Tahm Kench, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
49.5%
Współczynnik wyboru
3.8%
Ban rate
5.3%

Tahm Kench Synergie i najlepsi sojusznicy

Tahm Kench Tier CTankWsparcie
Patch
26.20
Gry
6807
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
16 paź 2026 UTC

Z kim Tahm Kench wygrywa w patchu 26.20: każdy sojusznik na każdej roli, zmierzony względem tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno – silny duet to prawdziwa synergia, a nie tylko dwóch silnych bohaterów.

Najlepszy midlaner
Ekko63,9% · 108 gier

Synergie Tahm Kench - Patch 26.20

Zbadano 123 par z sojusznikami

Tahm Kench (Wsparcie) wygrywa najczęściej z Ekko jako midlaner (63,9%, +13,1 powyżej oczekiwań) i Fizz jako midlaner (61,3%, +11,0). Najsłabsze połączenie to Miss Fortune jako ADC: 43,3%, 4,8 pkt poniżej oczekiwań. Najczęstszym partnerem z alei jest Jinx – w 9,7% gier Tahm Kench.

Najlepsi ADC dla Tahm Kench

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Varus63.6%+16.155
Kalista57.6%+13.159
Tristana52.9%+4.3204
Samira54.4%+7.890
Jinx50.1%+0.8341
Smolder51.8%+3.1141

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Miss Fortune43.3%−4.8238
Ashe41.3%−5.1172
Caitlyn45.7%−2.7289

Najlepsi junglerzy dla Tahm Kench

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Qiyana57.1%+13.563
Viego52.1%+4.6144
Kayn50.0%+2.1214
Shyvana53.3%+3.2120
Shaco49.0%+2.3104
Rengar52.8%+6.053

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Talon35.6%−11.745
Cho'Gath45.5%−4.8123
Nocturne42.0%−5.288

Najlepsi midlanerzy z Tahm Kench

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Ekko63.9%+13.1108
Fizz61.3%+11.0106
Mel54.9%+10.9102
Ahri53.1%+4.0175
Sylas52.4%+5.9105
Syndra53.3%+5.790

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Irelia33.3%−13.645
Zed41.8%−5.8122
Azir35.7%−9.542

Najlepsi toplanerzy z Tahm Kench

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Camille60.4%+14.448
K'Sante57.5%+15.140
Pantheon56.7%+9.360
Darius50.8%+5.7118
Mordekaiser53.0%+3.8166
Yone52.6%+4.2133

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Cho'Gath39.7%−11.773
Trundle34.0%−11.650
Tryndamere39.8%−8.388

Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Tahm Kench

  • Ekko · midlaner+13.1
  • Fizz · midlaner+11.0
  • Mel · midlaner+10.9
  • Ashe · ADC−5.1
  • Tryndamere · toplaner−8.3
  • Miss Fortune · ADC−4.8

Tahm Kench (Górna) wygrywa najczęściej z Yasuo jako midlaner (61,6%, +8,4 powyżej oczekiwań) i Seraphine jako wsparcie (59,0%, +6,8). Najsłabsze połączenie to Veigar jako midlaner: 37,6%, 15,0 pkt poniżej oczekiwań.

Najlepsi junglerzy dla Tahm Kench

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Qiyana60.5%+13.443
Briar60.2%+8.093
Kayn55.8%+4.5199
Graves60.7%+9.461
Amumu63.5%+9.452
Master Yi56.1%+2.9139

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Vi34.5%−16.555
Shaco39.5%−10.781
Nocturne43.0%−7.679

Najlepsze wsparcia dla Tahm Kench

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Seraphine59.0%+6.8166
Blitzcrank61.0%+9.777
Nautilus57.4%+6.1101
Pantheon60.4%+10.148
Milio58.8%+5.285
Lulu54.5%+2.6101

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Thresh43.5%−9.0131
Pyke42.5%−7.980
Swain43.5%−8.062

Najlepsi midlanerzy z Tahm Kench

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Yasuo61.6%+8.4159
Yone58.1%+5.0124
Zed54.3%+3.294
Ahri54.2%+1.6118
Ekko58.7%+4.563
Malzahar54.2%+2.296

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Veigar37.6%−15.093
Lux45.6%−7.690
Lissandra45.0%−7.440

Najlepsi ADC dla Tahm Kench

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Aphelios59.8%+9.087
Ezreal52.3%+5.4111
Yunara55.9%+4.9118
Vayne57.1%+6.570
Jinx54.2%+1.4225
Ashe53.2%+3.4124

Najsłabsze połączenia

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Miss Fortune47.5%−4.0198
Tristana46.9%−5.2145
Smolder46.1%−6.189

Najmocniejsze i najsłabsze połączenia z Tahm Kench

  • Yasuo · midlaner+8.4
  • Seraphine · wsparcie+6.8
  • Aphelios · ADC+9.0
  • Shaco · dżungler−10.7
  • Thresh · wsparcie−9.0
  • Veigar · midlaner−15.0

Najczęstszym partnerem z alei jest Senna – w 22,0% gier Tahm Kench.

Najlepsze wsparcia dla Tahm Kench

SojusznikWspółczynnik wygranychSynergiaGry
Senna58.0%+6.050

Synergia to współczynnik wygranych z danym sojusznikiem minus współczynnik, jakiego oczekiwalibyśmy od tych dwóch bohaterów razem na podstawie ich własnych wyników na swoich pozycjach (log5). Listy są uszeregowane według dolnej granicy 95-procentowego przedziału każdej synergii, więc mała próbka nie wygra listy samym szczęściem.

Kalkulator synergii drużyny dla Tahm Kench

Wybierz sojuszników

Wybierz sojuszników, by zobaczyć, jak każdy z nich zmienia współczynnik wygranych Tahm Kench (Wsparcie), oraz szacunek dla całej drużyny.

Szacowany współczynnik wygranych48,0%Wybierz co najmniej jednego sojusznika

To szacunek: sumuje zmierzoną synergię każdego połączenia w skali szans i zakłada, że połączenia są niezależne. Prawdziwe drużyny zależą też od draftu przeciwnika i graczy.

Porównaj wszystkie duety dolnej alei →

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ synergii Tahm Kench - Patch 26.20

Kto jest najlepszym midlaner dla Tahm Kench?

Ekko. Tahm Kench (Wsparcie) wygrywa 63,9% z 108 gier rankingowych z Ekko jako midlaner – o 13,1 pkt więcej, niż obaj bohaterowie wygrywają osobno. Również mocni: Fizz, Mel.

Z jakimi bohaterami Tahm Kench ma synergię?

W tym patchu Tahm Kench (Wsparcie) najbardziej zyskuje dzięki Ekko (midlaner, 63,9%), Fizz (midlaner, 61,3%), Mel (midlaner, 54,9%).

Którzy sojusznicy źle współgrają z Tahm Kench?

Tahm Kench (Wsparcie) radzi sobie najgorzej obok Miss Fortune (ADC, 43,3%), Tryndamere (toplaner, 39,8%), Ashe (ADC, 41,3%) – za każdym razem poniżej tego, co obaj bohaterowie wygrywają osobno.

Jak obliczana jest synergia?

Na podstawie gier rankingowych solo i flex z tego patcha: współczynnik wygranych, gdy obaj bohaterowie są w tej samej drużynie, minus współczynnik oczekiwany z własnych wyników każdego bohatera na jego pozycji. Wartość dodatnia oznacza, że para wygrywa razem więcej, niż wynika z ich indywidualnej siły. Połączenie potrzebuje co najmniej 40 gier, by trafić na listę.