
Lissandravs Tristana
Lissandra vs Tristana to a very close matchup w LoL patch 26.10. Lissandra wygrywa z 50.0% win rate (+0.0%) przeciwko Tristana na podstawie 8 gier. Tristana wins the early laning phase while Lissandra scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Lissandra, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Lissandra vs Tristana.
Lissandra Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Lissandra performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the Lissandra vs Tristana Matchup?

Podsumowanie starcia Lissandra vs Tristana
Starcie Lissandra vs Tristana to zasadniczo starcie na rzut monetą w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 8 ostatnich meczów, Lissandra wygrywa ze współczynnikiem wygranych 50.0% w porównaniu do 50.0% Tristana, dając Lissandra przewagę 0.0 punktów procentowych. Dynamika faz gry odgrywa tu kluczową rolę: Tristana kontroluje wczesną fazę liniowania, ale Lissandra skaluje się lepiej w miarę przedłużania się gry. Starcie zmienia się dramatycznie w zależności od długości gry — Tristana musi wykorzystać przewagi zanim Lissandra osiągnie swoje szczyty mocy, podczas gdy Lissandra powinien skupić się na bezpiecznym farmieniu i osiągnięciu kluczowych punktów przedmiotów. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy kontrola tłumu, gdzie Lissandra prowadzi o 1.5s CC/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Lissandra ma statystyczną przewagę, ale margines jest wystarczająco bliski, że szanowanie mocnych stron Tristana jest ważne. Wymieniaj się gdy cooldowny są korzystne, śledź wrogiego dżunglera i buduj w kierunku swoich najsilniejszych skoków przedmiotowych aby przekształcić niewielką przewagę w decydujące prowadzenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Analiza fazy liniowania Lissandra vs Tristana
Lissandra jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Tristana, wygrywając 5 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Lissandra ma przewagi w farmienie, obrażenia, dochód złota, kontrola tłumu i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Best Lissandra Build Against Tristana
Buty Miotacza Zaklęć to optymalny wybór butów przeciwko Tristana, zapewniający mobilność i statystyki, których Lissandra najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Lissandra przeciwko Tristana to Płomień Cienia, Klepsydra Zhonyi i Złowrogość. Ta kombinacja daje Lissandra efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build działa wyjątkowo dobrze, osiągając współczynnik wygranych 100.0% w 2 grach — znacznie powyżej średniej i czyniąc go najlepszą ścieżką przedmiotów przeciwko Tristana. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Lissandra vs Tristana.
Early Game vs Late Game
Tristana dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 66.7% — 33.3 punktów procentowych przewagi nad Lissandra. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Tristana może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.
Lissandra jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 60.0% — 20.0 punktów powyżej Tristana. Przedłużone gry mocno faworyzują Lissandra, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.
To starcie charakteryzuje się dramatyczną zmianą mocy: Tristana musi agresywnie wykorzystać swoją wczesną przewagę i zakończyć grę zanim Lissandra osiągnie swoje punkty skalowania. Jeśli Lissandra przetrwa fazę liniowania bez zbyt dużego opóźnienia, starcie obraca się na jego korzyść. Kontrola Smoka i Herolda Rift są kluczowe — drużyna która zabezpieczy wczesne cele może snowballować lub kupić czas na skalowanie.
Best Lissandra Runes Against Tristana
Kombinacja Dominacja głównych z Czarnoksięstwo pobocznymi pomaga Lissandra zmaksymalizować swój potencjał w tym zaciekle spornym starciu, zapewniając odpowiednią mieszankę narzędzi ofensywnych i defensywnych aby przewyższyć Tristana.
