Rengar - League of Legends Champion
Współczynnik wygranych
47.7%
Współczynnik wyboru
1.7%

Rengarvs Quinn

FAssassinFighter
Patch26.10
Mecze683,599
LiniaWszystkie linie
TierWszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja17 maj 2026

Rengar vs Quinn to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Quinn wygrywa z 52.9% win rate (+5.9%) przeciwko Rengar na podstawie 34 gier. Quinn wins the early laning phase while Rengar scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Rengar, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Rengar vs Quinn.

Rengar Matchup Breakdown

Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Rengar performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.

Compare against an opponent
Quinn - 47.1% win rateQuinn(47.1%)
Rengar - 47.1% win rate in this matchup
Rengar
47.1% WR
VS
Quinn vs Rengar matchup - 52.9% win rate
Quinn
52.9% WR

Who Wins the Rengar vs Quinn Matchup?

Quinn wins the Rengar vs Quinn matchup
Winner
Quinn
Matches: 34
47.1%
Win Rate
52.9%
1.7
CS / min
1.9
813
DMG / min
818
14,387
Gold / game
14,113
509
Heal / min
273
654
DMG Mitigated / min
436
0.4
CC / min
0.9
40.0%
Early Game WR
60.0%
52.6%
Late Game WR
47.4%

Podsumowanie starcia Rengar vs Quinn

Starcie Rengar vs Quinn to umiarkowane starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 34 ostatnich meczów, Quinn wygrywa ze współczynnikiem wygranych 52.9% w porównaniu do 47.1% Rengar, dając Quinn przewagę 5.9 punktów procentowych. Dynamika faz gry odgrywa tu kluczową rolę: Quinn kontroluje wczesną fazę liniowania, ale Rengar skaluje się lepiej w miarę przedłużania się gry. Starcie zmienia się dramatycznie w zależności od długości gry — Quinn musi wykorzystać przewagi zanim Rengar osiągnie swoje szczyty mocy, podczas gdy Rengar powinien skupić się na bezpiecznym farmieniu i osiągnięciu kluczowych punktów przedmiotów. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy kontrola tłumu, gdzie Quinn prowadzi o 0.4s CC/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Chociaż Quinn jest lekko faworyzowany, Rengar absolutnie może wygrać tę linię poprzez inteligentne wzorce wymian i zarządzanie falami. Skup się na graniu wokół swoich cooldownów, ustępując CS tylko gdy konieczne, i kapitalizuj na błędach Quinn. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.

Analiza fazy liniowania Rengar vs Quinn

Quinn wygrywa fazę liniowania przeciwko Rengar w League of Legends

Quinn jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Rengar, wygrywając 3 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Quinn ma przewagi w farmienie, obrażenia i kontrola tłumu, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.

Farmienie
1.7Rengar
1.9Quinn
Rengar i Quinn farmią praktycznie identycznie w tym starciu, z różnicą tylko 0.2 CS/min. Żaden bohater nie ma znaczącej przewagi w farmieniu, więc dominacja na linii będzie pochodzić z wymian i interakcji z dżunglą zamiast przewag CS.
Obrażenia
813Rengar
818Quinn
Zadawane obrażenia są praktycznie równe między Rengar i Quinn, z różnicą tylko 5 DMG/min. Walki w tym starciu są decydowane bardziej przez timing umiejętności i pozycjonowanie niż surowe liczby obrażeń, czyniąc umiejętności mechaniczne decydującym czynnikiem w wymianach.
Ekonomia
14,387Rengar
14,113Quinn
Rengar i Quinn generują prawie równą ilość złota na grę, z różnicą tylko 275 złota. Żaden bohater nie ma wyraźnej przewagi ekonomicznej, więc przewagi złota będą zależeć od indywidualnej jakości gry, udziału w zabójstwach i wkładu w cele.
Użyteczność
0.4Rengar
0.9Quinn
Quinn zapewnia 0.4 sekund więcej kontroli tłumu na minutę niż Rengar, oferując lepszy potencjał ustawiania ganków i nieco więcej użyteczności w walkach zespołowych. Ta przewaga CC pomaga Quinn koordynować z dżunglerem i kontrolować tempo potyczek.
Sustain
1,163Rengar
709Quinn
Rengar znacząco przewyższa Quinn w sustainie, lecząc i redukując 454 więcej obrażeń na minutę. Ta masywna różnica w wytrzymałości oznacza, że Rengar może absorbować znaczące obrażenia i pozostać na linii podczas gdy Quinn jest zmuszony do recalla. Budowanie wczesnych ran jest niezbędne dla Quinn, a skupienie się na wzorcach wymian burstowych zamiast utrzymanych walk jest krytyczne.

