
- Współczynnik wygranych
- 49.3%
- Współczynnik wyboru
- 2.0%
- Ban rate
- 0.7%
Jarvan IV vs Bel'Veth
- Patch
- 26.20
- Gry
- 2628
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 15 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Jarvan IV vs Bel'Veth to a decisive matchup w LoL patch 26.20. Jarvan IV wygrywa z 55.6% win rate (+11.1%) przeciwko Bel'Veth na podstawie 27 gier. Jarvan IV holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Jarvan IV, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Jarvan IV vs Bel'Veth.
Analiza matchupu Jarvan IV
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę, jak Jarvan IV radzi sobie przeciwko niemu. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki linii, najlepszy build i runy do matchupu oraz analizę wczesnej vs późnej gry — wszystko oparte na prawdziwych danych z rankingu.


Kto wygrywa: Jarvan IV vs Bel'Veth?
Jarvan IV wygrywa 53.8% tych gier. Przy takiej liczbie gier rzeczywisty wskaźnik najprawdopodobniej mieści się między 35.5% a 71.2% (zakres 95%).
- Oczekiwany
- 48.2% Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla)
- Efekt pojedynku
- +5.6 pkt Zaobserwowany minus oczekiwany
- Próba
- Gry: 26 Linia: Dżungla
- vs patch 26.19
- — Za mało gier na obu patchach
Linia: Dżungla · Rankingowe Solo/Duo i Flex · Serwer Ameryki Północnej · Wszystkie rangi · Patch 26.20 · 10 paź – 11 paź
Najważniejsze wnioski
- Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Jarvan IV – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Jarvan IV wygrywa 53.8% z 26 gier (zakres 95% 35.5–71.2%).
- Ogólne wskaźniki wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla) przewidują 48.2% dla bohatera Jarvan IV; wynik mieści się w granicach błędu, więc ten pojedynek odzwierciedla głównie ogólną siłę obu bohaterów.
- Gracze bohatera Jarvan IV znacznie częściej wybierają Pancerniaki w pojedynku z bohaterem Bel'Veth: 48.1% w pozostałych grach (linia: Dżungla), 69.2% tutaj.
Jak to obliczamy
Gry: rankingowe Solo/Duo i Flex na serwerze Ameryki Północnej z pokazanego patcha. Remaki (gry krótsze niż 5 minut) są pomijane.
Gra liczy się tylko wtedy, gdy Jarvan IV i Bel'Veth grali na tej samej pozycji w przeciwnych drużynach, więc roamowanie, zamiany linii w obrębie drużyny ani sama obecność bohatera w tej samej grze nigdy nie są liczone jako ten pojedynek.
Zakres 95% to przedział Wilsona. Pewność zależy od szerokości tego zakresu: do ±3 pkt to bardzo wysoka, ±5 wysoka, ±8 umiarkowana, a szerszy — niska. Poniżej 20 gier pojedynek w ogóle nie jest klasyfikowany.
Oczekiwany wskaźnik wygranych łączy wskaźniki wygranych obu bohaterów na tej linii (te same gry i filtry) za pomocą wzoru log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt pojedynku = zaobserwowany − oczekiwany.
„Co się zmienia” porównuje wybory bohatera Jarvan IV w tym pojedynku z pozostałymi grami tego samego bohatera na tej samej linii i pokazuje zmianę tylko wtedy, gdy wynosi co najmniej 3 pkt i jest istotna statystycznie (test z dla dwóch proporcji, |z| ≥ 2, 20+ gier).
Wyniki nie są dzielone według rang: próba dla pojedynczej rangi jest zbyt mała, by rzetelnie podawać dane pojedynków osobno dla każdej rangi.
Jarvan IV vs Bel'Veth – statystyki fazy linii
Gry z zapisem stanu w 15. minucie: na razie tylko 26 — dane fazy linii pojawią się od 30.
Średnie z całej gry
Jarvan IV vs Bel'Veth – wskaźnik wygranych według długości gry
Wskaźnik wygranych bohatera Jarvan IV przeciwko bohaterowi Bel'Veth według długości gry. Kropka to wskaźnik wygranych, pasek – jego zakres 95%, a linia przerywana – zwykły wskaźnik wygranych bohatera przy danej długości. Przedziały z liczbą gier poniżej 25 pozostają puste.
Żadna długość gry się nie wyróżnia: wyniki bohatera Jarvan IV przeciwko bohaterowi Bel'Veth w krótkich i długich grach mieszczą się wzajemnie w granicach błędu.
Jarvan IV vs Bel'Veth – skoki siły
Kto ma przewagę na każdym etapie, na podstawie tych gier. Etap jest oznaczony jako „Wyrównane”, gdy różnica mieści się w granicach błędu, i „Za mało danych”, gdy gier jest zbyt mało, by to ocenić.
- Linia (15 min)Za mało danych
- Pierwszy przedmiotZa mało danych
- Gry poniżej 20 minZa mało danych
- Gry 20–30 minZa mało danych
- Gry 30+ minZa mało danych
Jarvan IV vs Bel'Veth: co się zmienia
Wybory, których gracze bohatera Jarvan IV dokonują w tym pojedynku wyraźnie częściej lub rzadziej niż w pozostałych grach (linia: Dżungla).