Dane matchupow Lissandra dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Lissandra, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Lissandra, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.35% | 149 | 6.6 | 771 | 11,280 | 49.3% | 54.9% | |
| 54.35% | 138 | 6.8 | 838 | 12,176 | 60.4% | 50.6% | |
| 55.56% | 135 | 6.7 | 797 | 12,020 | 60.8% | 52.4% | |
| 58.82% | 119 | 6.5 | 857 | 11,814 | 45.3% | 69.7% | |
| 53.85% | 104 | 6.6 | 914 | 12,016 | 55.6% | 52.9% | |
| 50.98% | 102 | 6.6 | 727 | 11,357 | 53.5% | 49.1% | |
| 50.00% | 80 | 6.8 | 867 | 11,962 | 40.0% | 56.0% | |
| 47.37% | 76 | 5.9 | 748 | 11,293 | 45.5% | 48.8% | |
| 45.21% | 73 | 6.5 | 681 | 10,576 | 27.3% | 60.0% | |
| 52.17% | 69 | 6.9 | 961 | 12,151 | 55.2% | 50.0% | |
| 53.13% | 64 | 6.5 | 887 | 12,255 | 69.2% | 42.1% | |
| 42.37% | 59 | 6.3 | 787 | 11,755 | 45.0% | 41.0% | |
| 41.38% | 58 | 6.6 | 804 | 12,364 | 52.2% | 34.3% | |
| 43.14% | 51 | 6.9 | 913 | 10,437 | 42.3% | 44.0% | |
| 42.86% | 42 | 7.3 | 909 | 10,241 | 41.7% | 44.4% | |
| 47.62% | 42 | 6.8 | 760 | 10,095 | 47.8% | 47.4% | |
| 43.59% | 39 | 6.4 | 924 | 11,960 | 47.1% | 40.9% | |
| 47.37% | 38 | 6.7 | 739 | 12,009 | 53.3% | 43.5% | |
| 60.53% | 38 | 6.6 | 823 | 10,503 | 61.9% | 58.8% | |
| 54.29% | 35 | 6.5 | 829 | 11,101 | 57.9% | 50.0% | |
| 55.88% | 34 | 6.2 | 887 | 11,521 | 47.1% | 64.7% | |
| 50.00% | 34 | 6.7 | 933 | 12,044 | 33.3% | 59.1% | |
| 43.33% | 30 | 6.3 | 754 | 11,378 | 62.5% | 36.4% | |
| 43.33% | 30 | 6.1 | 819 | 10,811 | 53.9% | 35.3% | |
| 50.00% | 30 | 6.7 | 838 | 11,582 | 66.7% | 38.9% | |
| 53.33% | 30 | 6.4 | 768 | 12,251 | 75.0% | 45.5% | |
| 65.52% | 29 | 7.0 | 894 | 11,644 | 69.2% | 62.5% | |
| 57.14% | 28 | 6.6 | 831 | 11,941 | 41.7% | 68.8% | |
| 50.00% | 28 | 6.6 | 804 | 10,043 | 69.2% | 33.3% | |
| 48.15% | 27 | 6.7 | 902 | 12,529 | 50.0% | 47.4% | |
| 40.74% | 27 | 7.0 | 889 | 12,174 | 57.1% | 35.0% | |
| 46.15% | 26 | 6.9 | 804 | 10,290 | 62.5% | 20.0% | |
| 30.77% | 26 | 6.7 | 938 | 11,901 | 44.4% | 23.5% | |
| 46.15% | 26 | 6.9 | 782 | 11,534 | 66.7% | 35.3% | |
| 29.17% | 24 | 5.8 | 955 | 12,914 | 42.9% | 23.5% | |
| 63.64% | 22 | 6.7 | 804 | 10,929 | 69.2% | 55.6% | |
| 61.90% | 21 | 6.2 | 795 | 11,327 | 62.5% | 61.5% | |
| 52.38% | 21 | 6.8 | 848 | 11,518 | 66.7% | 41.7% | |
| 45.00% | 20 | 7.1 | 853 | 10,182 | 54.5% | 33.3% | |
| 57.89% | 19 | 6.1 | 893 | 10,299 | 54.5% | 62.5% | |
| 33.33% | 18 | 6.4 | 656 | 11,450 | 37.5% | 30.0% | |
| 55.56% | 18 | 5.6 | 792 | 10,171 | 66.7% | 44.4% | |
| 17.65% | 17 | 5.8 | 688 | 12,217 | 14.3% | 20.0% | |
| 43.75% | 16 | 3.5 | 593 | 10,753 | 50.0% | 41.7% | |
| 68.75% | 16 | 6.5 | 880 | 12,430 | 80.0% | 63.6% | |
| 64.29% | 14 | 7.0 | 900 | 11,200 | 40.0% | 77.8% | |
| 42.86% | 14 | 7.1 | 762 | 11,122 | 55.6% | 20.0% | |
| 57.14% | 14 | 6.8 | 879 | 14,155 | 100.0% | 45.5% | |
| 46.15% | 13 | 6.6 | 832 | 11,214 | 50.0% | 40.0% | |
| 41.67% | 12 | 6.3 | 858 | 14,250 | 100.0% | 36.4% | |
| 75.00% | 12 | 5.9 | 775 | 12,474 | 100.0% | 66.7% | |
| 36.36% | 11 | 6.7 | 885 | 12,717 | 25.0% | 42.9% | |
| 72.73% | 11 | 6.6 | 780 | 11,315 | 50.0% | 85.7% | |
| 81.82% | 11 | 7.8 | 923 | 13,197 | 100.0% | 66.7% | |
| 70.00% | 10 | 6.6 | 813 | 11,368 | 80.0% | 60.0% | |
| 33.33% | 9 | 7.5 | 770 | 10,762 | 66.7% | 16.7% | |
| 33.33% | 9 | 6.7 | 739 | 11,320 | 100.0% | 14.3% | |
| 44.44% | 9 | 6.9 | 759 | 12,011 | 60.0% | 25.0% | |
| 50.00% | 8 | 3.7 | 808 | 12,858 | 66.7% | 40.0% | |
| 37.50% | 8 | 7.3 | 917 | 10,195 | 20.0% | 66.7% | |
| 62.50% | 8 | 7.5 | 891 | 12,237 | 66.7% | 60.0% | |
| 50.00% | 8 | 7.3 | 1,053 | 11,457 | 50.0% | 50.0% | |
