspiracja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Dr Mundo vs Ahri matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Czy Dr Mundo kontruje Ahri?
Tak, Dr Mundo ma korzystny matchup przeciwko Ahri ze wskaznikiem zwyciestwa 80.0%. Dr Mundo strongly counters Ahri na linii na podstawie aktualnych danych patcha 26.10.
Jak grac Dr Mundo przeciwko Ahri?
Grajac Dr Mundo przeciwko Ahri, wykorzystaj swoje statystyczne przewagi, tradujac agresywnie podczas korzystnych okien. You have early game priority — look for kills and zone control before first recall. Buduj polecane przedmioty i runy dla tego konkretnego matchupu, aby uzyskac najlepsze wyniki.
