
Lee Sin vs Blitzcrank to a decisive matchup w LoL patch 26.17. Blitzcrank wygrywa z 60.0% win rate (+20.0%) przeciwko Lee Sin na podstawie 5 gier. Blitzcrank wins the early laning phase while Lee Sin scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Lee Sin, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Lee Sin vs Blitzcrank.
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Lee Sin radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Starcie Lee Sin vs Blitzcrank to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 5 ostatnich meczów, Blitzcrank wygrywa ze współczynnikiem wygranych 60.0% w porównaniu do 40.0% Lee Sin, dając Blitzcrank przewagę 20.0 punktów procentowych. Dynamika faz gry odgrywa tu kluczową rolę: Blitzcrank kontroluje wczesną fazę liniowania, ale Lee Sin skaluje się lepiej w miarę przedłużania się gry. Starcie zmienia się dramatycznie w zależności od długości gry — Blitzcrank musi wykorzystać przewagi zanim Lee Sin osiągnie swoje szczyty mocy, podczas gdy Lee Sin powinien skupić się na bezpiecznym farmieniu i osiągnięciu kluczowych punktów przedmiotów. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy kontrola tłumu, gdzie Blitzcrank prowadzi o 1.0s CC/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Blitzcrank ma silną przewagę w tym starciu. Gracze Lee Sin powinni grać defensywnie, priorytetyzować bezpieczne farmienie pod wieżą i szukać okazji stworzonych przez presję dżungli lub gdy Blitzcrank się rozciąga. Unikaj przedłużonych wymian i czekaj na walki zespołowe gdzie pozycjonowanie i koordynacja mają większe znaczenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Lee Sin jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Blitzcrank, wygrywając 3 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Lee Sin ma przewagi w farmienie, obrażenia i dochód złota, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Pancerniaki to optymalny wybór butów przeciwko Blitzcrank, zapewniający mobilność i statystyki, których Lee Sin najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Lee Sin przeciwko Blitzcrank to Zaćmienie, Pancerz Umrzyka i Czarny Tasak. Ta kombinacja daje Lee Sin efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Lee Sin vs Blitzcrank.
Blitzcrank dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 66.7% — 33.3 punktów procentowych przewagi nad Lee Sin. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Blitzcrank może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.
Późna gra (25+ minut) jest równo zbalansowana, z Lee Sin na 50.0% współczynnika wygranych — tylko 0.0 punktów przed Blitzcrank. Wykonanie walk zespołowych i gra makro decydują o zwycięzcy na tym etapie, nie przewaga starcia bohaterów.
Dynamika mocy zmienia się w miarę postępu gry — Blitzcrank ma przewagę wcześnie, ale Lee Sin stopniowo przejmuje kontrolę. Jednak marginesy są wystarczająco wąskie, że każdy bohater może wygrać na każdym etapie przy odpowiednich zagraniach. Skup się na braniu przewag gdy je masz zamiast czekać na konkretną fazę gry.
Konfiguracja run Precyzja i Dominacja daje Lee Sin najlepsze narzędzia do rywalizacji z Blitzcrank w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.
Dane matchupow Lee Sin dla patcha 26.17 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Lee Sin, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Lee Sin, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46.31% | 203 | 0.8 | 641 | 12 251 | 49.5% | 43.6% | |