| 25.00% | 8 | 1.5 | 494 | 8,333 | 0.0% | 40.0% | |
| 50.00% | 8 | 2.7 | 513 | 9,630 | 100.0% | 33.3% | |
| 50.00% | 8 | 7.0 | 1,060 | 11,428 | 33.3% | 60.0% | |
| 62.50% | 8 | 6.0 | 911 | 12,817 | 66.7% | 60.0% | |
| 25.00% | 8 | 7.0 | 801 | 11,329 | 20.0% | 33.3% | |
| 50.00% | 8 | 6.1 | 1,003 | 11,853 | 40.0% | 66.7% | |
| 12.50% | 8 | 5.5 | 758 | 10,467 | 0.0% | 14.3% | |
| 57.14% | 7 | 2.4 | 623 | 12,288 | 0.0% | 57.1% | |
| 42.86% | 7 | 1.8 | 552 | 7,247 | 60.0% | 0.0% | |
| 28.57% | 7 | 6.7 | 838 | 12,068 | 33.3% | 25.0% | |
| 57.14% | 7 | 6.5 | 707 | 7,453 | 75.0% | 33.3% | |
| 28.57% | 7 | 7.0 | 1,200 | 12,848 | 50.0% | 20.0% | |
| 71.43% | 7 | 7.0 | 942 | 11,670 | 33.3% | 100.0% | |
| 50.00% | 6 | 7.5 | 965 | 13,326 | 100.0% | 25.0% | |
| 83.33% | 6 | 7.6 | 1,024 | 12,158 | 100.0% | 66.7% | |
| 33.33% | 6 | 5.1 | 765 | 10,856 | 100.0% | 20.0% | |
| 33.33% | 6 | 6.2 | 783 | 10,968 | 50.0% | 25.0% | |
| 66.67% | 6 | 4.3 | 677 | 11,772 | 50.0% | 75.0% | |
| 83.33% | 6 | 6.5 | 1,011 | 12,025 | 100.0% | 75.0% | |
| 60.00% | 5 | 6.2 | 812 | 7,814 | 60.0% | 0.0% | |
| 80.00% | 5 | 6.9 | 948 | 10,954 | 66.7% | 100.0% | |
| 0.00% | 5 | 6.6 | 750 | 11,439 | 0.0% | 0.0% | |
| 40.00% | 5 | 6.8 | 802 | 13,193 | 100.0% | 25.0% | |
| 20.00% | 5 | 6.6 | 929 | 10,160 | 50.0% | 0.0% | |
| 40.00% | 5 | 6.9 | 927 | 11,982 | 100.0% | 25.0% | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Lissandra vs Tristana - Często Zadawane Pytania
Jak radzi sobie Lissandra przeciwko Tristana w League of Legends?
Lissandra wygrywa matchup Lissandra vs Tristana ze wskaznikiem zwyciestwa 50.0% w porownaniu do 50.0% Tristana, roznica 0.0 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 8 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.
Jak radzi sobie Lissandra przeciwko Tristana we wczesnej grze?
We wczesnej grze Tristana ma przewage nad Lissandra z wskaznikiem zwyciestwa 66.7% versus 33.3%. Gracze Tristana powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
Jak radzi sobie Lissandra przeciwko Tristana w poznej grze?
W poznej grze Lissandra przejmuje matchup Lissandra vs Tristana ze wskaznikiem zwyciestwa 60.0% w porownaniu do 40.0%. Lissandra skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Kto wygrywa matchup Lissandra vs Tristana?
Lissandra wygrywa matchup przeciwko Tristana ze wskaznikiem zwyciestwa 50.0% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 0.0 punktow procentowych oznacza, ze Lissandra jest slightly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 8 przeanalizowanych gier.
Jaki jest najlepszy build Lissandra przeciwko Tristana?
Najlepszy build Lissandra przeciwko Tristana zawiera Płomień Cienia, Klepsydra Zhonyi, Złowrogość with Buty Miotacza Zaklęć. This build achieves a 100.0% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Jakie sa najlepsze runy Lissandra przeciwko Tristana?
Najlepsze runy Lissandra przeciwko Tristana uzywaja drzewa glownego Dominacja z Czarnoksięstwo jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Lissandra vs Tristana matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Czy Lissandra kontruje Tristana?
Tak, Lissandra ma korzystny matchup przeciwko Tristana ze wskaznikiem zwyciestwa 50.0%. Lissandra slightly edges out Tristana na linii na podstawie aktualnych danych patcha 26.10.
Jak grac Lissandra przeciwko Tristana?
Grajac Lissandra przeciwko Tristana, wykorzystaj swoje statystyczne przewagi, tradujac agresywnie podczas korzystnych okien. Play safe early and scale into your power spikes where you outperform Tristana. Buduj polecane przedmioty i runy dla tego konkretnego matchupu, aby uzyskac najlepsze wyniki.
