Camille - League of Legends Champion
Współczynnik wygranych
48.5%
Współczynnik wyboru
1.4%

Camillevs Ahri

DFighterAssassin
Patch26.10
Mecze595,409
LiniaWszystkie linie
TierWszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja17 maj 2026

Camille vs Ahri to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Ahri wygrywa z 80.0% win rate (+60.0%) przeciwko Camille na podstawie 5 gier. Camille wins the early laning phase while Ahri scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Camille, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Camille vs Ahri.

Camille Matchup Breakdown

Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Camille performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.

Compare against an opponent
Ahri - 20.0% win rateAhri(20.0%)
Camille - 20.0% win rate in this matchup
Camille
20.0% WR
VS
Ahri vs Camille matchup - 80.0% win rate
Ahri
80.0% WR

Who Wins the Camille vs Ahri Matchup?

Ahri wins the Camille vs Ahri matchup
Winner
Ahri
Matches: 5
20.0%
Win Rate
80.0%
6.4
CS / min
7.3
636
DMG / min
956
13,201
Gold / game
14,831
302
Heal / min
221
865
DMG Mitigated / min
407
0.5
CC / min
0.6
0.0%
Early Game WR
0.0%
20.0%
Late Game WR
80.0%

Podsumowanie starcia Camille vs Ahri

Starcie Camille vs Ahri to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 5 ostatnich meczów, Ahri wygrywa ze współczynnikiem wygranych 80.0% w porównaniu do 20.0% Camille, dając Ahri przewagę 60.0 punktów procentowych. Dynamika faz gry odgrywa tu kluczową rolę: Camille kontroluje wczesną fazę liniowania, ale Ahri skaluje się lepiej w miarę przedłużania się gry. Starcie zmienia się dramatycznie w zależności od długości gry — Camille musi wykorzystać przewagi zanim Ahri osiągnie swoje szczyty mocy, podczas gdy Ahri powinien skupić się na bezpiecznym farmieniu i osiągnięciu kluczowych punktów przedmiotów. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy sustain, gdzie Camille prowadzi o 537 HP/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Ahri ma silną przewagę w tym starciu. Gracze Camille powinni grać defensywnie, priorytetyzować bezpieczne farmienie pod wieżą i szukać okazji stworzonych przez presję dżungli lub gdy Ahri się rozciąga. Unikaj przedłużonych wymian i czekaj na walki zespołowe gdzie pozycjonowanie i koordynacja mają większe znaczenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.

Analiza fazy liniowania Camille vs Ahri

Ahri wygrywa fazę liniowania przeciwko Camille w League of Legends

Ahri jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Camille, wygrywając 4 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Ahri ma przewagi w farmienie, obrażenia, dochód złota i kontrola tłumu, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.

Farmienie
6.4Camille
7.3Ahri
Ahri znacząco wyprzedza w farmieniu Camille o 0.8 CS na minutę, kumulując szacowaną przewagę 12 CS do środka gry. Ta znaczna różnica w farmieniu daje Ahri dużą przewagę złota i wcześniejsze ukończenia przedmiotów. Gracze Camille powinni priorytetyzować techniki zarządzania falami jak zamrażanie blisko wieży i efektywne używanie umiejętności aby zminimalizować deficyt.
Obrażenia
636Camille
956Ahri
Ahri znacząco przewyższa Camille w obrażeniach z 321 DMG/min, dominując zarówno krótkie wymiany jak i all-iny. Camille powinien unikać przedłużonych walk i zamiast tego skupić się na wzorcach wymian burstowych — krótkie angaże po których następuje natychmiastowe wycofanie — aby uniknąć sytuacji gdzie przewaga utrzymanych obrażeń Ahri przejmuje kontrolę.
Ekonomia
13,201Camille
14,831Ahri
Ahri generuje imponujące 1,630 więcej złota na grę niż Camille. Ta znaczna przewaga ekonomiczna oznacza, że Ahri konsekwentnie osiąga kluczowe punkty przedmiotowe wcześniej, tworząc narastającą przewagę, która rośnie w trakcie gry. Camille powinien skupić się na opłacalnych wyborach przedmiotów i unikać niepotrzebnych śmierci aby nie pozostawać jeszcze bardziej w tyle.
Użyteczność
0.5Camille
0.6Ahri
Zarówno Camille jak i Ahri zapewniają podobne ilości kontroli tłumu (różnica 0.1s/min), co oznacza że żaden nie ma znaczącej przewagi w unieruchamianiu przeciwników dla ganków lub walk zespołowych. Ganki na liniach są równie skuteczne dla obu stron.
Sustain
1,166Camille
629Ahri
Camille znacząco przewyższa Ahri w sustainie, lecząc i redukując 537 więcej obrażeń na minutę. Ta masywna różnica w wytrzymałości oznacza, że Camille może absorbować znaczące obrażenia i pozostać na linii podczas gdy Ahri jest zmuszony do recalla. Budowanie wczesnych ran jest niezbędne dla Ahri, a skupienie się na wzorcach wymian burstowych zamiast utrzymanych walk jest krytyczne.