| 47.85% | 186 | 0.8 | 606 | 12 216 | 40.0% | 56.0% | |
| 41.61% | 137 | 0.8 | 596 | 11 606 | 41.1% | 42.2% | |
| 48.87% | 133 | 0.8 | 603 | 12 528 | 60.0% | 41.0% | |
| 52.80% | 125 | 0.8 | 621 | 12 272 | 54.8% | 50.8% | |
| 38.98% | 118 | 0.8 | 663 | 12 032 | 36.8% | 41.0% | |
| 48.67% | 113 | 1.0 | 658 | 12 424 | 48.0% | 49.2% | |
| 50.89% | 112 | 0.9 | 655 | 12 661 | 54.8% | 48.6% | |
| 36.61% | 112 | 1.0 | 592 | 12 024 | 43.5% | 31.8% | |
| 47.92% | 96 | 0.9 | 630 | 12 108 | 52.9% | 42.2% | |
| 47.31% | 93 | 0.8 | 591 | 12 189 | 40.9% | 53.1% | |
| 47.83% | 92 | 0.9 | 704 | 13 305 | 41.0% | 52.8% | |
| 44.94% | 89 | 0.9 | 677 | 12 050 | 37.8% | 50.0% | |
| 54.12% | 85 | 0.9 | 681 | 12 450 | 60.5% | 47.6% | |
| 52.50% | 80 | 0.8 | 691 | 12 198 | 51.1% | 54.3% | |
| 53.16% | 79 | 0.8 | 611 | 12 451 | 50.0% | 55.8% | |
| 52.05% | 73 | 0.8 | 690 | 11 818 | 45.0% | 60.6% | |
| 51.52% | 66 | 1.0 | 667 | 12 450 | 58.6% | 46.0% | |
| 44.62% | 65 | 0.9 | 620 | 12 258 | 34.6% | 51.3% | |
| 50.79% | 63 | 0.8 | 696 | 11 935 | 55.9% | 44.8% | |
| 50.79% | 63 | 0.8 | 683 | 13 698 | 53.9% | 48.6% | |
| 49.15% | 59 | 0.8 | 648 | 12 899 | 48.1% | 50.0% | |
| 32.76% | 58 | 0.8 | 654 | 11 815 | 39.3% | 26.7% | |
| 37.93% | 58 | 0.8 | 703 | 11 807 | 40.7% | 35.5% | |
| 49.12% | 57 | 0.9 | 647 | 13 014 | 53.9% | 45.2% | |
| 48.15% | 54 | 0.7 | 624 | 12 682 | 63.6% | 37.5% | |
| 50.00% | 54 | 0.8 | 644 | 12 339 | 53.9% | 46.4% | |
| 51.92% | 52 | 0.9 | 597 | 11 621 | 50.0% | 53.9% | |
| 48.98% | 49 | 0.9 | 654 | 12 198 | 42.1% | 53.3% | |
| 51.02% | 49 | 1.1 | 625 | 13 556 | 47.1% | 53.1% | |
| 46.81% | 47 | 0.8 | 613 | 10 561 | 53.9% | 38.1% | |
| 59.09% | 44 | 1.0 | 732 | 12 184 | 64.0% | 52.6% | |
| 47.62% | 42 | 0.8 | 612 | 10 985 | 52.0% | 41.2% | |
| 52.63% | 38 | 1.3 | 652 | 12 700 | 43.8% | 59.1% | |
| 28.95% | 38 | 0.9 | 585 | 10 903 | 18.2% | 43.8% | |
| 45.95% | 37 | 0.8 | 618 | 12 245 | 52.9% | 40.0% | |
| 48.57% | 35 | 0.9 | 660 | 12 990 | 43.8% | 52.6% | |
| 51.43% | 35 | 0.8 | 550 | 12 293 | 47.1% | 55.6% | |
| 52.94% | 34 | 0.7 | 588 | 11 961 | 57.1% | 50.0% | |
| 51.61% | 31 | 0.9 | 733 | 12 388 | 57.9% | 41.7% | |
| 59.26% | 27 | 0.8 | 659 | 11 619 | 57.9% | 62.5% | |
| 42.31% | 26 | 0.7 | 711 | 12 669 | 35.7% | 50.0% | |
| 28.00% | 25 | 0.8 | 656 | 12 274 | 36.4% | 21.4% | |
| 48.00% | 25 | 0.7 | 619 | 10 911 | 46.7% | 50.0% | |
| 54.17% | 24 | 1.6 | 766 | 13 940 | 66.7% | 46.7% | |
| 54.17% | 24 | 1.1 | 760 | 13 812 | 55.6% | 53.3% | |
| 43.48% | 23 | 1.8 | 634 | 13 149 | 37.5% | 46.7% | |
| 56.52% | 23 | 0.7 | 606 | 11 498 | 41.7% | 72.7% | |
| 47.83% | 23 | 1.4 | 645 | 12 887 | 33.3% | 57.1% | |
| 40.91% | 22 | 1.3 | 602 | 11 191 | 33.3% | 50.0% | |
| 59.09% | 22 | 0.8 | 670 | 13 877 | 100.0% | 43.8% | |
| 35.00% | 20 | 1.2 | 567 | 12 945 | 57.1% | 23.1% | |
| 60.00% | 20 | 0.9 | 632 | 11 396 | 54.5% | 66.7% | |
| 36.84% | 19 | 0.9 | 529 | 11 670 | 46.1% | 16.7% | |
| 44.44% | 18 | 1.9 | 673 | 12 273 | 28.6% | 54.5% | |
| 44.44% | 18 | 1.2 | 904 | 12 925 | 55.6% | 33.3% | |
| 66.67% | 18 | 1.0 | 719 | 12 805 | 60.0% | 75.0% | |
| 38.89% | 18 | 1.7 | 642 | 11 263 | 37.5% | 40.0% | |
| 53.33% | 15 | 1.2 | 568 | 10 805 | 80.0% | 40.0% | |
| 33.33% | 15 | 1.8 | 711 | 11 559 | 33.3% | 33.3% | |
| 42.86% | 14 | 1.8 | 539 | 10 585 | 50.0% | 40.0% | |
| 50.00% | 14 | 2.1 | 993 | 12 615 | 40.0% | 55.6% | |
