
- Współczynnik wygranych
- 49.8%
- Współczynnik wyboru
- 2.0%
- Ban rate
- 0.6%
Sion vs Urgot
- Patch
- 26.20
- Gry
- 2574
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Sion vs Urgot to a moderate matchup w LoL patch 26.20. Sion wygrywa z 52.1% win rate (+4.2%) przeciwko Urgot na podstawie 48 gier. Sion wins the early laning phase while Urgot scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Sion, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Sion vs Urgot.
Analiza matchupu Sion
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Sion radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.


Kto wygrywa: Sion vs Urgot?
Sion wygrywa 53.2% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 39.2% a 66.7% (zakres 95%).
- Oczekiwany
- 48.0% Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Górna)
- Efekt pojedynku
- +5.2 pkt Zaobserwowany minus oczekiwany
- Próba
- Gry: 47 Linia: Górna
- vs patch 26.19
- — Za mało gier na obu patchach
Linia: Górna · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 9 paź – 11 paź
Najważniejsze wnioski
- Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Sion – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Sion wygrywa 53.2% z 47 gier (zakres 95% 39.2–66.7%).
- Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Górna) przewidują 48.0% dla bohatera Sion; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
- Sion zwykle wygrywa linię: średnio 622 złota przewagi nad bohaterem Urgot w 15. minucie (gry z zapisem stanu w 15. minucie: 47).
- Gracze bohatera Sion znacznie częściej wybierają Słoneczna Egida w pojedynku z bohaterem Urgot: 20.5% w pozostałych grach (linia: Górna), 40.4% tutaj.
Jak to obliczamy
Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.
Gra liczy się tylko wtedy, gdy Sion i Urgot grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.
Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.
Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.
„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Sion w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).
Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.
Sion vs Urgot – statystyki fazy linii
W 15. minucie
Średnie z całej gry
Sion vs Urgot – wskaźnik wygranych według długości gry
Wskaźnik wygranych bohatera Sion przeciwko bohaterowi Urgot według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.
Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Sion przeciwko bohaterowi Urgot w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.
Sion vs Urgot – skoki siły
Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.
- Linia (15 min)SionSion – złoto w 15. min: +622
- Pierwszy przedmiotSionSion: 11.2 min · Urgot: 11.9 min
- Gry poniżej 20 minZa mało danych
- Gry 20–30 minZa mało danych
- Gry 30+ minZa mało danych
Sion vs Urgot: co się zmienia
Wybory, których gracze bohatera Sion dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Górna).
Słoneczna EgidaPrzedmiotZwykle20.5%vs Urgot40.4%+19.9 pkt
Głucha PoświataPrzedmiotZwykle30.3%vs Urgot14.9%−15.4 pkt
Obuwie MerkuregoButyZwykle23.2%vs Urgot10.6%−12.6 pkt
Aksjomatyczny ŁukPrzedmiotZwykle1.4%vs Urgot8.5%+7.1 pkt
Sion vs Urgot – najlepszy build
Zwykły build: Sion (Górna)
Wskaźnik wygranych 67.7% · gry: 31
Przeciwko: Urgot
Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 2 z 34 gier Sion przeciw Urgot miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Sion.
- Sion zwykle najpierw kończy Stalowe Serce, po 11.2 min (mediana z 21 gier).
- Urgot zwykle najpierw kończy Czarny Tasak, po 11.9 min (mediana z 39 gier).
- Priorytet umiejętności: Q > W > E — taki sam jak zwykle.
Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.
Sion vs Urgot – najlepsze runy
Zaplanuj draft z Sion w Laboratorium draftu
Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.
- Pełna plansza draftu 5v5
- Win rate'y matchupów na liniach
- Podpowiedzi picków i banów

Dane matchupow Sion dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Sion, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Sion, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Inne pojedynki: Sion
Najtrudniejsze dla: Sion
Najłatwiejsze dla: Sion
Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Sion vs Urgot – FAQ – patch 26.20
Kto wygrywa: Sion vs Urgot?
Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Sion – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Sion wygrywa 53.2% z 47 gier (zakres 95% 39.2–66.7%).
Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Sion przeciwko bohaterowi Urgot?
Sion wygrywa 53.2% z 47 gier przeciwko bohaterowi Urgot (linia: Górna, patch 26.20; zakres 95% 39.2–66.7%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Górna) można by oczekiwać 48.0%.
Czy Sion kontruje bohatera Urgot?
Nie jednoznacznie. Sion wygrywa 53.2% z 47 gier przeciwko bohaterowi Urgot, a zakres 95% (39.2–66.7%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.
Kto wygrywa linię: Sion czy Urgot?
Sion zwykle wygrywa linię: średnio 622 złota przewagi nad bohaterem Urgot w 15. minucie (gry z zapisem stanu w 15. minucie: 47).
Czy Sion lepiej skaluje się niż Urgot?
Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.
Kiedy Urgot ma największą przewagę nad bohaterem Sion?
Na obecnych danych nie ma etapu gry, w którym przewaga bohatera Urgot nad bohaterem Sion wykraczałaby poza granice błędu.
Jaki build dla bohatera Sion przeciwko bohaterowi Urgot?
Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Sion (linia: Górna): Głucha Poświata, Kolosalna Hydra, Stalowe Serce. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Urgot: Słoneczna Egida (zwykle 20.5%, tutaj 40.4%).
Jakie runy dla bohatera Sion przeciwko bohaterowi Urgot?
Użyj zwykłej strony run bohatera Sion: Uścisk Nieumarłego (Determinacja + Inspiracja); za mało gier na stronę dopasowaną do pojedynku.
