Yuumi, bohater League of Legends
Współczynnik wygranych
47.2%
Współczynnik wyboru
2.1%
Ban rate
2.8%

Yuumi vs Xerath

Yuumi Tier FWsparcieMag
Patch
26.20
Gry
2703
Linia
Wszystkie linie
Tier
Wszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja
16 paź 2026 UTC

Yuumi vs Xerath to a very close matchup w LoL patch 26.20. Yuumi wygrywa z 50.0% win rate (+0.0%) przeciwko Xerath na podstawie 38 gier. Yuumi wins the early laning phase while Xerath scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Yuumi, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Yuumi vs Xerath.

Analiza matchupu Yuumi

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Yuumi radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.

Porównaj z przeciwnikiem
Yuumi
Yuumi
51.4%
VS
Xerath
48.6%
Xerath

Kto wygrywa: Yuumi vs Xerath?

Wyrównany pojedynekNiska pewność

Yuumi wygrywa 51.4% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 35.6% a 67.0% (zakres 95%).

Oczekiwany
47.9%
Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie)
Efekt pojedynku
+3.5 pkt
Zaobserwowany minus oczekiwany
Próba
Gry: 35
Linia: Wsparcie
vs patch 26.19
—
Za mało gier na obu patchach

Linia: Wsparcie · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 9 paź – 11 paź

Najważniejsze wnioski

  • Yuumi vs Xerath to wyrównany pojedynek: Yuumi wygrywa 51.4% z 35 gier, a zakres 95% (35.6–67.0%) wyraźnie obejmuje 50%.
  • Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie) przewidują 47.9% dla bohatera Yuumi; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
  • Xerath zwykle wygrywa linię: średnio 513 złota przewagi nad bohaterem Yuumi w 15. minucie (gry z zapisem stanu w 15. minucie: 35).
  • Gracze bohatera Yuumi znacznie rzadziej wybierają kolejność umiejętności E > Q > W w pojedynku z bohaterem Xerath: 32.8% w pozostałych grach (linia: Wsparcie), 5.7% tutaj.
Jak to obliczamy

Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.

Gra liczy się tylko wtedy, gdy Yuumi i Xerath grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.

Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.

Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.

„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Yuumi w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).

Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.

Yuumi vs Xerath – statystyki fazy linii

YuumiXerath

W 15. minucie

Różnica złota
−513
Przewaga: Xerath
Zakres 95%: od −851 do −175
Różnica XP
−32
W granicach błędu
Zakres 95%: od −336 do +271
Różnica CS
−12.0
Przewaga: Xerath
Zakres 95%: od −15.4 do −8.6
0.69
Zabójstwa przed 15. min
1.43
1.09
Śmierci przed 15. min
2.03
0.03
Solo zabójstwa przed 15. min
0.06
0.0%
Pierwsza krew
5.7%

Średnie z całej gry

0.5
CS / min
2.1
326
DMG / min
697
8744
Złoto / grę
10 224
330
Leczenie / min
97
129
Zredukowane DMG / min
236
0.7
CC / min
1.0

Yuumi vs Xerath – wskaźnik wygranych według długości gry

Wskaźnik wygranych bohatera Yuumi przeciwko bohaterowi Xerath według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.

Za mało gier
Poniżej 20 min
Gry: 4
Za mało gier
20–25 min
Gry: 5
Za mało gier
25–30 min
Gry: 9
Za mało gier
30–35 min
Gry: 9
Za mało gier
35+ min
Gry: 8
Yuumi vs XerathZakres 95%Yuumi zwykle (Wsparcie)

Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Yuumi przeciwko bohaterowi Xerath w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.

Yuumi vs Xerath – skoki siły

Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.

  1. Linia (15 min)XerathYuumi – złoto w 15. min: −513
  2. Pierwszy przedmiotZa mało danych
  3. Gry poniżej 20 minZa mało danych
  4. Gry 20–30 minZa mało danych
  5. Gry 30+ minZa mało danych

Yuumi vs Xerath: co się zmienia

Wybory, których gracze bohatera Yuumi dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Wsparcie).