| 50.00% | 14 | 0.7 | 619 | 12 149 | 66.7% | 37.5% | |
| 23.08% | 13 | 2.3 | 716 | 13 105 | 0.0% | 33.3% | |
| 33.33% | 12 | 0.9 | 570 | 12 558 | 33.3% | 33.3% | |
| 40.00% | 10 | 1.7 | 495 | 9849 | 42.9% | 33.3% | |
| 55.56% | 9 | 2.2 | 717 | 12 216 | 40.0% | 75.0% | |
| 55.56% | 9 | 2.4 | 603 | 8787 | 50.0% | 60.0% | |
| 44.44% | 9 | 2.2 | 711 | 12 321 | 66.7% | 0.0% | |
| 50.00% | 8 | 1.1 | 623 | 14 694 | 50.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 8 | 1.6 | 555 | 9577 | 60.0% | 33.3% | |
| 62.50% | 8 | 1.4 | 569 | 10 581 | 75.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 8 | 1.8 | 496 | 10 114 | 50.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 8 | 2.1 | 794 | 9964 | 57.1% | 0.0% | |
| 75.00% | 8 | 1.1 | 718 | 15 448 | 0.0% | 85.7% | |
| 50.00% | 8 | 1.4 | 747 | 15 934 | 50.0% | 50.0% | |
| 42.86% | 7 | 3.0 | 757 | 12 287 | 33.3% | 50.0% | |
| 71.43% | 7 | 0.9 | 630 | 12 296 | 50.0% | 100.0% | |
| 85.71% | 7 | 1.6 | 615 | 12 935 | 100.0% | 66.7% | |
| 33.33% | 6 | 1.2 | 664 | 13 654 | 66.7% | 0.0% | |
| 50.00% | 6 | 0.9 | 521 | 5781 | 50.0% | 0.0% | |
| 20.00% | 5 | 3.1 | 696 | 8625 | 33.3% | 0.0% | |
| 60.00% | 5 | 1.8 | 674 | 11 097 | 100.0% | 33.3% | |
| 60.00% | 5 | 5.4 | 711 | 10 647 | 33.3% | 100.0% | |
| 40.00% | 5 | 1.8 | 548 | 11 719 | 100.0% | 25.0% | |
| 20.00% | 5 | 1.2 | 541 | 8522 | 0.0% | 33.3% | |
| 40.00% | 5 | 7.3 | 873 | 12 951 | 33.3% | 50.0% | |
| 40.00% | 5 | 1.2 | 621 | 7238 | 33.3% | 50.0% | |
| 40.00% | 5 | 5.3 | 742 | 10 947 | 100.0% | 25.0% | |
| 20.00% | 5 | 5.3 | 575 | 9469 | 50.0% | 0.0% | |
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Blitzcrank wygrywa matchup Lee Sin vs Blitzcrank ze wskaznikiem zwyciestwa 60.0% w porownaniu do 40.0% Lee Sin, roznica 20.0 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 5 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.17.
We wczesnej grze Blitzcrank ma przewage nad Lee Sin z wskaznikiem zwyciestwa 66.7% versus 33.3%. Gracze Blitzcrank powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
W poznej grze Lee Sin przejmuje matchup Lee Sin vs Blitzcrank ze wskaznikiem zwyciestwa 50.0% w porownaniu do 50.0%. Lee Sin skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Blitzcrank wygrywa matchup przeciwko Lee Sin ze wskaznikiem zwyciestwa 60.0% w patchu 26.17 League of Legends. Przewaga 20.0 punktow procentowych oznacza, ze Blitzcrank jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 5 przeanalizowanych gier.
Najlepszy build Lee Sin przeciwko Blitzcrank zawiera Zaćmienie, Pancerz Umrzyka, Czarny Tasak with Pancerniaki. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Najlepsze runy Lee Sin przeciwko Blitzcrank uzywaja drzewa glownego Precyzja z Dominacja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Lee Sin vs Blitzcrank matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Nie, Lee Sin ma trudnosci przeciwko Blitzcrank z zaledwie 40.0% wskaznikiem zwyciestwa. Blitzcrank ma przewage w tym matchupie. Gracze Lee Sin powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Blitzcrank.
Grajac Lee Sin przeciwko Blitzcrank, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Blitzcrank. Focus on safe farming — you outscale Blitzcrank in the late game. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.
Aplikacja desktopowa działa tylko na Windowsie — wyślij sobie link i zainstaluj ją przy komputerze.