Shyvana, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
53.6%
Współczynnik wyboru
2.9%
Ban rate
9.4%

Shyvana Synergie i najlepsi sojusznicy

Shyvana Tier SWojownikTank
Patch
26.20
Gry
5872
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
17 paź 2026 UTC

Z kim Shyvana wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.

Najlepszy midlaner
Lux65,1% · 172 gier
Najlepszy toplaner
Tryndamere66,7% · 96 gier
Najlepsze wsparcie
Pantheon61,3% · 111 gier
Najlepszy ADC
Sivir65,0% · 117 gier

Synergie Shyvana - Patch 26.20

Zbadano 142 par z sojusznikami

Shyvana (Dżungla) wygrywa najczęściej z Tryndamere jako toplaner (66,7%, +11,6 powyżej oczekiwań) i Lux jako midlaner (65,1%, +8,5). Najsłabsze połączenie to Volibear jako toplaner: 46,1%, 7,8 pkt poniżej oczekiwań.

Najlepsi midlanerzy z Shyvana

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Lux65.1%+8.5172
Akali59.4%+7.1165
Zed58.2%+3.8225
Vex60.3%+5.0116
Galio57.0%+5.3100
Ahri57.6%+1.8243

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Orianna39.0%−11.659
Yasuo51.1%−4.0311
Fizz53.0%−2.9200

Najlepsi toplanerzy z Shyvana

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Vayne69.0%+18.442
Tryndamere66.7%+11.696
Ambessa65.0%+12.360
Darius58.0%+6.6188
Urgot63.4%+7.882
Mordekaiser59.0%+2.9290

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Volibear46.1%−7.8206
Garen50.5%−5.5202
Jayce39.6%−12.148

Najlepsze wsparcia dla Shyvana

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Maokai67.1%+10.673
Pantheon61.3%+8.2111
Janna64.3%+9.384
Nami58.9%+3.9207
Tahm Kench60.0%+7.290
Lulu56.1%+2.1237

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Pyke46.1%−7.4191
Rell46.3%−8.582
Lux51.1%−2.6376

Najlepsi ADC dla Shyvana

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Sivir65.0%+8.8117
Ashe56.9%+4.5262
Viktor64.4%+10.045
Kai'Sa54.7%+1.3344
Caitlyn54.3%+0.3516
Tristana55.8%+1.4310

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Miss Fortune49.5%−5.3368
Ezreal44.8%−5.8223
Draven43.6%−8.194

Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Shyvana

  • Tryndamere · toplaner+11.6
  • Lux · midlaner+8.5
  • Sivir · ADC+8.8
  • Miss Fortune · ADC−5.3
  • Pyke · wsparcie−7.4
  • Volibear · toplaner−7.8

Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.

Kalkulator synergii drużyny dla Shyvana

Wybierz sojuszników

Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Shyvana (Dżungla), oraz szacunek dla całej drużyny.

Szacowany współczynnik wygranych54,0%Wybierz co najmniej jednego sojusznika

To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ synergii Shyvana - Patch 26.20

Kto jest najlepszym midlaner dla Shyvana?

Lux. Shyvana (Dżungla) wygrywa 65,1% z 172 gier rankingowych z Lux jako midlaner – o 8,5 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Akali, Zed.

Kto jest najlepszym toplaner dla Shyvana?

Tryndamere. Shyvana (Dżungla) wygrywa 66,7% z 96 gier rankingowych z Tryndamere jako toplaner – o 11,6 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Ambessa, Darius.

Kto jest najlepszym wsparcie dla Shyvana?

Pantheon. Shyvana (Dżungla) wygrywa 61,3% z 111 gier rankingowych z Pantheon jako wsparcie – o 8,2 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Maokai, Janna.

Z jakimi bohaterami Shyvana ma synergię?

W tym patchu Shyvana (Dżungla) najbardziej zyskuje dzięki Tryndamere (toplaner, 66,7%), Lux (midlaner, 65,1%), Sivir (ADC, 65,0%).

Którzy sojusznicy źle współgrają z Shyvana?

Shyvana (Dżungla) radzi sobie najgorzej obok Volibear (toplaner, 46,1%), Pyke (wsparcie, 46,1%), Miss Fortune (ADC, 49,5%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.

Jak obliczana jest synergia?

Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.