Best Camille Build Against Ahri

Opancerzone Natarcie to optymalny wybór butów przeciwko Ahri, zapewniający mobilność i statystyki, których Camille najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Camille przeciwko Ahri to Paszcza Malmortiusa, Moc Trójcy i Krwiożercza Hydra. Ta kombinacja daje Camille efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build działa wyjątkowo dobrze, osiągając współczynnik wygranych 100.0% w 1 grach — znacznie powyżej średniej i czyniąc go najlepszą ścieżką przedmiotów przeciwko Ahri. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Camille vs Ahri.

Early Game vs Late Game

Wczesna gra
Camille
0.0%
+0.0% przewagi
Współczynnik wygranych Camille we wczesnej grzeCamille0.0%
Współczynnik wygranych Ahri we wczesnej grzeAhri0.0%
Późna gra
Ahri
80.0%
+60.0% przewagi
Współczynnik wygranych Camille w późnej grzeCamille20.0%
Współczynnik wygranych Ahri w późnej grzeAhri80.0%

Wczesna gra (pierwsze 15 minut) to rzut monetą między Camille a Ahri, z Camille trzymającym minimalną przewagę współczynnika wygranych 0.0% (+0.0%). Indywidualne umiejętności i bliskość dżungli będą ważniejsze niż przewaga bohatera we wczesnej fazie liniowania.

Ahri jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 80.0% — 60.0 punktów powyżej Camille. Przedłużone gry mocno faworyzują Ahri, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.

Dynamika mocy zmienia się w miarę postępu gry — Camille ma przewagę wcześnie, ale Ahri stopniowo przejmuje kontrolę. Jednak marginesy są wystarczająco wąskie, że każdy bohater może wygrać na każdym etapie przy odpowiednich zagraniach. Skup się na braniu przewag gdy je masz zamiast czekać na konkretną fazę gry.

Best Camille Runes Against Ahri

Drzewo run Precyzja - główne runy Camille vs AhriPrecyzja
Do Ataku - najlepsza runa Camille vs AhriRozwój Myśli - najlepsza runa Camille vs AhriLegenda: Rodowód - najlepsza runa Camille vs AhriOdcięcie - najlepsza runa Camille vs Ahri
Drzewo run Determinacja - poboczne runy Camille vs AhriDeterminacja
Przypływ Życia - najlepsza runa Camille vs AhriRewitalizacja - najlepsza runa Camille vs Ahri
100.0% WR

Konfiguracja run Precyzja i Determinacja daje Camille najlepsze narzędzia do rywalizacji z Ahri w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.


