
- Współczynnik wygranych
- 50.8%
- Współczynnik wyboru
- 3.8%
- Ban rate
- 5.0%
Swain vs Tahm Kench
- Patch
- 26.20
- Gry
- 4908
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 15 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Swain vs Tahm Kench to a very close matchup w LoL patch 26.20. Swain wygrywa z 50.7% win rate (+1.3%) przeciwko Tahm Kench na podstawie 75 gier. Tahm Kench wins the early laning phase while Swain scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Swain, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Swain vs Tahm Kench.
Analiza matchupu Swain
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Swain radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.


Kto wygrywa: Swain vs Tahm Kench?
Swain wygrywa 51.7% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 39.2% a 64.1% (zakres 95%).
- Oczekiwany
- 51.6% Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie)
- Efekt pojedynku
- +0.1 pkt Zaobserwowany minus oczekiwany
- Próba
- Gry: 58 Linia: Wsparcie
- vs patch 26.19
- −1.3 pkt W granicach zwykłych wahań między patchami
Linia: Wsparcie · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 9 paź – 11 paź
Spotkali się też na innej linii (Górna): liczba gier: 11, wskaźnik wygranych – Swain: 36.4%.
Najważniejsze wnioski
- Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Swain – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Swain wygrywa 51.7% z 58 gier (zakres 95% 39.2–64.1%).
- Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie) przewidują 51.6% dla bohatera Swain; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
- Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 141, co mieści się w granicach błędu (gry: 58).
- Gracze bohatera Swain znacznie częściej wybierają Przerost w pojedynku z bohaterem Tahm Kench: 40.5% w pozostałych grach (linia: Wsparcie), 62.1% tutaj.
Jak to obliczamy
Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.
Gra liczy się tylko wtedy, gdy Swain i Tahm Kench grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.
Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.
Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.
„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Swain w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).
Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.
Swain vs Tahm Kench – statystyki fazy linii
W 15. minucie
Średnie z całej gry
Swain vs Tahm Kench – wskaźnik wygranych według długości gry
Wskaźnik wygranych bohatera Swain przeciwko bohaterowi Tahm Kench według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.
Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Swain przeciwko bohaterowi Tahm Kench w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.
Swain vs Tahm Kench – skoki siły
Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.
- Linia (15 min)WyrównaneSwain – złoto w 15. min: +141
- Pierwszy przedmiotSwainSwain: 12.1 min · Tahm Kench: 12.7 min
- Gry poniżej 20 minZa mało danych
- Gry 20–30 minZa mało danych
- Gry 30+ minZa mało danych
Swain vs Tahm Kench: co się zmienia
Wybory, których gracze bohatera Swain dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Wsparcie).
PrzerostRunaZwykle40.5%vs Tahm Kench62.1%+21.5 pkt55.6% wygranych tutaj
Zwykle46.2%vs Tahm Kench63.8%+17.6 pkt51.4% wygranych tutaj
Ostatni BastionRunaZwykle42.0%vs Tahm Kench58.6%+16.6 pkt52.9% wygranych tutaj
ZdobywcaKluczowa runaZwykle44.6%vs Tahm Kench60.3%+15.8 pkt51.4% wygranych tutaj
ElektryzacjaKluczowa runaZwykle44.7%vs Tahm Kench31.0%−13.6 pkt
DeterminacjaDrzewko dodatkoweZwykle45.0%vs Tahm Kench58.6%+13.6 pkt52.9% wygranych tutaj
Płomień CieniaPrzedmiotZwykleponiżej 0,5%vs Tahm Kench3.4%+3.4 pkt
Swain vs Tahm Kench – najlepszy build
Zwykły build: Swain (Wsparcie)
Wskaźnik wygranych 60.0% · gry: 70
Przeciwko: Tahm Kench
Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 3 z 21 gier Swain przeciw Tahm Kench miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Swain.
- Swain zwykle najpierw kończy Kryształowy Kostur Rylai, po 12.1 min (mediana z 36 gier).
- Tahm Kench zwykle najpierw kończy Stalowe Serce, po 12.7 min (mediana z 45 gier).
- Priorytet umiejętności: Q > W > E — taki sam jak zwykle.
Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.
Swain vs Tahm Kench – najlepsze runy
Zaplanuj draft z Swain w Laboratorium draftu
Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.
- Pełna plansza draftu 5v5
- Win rate'y matchupów na liniach
- Podpowiedzi picków i banów

Dane matchupow Swain dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Swain, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Swain, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Inne pojedynki: Swain
Najtrudniejsze dla: Swain
Najłatwiejsze dla: Swain
Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Swain vs Tahm Kench – FAQ – patch 26.20
Kto wygrywa: Swain vs Tahm Kench?
Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Swain – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Swain wygrywa 51.7% z 58 gier (zakres 95% 39.2–64.1%).
Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Swain przeciwko bohaterowi Tahm Kench?
Swain wygrywa 51.7% z 58 gier przeciwko bohaterowi Tahm Kench (linia: Wsparcie, patch 26.20; zakres 95% 39.2–64.1%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie) można by oczekiwać 51.6%.
Czy Swain kontruje bohatera Tahm Kench?
Nie jednoznacznie. Swain wygrywa 51.7% z 58 gier przeciwko bohaterowi Tahm Kench, a zakres 95% (39.2–64.1%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.
Kto wygrywa linię: Swain czy Tahm Kench?
Żadna ze stron nie wygrywa linii w sposób powtarzalny: średnia różnica złota w 15. minucie wynosi 141, co mieści się w granicach błędu (gry: 58).
Czy Swain lepiej skaluje się niż Tahm Kench?
Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.
Kiedy Tahm Kench ma największą przewagę nad bohaterem Swain?
Na obecnych danych nie ma etapu gry, w którym przewaga bohatera Tahm Kench nad bohaterem Swain wykraczałaby poza granice błędu.
Jaki build dla bohatera Swain przeciwko bohaterowi Tahm Kench?
Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Swain (linia: Wsparcie): Udręka Liandry'ego, Klepsydra Zhonyi, Złowrogość. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Tahm Kench: Płomień Cienia (zwykle poniżej 0,5%, tutaj 3.4%).
Jakie runy dla bohatera Swain przeciwko bohaterowi Tahm Kench?
Zdobywca (Precyzja + Determinacja) — 56.7% w 30 grach przeciwko bohaterowi Tahm Kench. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Tahm Kench: Przerost (zwykle 40.5%, tutaj 62.1%).