Best Rengar Build Against Quinn

Nagolenniki Pasibrzucha to optymalny wybór butów przeciwko Quinn, zapewniający mobilność i statystyki, których Rengar najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Rengar przeciwko Quinn to Woltaiczny Cyklomiecz, Bluźniercza Hydra i Ostrze Nocy. Ta kombinacja daje Rengar efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build działa wyjątkowo dobrze, osiągając współczynnik wygranych 66.7% w 3 grach — znacznie powyżej średniej i czyniąc go najlepszą ścieżką przedmiotów przeciwko Quinn. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Rengar vs Quinn.

Early Game vs Late Game

Wczesna gra
Quinn
60.0%
+20.0% przewagi
Współczynnik wygranych Rengar we wczesnej grzeRengar40.0%
Współczynnik wygranych Quinn we wczesnej grzeQuinn60.0%
Późna gra
Rengar
52.6%
+5.3% przewagi
Współczynnik wygranych Rengar w późnej grzeRengar52.6%
Współczynnik wygranych Quinn w późnej grzeQuinn47.4%

Quinn dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 60.0% — 20.0 punktów procentowych przewagi nad Rengar. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Quinn może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.

Rengar jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 52.6% — 5.3 punktów powyżej Quinn. Przedłużone gry mocno faworyzują Rengar, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.

To starcie charakteryzuje się dramatyczną zmianą mocy: Quinn musi agresywnie wykorzystać swoją wczesną przewagę i zakończyć grę zanim Rengar osiągnie swoje punkty skalowania. Jeśli Rengar przetrwa fazę liniowania bez zbyt dużego opóźnienia, starcie obraca się na jego korzyść. Kontrola Smoka i Herolda Rift są kluczowe — drużyna która zabezpieczy wczesne cele może snowballować lub kupić czas na skalowanie.

Best Rengar Runes Against Quinn

Drzewo run Precyzja - główne runy Rengar vs QuinnPrecyzja
Klątwa Krwawego Listu - najlepsza runa Rengar vs QuinnTriumf - najlepsza runa Rengar vs QuinnLegenda: Żwawość - najlepsza runa Rengar vs QuinnOstateczny Cios - najlepsza runa Rengar vs Quinn
Drzewo run Dominacja - poboczne runy Rengar vs QuinnDominacja
Niespodziewane Uderzenie - najlepsza runa Rengar vs QuinnSuperłowca - najlepsza runa Rengar vs Quinn
60.0% WR

Konfiguracja run Precyzja i Dominacja daje Rengar najlepsze narzędzia do rywalizacji z Quinn w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.


