Quinn - League of Legends Champion
Współczynnik wygranych
45.0%
Współczynnik wyboru
2.4%

Quinnvs Talon

FMarksmanAssassin
Patch26.10
Mecze595,409
LiniaWszystkie linie
TierWszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja17 maj 2026

Quinn vs Talon to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Talon wygrywa z 55.6% win rate (+11.1%) przeciwko Quinn na podstawie 36 gier. Talon holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Quinn, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Quinn vs Talon.

Quinn Matchup Breakdown

Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Quinn performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.

Compare against an opponent
Talon - 44.4% win rateTalon(44.4%)
Quinn - 44.4% win rate in this matchup
Quinn
44.4% WR
VS
Talon vs Quinn matchup - 55.6% win rate
Talon
55.6% WR

Who Wins the Quinn vs Talon Matchup?

Talon wins the Quinn vs Talon matchup
Winner
Talon
Matches: 36
44.4%
Win Rate
55.6%
1.5
CS / min
1.7
937
DMG / min
994
14,961
Gold / game
15,492
307
Heal / min
442
523
DMG Mitigated / min
761
1.0
CC / min
0.3
46.1%
Early Game WR
53.9%
43.5%
Late Game WR
56.5%

Podsumowanie starcia Quinn vs Talon

Starcie Quinn vs Talon to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 36 ostatnich meczów, Talon wygrywa ze współczynnikiem wygranych 55.6% w porównaniu do 44.4% Quinn, dając Talon przewagę 11.1 punktów procentowych. Talon dominuje na każdym etapie — od wczesnego liniowania po późne walki zespołowe. Ta stała przewaga utrudnia graczom Quinn znalezienie korzystnych okien, więc strategie zależne od zespołu i unikanie konfrontacji solo są niezbędne. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy kontrola tłumu, gdzie Quinn prowadzi o 0.7s CC/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Talon ma silną przewagę w tym starciu. Gracze Quinn powinni grać defensywnie, priorytetyzować bezpieczne farmienie pod wieżą i szukać okazji stworzonych przez presję dżungli lub gdy Talon się rozciąga. Unikaj przedłużonych wymian i czekaj na walki zespołowe gdzie pozycjonowanie i koordynacja mają większe znaczenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.

Analiza fazy liniowania Quinn vs Talon

Talon wygrywa fazę liniowania przeciwko Quinn w League of Legends

Talon jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Quinn, wygrywając 4 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Talon ma przewagi w farmienie, obrażenia, dochód złota i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.

Farmienie
1.5Quinn
1.7Talon
Quinn i Talon farmią praktycznie identycznie w tym starciu, z różnicą tylko 0.2 CS/min. Żaden bohater nie ma znaczącej przewagi w farmieniu, więc dominacja na linii będzie pochodzić z wymian i interakcji z dżunglą zamiast przewag CS.
Obrażenia
937Quinn
994Talon
Talon zadaje 57 więcej obrażeń bohaterom na minutę niż Quinn. Choć zauważalne w przedłużonych wymianach, ta różnica może być zrównoważona przez Quinn wybierającego korzystne okna walki, jak angażowanie gdy kluczowe umiejętności Talon są na cooldownie lub wymienianie się natychmiast po uniknięciu skillshota.
Ekonomia
14,961Quinn
15,492Talon
Talon zarabia 532 więcej złota na grę niż Quinn, co równa się mniej więcej jednemu dodatkowemu przedmiotowi komponentowemu. Ta przewaga ekonomiczna pochodzi z kombinacji lepszego farmienia, udziału w zabójstwach i kontroli celów, dając Talon nieco szybsze ukończenia przedmiotów.
Użyteczność
1.0Quinn
0.3Talon
Quinn zapewnia 0.7 sekund więcej kontroli tłumu na minutę niż Talon, oferując lepszy potencjał ustawiania ganków i nieco więcej użyteczności w walkach zespołowych. Ta przewaga CC pomaga Quinn koordynować z dżunglerem i kontrolować tempo potyczek.
Sustain
830Quinn
1,203Talon
Talon znacząco przewyższa Quinn w sustainie, lecząc i redukując 372 więcej obrażeń na minutę. Ta masywna różnica w wytrzymałości oznacza, że Talon może absorbować znaczące obrażenia i pozostać na linii podczas gdy Quinn jest zmuszony do recalla. Budowanie wczesnych ran jest niezbędne dla Quinn, a skupienie się na wzorcach wymian burstowych zamiast utrzymanych walk jest krytyczne.

Best Quinn Build Against Talon

Nagolenniki Pasibrzucha to optymalny wybór butów przeciwko Talon, zapewniający mobilność i statystyki, których Quinn najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Quinn przeciwko Talon to Pycha, Kolekcjoner i Ostrze Nocy. Ta kombinacja daje Quinn efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build działa wyjątkowo dobrze, osiągając współczynnik wygranych 66.7% w 3 grach — znacznie powyżej średniej i czyniąc go najlepszą ścieżką przedmiotów przeciwko Talon. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Quinn vs Talon.

