Soraka, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
51.0%
Współczynnik wyboru
2.6%
Ban rate
3.3%

Soraka Synergie i najlepsi sojusznicy

Soraka Tier AWsparcieMag
Patch
26.20
Gry
4604
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
16 paź 2026 UTC

Z kim Soraka wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.

Najlepszy ADC
Jhin57,4% · 312 gier
Najlepszy dżungler
Hecarim55,4% · 101 gier
Najlepszy midlaner
Yasuo57,3% · 234 gier

Synergie Soraka - Patch 26.20

Zbadano 135 par z sojusznikami

Soraka (Wsparcie) wygrywa najczęściej z Jhin jako ADC (57,4%, +6,0 powyżej oczekiwań) i Hecarim jako dżungler (55,4%, +8,0). Najsłabsze połączenie to Sylas jako dżungler: 39,2%, 10,5 pkt poniżej oczekiwań. Najczęstszym partnerem z alei jest Jinx – w 10,1% gier Soraka.

Najlepsi ADC dla Soraka

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Jhin57.4%+6.0312
Xayah58.7%+7.2109
Kai'Sa55.4%+3.7251
Yunara52.7%+2.1220
Zeri57.3%+6.075
Tristana52.5%+0.8221

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Samira36.2%−13.558
Caitlyn47.9%−3.5340
Miss Fortune46.2%−4.9210

Najlepsi junglerzy dla Soraka

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Hecarim55.4%+8.0101
Nocturne57.7%+7.4104
Jarvan IV57.6%+7.592
Master Yi56.1%+3.3198
Cho'Gath57.1%+3.7147
Bel'Veth59.6%+7.357

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Sylas39.2%−10.597
Kayn45.3%−5.6265
Wukong48.8%−5.0164

Najlepsi midlanerzy z Soraka

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Vex64.7%+12.468
Yasuo57.3%+4.4234
Zoe58.5%+9.453
Syndra55.4%+4.7112
Locke52.9%+3.7136
LeBlanc53.3%+3.5107

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Akali44.0%−4.9150
Veigar47.9%−4.4163
Yone50.5%−2.2212

Najlepsi toplanerzy z Soraka

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Gnar61.2%+12.067
Zaahen64.6%+13.148
Gwen59.4%+10.169
Urgot60.9%+8.969
Garen57.9%+4.8159
Akali59.6%+9.557

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Shen39.7%−12.373
Teemo44.4%−8.6142
Olaf37.2%−13.643

Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Soraka

  • Jhin · ADC+6.0
  • Hecarim · dżungler+8.0
  • Yasuo · midlaner+4.4
  • Kayn · dżungler−5.6
  • Teemo · toplaner−8.6
  • Sylas · dżungler−10.5

Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.

Kalkulator synergii drużyny dla Soraka

Wybierz sojuszników

Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Soraka (Wsparcie), oraz szacunek dla całej drużyny.

Szacowany współczynnik wygranych51,0%Wybierz co najmniej jednego sojusznika

To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.

Porównaj wszystkie duety dolnej alei →

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ synergii Soraka - Patch 26.20

Kto jest najlepszym ADC dla Soraka?

Jhin. Soraka (Wsparcie) wygrywa 57,4% z 312 gier rankingowych z Jhin jako ADC – o 6,0 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Xayah, Kai'Sa.

Kto jest najlepszym dżungler dla Soraka?

Hecarim. Soraka (Wsparcie) wygrywa 55,4% z 101 gier rankingowych z Hecarim jako dżungler – o 8,0 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Nocturne, Jarvan IV.

Kto jest najlepszym midlaner dla Soraka?

Yasuo. Soraka (Wsparcie) wygrywa 57,3% z 234 gier rankingowych z Yasuo jako midlaner – o 4,4 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Vex, Syndra.

Z jakimi bohaterami Soraka ma synergię?

W tym patchu Soraka (Wsparcie) najbardziej zyskuje dzięki Jhin (ADC, 57,4%), Hecarim (dżungler, 55,4%), Yasuo (midlaner, 57,3%).

Którzy sojusznicy źle współgrają z Soraka?

Soraka (Wsparcie) radzi sobie najgorzej obok Sylas (dżungler, 39,2%), Teemo (toplaner, 44,4%), Kayn (dżungler, 45,3%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.

Jak obliczana jest synergia?

Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.