  • E > Q > W
    kolejność umiejętności E > Q > WPriorytet umiejętności
    Zwykle
    32.8%
    vs Xerath
    5.7%
    −27.1 pkt
  • Q > E > W
    kolejność umiejętności Q > E > WPriorytet umiejętności
    Zwykle
    58.7%
    vs Xerath
    77.1%
    +18.4 pkt59.3% wygranych tutaj
  • Echa Helii
    Echa HeliiPrzedmiot
    Zwykle
    9.4%
    vs Xerath
    25.7%
    +16.3 pkt
  • Ezoteryczna Kometa
    Ezoteryczna KometaKluczowa runa
    Zwykle
    15.5%
    vs Xerath
    28.6%
    +13.1 pkt
  • Bezwzględny Łowca
    Zwykle
    poniżej 0,5%
    vs Xerath
    5.7%
    +5.7 pkt
  • Szósty Zmysł
    Zwykle
    0.5%
    vs Xerath
    5.7%
    +5.2 pkt
  • Płomień Cienia
    Zwykle
    0.9%
    vs Xerath
    5.7%
    +4.8 pkt
  • Cios Poniżej Pasa
    Zwykle
    1.3%
    vs Xerath
    5.7%
    +4.4 pkt

Yuumi vs Xerath – najlepszy build

Zwykły build: Yuumi (Wsparcie)

Wskaźnik wygranych 81.0% · gry: 21

Przeciwko: Xerath

Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 6 z 21 gier Yuumi przeciw Xerath miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Yuumi.

  • Xerath zwykle najpierw kończy Echo Luden, po 13.6 min (mediana z 31 gier).
  • Priorytet umiejętności: Q > E > W — taki sam jak zwykle.

Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.

Yuumi vs Xerath – najlepsze runy

Zwykłe runy: Yuumi (Wsparcie)

Przywołanie AeryPrzywołanie Aery
Czarnoksięstwo
Aksjomatyczny Adept ArkanówTranscendencjaPoparzenie
Determinacja
Przypływ ŻyciaRewitalizacja
Przyspieszenie umiejętności (atak)Siła adaptacyjna (elastyczny)Zdrowie (obrona)

Wskaźnik wygranych 64.3% · gry: 28

Przeciwko: Xerath

Za mało gier na stronę run dopasowaną do pojedynku — użyj zwykłej strony.

MetaBot Desktop

Zaplanuj draft z Yuumi w Laboratorium draftu

Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.

  • Pełna plansza draftu 5v5
  • Win rate'y matchupów na liniach
  • Podpowiedzi picków i banów
Laboratorium draftu w MetaBot Desktop

Dane matchupow Yuumi dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Yuumi, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Yuumi, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Inne pojedynki: Yuumi

Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Yuumi vs Xerath – FAQ – patch 26.20

Kto wygrywa: Yuumi vs Xerath?

Yuumi vs Xerath to wyrównany pojedynek: Yuumi wygrywa 51.4% z 35 gier, a zakres 95% (35.6–67.0%) wyraźnie obejmuje 50%.

Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Yuumi przeciwko bohaterowi Xerath?

Yuumi wygrywa 51.4% z 35 gier przeciwko bohaterowi Xerath (linia: Wsparcie, patch 26.20; zakres 95% 35.6–67.0%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Wsparcie) można by oczekiwać 47.9%.

Czy Yuumi kontruje bohatera Xerath?

Nie jednoznacznie. Yuumi wygrywa 51.4% z 35 gier przeciwko bohaterowi Xerath, a zakres 95% (35.6–67.0%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.

Kto wygrywa linię: Yuumi czy Xerath?

Xerath zwykle wygrywa linię: średnio 513 złota przewagi nad bohaterem Yuumi w 15. minucie (gry z zapisem stanu w 15. minucie: 35).

Czy Yuumi lepiej skaluje się niż Xerath?

Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.

Kiedy Xerath ma największą przewagę nad bohaterem Yuumi?

Xerath ma mierzalną przewagę w: Linia (15 min).

Jaki build dla bohatera Yuumi przeciwko bohaterowi Xerath?

Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Yuumi (linia: Wsparcie): Echa Helii, Ognisty Trybularz, Błogosławieństwo Mikaela. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Xerath: Echa Helii (zwykle 9.4%, tutaj 25.7%).

Jakie runy dla bohatera Yuumi przeciwko bohaterowi Xerath?

Użyj zwykłej strony run bohatera Yuumi: Przywołanie Aery (Czarnoksięstwo + Determinacja); za mało gier na stronę dopasowaną do pojedynku. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Xerath: Ezoteryczna Kometa (zwykle 15.5%, tutaj 28.6%).