PancerniakiButyZwykle48.1%vs Bel'Veth69.2%+21.1 pkt
InspiracjaDrzewko dodatkoweZwykle65.5%vs Bel'Veth46.2%−19.4 pkt
Obuwie MerkuregoButyZwykle34.7%vs Bel'Veth15.4%−19.4 pkt
CzarnoksięstwoDrzewko dodatkoweZwykle1.4%vs Bel'Veth11.5%+10.2 pkt
Zwykleponiżej 0,5%vs Bel'Veth7.7%+7.7 pkt
Zwykle0.6%vs Bel'Veth7.7%+7.1 pkt
Prędkość ruchu (elastyczny)Odłamek statystykZwykle0.6%vs Bel'Veth7.7%+7.1 pkt
Siła adaptacyjna (elastyczny)Odłamek statystykZwykle98.9%vs Bel'Veth92.3%−6.6 pkt54.2% wygranych tutaj
Jarvan IV vs Bel'Veth – najlepszy build
Zwykły build: Jarvan IV (Dżungla)
Wskaźnik wygranych 70.4% · gry: 71
Przeciwko: Bel'Veth
Za mało danych o buildzie w tym matchupie: tylko 2 z 14 gier Jarvan IV przeciw Bel'Veth miało pełny build — zbyt mało, by polecić kolejność przedmiotów. Użyj zamiast tego standardowego buildu Jarvan IV.
- Bel'Veth zwykle najpierw kończy Pisklę Podmuszka, po 0.1 min (mediana z 20 gier).
- Priorytet umiejętności: Q > E > W — taki sam jak zwykle.
Buildy są szeregowane według dolnej granicy zakresu wskaźnika wygranych, a nie surowego wskaźnika, więc build widziany w kilku wygranych nigdy nie wyprzedzi sprawdzonego.
Jarvan IV vs Bel'Veth – najlepsze runy
Zaplanuj draft z Jarvan IV w Laboratorium draftu
Laboratorium draftu pokazuje obie drużyny linia po linii z win rate'ami matchupów, profilami obrażeń i fazą gry, w której są silne, oraz podpowiada picki i bany z aktualnej mety.
- Pełna plansza draftu 5v5
- Win rate'y matchupów na liniach
- Podpowiedzi picków i banów

Dane matchupow Jarvan IV dla patcha 26.20 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Jarvan IV, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Jarvan IV, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Inne pojedynki: Jarvan IV
Najtrudniejsze dla: Jarvan IV
Najłatwiejsze dla: Jarvan IV
Wskaźnik wygranych i liczba gier dla każdego pojedynku. Listy są szeregowane według granicy zakresu 95%, więc małe próby nie trafiają na szczyt; tylko pojedynki z liczbą gier co najmniej 50.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Jarvan IV vs Bel'Veth – FAQ – patch 26.20
Kto wygrywa: Jarvan IV vs Bel'Veth?
Obecne dane wskazują na lekką przewagę – Jarvan IV – ale próba jest zbyt mała na mocne wnioski: Jarvan IV wygrywa 53.8% z 26 gier (zakres 95% 35.5–71.2%).
Jaki jest wskaźnik wygranych bohatera Jarvan IV przeciwko bohaterowi Bel'Veth?
Jarvan IV wygrywa 53.8% z 26 gier przeciwko bohaterowi Bel'Veth (linia: Dżungla, patch 26.20; zakres 95% 35.5–71.2%). Na podstawie ogólnych wskaźników wygranych obu bohaterów (linia: Dżungla) można by oczekiwać 48.2%.
Czy Jarvan IV kontruje bohatera Bel'Veth?
Nie jednoznacznie. Jarvan IV wygrywa 53.8% z 26 gier przeciwko bohaterowi Bel'Veth, a zakres 95% (35.5–71.2%) obejmuje 50%, więc na obecnych danych żaden z bohaterów nie kontruje pewnie drugiego.
Kto wygrywa linię: Jarvan IV czy Bel'Veth?
Nie ma jeszcze wystarczająco wielu gier z zapisem stanu w 15. minucie (26), by stwierdzić, kto wygrywa linię.
Czy Jarvan IV lepiej skaluje się niż Bel'Veth?
Na razie jest za mało gier o każdej długości, by to ocenić.
Kiedy Bel'Veth ma największą przewagę nad bohaterem Jarvan IV?
Na obecnych danych nie ma etapu gry, w którym przewaga bohatera Bel'Veth nad bohaterem Jarvan IV wykraczałaby poza granice błędu.
Jaki build dla bohatera Jarvan IV przeciwko bohaterowi Bel'Veth?
Za mało gier na rdzeń dopasowany do pojedynku, więc użyj zwykłego rdzenia bohatera Jarvan IV (linia: Dżungla): Woltaiczny Cyklomiecz, Bluźniercza Hydra, Aksjomatyczny Łuk. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Bel'Veth: Pancerniaki (zwykle 48.1%, tutaj 69.2%).
Jakie runy dla bohatera Jarvan IV przeciwko bohaterowi Bel'Veth?
Użyj zwykłej strony run bohatera Jarvan IV: Zdobywca (Precyzja + Inspiracja); za mało gier na stronę dopasowaną do pojedynku. Największa zmiana przeciwko bohaterowi Bel'Veth: Inspiracja (zwykle 65.5%, tutaj 46.2%).
