Lulu, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
49.9%
Współczynnik wyboru
4.2%
Ban rate
7.3%

Lulu vs Pyke

Lulu Tier CWsparcieMag
Patch
26.21
Gry
8374
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
4 lis 2026 UTC

Lulu vs Pyke to a decisive matchup w LoL patch 26.21. Lulu wygrywa z 55.1% win rate (+10.3%) przeciwko Pyke na podstawie 234 gier. Lulu holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Lulu, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Lulu vs Pyke.

Analiza matchupu Lulu

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Lulu radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Porównaj z przeciwnikiem
Lulu
Lulu
54.1%
VS
Pyke
45.9%
Pyke

Kto wygrywa: Lulu vs Pyke?

Lekka przewaga: LuluUmiarkowana pewność

Lulu wygrywa 54.1% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 47.5% a 60.5% (zakres 95%).

Oczekiwany
53.2%
Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie)
Efekt pojedynku
+0.9 pkt
Zaobserwowany minus oczekiwany
Próba
Gry: 220
Linia: Wsparcie
vs patch 26.20
+3.8 pkt
W granicach zwykłych wahań między patchami

Linia: Wsparcie · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.21 · 27 paź – 3 lis

Najważniejsze wnioski

  • Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Lulu – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Lulu wygrywa 54.1% z 220 gier (zakres 95% 47.5–60.5%).
  • Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie) przewidują 53.2% dla bohatera Lulu; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
  • Pyke zwykle wygrywa linię: średnio 483 złota przewagi nad bohaterem Lulu w 15. minucie (gry z zapisem stanu w 15. minucie: 213).
  • Gracze bohatera Lulu znacznie rzadziej wybierają Błysk + Uzdrowienie w pojedynku z bohaterem Pyke: 70.0% w pozostałych grach (linia: Wsparcie), 60.0% tutaj.
Jak to obliczamy

Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.

Gra liczy się tylko wtedy, gdy Lulu i Pyke grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.

Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.

Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.

„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Lulu w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).

Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.

Lulu vs Pyke – statystyki fazy linii

LuluPyke

W 15. minucie

Różnica złota
−483
Przewaga: Pyke
Zakres 95%: od −610 do −357
Różnica XP
+91
W granicach błędu
Zakres 95%: od −15 do +198
Różnica CS
−1.3
Przewaga: Pyke
Zakres 95%: od −2.4 do −0.2
1.07
Zabójstwa przed 15. min
2.66
2.91
Śmierci przed 15. min
3.02
0.10
Solo zabójstwa przed 15. min
0.11
1.8%
Pierwsza krew
8.6%

Średnie z całej gry

1.0
CS / min
1.1
267
DMG / min
432
9209
Złoto / grę
10 319
116
Leczenie / min
178
364
Zredukowane DMG / min
437
1.2
CC / min
1.0

Lulu vs Pyke – wskaźnik wygranych według długości gry

Wskaźnik wygranych bohatera Lulu przeciwko bohaterowi Pyke według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.

Za mało gier
Poniżej 20 min
Gry: 22
Za mało gier
20–25 min
Gry: 24
57.6%
25–30 min
Gry: 59
60.0%
30–35 min
Gry: 70
53.3%
35+ min
Gry: 45
Lulu vs PykeZakres 95%Lulu zwykle (Wsparcie)

Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Lulu przeciwko bohaterowi Pyke w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Lulu vs Pyke – skoki siły

Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.

  1. Linia (15 min)PykeLulu – złoto w 15. min: −483
  2. Pierwszy przedmiotLuluLulu: 12.4 min · Pyke: 13.6 min
  3. Gry poniżej 20 minZa mało danych
  4. Gry 20–30 minWyrównaneLulu wygrywa 55.4% z 83 gier
  5. Gry 30+ minWyrównaneLulu wygrywa 57.4% z 115 gier

Lulu vs Pyke: co się zmienia

Wybory, których gracze bohatera Lulu dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Wsparcie).

Lulu vs Pyke – najlepszy build

Przeciwko: Pyke

Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 10 z 120 gier Lulu przeciw Pyke miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Lulu.

  • Lulu zwykle najpierw kończy Ognisty Trybularz, po 12.4 min (mediana z 127 gier).
  • Pyke zwykle najpierw kończy Glewia Umbry, po 13.6 min (mediana z 137 gier).
  • Priorytet umiejętności: E > W > Q — taki sam jak zwykle.

Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.

Lulu vs Pyke – najlepsze runy

Zwykłe runy: Lulu (Wsparcie)

Przywołanie AeryPrzywołanie Aery
Czarnoksięstwo
Opaska Przepływu ManyChyżośćNadchodząca Burza
Inspiracja
Magiczne ObuwieSpec od Wszystkiego
Przyspieszenie umiejętności (atak)Prędkość ruchu (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 86.7% · gry: 15

Przeciwko: Pyke

OpiekunOpiekun
Determinacja
Przypływ ŻyciaKościana ZbrojaRewitalizacja
Inspiracja
Dostawa CiastekKosmiczna Przenikliwość
Siła adaptacyjna (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Skalujące się zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 72.7% · gry: 22

MetaBot Desktop

Zaplanuj draft z Lulu w Laboratorium draftu

Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.

  • Pełna plansza draftu 5v5
  • Win rate'y matchupów na liniach
  • Podpowiedzi picków i banów
Laboratorium draftu w MetaBot Desktop

Dane matchupow Lulu dla patcha 26.21 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Lulu, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Lulu, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Inne pojedynki: Lulu

Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.

🔍

Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.

Zgłoś problem

Lulu vs Pyke – FAQ – patch 26.21

Kto wygrywa: Lulu vs Pyke?

Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Lulu – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Lulu wygrywa 54.1% z 220 gier (zakres 95% 47.5–60.5%).

Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Lulu przeciwko bohaterowi Pyke?

Lulu wygrywa 54.1% z 220 gier przeciwko bohaterowi Pyke (linia: Wsparcie, patch 26.21; zakres 95% 47.5–60.5%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie) można by oczekiwać 53.2%.

Czy Lulu kontruje bohatera Pyke?

Nie jednoznacznie. Lulu wygrywa 54.1% z 220 gier przeciwko bohaterowi Pyke, a zakres 95% (47.5–60.5%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.

Kto wygrywa linię: Lulu czy Pyke?

Pyke zwykle wygrywa linię: średnio 483 złota przewagi nad bohaterem Lulu w 15. minucie (gry z zapisem stanu w 15. minucie: 213).

Czy Lulu lepiej skaluje się niż Pyke?

Nie w mierzalny sposób: wskaźniki wygranych bohatera Lulu przeciwko bohaterowi Pyke w grach do 25 minut i w dłuższych grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Kiedy Pyke ma największą przewagę nad bohaterem Lulu?

Pyke ma mierzalną przewagę w: Linia (15 min).

Jaki build dla bohatera Lulu przeciwko bohaterowi Pyke?

Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Lulu (linia: Wsparcie): Odnowienie Kamienia Księżycowego, Ognisty Trybularz, Przysięga Rycerska. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Pyke: Ioniańskie Buty Jasności Umysłu (zwykle 86.7%, tutaj 78.2%).

Jakie runy dla bohatera Lulu przeciwko bohaterowi Pyke?

Opiekun (Determinacja + Inspiracja) — 72.7% w 22 grach przeciwko bohaterowi Pyke. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Pyke: Błysk + Uzdrowienie (zwykle 70.0%, tutaj 60.0%).