Dane matchupow Rengar dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Rengar, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Rengar, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Procent wygranych i statystyki starc Rengar w League of Legends Patch 26.10
Przeciwnik
Winrate
Mecze
CS/min
OBR/min
Zloto/mecz
Wczesne WR
Pozne WR
41.53%1181.079912,64336.2%46.7%
36.11%1081.182813,52929.6%40.6%
43.93%1071.081013,38148.9%40.3%
51.55%971.080512,70952.3%50.9%
43.16%951.073012,73443.2%43.1%
51.14%880.983413,37253.9%49.0%
59.30%861.080113,60857.8%61.0%
53.85%781.077413,68845.7%60.5%
44.74%760.981612,88730.8%59.5%
55.71%701.186015,12168.0%48.9%
51.47%681.185913,97062.5%41.7%
46.77%621.277812,84061.3%32.3%
46.67%600.981613,63342.9%48.7%
40.00%551.077413,50812.0%63.3%
46.15%521.076312,99550.0%43.3%
58.70%461.175913,90168.4%51.9%
54.55%441.180513,09245.0%62.5%
48.78%410.988013,87344.4%52.2%
52.50%401.191914,89846.7%56.0%
52.50%400.986313,22464.7%43.5%
51.28%391.084314,19246.1%53.9%
44.74%381.179213,22636.8%52.6%
43.24%371.288813,56847.6%37.5%
27.78%361.061711,67023.5%31.6%
61.76%341.385213,04066.7%56.3%
35.29%341.064312,29931.3%38.9%
47.06%341.781314,38740.0%52.6%
51.52%331.182414,29746.7%55.6%
42.42%331.076813,19138.5%45.0%
58.62%291.288213,56941.7%70.6%
57.14%281.080214,96157.1%57.1%
44.00%253.169712,25025.0%61.5%
56.00%251.189514,71138.5%75.0%
29.17%242.367511,35725.0%33.3%
34.78%233.198811,50427.3%41.7%
69.57%231.084213,45750.0%80.0%
59.09%221.282612,13750.0%75.0%
47.62%211.274912,32633.3%58.3%
30.00%203.089614,54125.0%31.3%
52.63%191.376913,41054.5%50.0%
36.84%191.877412,66736.4%37.5%
22.22%180.963810,7880.0%57.1%
33.33%181.980714,20128.6%36.4%
47.06%172.065612,90650.0%44.4%
35.29%171.365312,68716.7%45.5%
35.29%172.064911,89837.5%33.3%
31.25%160.98339,90020.0%50.0%
33.33%150.873512,63344.4%16.7%
35.71%140.984015,72550.0%25.0%
53.85%134.695316,0550.0%58.3%
53.85%132.573212,56866.7%42.9%
41.67%123.967211,09633.3%50.0%
41.67%122.073811,86828.6%60.0%
50.00%120.970614,05025.0%62.5%
41.67%125.277011,50250.0%37.5%
72.73%111.967014,257100.0%62.5%
50.00%101.076612,44875.0%33.3%
44.44%91.481414,88050.0%40.0%
33.33%93.375510,35420.0%50.0%
44.44%95.287113,64366.7%33.3%
50.00%81.280915,637100.0%42.9%
50.00%81.91,00016,42833.3%60.0%
25.00%81.45559,79550.0%0.0%
50.00%81.869010,9630.0%80.0%
62.50%80.989312,87750.0%100.0%
28.57%71.177114,6200.0%33.3%
42.86%71.75559,97450.0%0.0%
57.14%71.866711,80350.0%66.7%
14.29%74.75527,52225.0%0.0%
50.00%65.880510,22525.0%100.0%
80.00%53.069714,33450.0%100.0%
40.00%52.856512,09633.3%50.0%
0.00%51.96598,6980.0%0.0%
60.00%52.267212,996100.0%50.0%
40.00%52.278912,93633.3%50.0%
60.00%50.85889,79266.7%50.0%
60.00%51.199518,3610.0%75.0%

Get the MetaBot Desktop App

Level up your gameplay with real-time overlays, automatic game detection, and instant stats — all on your desktop.

In-game overlaysAuto game detectionMulti-game supportPersonal dashboard
Download NowFree download
🔍

Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.

Zgłoś problem

Rengar vs Quinn - Często Zadawane Pytania

Jak radzi sobie Rengar przeciwko Quinn w League of Legends?

Quinn wygrywa matchup Rengar vs Quinn ze wskaznikiem zwyciestwa 52.9% w porownaniu do 47.1% Rengar, roznica 5.9 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 34 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.

Jak radzi sobie Rengar przeciwko Quinn we wczesnej grze?

We wczesnej grze Quinn ma przewage nad Rengar z wskaznikiem zwyciestwa 60.0% versus 40.0%. Gracze Quinn powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.

Jak radzi sobie Rengar przeciwko Quinn w poznej grze?

W poznej grze Rengar przejmuje matchup Rengar vs Quinn ze wskaznikiem zwyciestwa 52.6% w porownaniu do 47.4%. Rengar skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.

Kto wygrywa matchup Rengar vs Quinn?

Quinn wygrywa matchup przeciwko Rengar ze wskaznikiem zwyciestwa 52.9% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 5.9 punktow procentowych oznacza, ze Quinn jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 34 przeanalizowanych gier.

Jaki jest najlepszy build Rengar przeciwko Quinn?

Najlepszy build Rengar przeciwko Quinn zawiera Woltaiczny Cyklomiecz, Bluźniercza Hydra, Ostrze Nocy with Nagolenniki Pasibrzucha. This build achieves a 66.7% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.

Jakie sa najlepsze runy Rengar przeciwko Quinn?

Najlepsze runy Rengar przeciwko Quinn uzywaja drzewa glownego Precyzja z Dominacja jako wtornym. This rune setup achieves a 60.0% win rate in the Rengar vs Quinn matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.

Czy Rengar kontruje Quinn?

Nie, Rengar ma trudnosci przeciwko Quinn z zaledwie 47.1% wskaznikiem zwyciestwa. Quinn ma przewage w tym matchupie. Gracze Rengar powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Quinn.

Jak grac Rengar przeciwko Quinn?

Grajac Rengar przeciwko Quinn, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Quinn. Focus on safe farming — you outscale Quinn in the late game. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.