Early Game vs Late Game

Wczesna gra
Talon
53.9%
+7.7% przewagi
Współczynnik wygranych Quinn we wczesnej grzeQuinn46.1%
Współczynnik wygranych Talon we wczesnej grzeTalon53.9%
Późna gra
Talon
56.5%
+13.0% przewagi
Współczynnik wygranych Quinn w późnej grzeQuinn43.5%
Współczynnik wygranych Talon w późnej grzeTalon56.5%

Talon dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 53.9% — 7.7 punktów procentowych przewagi nad Quinn. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Talon może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.

Talon jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 56.5% — 13.0 punktów powyżej Quinn. Przedłużone gry mocno faworyzują Talon, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.

Talon utrzymuje przewagę na każdym etapie gry, czyniąc to konsekwentnie korzystnym starciem od linii po późne walki zespołowe. Gracze Quinn powinni szukać outplayów, strategii zależnych od zespołu i picków zamiast polegać na skalowaniu aby wygrać to starcie.

Best Quinn Runes Against Talon

Drzewo run Precyzja - główne runy Quinn vs TalonPrecyzja
Do Ataku - najlepsza runa Quinn vs TalonTriumf - najlepsza runa Quinn vs TalonLegenda: Rodowód - najlepsza runa Quinn vs TalonOdcięcie - najlepsza runa Quinn vs Talon
Drzewo run Dominacja - poboczne runy Quinn vs TalonDominacja
Smak Krwi - najlepsza runa Quinn vs TalonŁowca Skarbów - najlepsza runa Quinn vs Talon
100.0% WR

Konfiguracja run Precyzja i Dominacja daje Quinn najlepsze narzędzia do rywalizacji z Talon w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.


Dane matchupow Quinn dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Quinn, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Quinn, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Procent wygranych i statystyki starc Quinn w League of Legends Patch 26.10
Przeciwnik
Winrate
Mecze
CS/min
OBR/min
Zloto/mecz
Wczesne WR
Pozne WR
39.18%971.276313,25533.3%42.6%
47.62%845.171011,28155.0%40.9%
35.44%791.472212,43421.2%45.6%
40.51%791.085113,31146.7%36.7%
31.75%631.173711,69034.4%29.0%
41.94%621.177413,24625.9%54.3%
56.45%621.077813,02851.5%62.1%
48.39%621.181913,37556.5%43.6%
47.54%615.798512,18252.0%44.4%
54.39%571.173313,03444.4%63.3%
41.67%485.289611,60648.0%34.8%
57.45%475.686412,14855.6%58.6%
39.13%461.579113,16630.0%46.1%
39.13%461.372913,41037.5%40.0%
53.49%434.71,01813,60542.9%58.6%
41.46%413.583211,94431.3%48.0%
52.50%403.286413,04157.1%50.0%
46.15%391.890113,20511.8%72.7%
26.32%383.763311,20014.3%33.3%
40.54%372.580612,74631.6%50.0%
45.95%370.979312,53255.6%36.8%
44.44%361.593714,96146.1%43.5%
28.57%351.172412,01625.0%31.6%
38.24%344.81,04011,67938.9%37.5%
53.13%321.781913,74060.0%47.1%
43.75%321.184013,51154.5%38.1%
40.00%301.970312,08041.7%38.9%
35.71%281.666113,30025.0%40.0%
64.29%285.190412,09781.8%52.9%
28.57%281.577211,98742.9%14.3%
46.43%285.595911,15825.0%62.5%
53.57%285.787712,26230.0%66.7%
33.33%270.974512,57733.3%33.3%
44.44%275.381611,04246.1%42.9%
34.62%265.181011,40542.9%25.0%
26.92%264.378414,29314.3%31.6%
53.85%265.41,03313,07533.3%64.7%
38.46%266.31,05513,95362.5%27.8%
64.00%255.973710,82046.1%83.3%
60.00%256.088112,70058.3%61.5%
60.00%255.283210,46450.0%66.7%
36.00%251.583615,53233.3%36.8%
44.00%255.290613,16310.0%66.7%
54.17%241.989114,64037.5%62.5%
41.67%245.41,06113,26825.0%50.0%
37.50%240.875711,38938.5%36.4%
45.83%242.989413,8440.0%68.8%
47.83%236.51,00211,73245.5%50.0%
26.09%231.65649,60128.6%22.2%
65.22%234.085814,75525.0%73.7%
52.38%215.581312,70033.3%60.0%
57.14%215.692111,73272.7%40.0%
57.14%213.481111,44763.6%50.0%
55.00%204.797712,34144.4%63.6%
55.00%205.592612,18271.4%46.1%
40.00%200.970511,34150.0%30.0%
31.58%195.493313,15328.6%33.3%
47.37%190.777611,33844.4%50.0%
50.00%184.687313,75528.6%63.6%
33.33%184.495914,56060.0%23.1%
61.11%185.884212,01975.0%50.0%
22.22%183.974711,16725.0%16.7%
47.06%175.988112,96433.3%62.5%
52.94%173.879612,44750.0%54.5%
50.00%163.67619,48154.5%40.0%
56.25%166.41,09814,81133.3%61.5%
50.00%165.671013,53825.0%58.3%
43.75%163.89049,83550.0%33.3%
20.00%155.094910,3570.0%42.9%
40.00%155.585111,41322.2%66.7%
46.67%154.084512,79533.3%55.6%
64.29%145.795314,34883.3%50.0%
64.29%144.599114,12940.0%77.8%
30.77%135.481912,74620.0%37.5%
30.77%136.081410,25928.6%33.3%
61.54%135.388612,36350.0%71.4%
83.33%125.994511,94471.4%100.0%
33.33%125.38099,48816.7%50.0%
16.67%120.865312,99750.0%0.0%
41.67%126.175011,25842.9%40.0%
25.00%121.172813,3430.0%50.0%
45.45%115.088314,20233.3%50.0%
63.64%113.474910,62566.7%60.0%
45.45%114.993812,3300.0%71.4%
45.45%111.368611,07433.3%60.0%
30.00%100.971812,99020.0%40.0%
40.00%106.777911,42050.0%25.0%
70.00%106.094211,57371.4%66.7%
50.00%101.393614,80740.0%60.0%
100.00%105.694113,991100.0%100.0%
55.56%95.695113,40466.7%50.0%
66.67%91.985416,2330.0%66.7%
66.67%95.16889,67285.7%0.0%
55.56%91.074914,7780.0%71.4%
22.22%93.871212,07666.7%0.0%
33.33%95.189912,50625.0%40.0%
37.50%83.773113,612100.0%16.7%
12.50%86.885512,9020.0%16.7%
25.00%81.61,02614,9980.0%28.6%
57.14%71.66789,97750.0%66.7%
42.86%75.38209,90225.0%66.7%
42.86%75.81,22313,9060.0%75.0%
28.57%75.31,00212,6940.0%50.0%
28.57%73.887611,70933.3%25.0%
42.86%75.582612,61850.0%40.0%
57.14%73.174613,560100.0%50.0%
57.14%75.684112,26850.0%66.7%
42.86%75.783614,78333.3%50.0%
33.33%63.790414,4570.0%50.0%
66.67%62.066110,85666.7%66.7%
66.67%64.264710,71975.0%50.0%
33.33%65.91,04017,1250.0%33.3%
66.67%65.984114,94250.0%75.0%
50.00%65.772912,7780.0%75.0%
33.33%64.280513,2730.0%66.7%
66.67%65.61,01517,0650.0%80.0%
60.00%50.965212,889100.0%50.0%
60.00%55.08609,33733.3%100.0%
80.00%56.19259,07266.7%100.0%
80.00%55.58509,55280.0%0.0%
80.00%51.37739,903100.0%66.7%
20.00%52.86589,09133.3%0.0%
40.00%55.298611,68850.0%0.0%
60.00%52.480613,583100.0%33.3%

