Jarvan IV, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
49.3%
Współczynnik wyboru
2.0%
Ban rate
0.7%

Jarvan IV vs Master Yi

Jarvan IV Tier DWojownikTank
Patch
26.20
Gry
2628
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
13 paź 2026 UTC

Jarvan IV vs Master Yi to a decisive matchup w LoL patch 26.20. Jarvan IV wygrywa z 52.6% win rate (+5.3%) przeciwko Master Yi na podstawie 95 gier. Jarvan IV holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Jarvan IV, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Jarvan IV vs Master Yi.

Analiza matchupu Jarvan IV

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Jarvan IV radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Porównaj z przeciwnikiem
Jarvan IV
Jarvan IV
53.2%
VS
Master Yi
46.8%
Master Yi

Kto wygrywa: Jarvan IV vs Master Yi?

Lekka przewaga: Jarvan IVNiska pewność

Jarvan IV wygrywa 53.2% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 43.2% a 63.0% (zakres 95%).

Oczekiwany
47.5%
Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla)
Efekt pojedynku
+5.7 pkt
Zaobserwowany minus oczekiwany
Próba
Gry: 94
Linia: Dżungla
vs patch 26.19
+9.6 pkt
W granicach zwykłych wahań między patchami

Linia: Dżungla · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 10 paź – 11 paź

Najważniejsze wnioski

  • Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Jarvan IV – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Jarvan IV wygrywa 53.2% z 94 gier (zakres 95% 43.2–63.0%).
  • Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla) przewidują 47.5% dla bohatera Jarvan IV; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
  • Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 122, co mieści się w granicach błędu (gry: 93).
  • Gracze bohatera Jarvan IV znacznie częściej wybierają Pancerniaki w pojedynku z bohaterem Master Yi: 47.5% w pozostałych grach (linia: Dżungla), 67.0% tutaj.
Jak to obliczamy

Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.

Gra liczy się tylko wtedy, gdy Jarvan IV i Master Yi grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.

Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.

Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.

„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Jarvan IV w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).

Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.

Jarvan IV vs Master Yi – statystyki fazy linii

Jarvan IVMaster Yi

W 15. minucie

Różnica złota
−122
W granicach błędu
Zakres 95%: od −393 do +149
Różnica XP
−32
W granicach błędu
Zakres 95%: od −266 do +202
Różnica CS
−2.9
W granicach błędu
Zakres 95%: od −6.9 do +1.1
3.03
Zabójstwa przed 15. min
3.39
1.89
Śmierci przed 15. min
2.51
0.21
Solo zabójstwa przed 15. min
0.17
7.4%
Pierwsza krew
3.2%

Średnie z całej gry

0.9
CS / min
1.1
590
DMG / min
780
12 623
Złoto / grę
13 772
315
Leczenie / min
366
1226
Zredukowane DMG / min
814
0.7
CC / min
0.3

Jarvan IV vs Master Yi – wskaźnik wygranych według długości gry

Wskaźnik wygranych bohatera Jarvan IV przeciwko bohaterowi Master Yi według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.

Za mało gier
Poniżej 20 min
Gry: 8
Za mało gier
20–25 min
Gry: 16
44.1%
25–30 min
Gry: 34
Za mało gier
30–35 min
Gry: 15
Za mało gier
35+ min
Gry: 21
Jarvan IV vs Master YiZakres 95%Jarvan IV zwykle (Dżungla)

Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Jarvan IV przeciwko bohaterowi Master Yi w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Jarvan IV vs Master Yi – skoki siły

Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.

  1. Linia (15 min)WyrównaneJarvan IV – złoto w 15. min: −122
  2. Pierwszy przedmiotWyrównaneJarvan IV: 0.2 min · Master Yi: 0.2 min
  3. Gry poniżej 20 minZa mało danych
  4. Gry 20–30 minWyrównaneJarvan IV wygrywa 54.0% z 50 gier
  5. Gry 30+ minZa mało danych

Jarvan IV vs Master Yi: co się zmienia

Wybory, których gracze bohatera Jarvan IV dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Dżungla).