Dane matchupow Camille dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Camille, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Camille, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Procent wygranych i statystyki starc Camille w League of Legends Patch 26.10
Przeciwnik
Winrate
Mecze
CS/min
OBR/min
Zloto/mecz
Wczesne WR
Pozne WR
54.26%1296.596812,52658.9%50.7%
51.85%546.086611,93845.8%56.7%
39.58%485.263211,81541.7%38.9%
38.30%476.282310,70141.7%34.8%
46.34%415.980711,50340.0%50.0%
44.74%386.37249,98042.9%47.1%
61.76%346.490512,88861.5%61.9%
58.82%346.184110,99753.9%61.9%
51.52%335.790512,56558.3%47.6%
63.64%336.294511,26966.7%60.0%
46.88%326.577511,22346.7%47.1%
50.00%326.581012,26246.1%52.6%
36.67%305.787311,03431.3%42.9%
44.83%296.097311,33738.5%50.0%
62.07%296.069611,63575.0%57.1%
62.96%276.195012,07750.0%73.3%
34.62%264.785410,04638.5%30.8%
34.62%266.089312,02566.7%17.6%
48.00%256.11,12312,34044.4%50.0%
52.00%256.390411,99850.0%53.9%
40.00%255.789412,52816.7%47.4%
58.33%246.390511,88750.0%64.3%
56.52%236.582112,44636.4%75.0%
47.83%236.168910,76440.0%53.9%
42.86%216.175911,75914.3%57.1%
40.00%201.26007,83041.7%37.5%
45.00%206.790212,46640.0%50.0%
33.33%186.475013,08562.5%10.0%
38.89%185.686112,34728.6%45.5%
35.29%176.183910,86530.0%42.9%
58.82%176.485312,18157.1%60.0%
41.18%171.56478,50822.2%62.5%
64.71%174.780712,22460.0%66.7%
52.94%176.385211,95766.7%37.5%
37.50%166.690111,82814.3%55.6%
18.75%165.895610,85320.0%18.2%
50.00%141.87038,51044.4%60.0%
64.29%146.590111,70450.0%83.3%
64.29%146.080813,51975.0%60.0%
46.15%135.01,07716,25233.3%50.0%
69.23%135.786113,42380.0%62.5%
53.85%131.35628,40287.5%0.0%
25.00%126.589613,29728.6%20.0%
33.33%122.274911,85733.3%33.3%
66.67%125.477511,28466.7%66.7%
41.67%125.995812,28520.0%57.1%
27.27%113.766612,0670.0%42.9%
54.55%115.178011,34542.9%75.0%
54.55%113.388112,96133.3%62.5%
30.00%105.85349,22428.6%33.3%
70.00%101.36187,64966.7%100.0%
60.00%105.89319,36657.1%66.7%
60.00%105.569310,19350.0%75.0%
44.44%96.182011,14042.9%50.0%
11.11%91.54677,0800.0%33.3%
33.33%92.56339,2370.0%50.0%
50.00%86.689911,54660.0%33.3%
50.00%84.174812,5840.0%57.1%
75.00%84.382310,799100.0%66.7%
50.00%83.266610,83450.0%50.0%
87.50%85.777915,05650.0%100.0%
12.50%85.898912,98733.3%0.0%
25.00%81.25919,30925.0%25.0%
62.50%85.575510,92425.0%100.0%
62.50%85.576812,35566.7%60.0%
75.00%85.579611,42050.0%100.0%
28.57%71.44888,78733.3%25.0%
14.29%71.896413,8780.0%20.0%
42.86%74.086213,8820.0%42.9%
28.57%75.594613,36133.3%25.0%
71.43%76.287414,166100.0%66.7%
57.14%73.781914,84225.0%100.0%
50.00%61.15709,33566.7%33.3%
16.67%61.362210,6410.0%25.0%
50.00%61.570811,090100.0%40.0%
16.67%64.578710,05850.0%0.0%
33.33%62.385811,9700.0%50.0%
66.67%61.276611,85866.7%66.7%
40.00%55.671911,0760.0%66.7%
60.00%51.288311,558100.0%0.0%
60.00%51.358610,35366.7%50.0%
80.00%55.894513,50666.7%100.0%
20.00%50.881212,8360.0%25.0%
40.00%55.870611,0260.0%66.7%
20.00%50.957310,6110.0%25.0%
40.00%51.06178,86433.3%50.0%
20.00%56.463613,2010.0%20.0%

Get the MetaBot Desktop App

Level up your gameplay with real-time overlays, automatic game detection, and instant stats — all on your desktop.

In-game overlaysAuto game detectionMulti-game supportPersonal dashboard
Download NowFree download
🔍

Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.

Zgłoś problem

Camille vs Ahri - Często Zadawane Pytania

Jak radzi sobie Camille przeciwko Ahri w League of Legends?

Ahri wygrywa matchup Camille vs Ahri ze wskaznikiem zwyciestwa 80.0% w porownaniu do 20.0% Camille, roznica 60.0 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 5 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.

Jak radzi sobie Camille przeciwko Ahri we wczesnej grze?

We wczesnej grze Camille ma przewage nad Ahri z wskaznikiem zwyciestwa 0.0% versus 0.0%. Gracze Camille powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.

Jak radzi sobie Camille przeciwko Ahri w poznej grze?

W poznej grze Ahri przejmuje matchup Camille vs Ahri ze wskaznikiem zwyciestwa 80.0% w porownaniu do 20.0%. Ahri skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.

Kto wygrywa matchup Camille vs Ahri?

Ahri wygrywa matchup przeciwko Camille ze wskaznikiem zwyciestwa 80.0% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 60.0 punktow procentowych oznacza, ze Ahri jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 5 przeanalizowanych gier.

Jaki jest najlepszy build Camille przeciwko Ahri?

Najlepszy build Camille przeciwko Ahri zawiera Paszcza Malmortiusa, Moc Trójcy, Krwiożercza Hydra with Opancerzone Natarcie. This build achieves a 100.0% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.

Jakie sa najlepsze runy Camille przeciwko Ahri?

Najlepsze runy Camille przeciwko Ahri uzywaja drzewa glownego Precyzja z Determinacja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Camille vs Ahri matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.

Czy Camille kontruje Ahri?

Nie, Camille ma trudnosci przeciwko Ahri z zaledwie 20.0% wskaznikiem zwyciestwa. Ahri ma przewage w tym matchupie. Gracze Camille powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Ahri.

Jak grac Camille przeciwko Ahri?

Grajac Camille przeciwko Ahri, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Ahri. Look for jungle assistance and team-dependent plays since Ahri has the statistical advantage at most stages. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.