Get the MetaBot Desktop App

Level up your gameplay with real-time overlays, automatic game detection, and instant stats — all on your desktop.

In-game overlaysAuto game detectionMulti-game supportPersonal dashboard
Download NowFree download
🔍

Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.

Zgłoś problem

Quinn vs Talon - Często Zadawane Pytania

Jak radzi sobie Quinn przeciwko Talon w League of Legends?

Talon wygrywa matchup Quinn vs Talon ze wskaznikiem zwyciestwa 55.6% w porownaniu do 44.4% Quinn, roznica 11.1 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 36 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.

Jak radzi sobie Quinn przeciwko Talon we wczesnej grze?

We wczesnej grze Talon ma przewage nad Quinn z wskaznikiem zwyciestwa 53.9% versus 46.1%. Gracze Talon powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.

Jak radzi sobie Quinn przeciwko Talon w poznej grze?

W poznej grze Talon przejmuje matchup Quinn vs Talon ze wskaznikiem zwyciestwa 56.5% w porownaniu do 43.5%. Talon skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.

Kto wygrywa matchup Quinn vs Talon?

Talon wygrywa matchup przeciwko Quinn ze wskaznikiem zwyciestwa 55.6% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 11.1 punktow procentowych oznacza, ze Talon jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 36 przeanalizowanych gier.

Jaki jest najlepszy build Quinn przeciwko Talon?

Najlepszy build Quinn przeciwko Talon zawiera Pycha, Kolekcjoner, Ostrze Nocy with Nagolenniki Pasibrzucha. This build achieves a 66.7% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.

Jakie sa najlepsze runy Quinn przeciwko Talon?

Najlepsze runy Quinn przeciwko Talon uzywaja drzewa glownego Precyzja z Dominacja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Quinn vs Talon matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.

Czy Quinn kontruje Talon?

Nie, Quinn ma trudnosci przeciwko Talon z zaledwie 44.4% wskaznikiem zwyciestwa. Talon ma przewage w tym matchupie. Gracze Quinn powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Talon.

Jak grac Quinn przeciwko Talon?

Grajac Quinn przeciwko Talon, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Talon. Look for jungle assistance and team-dependent plays since Talon has the statistical advantage at most stages. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.