  • Pancerniaki
    Zwykle
    47.5%
    vs Master Yi
    67.0%
    +19.5 pkt57.1% wygranych tutaj
  • Obuwie Merkurego
    Zwykle
    35.1%
    vs Master Yi
    21.3%
    −13.8 pkt40.0% wygranych tutaj
  • Mroźne Serce
    Mroźne SercePrzedmiot
    Zwykle
    6.7%
    vs Master Yi
    12.8%
    +6.1 pkt
  • Sadzonka MchścicielaMikstura ZdrowiaTotem Ukrycia
    Sadzonka Mchściciela + Mikstura Zdrowia + Totem UkryciaPrzedmioty startowe
    Zwykle
    7.8%
    vs Master Yi
    13.8%
    +6.0 pkt
  • Triumf
    TriumfRuna
    Zwykle
    96.1%
    vs Master Yi
    91.5%
    −4.6 pkt53.5% wygranych tutaj
  • Omen Randuina
    Omen RanduinaPrzedmiot
    Zwykle
    1.5%
    vs Master Yi
    5.3%
    +3.9 pkt
  • Kolekcjoner
    KolekcjonerPrzedmiot
    Zwykle
    0.8%
    vs Master Yi
    4.3%
    +3.5 pkt

Jarvan IV vs Master Yi – najlepszy build

Zwykły build: Jarvan IV (Dżungla)

Wskaźnik wygranych 70.4% · gry: 71

Przeciwko: Master Yi

Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 5 z 59 gier Jarvan IV przeciw Master Yi miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Jarvan IV.

  • Jarvan IV zwykle najpierw kończy Szczeniak Żaroszpona, po 0.2 min (mediana z 56 gier).
  • Master Yi zwykle najpierw kończy Pisklę Podmuszka, po 0.2 min (mediana z 41 gier).
  • Priorytet umiejętności: Q > E > W — taki sam jak zwykle.

Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.

Jarvan IV vs Master Yi – najlepsze runy

Zwykłe runy: Jarvan IV (Dżungla)

ZdobywcaZdobywca
Precyzja
TriumfLegenda: ŻwawośćOstateczny Cios
Inspiracja
Kosmiczna PrzenikliwośćMagiczne Obuwie
Prędkość ataku (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 50.6% · gry: 791

Przeciwko: Master Yi

ZdobywcaZdobywca
Precyzja
TriumfLegenda: ŻwawośćOstateczny Cios
Inspiracja
Kosmiczna PrzenikliwośćMagiczne Obuwie
Prędkość ataku (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 54.1% · gry: 37

MetaBot Desktop

Zaplanuj draft z Jarvan IV w Laboratorium draftu

Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.

  • Pełna plansza draftu 5v5
  • Win rate'y matchupów na liniach
  • Podpowiedzi picków i banów
Laboratorium draftu w MetaBot Desktop

Dane matchupow Jarvan IV dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Jarvan IV, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Jarvan IV, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Inne pojedynki: Jarvan IV

Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Jarvan IV vs Master Yi – FAQ – patch 26.20

Kto wygrywa: Jarvan IV vs Master Yi?

Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Jarvan IV – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Jarvan IV wygrywa 53.2% z 94 gier (zakres 95% 43.2–63.0%).

Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Jarvan IV przeciwko bohaterowi Master Yi?

Jarvan IV wygrywa 53.2% z 94 gier przeciwko bohaterowi Master Yi (linia: Dżungla, patch 26.20; zakres 95% 43.2–63.0%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla) można by oczekiwać 47.5%.

Czy Jarvan IV kontruje bohatera Master Yi?

Nie jednoznacznie. Jarvan IV wygrywa 53.2% z 94 gier przeciwko bohaterowi Master Yi, a zakres 95% (43.2–63.0%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.

Kto wygrywa linię: Jarvan IV czy Master Yi?

Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 122, co mieści się w granicach błędu (gry: 93).

Czy Jarvan IV lepiej skaluje się niż Master Yi?

Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.

Kiedy Master Yi ma największą przewagę nad bohaterem Jarvan IV?

Na obecnych danych nie ma etapu gry, w którym przewaga bohatera Master Yi nad bohaterem Jarvan IV wykraczałaby poza granice błędu.

Jaki build dla bohatera Jarvan IV przeciwko bohaterowi Master Yi?

Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Jarvan IV (linia: Dżungla): Woltaiczny Cyklomiecz, Bluźniercza Hydra, Aksjomatyczny Łuk. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Master Yi: Pancerniaki (zwykle 47.5%, tutaj 67.0%).

Jakie runy dla bohatera Jarvan IV przeciwko bohaterowi Master Yi?

Zdobywca (Precyzja + Inspiracja) — 54.1% w 37 grach przeciwko bohaterowi Master Yi. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Master Yi: Triumf (zwykle 96.1%, tutaj 91.5%).